Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hingkoku Tashiro (juto)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 17:15

Jméno
Hingkoku Tashiro (juto) Hingtash

Věk
14

Hodnost
genin

Oblíbené
Tieň, Hudba

Neoblíbené
búrka, zlí ľudia

Rodina
Klan Hingkoku, otec Hingkoku Tanaki (mŕtvy), matka Hingkoku Yoshiko (šialená)

Povaha
milý, kľudný, rozvážny, chápavý, citlivý

Historie
Narodil som sa do klanu Hingkoku. Vyrastal som ako normálne dieťa mal som priateľov, milujúcich rodičov. Ako 5ročný ma otec zobral na rok preč na takovú okružnú cestu po Shinoby svete. tam som videl veľmi zaujímavých techník. Po roku sme prišli domov a mama nás už vítala od brány vesnice. V ôsmych rokoch môj otec zahynul pri nejakej veľmi tajnej a dôležitej misii. Moju mamu to tak vzalo že sa na celý mesiac vyparila a nikto nevedel kde je. V deviatich rokoch keď som bol v škole nejaký terorista spáchal na našu triedu útok a zabil len mojich kamarátov ostatných nechal tak, ale skončil som na pol roka v kóme. To bol ďalší veľký šok pre mamu a tá je od tej doby nie celkom psychicky zdravá. Vo svojich 10 rokoch som si zvolil špecializáciu Satetsu a učil sa ovládať železný piesok formovať ho, atď.
Magnetické techniky mi išli veľmi dobre podľa niektorých z klanu až moc nebezpečne dobre. stále sa starám o svoju mamu.

Modrooký ANBU
Hneď prvú misiu bol mladý Tashiro vrhnutý do boja proti diabolskej organizácii Akatsuki. Bez svojho týmu a bez toho aby tam niekoho poznal stál tam uprostred jaskyne sám. Stretol akési mladé dievča a spolu s ňou pomohol odniesť akéhosi obrneného ninju do stanu medikov, kde sa stal svedkom vraždy staručkého medika a zohral svoj osobný boj. Pri boji sa skoro dvakrát dotkol smrti a stretol svojho úhlavného nepriateľa Modrookého ANBU ktorí sa z ľuďmi hral ako z bábkami v nejakej hre. Tashiro skončil po stretnutí s týmto ANBU v paralýze a uvidel to najväčšie predstavenie aké sa mu mohlo naskytnúť. Mohol uzrieť techniky vodcu a najsilnejšieho člena klanu. Ďalej bol aj svedkom jeho smrti po ktorej ako ostatným aj nemu bola vymazaná pamäť. Po čase sám nevie akom sa zobudil v nemocnici z bolesťou hlavy a s pocitom zmätenosti.

Cesta za silou
Nastala voľba nového vodcu klanu. Počúval príbeh o Kazuyovi Hingkoku, večnom mrzákovi ako ho označil starší z klanu. Vtedy TAshiro prvý krát získal novú silu. Silu od svojho stríka, ako neskôr zistil od Hiarashiho. Jeho piesok sa stal súčasťou samotného seba. Ložiská KG sa rozdelili, vznikli nové v rukách. Piesok sa zapečatil, do rúk, pre rýchlejšie použitie. Zvýšila sa sila, výdrž aj dosah. No cesta za mocou pokračovala. Po zničení Iwi Tashiro poháňaný túžbou chrániť svojich blízkych podstúpil skúšku železa. Skúšku tak bolestnú plnú krvi, hraničiacu na pokraji smrti. Prešiel, budova odletela, vybuchla pod náporom Tashirovej moci. Vodca klanu ostal zmetený, nevedel čo si má myslieť, veď ničo takéto sa ešte nestalo. Zranený Tashiro sa presúva do novej Iwagakure no Sato tam ho lieči medik, jeho rany či skorej diery sa zoceľujú, matka narieka a vynárajú sa nové otázky a však aj odpovede.

Cíl
Stať sa vodcom svojho klanu, zistiť odpovede na mnoho otázok ktoré sa pred neho v poslednej dobe vynorili, no hlavne ochrániť svoju mamu.

Klan
Hingkoku

Vzhľad
Tashiro má čierne vlasy a modré oči (tak ako na obrázku) väčšinou nosí čiernu košeľu z dlhým rukávom a ošúchané rifle. keď je chladné počasie tak nosí ešte aj koženú bundu. Čelenku Iwi nenosí lebo ju neznáša namiesto toho má prívesok kruhového tvaru na ktorom je z jednej strany znak Iwi a z druhej klanu tento prívesok visí na koženej šnúrke, prívesok je zo striebra. Tento prívesok nikdy nedáva dole lebo je to dedičstvo po jeho otcovi.

Foto
Hingkoku Tashiro (juto) Crosscommissionbyyuumei
___________

Podstata
neznáma

Hlavní atribut
velká zásoba chakry, predvídavosť(len za dobrej nálady)

Zbraň
ZVN, Klanový zvitok

Specializace
Nin

Schopnosti
KG: užívání magnetismu

Ovládanie železného piesku (Satetsu)
užívateľ ovláda piesok mení jeho tvar, keď niečo vytvorí môže to nechať znova rozpadnúť na jednotlivé piliny. Po získaní síly je piesok zapečatený priamo v Tashirovi, čiže jeho ovládanie je jednoduchšie a stojí menej sústredenia a chakry. Rýchlosť sa zväčšila, aj dosah.

Ovládanie kovu vo svojom okolí
Tashiro dokáže ovládať železo v okolí 5 metrov, no vyžaduje to veľkú dávku sústredenia. Čím väčší predmet tým to je ťažšie. Keďže má ešte Tashiro málo rozvitú myslel je schopný ovládať len jeden predmet vo svojom okolí. Táto schopnosť mu však dovoľuje vycítiť kov vo svojom okolí, toto mu pomáha lepšie zistiť prichádzajúci útok od rôznych zbraní.

1. Dážď magnetických striel C-rank
(užívateľ vytvorí z magnetického piesku guľky ktoré pošle po nepriateľovi)

2. Ihlovité strely C-rank
(užívateľ vytvorí z magnetického piesku tenké ihle ktoré pošle po nepriateľovi. Väčšia rýchlosť ako predchádzajúca technika určené na ochromenie nepriateľa)


Naposledy upravil Juto dne Wed Mar 07 2012, 12:56, celkově upraveno 15 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 17:42

pre mna povoleno, avšak budem na teba dávať bacha Smile

Počkaj na druhé od iného kageho....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 18:00

kde má napsaný techniky?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 18:03

Kakuza: Tu ide o to, že k tejto "ceste" sú techniky nepotrebné Smile
A dalšie mu nechcem dať, pretože by to bolo podla mna divné Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 20:41

Tai/Gen/Nin ??? špecializuje sa na všetko? A nemá ani ZVN?? Toto mi vysvetlite a potom povolené...

EDIT: Povolené
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 08:33

edit

pridaný klanový zvitok do zbraní
aby niekto nerýpal
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 13:23

okej..možeš napísať do hl. časti iwy Smile
Správaj sa, ako by si tam bol celý čas....
A nezabudni, tvoja technika bude na začiatku velmi slabá...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeFri Jul 29 2011, 14:30

strašne som sa nudil tak som trocha editol char Cool laugh no editol trocha som doplnil informácie Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 13:33

pridaný jeden rok aj jedna kapitola Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hingkoku Tashiro (juto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hingkoku Tashiro (juto)   Hingkoku Tashiro (juto) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hingkoku Tashiro (juto)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reiki Tashiro
» Hingkoku
» Akato Hingkoku
» Juto
» Juto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Charaktery-
Přejdi na: