Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 20:14

Stáli jste naproti sobě a měřili si svého soupeře pohledy.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 20:48

Dotsu

Stál jsem tam a pořád jsem si ho prohlížel.Pořád jsem si prohmatával mou katanu a byl jsem připraven se bránit nebo vyrazit na něj.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 20:38

Jin

Stál jsem tam a díval jsem se Dotsuovi přímo do očí. Nevypadal jsem jako kdybych se měl v dohledné doěb pohnout. čekal jsem až zaůtočí on.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 21:09

Dotsu

Šáhl jsem si na záda a vzal jsem jeden z Fuma Shurikenů a jen jsem ho po něm hodil a koukal se jestli se tomu vyhne a jak.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 21:30

Jin

Jakoby nic jsem udělal úkrok do boku a kunai kolem mě jen tak proletěl. Vrátil jsem se na svoje místo a z pouzdra jsem vytáhl jeden kunai a dva shurikeny. Nejdříve jsem po tobě hodil shuriken a kunai jsem hodil trochu do stran. Taky jsem byl zvědavý jak zareaguješ.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 21:49

// já hodil Fuma Shuriken ne Kunai Cool laugh

Dotsu

Před shurikenem jsem si lehl a on přeletěl nad mým tělem a kunaie šla do stran takže jsem se nemusel vyhýbat.Pak jsem se postavil a koukal jsem na něj.Vytáhl jsem 5 shurikenů.Jeden jsem naměřil vpravo,druhý vlevo,třetí trochu nad něj,čtvrtý pod něj a pátý přímo na něj.Zajímá mě jak se jim vyhne.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 11:02

// sry překlep ale i tak bych se tomu tímhle způsobem vyhnul Cool laugh

Jin

Na nic jsem nečekal a rozběhl jsem se přímo proti shurikenům. Když jsem byl dost blízko tak jsem skočil přímo dopředu takže jsem byl ve vodorovný poloze. Dal jsem si ruce před hlavu a jelikož jsem měl na rukou chrániče tak jsem dal ruce před sebe tím způsobem že se letící shuriken který letěl přímo na mě zabodl do mého chrániče a ostatní mě jenom přeletěli. Dopadl jsem na zem,udělal kotrmelec a běžel jsem dál proti tobě. Vytáhl jsem shuriken z mého chrániče ale nehodil jsem ho a zatím jsem ho držel v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 15:56

// nevadí

Dotsu

Jakmile proti mě běží a myslím si že je to docela blízko tak skočím za ně a zezadu rychle vyhodím kunai a začnu dělat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 15:56

Moc se do toho nechci vkládat, ale kdyby se zabodl do chrániče, tak by jsi měl i trochu probodnutou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 19:49

// checku pokud si pořádně přečteš můj char tak mám vyztužené chrániče takže by se ten shuriken možná měl i odrazit

Jin

Rychle jsem uskočil do strany čímž jsem se vyhnul kunai a ten shuriken co jsem měl v ruce jsem rychle op něm hodil když byl ještě ve vzduchu a pomalu sjem začal odskakovat dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 20:26

Dotsu

Jakmile si všimnu shurikenu tak uskočím vpravo a shurikenu se vyhnu.Pak dodělám pečetě.Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu řeknu tak aby mě neslyšel a zmizím pod zemí.Pak se ho snažím najít a stáhnout pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 21:15

Morgen: no i kdyby byl vyztuženej, tak shurikeny asi nejsou tak tupý, že by se odrazily.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 21:17

// Checku pls posuď jestli jsem ho stáhl nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 20:06

Tom: Myslím, že teď by měl odepsat Morgen a mělo by se normálně pokračovat dál.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 20:57

// tak já jsem nepsal protože jsem si myslel že to chceš posoudit ale dobrá píši dál.a checku ale taky nejsou shurikeny tak ostrý aby prorazily dřevo a místy i železo a pod tím písek.

Jin

Sakra je pod zemí...určitě na mě nějak zaůtočí zpod země...nesmí mě zaměřit....řekl jsem a začal jsem různě uskakovat dozadu,do boků a dopředu aby mě nemohl zaměřit. Nevěděl jsem jaké je to jutsu ale věděl jsem že na mě zaůtočí zpod země.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 21:36

Dotsu

"Vynořím se" za jedním stromem a on o mně nemohl vědět.Vytáhl jsem 6 shurikenů a hodil jsem je po něm.Pak jsem si vytáhl jeden Fuma Shuriken do každé ruky a rozložil jsem je.Vykuknu zpoza stromu na jeho pozici a jeden Fuma Shuriken vyhodím vpravo,druhý vlevo a pak rychle vytáhne 3 shurikeny a hodím je na jeho břicho.Pak se zase schovám za strom,udělám pečetě a zmizím pod zemí.Pokud se vyhl mým shurikenům tak ho lokalizuji protože vím kde přibližně je a snažím se ho stáhnout pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 11:57

Jin

Zasáhl mě jeden shuriken do zad a já z toho menšího šoku jsem se předklnil až jsem spadl což mě zachránilo před ostatními shurikeny. Rychle jsem se postavil na nohy a otočil se tím směrem odkud shurikeny přiletěly. To už jsem ale viděl jak proti mě letí dva fuuma a tři normální shurikeny. Rozběhl jsem se oproti nim a skočil jsem naproti shurikenům takže jsme je přeskočil. už musí být pod zemí...tohle tě bude bolet...pomsta je tak sladká....řekl jsem a vytáhl jsem jeden výbušný lístek přilepil ho na zem stoupl jsem si tak že lístek jsem měl přesně mezi nohama a čekal jsem.Jakmile uslyším jeho hlas a nebo uvidím jak se země podemnou hýbe tak neuskočím ale jakmile se vynoří jeho ruce tak lístek odpálím. Je to sice šílený tah a ublížím i sobě ale zabráním mu používat ruce. Jelikož je pod zemí tak nemůže lístek vidět takže jen čekám až se vynoří jeho ruce.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 15:43

Dotsu

Pod zemí ho déle hledám ale pak uslyším zvuk zapíchnutého shurikenu.*Povedlo se...Vím kde je a teď už nemá šanci pokud ho stáhnu pod zem* pomyslím si a vynořím své ruce abych ho stáhl pod zem.Jsem u jeho pravé nohy a chytím jí.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 10:21

Jin

Kai!zakřičel jsem jsem a lístek explodoval.Výbuch zasáhl obě moje nohy a břicho ale určitě zasáhl i tvoji ruku/ruce.Výbuch mě odhodil aspoň 10 metrů daleko než jsem se vzpamatoval a dopadl na nohy ale hne jmse kvůli bolesti přepadl.Pomalu jsem se postavil do polostoje takže jsem sice stál na nohách ale kvůli spáleninám na břiše jsem se nemohl narovnat.Bolelo to jako čert ale nedával jsem to najevo. Pouze mi mírně cukalo ve tváři.to nic nené,nebolí to....ot nic není,nebolí to...opakoval jsem si pro sebe stále dokola a čekal jsem na mého soupeře.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 10:30

Dotsu

Když jsem uslyšel Kai tak jsem myslel že má nějakou past v podobě lístku někde pod zemí ale on byl pouze nad zemí.Jakmile lístek vybuchl tak zasáhl obě dvě mé ruce.*Ksooooooo* pomyslím si a ruce okamžitě schovám pod zem.Nohama jsem se překopal až někam daleko od něj a pokusím se vylézt.Sice mě ruce bolely hodně moc ale musel jsem to vydržet abych vyhrál.*Kso...a ještě na stejně místo jako ten Ikenův lístek* pomyslím si a sednu si pod strom tak aby mě neviděl.*Co teď...ztratil jsem jedinou výhodu kterou jsem měl...Bez rukou nedokážu nic* pomyslím si a začnu zhluboka dýchat.To nebolí...to nesmí bolet...musím se hlavně uklidnit opakuji si tiše abych neprozradil svou pozici.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 21:07

Jin Kazama

Vylez a bojuj jako muž!Schováním se nic nevyřešíš! Najdu tě a porazím tě o hodně potupněji!zařval jsem na něj a začal se rozhlížet.sakra...je tu moc stromu a málo výbušných lístků...řekl sjem si v duchu a dál se po tom zmetkovi rozhlížel. Nohy mě bolely jako by mi měli upadnout ale dokázal jsem to vydržet díky neustálému opakování věty ,,to nebolí".
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 21:08

Vítězem je Tom, díky sebevražednému Morgenovu útoku, který by normální člověk nemohl přežít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)   Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sadame Dotsu
» Jin Kazama
» Kazama Ketsure
» Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)
» Morgen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: