Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ptačí zpěv.

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 00:10

Hime no Kami

Pche snáď smiem byť kde chcem.. odvrkla som potichu.
Ke´d ten chlapec povedal že potrebuje trénera, zamyslela som sa nad tým aj ja.
Možno by sa mi sensei zišiel... ale len tak to vybaliť na hľadaného a nebezpečného nukenina, oveľa silnejšieho než som ja, ktorého som len tak náhodne stretla...?! To je blbosť... aj keď... možno.. uvidíme.. prižmúrila som oči a hľadela na Shinra, čakala som jeho rakciu a podľa nej som sa chcela zachovať.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:16

Shinro Keihakuna

KOukl jsem se na Hiroshiho a řekl mu,
Chlapče, já bych toho potřeboval...
Poté jsem odpověděl i na poznámku od Hime.
To si můžeš být kde chce, ale nebude to nikde v mé přítomnosti.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:33

Hiroshi

Začal jsem se slovně bránit.
Já bych toho taky dost potřeboval... Třeba zabít jednoho grázla z mojí vesnice. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 12:44

Shinro Keihakuna

Mezitím co on povídal já jsem se znovu dal do úplně jiné aktivity.
Pohupoval jsem si nohou a broukal si nějakou písničku.
Víš, mě vaše životní příběhy nazejímají. Mohli byste odejít?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:14

Hiroshi

Došel jsem k Shinrouovi.
Koho by to taky zajímalo. Jen tak odtud neodejdu. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 22:12

Hime no Kami

Tak pozor... nehovorte v množnom čísle, pretože ja som nič nehovorila a ani to nemám v úmysle.. odvrkla som a keď Hiroshi prišiel k Shinrovi nadvihla som obočie.
Pozorovala som správanie ich oboch, zvedavo som si ich prezerala a hlavne výrazy.
Keď ma to prestalo baviť, dala som ruky od seba a papiere okolo mňa sa sformovali do menších krídeľ.
Odrazila som sa od zeme a vzlietla, ale len približne do dvoch metrov.
Takto som sa presunula bližšie k tým dvom.
Ani ja tak ľahko neodídem.. vždy keď ma niečo zaujme, dlho to pozorujem a tento krát ste to vy.. uškrnula som sa.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 16:31

Shinro

Najednou jsem se prudce zvednul.
Jednou rukou jsem chytil za ruku pevně Hiroshiho a z ruky začal pomalu vypouštět kyselinu, takže se ti začala pálit kůže v oblasti předloktí.
Druhou ruku jsem natáhl proti Hime a vystřelil proti jejím křídlům několik kyselinových "střel", takže se úplně rozpustila.
Po chviličce jsem i pustil Hiroshiho ruku a jemu na ní byla vidět velká spálenina ve tvaru mé ruky. Bylo jasné že to bude znamení na celý život.
Doopravdy o vás nemám zájem. I když musí se přiznat že ta technika bala efektivní, to jo. řekl jsem Hime něco jako pochvalu a poté si zase lehl.
Teď už odejděte.


___

Nepojte, za chvíli povolím Smile
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 19:40

Hiroshi

Jakmile mi chytl ruku, což jsem nečekal, upustil jsem katanu a druhou rukou ji chytl, ale to už mě
začala pálit ruka. Na nic jsem nečekal a zaútočil na Shinroovu ruku, která držela moji druhou ruku.
Kss.. zasyčel jsem, když mě pálila ruka.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 20:23

Hime no Kami

Snažila som sa vyhnúť ale nepodarilo sa a ja som spadla.
Po tom čo pustil Hiroshiho a lahol si, po štyroch som priliezla k nemu a naklonila sa nad neho.
ale no tak... a ďakujem za pochvalu, Shinro-sensei... privrela som oči a uškrnula sa.
Napriek tomu čo všetko som zažila a aká som bola voči všetkým vždy odmeraná, prebudila sa vo mne detinskosť....
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 20:30

Shinro Keihakuna

V jednu chvíli jsem měl nutkání Hime přizabít, ale nakonec jsem se uculil.
Dobvře beru vás oba. Něco vás naučím. Tebe... řekl jsem a ukázal na Hiroshiho.
Protože si docela dobře snesl tu bolest. A tebe. řekl jsem a pro změnu ukázal prostředníčkem maličko nad sebe že jsem se skoro prstem dotýkal Himeina nosu.
Protože si dobře trhlá.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 15 2011, 00:28

Hime no Kami

Po dlhej dobe sa mi na tvári objavil naozaj šťastný úsmev, aj keď kôli maske nebol vidieť.
Oči mi však zažiarili keď povedal že ma bude učiť.
Hehe... beriem to ako kompliment, sensei... povedala som úplne iným tónom hlasu akým som sa rozprávala obvykle.
Ako keby sa vo mne naozaj prebudili veľmi staré pocity...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 15 2011, 06:27

Hiroshi

Můj výraz už nevypadal vážně, ale spíš normálně.
Heh.. jenom jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 17 2011, 19:35

Shinro Keihakuna

Tak mi řekněte něco o sobě.
Pokynul jsem jim hlavou a Hirshiho 'huh' jem ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 06:13

Hiroshi

Katanu jsem schoval a posadil se na zem.
No.. když jsem byl mladší, žil jsem v dětském domově, ale před pár lety si mě vzal z domova
muž jménem Ringo. Možná ho znáte, je to jeden bohatý stavitel z Yukigakure..
No.. Nevěděl jsem, co se mnou chce udělat, tak 2-3 roky si hrál se mnou jako se svým synem
a pak přišla ta doba. Doba, kdy jsem ho nesnášel. Začal se ke mě chovat jako k otrokovi, sloužil
jsem stavitelům. Někdy jsem jim i pomáhal a toho si Ringo všiml, že odvádím větší práci než oni, tak
mě povolal mezi elitní stavitele v Yukigakure. Jednoho večera, s mým nazývaným bratrem Choji, který
nebyl můj bratr, ale spíš nejlepší přítel jsme stavěly tunel pod vesnicí. S Chojim jsme tajně naplánovaly
útěk, ale zařval na nás Ringo, tak ho Choji napadl, vzal mu katanu a podal mi ji. Vlastně je to ta katana, co
mám na zádech.. Začaly jsme utíkat, Ringo zavolal poplach, z tunelu to uslyšely ninjové z Yukigakure a pak.. Pak to bylo rychlé.. Utíkaly jsme, já zakopl, Choji mi pomohl vstát, jeden ninja mu hodil kunai s výbušným
lístkem do nohy, který se zabodl a vybuchl.. Ráno jsem se probudil v nějaké noře, Choji ležel vedle mě, já
měl jenom zraněnou nohu a on měl obě utrhlé. Bohužel byl mrtvý, tak jsem ho pohřbil a vydal jsem
hledat si své útočiště.
řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 19:25

Hime no Kami

Pozorne som počúvala Hiroshiho a potom som si sadla aj ja.
No tak teraz ja... Nerada o sebe hovorím ale... povzdychla som si a opäť som sa tvárila vážne.
Som z Konohagakure.. Môj otec bol člen ANBU a pri obrane dediny zomrel... Pár mesiacov na to moja mama porodila ďalšie dieťa- moju sestru Haku... Pri pôrode zomrela takže mi zostala už len moja malá sestrička... Staral sa o nás môj strýko s tetou. Haku mali radi ale mňa stále bili. Nakoniec sa to dosť skomplikovalo, zabila som tetu a s Haku som utiekla čo najďalej. Môj strýko nás však po pár rokoch našiel. Chcel ma zabiť a Haku ma bránila... Vtedy ju zabil... A potom ja jeho... povedala som potichu a chladne.
Spomínať na to bolo pre mňa ťažké ale snažila som sa tváriť normálne, nechcela som dávať najavo svoje emócie a vyhýbala som sa ich pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 08:52

Shinro

Hned poté co jste dokončili vaší reč, vaše myšlenky se začali odebírat někam směrem k tréninku..Napadlo vás že by vás mohl Shinro něco naučit, ale tyto vaše myšlenky hned zažehnal pohled na vašeho "senseie". Ten totiž při vašich vyprávěních usnul jako nemluňátko...
Pro vás se nabízela poze jediná možnost, probudit ho...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 12:14

Hiroshi

Po chvilce Shinro usnul.
Hej.. řekl jsem, ale nechal to být.
Probuzení jsem spíš nechal na Hime
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:46

Hime No Kami

Mám ho prebudiť príjemným spôsobom so štipkou perverznisti, alebo nepríjemným spôsobom? začala som premýšlať nahlas a s úškrnom. Popritom som pozrela na Hiroshiho aby rozhodol.
Nemohol vidieť môj úškrn ale oči mi diabolsky žiarili a pre tréning som bola ochotná urobiť tú najbláznivejšiu vec. NIe len preto, že som chcela byť silnejšia, ale zvádzať mužov a robiť im podobné veci ma celkom bavilo....

- Razz Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 20:24

Hiroshi

Díval jsem se na Hime jak přemýšlí.
Zkus to první. řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 09:41

Hime no Kami

Bolo vidieť že tvoj výber ma dosť potešil. S radosťou som vyskočila na nohy a postavila sa nad Shinra.
Pomali som klesla dole až som si naňho sadla (na dosť citlivé miesto Razz ).
Naklonila som sa bližšie k jeho tvári a tak som vlastne aj pritlačila svoje prednosti na jeho hruď a mal dosť dobrý výhľad ak by otvoril oči.
Tvárou som bola úplne blízko k tej jeho.Trocha neisto som si rukou nadvihla masku, Hiroshi mi do tváre vidieť nemohol.
Sensei! vyplazila som jazyk a dúfala, že sa zobudí.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 16:55

Shinro

pomalu jsem otevřel oči a podíval jsem se Hime do "očí"
Fííjooo Hezký oči... pronesl jsem s úsklebkem a malinko rozespale a hned poté jsem ze sebe Hime schodil.
Tka kde jsme skončili? Připravili jste nocování? Já jen že už se stmíva. řekl jsem a ukázal rukou na zacházející slunce.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 18:43

Hime no Kami

Zliezla som skôr ako ma zhodil a masku som už mala na mieste.
Héééh... tak o to sa ja nestarám... uškrnula som sa.
Hiroshi-kuuuuuun.... pozrela som naňho, zívla si a nahodila psie oči.
Ja som ho zobudila teraz si na rade ty, summimasen... poškriabala som sa na hlave.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 22:54

Hiroshi

Hleděl jsem na Hime chvíli jak na blázna.
Tohle je šílenství. řekl jsem si a pak jsem zatřepal hlavou.
Možná něco budu mít. řekl jsem a sáhl do batohu.
Je tu jen jedna deka.. řekl jsem a deku vytáhl a udělal z ní "polštář", na který jsem si sedl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ptačí zpěv. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ptačí zpěv.   Ptačí zpěv. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ptačí zpěv.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Vyhnanství :: Cesty :: Obitova místnost-
Přejdi na: