Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 13:03

Západní břeh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 13:29

Kyoko

Bežela jsem co mi nohy stačili a už jsem zdálky viděla západní břeh ... Jsem zvědava kdo to bude ,ten náš sensei .. řekla jsem si a zmírnila jsem tempo .. nic mi přece neuteče ... řekla jsem si a pomalu jsem doběhla na Západní břeh
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:42

Shiori

Jdu docela klidným krokem přes náměstí a koukám se po vesnici.Je to tu hezké pomyslím si a jdu dál.Pak dojdu k jezeru a všimnu si tam jedné holky.To asi bude členka týmu pomyslím si a přijdu blíž.Ahoj. řeknu jí
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 21:00

Sotva Shiori dořekl "Ahoj" a už se ozvalo křupnutí větve a tvrdý dopad něčeho z velký výšky přímo na zem..
Auuu~ ksóo
Ozvalo se za vašimi zády ženským tónem a hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 21:15

Shiori

Otočím se a vytáhnu rychle katar.Kdo jste? zeptám se té osoby.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:13

Kyoko

Huh .. pomalu jsem nadskočila překvapením a ohlédla jsem se za sebe
Jste v pořádku ? .. vydala jsem ze sebe a pomalu jsem bežela k té ženě
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 16:47

Když se Kyoko rozeběhla tak už žena stála na nohou a rukama hbitě mávala že se jí nic nestalo..na tváři přitom měla široký úsměv a oči do tvaru "^^" Né,né né,jsem v pořádku nic mi není.. hehe Spustila osoba spíše děckým tónem a na menší trapas se červenala jak paprika a levou rukou se drbala na temeni hlavy.. Upsss..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 17:27

Kyoko

To se stane i tem nejlepším .. řekla jsem milím hlasem a pousmála jsem se a kdo ubec jste ? .. zeptala jsem se spíše na detaili jinka jsem eděla že to bude nejspíše naše senseika
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 20:38

Kin Taiki

Hihi...mno jmenuji se Kin Taiki a jsem nejspíš vaše nová senseika.. Řekl jsem milým hlasem teenegerovským hlasem a usmála se.. Senseikou jsem poprví takže prosím mějte soucit.. zahihňala jsem se..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 21:01

Kyoko

Pousmála jsem se .. Ale jistě Kin-sensei ... řekla jsme mile .. já jsem Kyoko ... nachvilku jsem se zarazila .. opet jsem přemýšlela nad příjmením ejslti ho mám říci jeltsi znám ubec správně ale pak jsem se koukla na senseiku a nic jsem neřekla ... Prostě Kyoko .. řekla jsem si v duchu rozrušeně
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 21:10

Shiori

Schovám katary a přijdu k ní blíž.Já jsem Hikkaku Shiori představím se jí.A co budeme dělat dál?? zeptám se jí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 21:17

Kin Taiki

Kyoko? Hezké jméno.. Křikla jsem a začala jsem si hrát s jejímy vlasy.. Máš moc krásné vlasy,jaké přípravky používáš ? Znovu jsem se zahihňala když vtom přišel další člen mého týmu a představil se mi.Pouze jsem se usmála .. Ahoj, no,co by jste chtěli dělat ? Řekla jsem milým hlasem a čekala na jejich reakce..
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 21:37

Shiori

No... řeknu a začnu přemýšlet.No...Asi bych chtěl trénovat řeknu jí s milým úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 22:04

Kyoko

Lehce jsem z nervozněla když narážela na mé vlasy .. Abych pravdu řekla .. tak se zase oně moc nestarám , moje mamka mi nějaké kupuje a já jsem ráda za to co mam .. řekla jsem a mrkla jsem .... Co by jsme chtěly dělat? .. zeptala jsem se do vzduchu .. to těžko říct ... řekla jsem nerozhodně neměla jsem chut zrovna ted trénovat musela bych odhalit své schopnosti a ideali což se mi dvakrát moc nechtělo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 10:09

Kin Taiki

Mno.. můj přítel který teď taky trénuje jeden z nových geninských týmu už nejspíš testuje jejich schopnosti... nevím možná by jsme měli udělat to samé,co říkáte ? Zeptala jsem se nerovózně protože ačkoli jsem neměla žádne zkušenosti stím dělat týmu senseie tak jsem vůbec nevěděla jak se zachovat..
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 10:38

Shiori

No....To by byl dobrý nápad řeknu když senseika navrhla test schopností.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 13:33

Kyoko

Dobře ... řekla jsem mile a souhlasně potichu a zamrkala očima na senseiku
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeThu Feb 03 2011, 14:08

Kin Taiki

Tak mi ukažte co umíte Řekla jsem mile a odskočila pár metrů dozádu..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 23:40

Kyoko

Hai .. řekl jsem a vytáhla jsem oboje dýky které modře svítily ... Kirigakure no Jutsu .. řekl jsem potichu a udělal 1 pečet .. během chvilku se kolem nás všech začla tvořit mlha a mezi náma se strácel vizalní kontakt
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeSat Feb 05 2011, 00:06

Shiori

Tak jo řekne a uskočím opodál a ve vzduchu vytáhnu katary.Pak se začala tvořit mlha.A u mně je to na nic.Na Taijutsu potřebuji vizuální kontakt s obětí pomyslím si a snažím se zorientovat kde jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 12:56

Kin Taiki

Mlha? Huh? Řekla jsem si trošku nečekaně a ze zad jsem si odepnula svoje 2 tonfy...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 16:27

Kyoko

Mizu bunshin no jutsu ... šeptla jsem potichu a to by nikdo neměl slyšet .. oběvili se 2 klony ,kterí se potichu zhmotnoli .. pak jsem udělala pár kroku dozadu i s jedním klonem na okraj mlhy .. Druhý klon se proplížil kolem senseiki a vytáhnul katanu a zautočil naní skokem ze zadu .. Tady .. řekla jsem jakoby já ale byl to klon kterej zautočil na senseiku sekem katany .. Neměla by vedět že to je klon
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:13

Kin Taiki

Ohnala jsem se tonfou a lehce tvůj útok zblokovala. Následovně jsem pak druhou tonfou praštila tvého klona do hlavy a ten se rozstříknul na vodu.. Mizubunshin hm..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:16

Kyoko

Vynořila jsem se za senseikou ze spoda
Voda ji mohla i lehce nahodit do obličeje čímž by viděla neméně rozmazaně a ktomu byla v mlze a já jsem v klidu obouma dýkama zautočila ze spoda rychlým sekem
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:19

Kin Taiki

Voda mi vlítla do očí a já opravdu nic neviděla.. v tom sem ale oči zavřela a tvým dýkám jsem se přes to účinně vyhnula.. Bylo podivné jak sem dokázala uhnout když jsem tě vůbec neviděla ale bylo to tak. Následovně jsem tě pak odkopla několik metrů dozádu pořád se zavřenými oči.. Protiútok si nemohla čekat takže kop se povedl celkem přesně..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)   Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Událost na západním břehu (Tom555 , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trénink Tsuuga (Pro Tom555)
» Trénink Tým 3 (pro Caldar a Tom555)
» Ramaru
» Pokus(y) (Ramaru)
» Takahiro (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: