Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nejoblíbenější klaďas

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:33

Máme tu oblíbené posty, záporáky i hráče, ale nemáme tu klaďasy.

Kdo je/byla podle vás nejlepší kladná postava na KW? Může to být jak kagovská postava tak i normálně hráčská. Může jich být kolik chce, ale udávejte i důvody.

Jsem docela zvědavý Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:37

Podle mě má nejstarší a zároveň moje 1. postava na KW , Nero Kuchiki Cool laugh Teď to možná tak nevypadá ale vždycky měl pouze dobré úmysli a vždy je mít bude, v budoucnosti se prokáže jako (doufám že) hrdina v Kumogakure Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:49

Já se trošku rozepíšu.

Na prvnim místě mám: Bratři Jiro a Sayaru Kentiri -> Oba přinesli do Suichu jen to dobré a ačkoliv měli perné dětství, tak se stali hrdiny celé Suichu. Nový hráči o nich neví, jelikož je nezažili, ale staří hráči v Suichu by mi to myslim potvrdili. Sayaru se na chuuninských zkouškách obětoval za svůj tým a Jiro porazil vůdce Haiko, který na něj však přenesl svoji nemoc a při východu slunce se Jiro rozdrobil na několik kousků prachu.

Další velký klaďas: Montaro Yuurinshi (Hraje ho Ramaru v Suichu) -> Ačkoliv začínal jako arogantní, tak se během roku vypracoval. Zachránil klan Yuurinshi, osvobodil nevinnýho vězně, splnil vždy to co slíbil a podle mě je to oprvadu velice dobrá postava, která mi místy připomíná Naruta a podobné hrdiny

Další: Saburo Kentiri (hraje ho Ček a byl v Suichu) -> Tenhle byl hodně nevýrazný, ale kdysi dávno se obětoval pro Suichu a skočil s chakrovou bombou do trhliny v zemi, kde měl údajně vybuchnout, ale nedávno se znovu objěvil a přinesl mnoho tajemství.

Další: Bratři Sorino z Iwy (V tu dobu je hrál Ček) -> Jeden z nich přišel do Suichu, kde pomohl ve velkym boji Jirovi proti 13 a to se jen tak nestává, aby někdo šel takhle pomoct do cizé vesnice.

Další: Nero Kuchiki z Kumo (Hraje ho Nero) -> Hrozně se mi líbilo, jak po něm šla Akatsuki a on přišel o svého démona a bojoval do poslední kapky.

Další: Neyro z Kumo (Hrál ho Ramaru) -> Krásně se obětoval pro svého učně, kterému jako jediný dodával odvahu a ve všem ho podporoval.

Další: Valentine Hanirushi (Nynější Sendokage a hraju za něj já) -> Tohle zatim hráči nedokáží posoudit, jelikož neznají jeho historii.


Další budu zase psát později a psal bych i z jiných vesnic, ale tam se ještě nikdo moc hrdinsky nezachoval, jelikož jsou mladší.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 21:33

Podle mě mezi ně patří moje postava Moroshi Maitre z Iwy (sice se chová jako padouch ale položil by za vesničana život) a Yuu z suichu
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:01

Svoje charaktery sem určite nedám -.- Ikeno je cvok, Taka tak napol, Zaki je tak napol sviňa a Kin démon Cool laugh

Tak, čistý kladasi sa asi nenájdu.. Páči sa mi docela Sensei Darui a Joeho char renji Wink Ten mi zatial pripadá ako najvätší kladas Wink
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:20

Tak nejlepší klaďas, s kterým jsem se při pročítání některých tamějších částí KW potkal je jednoznačně Montaro, za kterého odvádí skvělou hru Rami.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější klaďas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější klaďas   Nejoblíbenější klaďas Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější klaďas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejoblíbenější Záporák ve hře
» Nejoblíbenější doujutsu
» Nejoblíbenější sensei na tomto forku
» Nejoblíbenější Naruto/Naruto Shippuuden opening/ending

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: