Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:20

Zde nechť píší členové týmu Akagami

//měl bych přestat chlastat, soráč Calder jsem si pročítal Yamiho char a bůh ví proč jsem ho považoval za tvůj Cool laugh


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Mon Mar 28 2011, 20:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:47

Nori

Nakráčel jsem pomaliu a lenivou chůzí k místu setkání. Hledal jsem očima kohokoli kdo by zde mohl být.
Otočil jsem se na patě za sebe abych viděl jestli někdo nejde zamnou.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:05

Ami

Kráčela jsem na místo setkání, né moc rychle ani moc rychle. Okolí jsem si příliš nevšímala. "Jací jsou asi ostatní a hlavně jakej bude sensei?"
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 17:00

Kira

Z akademie jsem se vydal na cvičiště 6 abych se tam seznámil se svým týmem. Když jsem tam přišel křikl jsem. Hej to seš ty, ten s tim divnym mečem. Tohle má bejt můj spolubojovník aspoň něco. Pomyslel jsem si a šel k němu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 17:11

Akagami

Když se tu konečně můj tým sešel, lehce znuděně jsem vyšel z poza nedalekých stromů a pozdravil je pokynutím hlavy.
Zdravím, já jsem Akagami Hibiki, pro vás Hibiki-sensei...pokud budete mít štěstí
při poslední čtveřici slov se mi mihl obličejem zvláštní, velmi nepříjemný úsměv.
Nejsem žádný přítel silných řečí ani velkých monologů takže to zkrátím. Je mi jedno co si myslíte o mě, jemi jedno co jste zač. To podstatné jsem zjistil ze složek a to co potřebuejte vědět vy o mě se dozvíte až to budete potřebovat. Takže přestoupíme rovnou k závěrečnému testu...jojo on vám to možná nikdo neřekl ale důvod proč vás přiřadili mě je fakt že vás někdo tam nahoře hodně, hodně nenávidí
opět ten nepříjemný úsměv.
Doteď totiž mým testem přijetí nikdo nikdy neprošel, vlastně...nikdo ho ani nikdy nepřežil a to je přitom tak jednoduchý. Jako tým mi musíte donést jednu láhev ze které Shogun-sama pije svůj oblíbený rum. To je celé. Je mi jedno jak ji získáte, je mi jedno odkud, prostě mi ji musíte přinést...
na chvíli jsem se zarazil
jo a ještě jedna drobnost, kdyby vás zajali a mučili nemyslete si, že vám budou věřit že jsem ten rozkaz vydal já. Až tu flašku budete mít, doneste mi ji sem. Máte na to čas přesně...dvacet čtyři hodin. Tak zatím
spiklenecky jsem na vás mrkl a v závanu slabého větru opět zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 17:51

Ami

Sotva jsem dorazila na místo setkání, už se objevil sensei a řekl co řek. "To myslí vážně?" Pomyslela jsem si a chvíly zůstala v údivu stát. "Asi to myslí vážně, tak máte někdo nějakej nápad?" Zeptala jsem se ostatních členů mého týmu. "A mimochodem já sem Ami Osore" Dodala jsem když jsem si uvědomila že je nezdvořilé se nepředstavit.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 18:20

Nori

Ježiš to je vopruz. NAvíc máme přinést nějakou flašku... bože, na co jí potřebuj pacient?
pomyslel jsem si a se znuděným výrazem jsem se otočil k ostatním. Sem Nori a dál to nezkoumejte... Jo a nápad mám Ami, prostě tam dojdeme a zeptáme se jestli nám jí nedá!! řekl jsem jim a zývnul si. Ještě detail... Já se zeptám a vy jí šlohnete! řekl jsem a otočil se. Katanu jsem si hodil na raeno a vydal se směrem k Shoun budově....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 18:50

Ami

Vyrazila jsem za Norim. "Myslíš že to bude tak jednoduché? Spíš bych ho měla požádat já, přece jenom jsme ze stejného klanu."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:22

Nori

Bude lepší když chytnou mě než tebe... Sem přeci nějakej džentlmen! řekl jsem a otočil hlavu. Ve tváři jsem měl lehký úsměv a zavřené oči.Hej ty tam... Jdeš taky??? křikl jsem na toho kluka vzádu a pokračoval v cestě.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 14:14

Kira Yami

Když jsem se konečně vzpamatoval ze senseiových slov křikl jsem na Noriho. Jasně že du a jestě moc mě těší jsem Kira Yami. Uklonil jsem se slečně hodil jsem na záda katanu a rozběhl jsem se za Norim.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 15:37

Nori

Hmm... Fine... řekl jsem Kirovi a pokračoval v cestě... Teď když se všichni známe, řeknu vám plán B.... ale potřebuju znát vaše elementární Podstaty.... řekl jsem jim a zastavil se.Protočil jsem se na patě a byl čelem k nim.Ve tváři jsem měl chladný výraz a čekal na odpovědi....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 18:44

Ami

"Jak jsou galantní, šašci." Napadlo mě, ale mile jsem se na ně usmála. "No moje podstata je fuuton." "Kčemu mu to asi bude."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 19:02

Nori

To máme Fuuton a Doton.... a co ty Kiro??? zeptal jsem se ho a čekal na jeho odpověď. Docela by se nám šiknul někdo s fuutonem nebo Katonem...
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 14:33

Kira

Řeknu vám to radši na rovinu. Já nemám žádnou podstatu. Já jsem z klanu Yami a Jagan nám zabraňuje používat normální ninjutsu. Řekl jsem jim a trochu jsem zesmutněl. Ale já umím něco lepšího dokážu vidět čakru ostatních a dobře umím i se svým mečem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 15:20

Nori

To tedy máme jen fuuton a doton! řekl jsem klidně a otočil se zpátky. Pokračoval jsem v cestě ale tentokrát jsem nešel ale rozběhl se.... Pokud jste šli za mnou tak jste taky museli běžet neboť já jsem doběhl k budově kde sídlil Shogun....
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 15:36

Kira

Ihned jsem vyrazil za Norim dokud jsem se nedostal před sídlo Shoguna. Nori, jaký je tvůj plán B, jesště si nám ho nevisvětlil Řekl jsem naléhově.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 16:29

Ami

Celou cestu jsem běžala za těma dvěma, až před sídlo shoguna. "Proč já? Proč já musim skládat tuhle hloupou zkoušku?" Napadalo mě. Ale taky jsem byla zvědavá na plán B a tak jsem se podívala na Noriho s očekáváním nějakého geniálního plánu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeSat Apr 02 2011, 00:06

Nori

Plán B... JE to trošku složitější.... Pokud tohle nevýjde tak prostě zdrhněte... Nemá cenu zkoušet to dál...
Stejně by nás Shogun akorát roztrhl vejpůl...
řekl jsem a otevřel dveže a vsoupil do haly... Vyběhl jsem po schodech a od vás jsem čekal, že pudete k oknu což bylo logické jelikož se tam skrz zeď bezpovšimnutí asi nedostanete... Opatrně jsem zaťukal na dveře a čekal až shogun otevře.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeSat Apr 02 2011, 12:27

Ami

Opatrně jsem se příblížila k oknu, alby mě nikdo neodhalil a opatrně jsem jím nahlédla do shogunovi kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 14:16

Kancelář

Plán je to...poměrně pitomý, neboť před Shogunovou kanceláří stáli dva ANBU, kteří nikoho z vás rozhodně nehodlali pustit do vnitř.
Co tu kruci chcete? Nemáte právo vstoupit do budovy Shoguna
ozval se ten vyšší stojící v pravo od dveří.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:17

Nori

Eh... promiňte... Potřebuji mluvit se Shogunem kvůli jedné jisté záležitosti. Jde o docela důležitou věc... řekl jsem a podíval se na něj a ušklíbl se... Ty jejich masky jsou dementní§§§ pomyslel jsem si a pokusil se přistoupit blíž ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:22

ANBU

Okamžitě jsem tě zastavil zvednutou rukou, druhá vyskočila k meči, jehož jílec mi čouhal nad ramenem.
Shogun-sama nemá čas. Před chvílí dorazil vyslanec ze Suichugakure, takže jsou právě uprostřed důležitého jednání.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:28

Nori

Suichugakure??? jedna z velkých zemí ejstli se nemýlím... Jo a víte co... tohle sem vám chtěl říct už dlouho... Máte pěkně blbý masky vy z nabu...
řekl jsem jelikož jsem se tam nemohl dostat. Takže když je tu vyprovokuju tak se do toho vmísí shogun a nebude dávat pozor na flašku...
pomyslel jsem si pokračoval v rozruchu. Praštil jsem rukou do stěny a čekal že anbu budou řvát...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:59

Nori

Naneštěstí pro tebe ANBU v Yami nejsou žádní nezkušení zelenáči, takže v okamžiku kdy jsi je začal urážet a mlátit do stěny se ti pomocí shunshin jeden dostal za záda, pravačkou tě chytil za krk a přirazil ke stěně, zatímco levou ti obratně nasadil pouta.
Fajn, to máme pokus o násilné vniknutí do budovy Kage a znevažování autority speciálních jednotek. Zkus ještě vzdorovat zatčení a popravím tě rovnou na místě.
oznámil ti za tebou stojící ANBU mile.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:20

Nori

Do pytle to sem nechtěl!!! řekl jsem nahlas a zasmál se.Hele chlape ještě než mě odvedete, můžu vám ukázat kouzlo??? zeptal jsem se mile a otočil na něj hlavu....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště číslo 6: Tým Akagami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cesta na západ: Tým Akagami
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Tým číslo 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Mise-
Přejdi na: