Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za druhým členem Akatsuki

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:09

Maitre Mai

Deme!
vykřikl Maitre a rozběhl se proti bariéře, která se rozevřela. došli sme k nějakému průchodu... tam už čekal Turaki Hagane
Je ve vnitř. Musíme byt opatrní
Řekl Turaki tiše.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:23

Taka Sorino

Obzrel som sa na miesto, kde prave bojovali Yoshi a Yashi.
Sakra, klan Sorino ukazuje svoju silu a ja tam nebudem..
mlcky som kracal dalej a vo chvili nepozornosti vrazil do Maitreho.
Sakra, chystal som sa pred Akatsuki pouzit vlka. Vlka!!
zahambene som zastal a pozrel na Maitreho. Mozno si myslel, ze sa hambi kvoli tomu, ze doneho vrazil. Avsak s tym to nemalo nic spolocne.....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:35

Shinnai

OMJ zase Maitre Mai? povzdychla som si a ustarostene sa pozrela na sensei.
Ale teraz je to vážne.. zamračila som sa a vyložila si Ramiho na hlavu.
Zaťala som ruky do pästí a išla za podľa-misky-ostrihaným jouninom...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:40

Renji Hagane

Čakala nás dlhé hľadanie s Maiom. Čím skôr ho však nájdeme, tým lepšie. No teda skôr ako pre koho. Nezahájali sme vybrali sme sa cez priechod. Na moje prekvapenie tam bol Turaki.
Konečne.
Pomyslel som si.
"A kto je to?" šeptom som sa ho spýtal.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:32

Turaki Hagane

Nemám ponětí... Ale zdá se, že v té jeksni je něco vzácného...
Řekl sem tajemně a vytvořil kulatý štít, která sem měl připojený k ruce... napřáhl sem ho směrem k jeskyni a pomalu se k ní vydal. Maitre mě následoval.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:43

Shinnai

Kráčala som hneď za nimi ale držala som sa pri Renjim, keďže nikoho iného nepoznám.
Mmm.. to my došlo, že to bude vzácne... inak by sa o to nezaujímali... povzdychla som si.
Čítala som knihy o Iwe... kso... neviem si spomenúť... sklonila som hlavu, ale hneď som ju dala znova hore, aby Rami nespadol.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:51

Renji Hagane

Takže vzácne. Zvláštne je, že mnoho ľudí o tom ani nevie, tak prečo o tom vedia Akatsuki?
V hlave som mal až priveľa otázok, ale jedno bolo isté. Ak je tam niečo, čo je dôležité pre Iwu a jej obyvateľov, musí to ostať tam, kde to je a Akatsuki to zrejme takto nevyhovuje.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:23

Nyoko

Moje dýky jsem držela v ruce a vté tmě jsem nic neviděla šla jsem jen za nosem a najednou pár metrů předemnou se rozsvítilo silné modré světlo přiběhla jsme kněmu a všimla si diamantu o velikosti palce ale diamant byl rozpůleny a byla tam jedna čas .. Fajn to bdue asi ono vezmu to a padám odsud .. řekla jsem a uchopila diamant a následně jsem si ho schovala ... a pomalu jsem se otočila že pujdu spátky ale to už jsem slyšela nějaké kroky a hlavně jejich hlas hodně daleko ale to mi tas tak nevadilo hodlala jsem je "vyplavit" byl no menší komplex a já jsem složila pár pečetí .. oni Pocítili jako by se jeskyně lámala a ve tmě kním se blížila obaří vodní vlna která je hodlala vyplavit ... svou velikosti rozemlávala boky jeskyně a to vytváželo tu dunění apd. mířila kvám avy jsme jí nemohly jen tak spatřit protože všude byla tma
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 10:09

Shinnai

Keď som počula zvuk, rýchlo som urobila pečate a vytvorila som dosť veľa Oboro Bunshinov ktorý sa nazhromaždili pred nás a aspoň trochu mohli stlmiť vlnu.
kso... toto moc nezafunguje ale... zamračila som sa a čakala, ako zareagujú Maitre Mai a druhý sensei.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 16:26

Renji Hagane

"Počkať, počkať. To znie ako......voda!" povedal som. Vedel som, že prítomnosť v tejto jaskyni pre nás neveští nič dobré. Potom prišla Mia s jej riešením. Moje oceľové klony by boli možno trvácnejšie, ale vyčkával som na rozkazy prítomných jouninov.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:36

Turaki Hagane

Skrčte se!!!
Vykřikl sem a obalil všechny do kovových koulí.. Všechny nás to smetlo ven... Sice nás to ochránilo před vlnou ale né před sebe samími, takže ste cestou ven naráželi o ocelovou stěnu koule.. To mohlo způsobit otřesy mozku nebo odřeniny.... Turaki při tomhle stratil vědomí, ale koule tam pořád byli a v nich bylo malé množství vzduchu... Pomalu ste se dusili.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:48

Renji Hagane

Čo to je?
Skrslo mi v hlave, keď som okolo seba odrazu zbadal kovovú stenu. Potom som sa cítil ako na kolotoči. Vnútri gule to so mnou zametalo ako v odstredivke. K tomu som cítil, že mi v tej guli dochádza kyslík. Vedel som, čo sa deje pri nedostatku kyslíka. Bolo jasné, že sa odtiaľto musím nejako dostať.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:12

Nyoko

Snadný .. prohlásila jsem když jsem uviděla 10 metrů předemnou světlo a zní vyletěla jaká si koule ... a pomalu jsem šla dál a dál dáky mi ve tmě svítily
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 16:15

Taka Sorino
sakra pomyslel som si ked mojim telom zacalo prevalovat vo vnutry tej gule.
Citil som sa ako na kolotoch z cukrovou vatou, ibaze tam nebola cukrova vata ani kolotoce. Len jedna blba kovova gula.
Avsak horsie bolo, ze mi zacal dochadzat kyslik.
Ksakru Zamyslel som sa a zacal pomali, s rozvahou, sekat do okolitej gule mecmi nabitimi chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 20:09

Ocel byla díky tomu, že byl Turaki v bezvědomí slabší, takže v ní dokázal Taka udělat díru. To už ale s řevem vykopl orovskou sílou Maitre do koule díru a rukama jí rozšířil. Maitre přiběhl k Takovi a roztrhl ocel. To už se ale Turaki probudil a všichni byli volní.


Turaki Hagane
Pomalu sem se zvedal a zrušil všechny koule, pak sem se podíval do jeskyně a v ní sem viděl pohyb. Složil sem několik pečetí a vykřikl.
Kouton: Kunai senbon!
Vykřikl sem a z ruky mi vyletělo asi 20 kunaiů přímo směrem do jeskyně. Tyhle kunaie byli posílené mojí chakrou, tak se jen tak jednoduše nevykryjou.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 07:55

Renji Hagane

Dochádzal mi kyslík a musel som sa dostať čo najrýchlejšie von. Pozbieral som zvyšky síl, napriahol som obe ruky do päste a z celej sily som udrel do steny gule, o ktorej som si myslel, že je najtenšia. Po tom, čo som to urobil som sa konečne dostal von a zhlboka som sa nadýchol. Zbadal som, že všetci sú už voľní. Von som sa ale nedostal vlastnou silou.
"Zase na poslednú chvíľu a ako posledný." povedal som.
"Prečo ho tam radšej nezakopeme, nech tam zhnije?" spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 15:33

Maitre Mai

Je to člen Akatsuki, z toho by se dostal, musíme ho znehybnit a poslat do vězení.
Řekl sem a svým pohledem sem sledoval vnitřek jeskyně.Byl sem připravený na okamžitý útok z blízka.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 16:44

Nyoko

Pche ... vykřikla jsem když namě letly ty kunaiove a nstavila jsem svě díky naplocho před sebe a vytvořila se předemnou tenká vodní bariera vy jste uslyšely sekání a šplouhnutí .. kunaie vodou sice prolítly ale byly zeslábyla zpomalený a pak to byl promě lehkej ukol je sestřel .. pomalu jse vycházela na paprsek světla až jste mě uviděly a muj akatsuki plášt sjel k zemi
Cesta za druhým členem Akatsuki Aya_da_Goth_Kunoichi_O_O
Nesnáším tu blbost .. poznamenala jsem potichu sama pro sebe a byla jsem nalehko oblečená viz obrázek ... v ruce mi svítily 2 dýky ... Takže jste se keme dostaly ... poznamenala jsem a pak jsem zbystřila .. Ale jste tu pozdě máme to co jsme chtěly ... řekla jsem v klidu a koukala naně byly jsme od sebe asi 7 metrů


Naposledy upravil Ramaru dne Thu Nov 25 2010, 20:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 19:54

Renji Hagane

"No to snáď nie." rozmyslel som si nahlas.
Naše šance asi nebudú veľké, ale nesmieme ju nechať, aby tu vystrájala. S Turakim a Maitrem nám to iste výjde. pokračoval som vo svojom vnútornom monológu a siahol som po wakizashi so zámerom použiť ho.
Zastavíme ju nech to stojí čo to stojí!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 18:58

Taka Sorino
Pch, asi neocakavas, ze ta "s tym" nechame odist.
Usmial som sa a na sekundu zavrel oci. Po chvilke ich otvoril. Jasna modra farba sa zmenila na karamelovu.
Odviazal som okolo svojich zapesti obvezy a vy ste videli na prednej strane ruk tetovnie, 1 na kazdej ruke.
Prekrizil som ruky spojene na miestach kerky a nashromazdil chakru.
Vytvoril som asi 10 vybusnych kunaiov a vyslal ich smerom ku nej, tak, aby vybuch pokryl celu chodbu.
Potom som v zavese za kunaimi vyslal shurikeny.
Hm, dufam ze to vide.
Prva vlna utoku mala rozbit tu vodnu stenu, ktorou zastavil Haganeho utok. Druha ju mala zasiahnut.
V najlepsom pripade by sa strop zrutil a pochoval by ju zaziva.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 20:47

Nyoko

Je načase abych vás děcka poučila coje to síla .. řekla jsem a rozeběhla jsem se proti ním tím pádem jsem bežela i proti tem kunaium s lístkama ale to problem nebyl .. Musím udsud zmyzet než na sebe upoutám pozornost uskočila jsem kunaium a shurikeny jsem odsekala pryč , boom nastal očekávaný výbuch který mě měl pohřbýt a taky se stalo vy jste stály venku a já na vás utíkala když vtom všude začly padat kameny nebo spíš strop až najednou jsem se stratila a nebylo mě v té tmě vidět vchod tam byl zavalený a já tam nikde nebyla
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 07:22

Renji Hagane

"Došľaka! Ona zdrhá!" skríkol som. Nemal som šajny, čo robiť. Ak by som sa vybral za ňou, asi by ma nečakalo nič dobré, ale nesmieme ju nechať uniknúť. Hoci padal strop, utvrdilo ma to ešte viac v tom, že z jaskyne musíme ísť čo najskôr preč.
"Mohli by sme ju dobehnúť! Určite ešte nebude ďaleko."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 16:49

Turaki Hagane / Maitre Mai

Jelikož sme už všichni byli ven z jeskyně nemuseli sme se bát, že by nás padající strop sejmul. Maitre Mai něka zmizel, asi se vydal za utíkajícím členem Akatsuki.
Ste všichni v pořádku?
Zeptal se Turaki a podíval se na rozpadlou jeskyni.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 17:35

Renji Hagane

"Som okej." povedal som "Nemali by sme sa vybrať za ňou?"
Spýtal som sa ho, hoci to bolo len z mojej čírej nespokojnosti z toho, že som opäť nič neurobil. Sám si kladiem otázku, či si vôbec zaslúžim to wakizashi nášho klanu. Verím však, že môj čas ešte len príde. Ale silou mocou som sa hrnul vpred a bolo by mi jedno, či by som niečo zmohol, alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 23:10

Shinnai

Nemohla som povedať, že som v poriadku pretože to tak nebolo.
Znovu som sa chytila za brucho a pozrela sa do zeme.
Hrozne to bolelo, ale nechcela som to dávať najavo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za druhým členem Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za druhým členem Akatsuki   Cesta za druhým členem Akatsuki Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za druhým členem Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki-videá
» Akatsuki rising II
» Akatsuki vs. Yutaka
» Historie Akatsuki
» Akatsuki rising

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise-
Přejdi na: