Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nejoblíbenější sensei na tomto forku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 18:38

Tak máme charaktery tak uděláme i senseie ne? Smile
tentokrát máte všichni stejný počet hlasů a to tři Smile

Pište to tak, že napíšete jméno sneseie, odkud je a důvod proč jste si ho oblíbili.

Můj nejoblíbenejší je určitě
Sayaru Kentiri ze Suichu. Mám ho rád, protože se o něm ví, že pomůže téměř každému a jeho bojové schopnosti jsou také dost dobré. Hlavně jeho Taijutsu a zrychlovací/teleportovací techniky jsou taky výborné. Hlavně se mi líbí, že se jednu chvíli chová jako nějaký genin a kyž přijde na práci nebo na boj tak se z něj stane plnohodnotný jounin, který nahání strach.

Ryo Karuki ze Suny. No toho mám rád, protože mu brzo Kisuke nakope....um... zadní část těla Cool laugh

A jako posledního sneseie/jounina jsem si oblíbil Isamu Naoki, který však objetoval svůj život pro nejlepšího přítele Jira. (Ze Suichu)
Nikdo Isama neměl moc rád ve vesnici, ale to co endávno udělal při zradě Renjiho bylo fakt výborné.

(Další by byl asi Jiro Kentiri Smile)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 18:42

Jiro a Sayaru Kentiri ze Suichuu- Dávám je spolu, protože zvlášť to nemá moc sílu, ale dohromady jsou (Spoiler obsahuje informace týkající se příběhu, které ještě nebyly ukázány, objasněny, či jinak demonstrovány.)
Spoiler:

Mai z Iwy - Je to takovej idiot, až mi ho je líto a trochu jsem si ho oblíbil... Protože je to prostě idiot Cool laugh

No, to je tak všechno Cool laugh Další by byla asi Aiko, no, ale tři jsou tři Smile
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 18:53

nikto...žiadny sensei sa omňa nestará xD
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:26

Maitre Mai (Iwa) !!! - povahou jako legendární Gai-sensei (Cool laugh),ale když jde o vážné věci,tak se chová zkušeně + má silné taijutsu + sexy pózy


Jako druhý asi Sayaru (Suichu) - Je to prostě borec... (Něco jak Mai)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:50

Proč musel umřít Sayaru? Můj nejoblíbenější sensei?....

No jednoduše... není to jen emoční výlev, ale jaksi se na toto téma zapomnělo a mě zajímá, kdo koho obdivujete. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 05:49

Taky bysme mohli založit "Nejoblíbenější záporák" Cool laugh

Život je krutý...Navíc jestli chceš,můžeš se vyplakat Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 14:05

To uděláme později až se ukáže v plné parádě moje "13" a Dvojka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější sensei na tomto forku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější sensei na tomto forku   Nejoblíbenější sensei na tomto forku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější sensei na tomto forku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejoblíbenější Záporák ve hře
» Mahou Sensei Negima
» Nejoblíbenější klaďas
» Sensei do Konohy!
» Konoha Sensei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: