Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 ?!Konoha?!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lili
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 9
Datum založení účtu : 07. 03. 11

?!Konoha?! Empty
PříspěvekPředmět: ?!Konoha?!   ?!Konoha?! Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 16:42

Mám podle mě dost velkej problém. Vysvětlí mi někdo, kde je Konoha? a Proč je tu místo ní Hora? a proč se ta Hora ruší?!
Kde mám zakládat postavu klanu Hyuuga, hmm?!
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

?!Konoha?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ?!Konoha?!   ?!Konoha?! Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 16:51

Konoha není páč se děj odehrává několik let po Shippuudenu......Místo ní je Hora páč si to admini tak domluvili...s tím nic udělat nemůžeš...Hora se MOŽNÁ ruší...to se ještě neví protože není žádný admin který by se o ní staral....Tak nebuď závislá na klanu Hyuuga a založ si jinou postavu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

?!Konoha?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ?!Konoha?!   ?!Konoha?! Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 17:37

Nechápu, kde vidíš problém. Když si vymyslíš kvalitní a dobře propracovanou historii můžeš mít Hyuugu i v jiné vesnici... Prostě buď kreativní (např si utekl z Konohy do jiné vesnice = to kreativní není ale jen to ukazuje, jak to myslím) Cool laugh Pak už bude jen na Kagovi, jestli ti to povolí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

?!Konoha?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ?!Konoha?!   ?!Konoha?! Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 19:21

Za prvé se uklidni, vedem to tu my a né ty, takže je na nás co sem dáme za vesnice
A za druhé, Konohu zničila Akatsuki, proto se vytvořila Hora, jenže admin nestíhal, takže ji nemůže dál vést -> Zruší se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





?!Konoha?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ?!Konoha?!   ?!Konoha?! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
?!Konoha?!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Konoha Jde na Pomoc
» Konoha Sensei
» Kumogakure a Konoha
» Konoha v plamenech
» Suichu vs. Konoha!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: