Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hyuuga Ike

Goto down 
+2
Meiki Ookami
Lili
6 posters
AutorZpráva
Lili
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 9
Datum založení účtu : 07. 03. 11

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 17:53

Jméno: Ike (Hyuuga)

Věk: 16

Hodnost: Genin

Oblíbené: Trénování,knížky,voda,ramen,odpočinek,společnost

Neoblíbené: Moc lidí,vrahové,ninjové z Písečné,hlavní rodina (klanu Hyuuga)

Rodina: Vedlejší rodina Hyuuga klanu

Povaha: V malé společnosti stydlivá, disciplinovaná, milá, ne moc odvážná,cílevědomá

Historie: "Jako každé normální dítě jsem se narodila. Byla jsem pyšná, že jsem v klanu Hyuuga, ale nevěděla jsem, že jsem z "Vedlejší rodiny". Když mi bylo pět let, začala jsem konečně přemýšlet nad tím, proč já a pouze polovina mých příbuzných, máme na čele to zelené
znamení. Od tatínka jsem se dozvěděla vše o Hlavní a Vedlejší rodině. Byla jsem z toho smutná a chtěla jsem to změnit. V mých 7 letech jsme se kvůli tomu dokonce odstěhovali do Yamigakure.Tam jem už
trénovala "Juuken" (Vznešené pěsti) a to dost tvrdě, hodlala jsem totiž změnit zásady našeho klanu. Mým snem, je až do dnes
promluvit si s Hokage-sama a když to bude potřeba, budu bojovat. Trénuji opravdu tvrdě a chci to změnit! Nechci nechat vedlejší
rodinu trpět!"

Cíl: Změnit zásady klanu Hyuuga ohledně Hlavní a Vedlejší rodiny.

Klan: Hyuuga
___________

Podstata: Fuuton

Hlavní atribut: Rychlost

Zbraň: Základní výbava ninjů (Kunaie,Shurikeny...), bojová tyč

Specializace: Taijutsu

Schopnosti: Vysoká rychlost, průměrné množství chakry,výdrž,silná obratnost, ale malá síla

Foto: Hyuuga Ike 211-5
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 18:14

Předem se omlouvám, že se vůbec vyjadřuji, neb mi to nepřísluší, ale toto mi přijde jako vyložený výsměch adminů, kagům a ostatním, např. i hráčům. Svou historií nijak neodpovídá tomu, že je v Yami (se přestěhovali; pádný důvod; ale že by celý klan??); klan Hyuuga je nejspíše zaniklý, když není ani Konoha; tedy něco jako řešit spory mezi hlavní a vedlejší rodinou nelze a v neposlední řadě je zde i ten titěrný obrázek /což nemám nijak za zlé, rozhodně lze poznat, že je to Hinata s krátkými vlasy/ ; Sunu jsem taky mezi vesnicemi neviděl, je-li zavřená anebo "zničená" netuším, ale pokud není mezi "existujícími", jak by mohla Ike nenávidět neexistující ninjy? No a ovládané techniky jsou kde?
Návrat nahoru Goto down
Lili
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 9
Datum založení účtu : 07. 03. 11

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 18:22

Techniky nejsou v kostře vůbec napsaný -.-"
Dál : S adminy jsem na tom stěhování domluvená. (navíc je to před 9 lety)
Důvod je tam napsanej, nauč se pořádně číst. (Prostě kvůli těm hroznejm právům a neodstěhovala se celá vedlejší rodina!)
Suna neexistuje? bezva -.- a jestli není něco místo ní, tak to holt přepíšu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 18:29

1. ono by se stačilo podívat k ostatním
2. to jsem nemohl vědět
3. (pak nechápu, proč ten spor nadále řešit, ti, co se neodstěhovali, jsou nejspíš na místech, kde slunko nesvítí, pod lučním kvítím, atd.)
4. nevím jistě, budeš se muset zeptat admina anebo nějaké "pověřené osoby", třeba Mii, nedávno psala, že je tu již rok, takže by toho mohla vědět hodně.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 19:19

Takže pokud k tomu můžu něco říct i já, a myslím si že to řeknu za všechny adminy. Nemám problém s tím že jsou klany rozházené po celé zemi, právěže naopak mi to příjde jako oživení, když se třeba na zkouškách potkají dva členové z klanu a každý bojuje za jinou vesnici. Výtky mám spíš k tomu že tu chybí techniky (kostra je tu už od začátku a moc se neměnila, alespoň víme, že tady trošku naše fórum pokulhává a můžeme to napravit). Ale co je mi trochu divné je to, že se tvá postava odstěhovala v 7 letech. Jako chápu to že tím myslí rodinu, ale každý si to může z toho životopisu vyvodit jinak. Nesmíš se tak lehce vzdávat Smile Začátky jsou vždycky těžší, ale jakmile se do toho vžiješ, budeš ráda že si to přečkala Wink
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 19:55

Prosím vyřeště si to přes PM... Posty smažu protože to tu pak začíná být dost nepřehledný. Děkuju
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:02

Nejsi domluvená, jen ti ček řekl, že můžeš udělat Hyuugu i jinde, ale s pádným důvodem a to, že jste se přestěhovali, to dokáže vymyslet 8 letý dítě.... A nebude geninovi 16, to by byl nejvíc lama genin co znám.
A nepoužívej obrázek Hinaty, existuje přes 100 000 anime obrázků, které můžeš použít, tak nepoužívej postavy z Naruta.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:55

srry za offtopic, ale líbí se mi věta "Jako každé normální dítě jsem se narodila." Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 13:09

prozatím NESCHVÁLENO

většinu důvodů už uvedli ti nade mnou ale stejně tohle je můj seznam, když ho splníš tak ti to schválím, aby v tom nebyl bordel píšu to popořadě jak jsem to četl:

1) věk 16 ani náhodou domluvenej je kolem 13 let tak se toho prosím drž
2) nesouhlasím s vedlejší rodinou klanu Hyuuga, Hyuugové jsou příliš tvrdí s příliš striktními pravidli aby se mohl člen vedlejší rodiny prostě sbalit a přestěhovat se i s Byakuganem do jiné vesnice s největší pravděpodobností by vás oddělal váš vlastní klan ještě než by jste opustili hranice, vzhledem k tomu že máte prokletou pečeť by to pro ně nebyl žádný problém
3) historie je krátká, nicneříkající a naprosto nesmyslná
4)techniky do vzoru dopíšu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hyuuga Ike Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Ike   Hyuuga Ike Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hyuuga Ike
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hyuuga Ike
» Toshi Hyuuga
» Montaro Hyuuga
» Hyame Hyuuga
» Nijon Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Koš-
Přejdi na: