Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I ty budeš můj přítel!

Goto down 
+6
Rhaegar
Morgen
sfrit
Yuu
Hysterio
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 17:22

Nahazuji mimodějový topic, kde si budete psát samy, pravidla máte v Suichu diskuzi. Jedu na týden na hory, tak tu máte topic, aby jste se seznámili i s ostatními postavami a nemuseli na mě furt čekat, když si chcete zahrát. S čim více hráčskýma postavama se seznámíte, tim lépe. Smile Přežijte to tu beze mě týden, ahoj. Smile
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 17:36

Natsuki

Ráno som sa zobudila s menšími bolesťami hlavy. Pomaly som sa postavila z postele a išla som rovno do sprchy, po nej som si dala niečo malého pod zub a skontrolovala som si obväzy na bokok a vlastne všade kde ma ten had kusol. Po chvíľke len takého leňošenia na gauči som sa vybrala do ulíc Suichugakure a dúfala som že budem mať aspoň chvíľku pokoj od Danteho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 17:42

Yuu

Procházel jsem se ráno před domem se svázaným břichem a obvazem na ruce.
S tímto zraněním budu moci akorát jen chodit po vesnici.. žádný trénink.. maximálně běhat.
řekl jsem si a vešel do svého domu, kde jsem si z komory vytáhl šedou bundu s kapucí a vydal se do města.
Procházel jsem se uličkami, až jsem došel na náměstí a sedl si tam na lavičku, na které jsem tehdy nocoval, před zkouškami.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 17:52

Dante

Ráno jsemse vzbudil a vstal.Koukl jsems e z okna ale nic mě venku nenadchlo.Hlaou mi pořád létaly vzpomínky na moji bezcenost a ničemnost.Oblékl jsem si staré věci jelikož ty moje jsem zahodil.
Vyšel jsem před dům a ozhlédl jsem se po ulici.V kapse jsem měl nějaké peníze a tak jsem si chtěl zajít do obchodu s jídlem něco nakoupit. Když jsem vešel do obchodu procházel jsems e mezi regáli.Vzal jsem si tři pytlíky rýže, instatní Ramen, polévky , nudle a kečup.Všecko jsem zaplatil na pokladně a došel zpět domů.
Nákup jsem vyndal na stůl a zase byt opustil.Vyběhl jsem na střechu nejvyžšího domu na kterém se odehrála i moje bitva s NAtsuki a sedl si tam.Jen jsem přemýšlel nad tím jak bezcenej jsem.Při tom jsem bodal kunaiem do střechy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 18:13

Cloud Gojo

na to aby se jeden vys*al...celej ovázanej,néni mi přes ty obvazy skoro rozumět,sakaryo kdo ví kde a k tomu musím být o berlích...mumlala mumie která procházela, celá zabaléná v obvazech s berlemi, ulicí.
Neměl jsem co dělat a tak jsem se prostě flákal po vesnici a jako obvykle jsem byl na*ranej.nesnášel jsem nemocnici protože vždycky skončím takhle.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 18:55

Dante

Ještě nějakou dobu jsem tam seděl a potom jsem seskočil dolu na barák podemnou.Dopadl jsem na střechu a muselo podemnou prasknout pár tašek.Potom jsem přeskákal pár domů až jsem si všimnul mumie.Usoudil jsem že to bude cloud a tak jsem skočil dolu.Zdar řekl jsem zkleslým tónem a pokračoval dalším odrazem dál.Přeskočil jsme pár budov a dostal jsem se až na tréninkovou louku s trainingovejma panákama.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 16:36

Cloud Gojo

zm*d jeden určitě byl na nějaké sra*kovitě lehké misi...Řekl jsem si v duchu a dál šel ulicí ale nedával jsem pozor a narazil jsem do nějaké dívky a určitě jsem ji porazil na zem(Natsuki).Ou promiň nedeával jsem pozor...omluvil jsem se a strhl jsem si obvazy z ruky a nabídl ji té divce abych jí pomohl postavit se.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 16:41

Natsuki

Kráčala som po ulici a bola som taká zamyslená že som si nevšimla nejakého chlapíka ktorý ma zrazil na zem. Trocha oduto som sa naňho pozrela no po tom ma to prešlo a prijala som jeho pomoc. Etoo.. nič sa nestalo tiež som nejak nebola pri sebe. Povedala som trocha sklesnuto a unavene a rozmýšľala som kde sa dnes vytratil sensei. Eeh.. ak sa smiem spýtať.. čo sa ti stalo že si takto.. hmm doriadený? spýtala som sa ho pri čom som sa trocha pousmiala
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 17:10

Cloud Gojo

trochu jsem se popral s jedním démonem...no vlastně se třema ale ten jeden mi nic neudělal takže se dvěma...dlouhá historka...Pokrčil jsem rameny.Pak jsem už mlčel. Pořád a pořád jsem mlčel. Nastalo takové to trapné ticho až jsem ho nakonec prolomil. jak se jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 17:14

Natsuki

D.démonom? pomyslela som si a prvá myšlienka čo mi na to napadla bola tá, že sa tu rozprávam s nejakým cvokom. Moje meno? ja.. no volám sa Natsuki teší ma. Zamumlala som takmer nepočujne a stále som bola v tom že je to dajaký blázon ktorý pravdepodobne skočil z okna a pre to je taký dolámaný, môj pohľad aj vyzeral ako keby som sa kukala na blázna.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 19:53

Yuu

Seděl jsem na lavičce na náměstí a díval se do prázdna.
Ze začátku jich bylo moc tedy.. to musím uznat.
Ale na příštího se musím připravit. A co se týče Shiniho.
Na něho budu připravený! Tomu věř!
řekl jsem si a usnul jsem na lavičce, přičemž jsem
spadl z lavičky, ale pořád jsem spal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 21:37

Kin

Roztvorila som oči a usmievala sa. Ako jediná z týmu som nemala žiadne povrchové zranenie. Okrem toho, že som včera večer vyjedla rámen obchod a pár porcií kari. Tento den, teda 2 dni po ukenčení misie, som bola zase normálna a žiadne výkivy nálady ste u mna nemohli čakať. Bola som zlá, drzá,uštipačna...Proste moje staré "ja" bolo späť. Ked slnko zaklopalo na okno, pretiahla som sa a v bielej krajkovanej bielizny som otvorila okno. Ah dneska je ale nádherný den. povedala som si a v hlave dodala. Je čas ho ostatným pokaziť Muhehe. narýchlo som sa obliekla a premýšlala, čo dneska budem robiť. Odrazu som dostala nápad.
usporiadame missáka Suichu..Muhehe
A začala behať po okolí a hladať hocijakých geninou alebo chuninou..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 21:47

Cloud Gojo


nekoukej na mě jak na blázna...vysvětlil bych ti to ale sám jsem to moc nepochopil když nám to sensei vysvětloval a pořád to moc nechápu jakto že ti zm*di existují takže jako bych nic neřekl jasný?řekněme třeba že jsem spadl ze schodů ale už se na mě nedívej jako na blázna...je mi to nepříjemný...řekl jsem a potom jsem ještě dodal. Smím tě pozvat na ramen nebo něco takového?zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 22:00

Natsuki


Etooo.. gomenasai som v týme s blbom. Zaškerila som sa na Clouda a po tom som len prikývla. Uhm.. pôjdem ale platíš ty. Dodala som s menším úsmevom na tvári a sama som vyrazila k rámenu.. teda aspoň som si myslela že je to cesta k rámenu keďže touto "cestou" by som sa dostala všade inde len ne do toho obchodu s rámenom.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 22:07

Yuu

Probudil jsem se ze země a podíval se na lidi, co kolem mě procházeli kolem a dívali se na mě.
Nejraději bych ze Suichu někam vypadl na výlet, ale není to možné. řekl jsem si a vstal jsem ze země,
nasadil si kapuci a ignorovaně odešel z náměstí a vytratil jsem se v menších uličkách.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 22:14

Cloud Gojo

o tom mi řekneš u ramenu...a mimochodem jde se tam na opačnou stranu...řekl jsem a chytl ji mírně za rameno aby už dál nešla.Tam bys došla jenom do dost hnusné barbequi restaurace kde jejich jídlo chutná jak zvratky mrtvého psa kterého předtím někdo rozpáral a jeho krví ho postříkal...řekl jsem dost dlouhé přirovnání.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSat Feb 19 2011, 22:29

Shinju

Procházela jsem se po celém městě, měla jsem na sobě kožený kožich.
Tolik se toho zde změnilo od Jirovi smrti...
Rozglížela jsem se všude kolem sebe. Všude pobíhali geninové/chuuninové.
Když jsem zde byla naposledy, tak tihle chuuninové byli čertví gennini, a nynější gennini byli ještě na Akademii. Je neuvětřitelné jak dlouho jsem zde nebyla.
Sem tam jsem zahlédla některé opravdu známé tváře, ale nikoh jsem nezdravila.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 15:57

Creepy

O.K. přestěhuju si věci
zasmál jsem se a zmizel někam do vesnice, cestou ke svému domu jsem řval jako šílený.
ŠERMÍÍÍÍÍÍÍÍÍŘ JE ZE MĚ ŠERMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍŘ
a dost nahlas jsem se při tom smál asi jako by mi tak trošku přeskočilo.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 16:51

Midari

Ráno jsem vstal oblékl jsem se, vzal si svoje věci a zbraně a vyšel jsem na ulici. "Skočím si dát něco k jídlu." Pomyslel jsem si a virazil jsem k jídelně rámen.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 16:56

Shinju

Skákal kolem mě Creepy jako smyslů zbavený.
Čas na trochu zábavy. Posumála jsem se a nastavila mu do cesty nohu..
V jeho euforii asi neměl moc šancí si toho všimnout. Spadl krásně do vyhrnuté hromady sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:08

Creepy

He?
bylo jediné na co jsem se zmohl když jsem se obličejem napřed poroučel do hromady sněhu, ze kterého jsem vyskočil jako rarášek z krabičky.
Kdo to byl?
zeptal jsem se s vražedným výrazem ve tváři, v každé ruce jsem měl velkou sněhovou kouli.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:11

Shinju

Retardovaný skřet.. už utekl... Obrátila jsem oči v sloup.
Dost ho naštvalo když jsi do něj kopl. Tak, teď uvidíme jak moc je nenormální...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:37

Sanada Shin

Zlostn mi zablýskly zavřené oči, načež jsem kouli z pravé ruky vrhnul přímo proti Shinjově obličeji.
Takže si to byl ty.
prohlásil jsem vítězoslavně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:48

Shinju

Jsem holka ty demente... Už poněkolikáté za dnešek jsem protočila oči v sloup.
A říkám že jsem to nebyla já, ale ratardivaný skřet, také se mu říká skřítek dementníček...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:52

Creepy

jestli je to on nebo ona nemění nic na vržené kouli sněhu a protože se nebrání a mluví, schytá to přímo do obličeje. Teprve po úspěšném zásahu jsem tedy otevřel jedno rudé oko a zadíval se na to něco pozorněji.
Hmmm máš pravdu asi vážně budeš holka
zasmál jsem se a oko opět zavřel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I ty budeš můj přítel! Empty
PříspěvekPředmět: Re: I ty budeš můj přítel!   I ty budeš můj přítel! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I ty budeš můj přítel!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Přítel nebo nepřítel?
» Pes je nejlepší přítel člověka(theSEMTEX)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: