Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:28

Shiori

V mlze jsem se ztratil ale slyšel jsem nějaké zvuky podle kterých jsem se začal orientovat.Uslyšel jsem nějaký zvuk jako by spadla voda.*Nějaké vodní jutsu* pomyslím si a rozběhnu se směrem odkud to vyšlo.Pak tam doběhnu a začnu trochu vidět.*Ehm...Která z nich je senseika..Ta co kope nebo ta na zemi...Nejprve ta co kope a pokud to bude Kyoko tak to dole* pomyslím si a rozběhnu se na senseiku ale netuším že je to ona.Až když jsem blíž tak jí poznám a vyskočím do vzduchu.Konoha Senpū řeknu a začnu rychle rotovat ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:33

Kyoko

Ouch .. vydala jsem ze sebe a odletěla jsem pár metrů dál
Vstala jsem ze země a pevně jsem uchytila svoje dýky do ruky ... Co to ? .. vždy jsem viděla její oči ... nemohla mě vidět ... řekla jsem si ,ale mlhu jse ještě stahovat nenechávala i když už mě unavovala chakrově ... Že by sluch ? .. napadalomě a já vytáhla 1 kunai a oblepila ho lístkem ... protočila jsem ho na prstu jenomže najednou jsem ucítila v mlze přítomnost Shioriho a kunai jsem schovala ... Dobře ted jí vyruší ... řekla jsem si a tichýma krokama jsem obešla senseiku a zautočila zezadu rychle a vypočítavě
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 11:45

Shioriův kop úplně lehce vykryla jednou tonfou a nálsedovně pak útok Kyoko tou druhou.. Na to že byla celkem hubená bylo pozoruhodné jak to dokázala úplně lehce ustát.. Gomene.. řekla mile s úsměvem a pevně stiskla tonfy do kterých se nahromadila jakási bílá chakra, když vtom se zničeho nic silně uvolnila a vytvořila tlakovou vlnu že jste oba odlítly zas několik metrů daleko..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:35

Kyoko

Todle jsme nečekala pomalu jsem viděla bíle světlo a najednou mě praštila tlaková vlna a já jsme asi 10 metrů letěla pryč a udělala kotouly taky to rozvířilo mlhu ... Sakra... zamumlala jsem a pomalu jsem vstala
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:52

Shiori

Pak jsem uviděl bílé světlo.*Co to??* pomyslím si a pak mě odstřelí vlna a já letěl asi 10 metrů daleko.Dopadl jsem na záda a to mi vyrazilo dech.Rychle to začnu rozdýchávat.Stačilo několik nádechů a už to bylo v pořádku.*Díky bohu* pomyslím si a vstanu.Kyoko..Pokud jí máme porazit tak bychom měli spolupracovat řeknu a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 10:34

Kin Taiki

Prosím nešetřte mě.. chci vidět všechny vaše dovednosti. Řekla klidným hlasem a přátelsky se usmála...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:02

Kyoko

Všechny ? ... řekla jsem si pro sebe a přitom jsem zvedla pravě obočí na ukor lstivosti .. pevně jsem stiskla dýky a koukla jsem Shioriho ... a ty snad nejaky plán máš ? ... zeptala jsem se ho takovým nepříčetným hlasem jelikož jsem neměla ráda klábosení u boje i když to bylo důležité
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 28 2011, 10:05

-Tom555 je neaktivní a proto mu byl dán char do koše, tudíž ramaru hraj jako bys tam byl sám

Kin Taiki

Huh? Děje se něco? Všechny které můžeš a klidně i ty které nemůžeš.řekla jsem mile a dívala se na tebe. Chtěla jsem už znát tvé schopnosti a bylo by dost neslušné mě nechat čekat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 28 2011, 10:53

Kyoko

Dobře ... kývla jsem a šla o pár kroků blíž k senseice byly jsme od sebe asi 10 kroků ....Kirigakure no Jutsu .. řekla jsem rychle a potichu .. všude kolem nás zhoustla mlha .. Mizu bunshin no jutu ... šeptla jsem do mlhy a senseka mě bez toho aniž by mě nějaký zlepšený sluch nemohla slyšet .. vedle mě jsem se opět zhmotnila .. Kawarimi no jutsu .. řekl jem potichu .. Kso , už jsem skoro na dně .. řekl jsem unaveně .. a pak to začlo Senseika zničeho nic začla slyšet kroky jak se k ní blíží a najednou ze zadu jsem ja pravá vyskočila s issabelou a Issebelou v ruce ... předpokládala jsem že to postřehne a trefí mě zase nějka .. tím se aktivuje kawarimi a to nemusí čekat pak se hned vynoří klon o kterým by si asi pomyslela že jsem to já pravá a ten naní zautočí ze předu .. a hned pote i já prava bez jutsu opět sekem mečů a to ze zadu ze země jelikož bbudu přikrčená ,zatímco využiju rozptýlení pozornosti kawarimim a klonem
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 28 2011, 11:38

Kin Taiki

Jakmile použila Kirigakure no sato tak jsem se mírně usmála. Stála jsem tam a čekala na její útok. Sice jsem ji neviděla ale cítila jsem její chakru. Chkaru kterou jen tak nejde přehlédnout. Když na mě zaútočila ze zadu tak jsem ji odkopla. Tušila jsem že by takhle přímo nezaútočila. O klonu jsem věděla ale i tak jsem ho ,,chtěla" praštit ale prošla jsem jím a když na mě zaútočila pravá Kyoko ze zadu tak jsem se otočila a chytla ji za ruce takže se nemohla pohnout. To bylo velmi dobré...Je mi líto že jsem tě musela zastavit ale je tu něco co musíme vyřešit.pousmála jsem se a na ruce mi přistál nějaký pták se zprávou na noze. Já jsem zprávu odvázala a přečetla jsem si jí. Potom jsem si zase zabalila a dala si ji do kapsy. Jak jsem předpokládala...Vůdce nás potřebuje...Za pár minut se vrátí do vesnice a chce abychom šly na náměstí před budovu...Jdeme?usmála jsem se a i přes mlhu vyvolanou Kirigakure no sato jsem se rozběhla do vesnice. Kirigakure no sato sice bylo docela dobré maskovací jutsu ale pro mě bylo asi jako E jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: