Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prísnejšie opatrenia...

Goto down 
+14
Methyl
Shun
Juto
Nero
Srotak
Dawn de Diablo
Aspi
Morgen
riuka
Bubblo
Hysterio
Marwin
Caldar
Páťa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 02 2011, 19:02

Jin Kazama

No pokud dovolíš...já už bych šel domů, možná se ještě někdy uvidíme...řekl jsem a usmál se na ni. Otočil jsem se a pomalu jsem odcházel směrem k mému domovu. Ještě pořád jsem měl ten usměvavý výraz, přeci jen kdybych se musel ještě otočit ale to jsem nepředpokládal. Z toho usmívání jsem dostával pomalu křeče a potřeboval jsem něco brzy zničit nebo tohle bude velká újma pro moje ego.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 02 2011, 21:28

Gozu

Zamířil jsem z kanceláře ihned, jakmile kage řekla, že můžeme odejít. Nechtěl jsem s tím klukem být v místnosti ani o chvíli déle. Zamířil jsem ihned na tréninkovou louku číslo 2, abych čekal na mé spolubojovníky. Mezitím, než dorazí sensei, jsem si lehl do trávy a pohrával si s plazmou. Takže můj první tým, zajímalo by mě, jací budou. řekl jsem si a rozhodl se dál neplýtvat chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 02 2011, 23:47

Hime

Postavila som sa a vyzula si topánky tiež. Pomali som podišla k tebe a pozrela sa na more.
Mhm... Hajin-kun.. pozrela som na teba.
Mám ťa rada! milo som sa usmiala.


Miyo

No ale všetci mi hovoria že je už určite mŕtvy a že by mali vybrať nového pána živlu... A to len preto lebo zmizol... Ja verím že je v poriadku niekde tam... zahladela som sa do dialky.
A som rada že niesom sama... pozrela som na teba a pousmiala sa.
A ako sa vlastne voláš? Asi budeš Genin však..? tipla som.


Jin-> Sayo... povedala Kitsune s úsmevom a šla do domu. Čo teraz...?

Zero-> Muž nadvihol obočie. Heh ... Kawarimi, Henge, Bunshin a potom sa uvidí... povedal a ďalej už len čakal...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 00:23

Inari

Po její otázce mi došlo jak sem se nezdvořile nepředstavil. "Eh...promiň zapoměěl jsem. Jsem Inari z klanu Yuki a ano ještě stále jsem genin." Vychrlil jsem ze sebe a poslední část jsem řekl trochu zklamaně.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 14:44

Hajin

Prišla ku mne jej slová ma zahriali u srdca usmial som sa na ňu pohladil na vlasoch a trochu jej odhrnul ofinu. Objal som ju, Objal som ju tak pevne ako by som ju nikdy nechcel pustiť no zároveň nežne. Pritiahol som si hlavu bližšie k nej a zašepkal som jej do uška Aj ja teba. Nechcem od teba už odísť.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 18:27

Zero Ketsueki

Ten chlapík sa nezdal byť nejak prekvapený, ako by sa takéto veci stávali každý deň, čo bola samozrejme, hlúposť, aj ked napadla. zadíval som sa do tváry detí. Myslíš, že je vhodné takto pred, krpcami? Avšak hned som si odkašla a požiadal ho aby odišiel z triedy. So mnou. Ak odišiel, alebo nie, nebolo príliš podstatné. Inak by som nič neurobil a ja si viem stáť za slovom. Následne som zložil ruky do Henge. Okolo mna sa rozvýril prach a dym. Moje telo sa zmenilo. Pred učitelom stál vysoký mladý muž, podobný Zerovi. Avšak nebolo to zle spravené henge, tak vyzeral naozaj. Vzal si jeho podobu, podobu Yukana, svojho brata, ktorého nadovšetko miloval. Cydržl v tejto forme pár sekúnd a následne ju zrušil. nie kvôli svojej slabosti, ale kvôli tomu, že toto telo mu bolo príliš "cudzie", cítil sa v nom nesvoj. Nepatrilo mu. Hádam jedna technika stačí...Svoju rýchlosť vám preukazovať nebudem a klony nepatria k mojemu štýlu boja....Teraz chcem tú čelenku... Natiahol som ruku. Dúfal som že jedna technika postačí....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 19:48

Miyo

Heh... mám pre teba menší návrh... uškrnula som sa.
Niesom síce taká dobrá ako môj brat... Ale som Chuunin a čoskoro budem Jouninom vďaka bratovmu tréningu... Môžem ti pomôcť s tréningom... nevrhla som.


Hime

Začervenala som sa a objatie opätovala.
Kyaah... Hajin-kun, neboj sa ja som prišla za tebou a už neodídem... mám v pláne pomôcť ti s božskou mocou ... Myslela som si že budeš veriť v to že je to boh, ale som rada že si tomu neuveril.. usmiala som sa.


Zero-> Postavil sa a zo šuflíka ešte predtým zobral čelenku. Vyšiel s tebou von a pozrel ako si sa premenil na neznámeho muža. Mhm... zamračil sa a už-už išiel odmietnuť vydanie čelenky no v tom sa za tebou objavil Jounin. Čelenku dostať môže, dostal som správu od Tanami-sama... povedal muž a starec ti hu teda rezignovane odovzdal a vrátil sa do triedy. Heh a ty Zero, poď teraz somnou.. som tvoj sensei... povedal som a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 19:55

Jin Kazama

Jen co byla v domě tak jsme si zhluboka oddychl a nahodil znova můj neutrální výraz a vyrazil jsem bezcílně toulat ulicemi getsugakure. Tohle bylo horší než nějaká mise. Moje čest a hrdost pro mě byli dležitější než můj život a proto mi nezbývalo doufat že to nikomu nepoví. Nevěděl jsem kam teď chci jít a tak jsem prostě procházel ulicemi getsugakure přemýšlejíc co bych dělal.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 19:58

Hajin

Pozrel som sa jej do očí a povedal som Veriť v neho? Ako by mohol byť boh taký krutý a slizký ako had čo stále len rozsieva svoj jed. pri týchto slovách sa mi v tvári zračil akoby odpor alebo niečo podobné z celej duše som nenávidel toho netvora vo mne. Po chvíli som sa však na ňu usmial akoby sa nič nestalo a pošteklil som ju svojimi vlasmi na nose. Démon v mojom vnútri len chodil stále dookola ako kocúr pred zatvoreným oknom za ktorým je kus sviečkovice. Teda chodil ako chodil, chodil by keby mal telo bol však vytočený a nepriateľský ako nikdy pred tým. Moje oči pomaly začínali naberať nádych do zelenkastej farby.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 20:09

Mitsuri

Po tom čo som dokončila tréning s Inarim som sa vydala späť do ulíc dediny. Odrazu popri prechádzaní pomedzi ľudí sa predomnou objavil Jin.
Ehm... Jin...? povedala som prekvapene.
Čo ty tu tak sám...? uškrnula som sa.



Hime

Cítila som ho. Pustila som ťa a odstúpila som o krok dozadu. Spravila som jednu jednoduchú pečať, tú čo predtým a vystrela ruky s dlaňami smerom k tebe. Dlane sa mi rozžiarili na ružovo. V tom som ale zastala a dala ruky k sebe. Pousmiala som sa.
Hajin, ty ho zvládneš udržať... povedala som.
No dobre, neudrží ho no nech sa aspoň pokúša... Tak som sa to naučila ja... ale bude to trvať... keď to bude zlé zastavím ho...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 21:48

Inari

Když mi Miyo nabídla pomoc s tréninkem trochu sem se zamyslel. "Zrovna sem jeden dokončil, ale na druhou stranu ovládá raiton a je to sestra pána živlu a určitě bude dobrá už jak složila toho chlápka a navíc si nemůžu dovolit odmítat trénink, zas tak dobrej nejsem." Zvážil jsem pro a proti a rozhodl se. "Byl bych hlupák kdybych odmítl. Každá příležitost zesílit je dobrá."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 23:57

Zero Ketsueki

Zovrel som ruku v päsť, najviac ako som dokázal. Hánky mi zbeleli. Až potom, ked som zacítil bolesť som päsť rozovrel. čelenku obarvila moja krv. Bolesť som takmer necítil...Prečo je to tak? A nasadil si ju na krk, chráničom zo zadu. Teraz to vyzeralo skorej ako šál, než ako čelenka. Avšak to nikoho nemuselo trápiť. Jediné miesto, o ktoré som sa bál, bola hlava. A oči, vidia dobre iba spredu. Zadíval som sa tomu mužovi do očí a vyslovil to, čo som mal na jazyku, aj ked práve tými slovami. Nie som si istý, čo znamená tu slovo sensei, ale asi to bude niekto, kto vám dáva rady a podobné...kam chcete ísť "pane"? Síce som hovoril s nie velkou vierou na perách, ale išiel som s ním. Hlavne že si splním to, čo som slúbil všetkým. každý jeden z ich snou splním.Do očí sa mi vkradol temný tieň. Všetky sny...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:03

Miyo

Super! A keď raz brata nájdem tak ho možno presvedčíme aby ťa trénoval aj on! pousmiala som sa a podala mu ruku na znak dohody.
Pomôžeš mi aj s hľadaním?



Zero-> Sensei znamená majster, som tvoj učiteľ a veliteľ týmu.. vysvetlil ti muž. Najskôr len kráčal, potom pomali pridal na tempe a nakoniec sa rozbehol... Smerom k tréningovým lúkam...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:22

Jin Kazama

Matsuri-sensei...řekl jsem když jsem zvedl hlavu a všiml si kdo mě to oslovil. Přemýšlím jestli mám jít trénovat nebo dělat něco jiného ale spíš vítězí to první jelikož jsem si pořídil tyto nové chrániče na ruce a nohy...řekl jsem a ukáal jí chránič na ruce. Ty staré už byli trochu...slabé. Zkrátka jsem potřeboval nové.řekl jsem a podíval se směrem kde byla tréninková louka našeho týmu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 13:59

Kanzaki

Ležel jsem u sebe v posteli a jen tak se poflakoval. Koukal jsem do stropu a házel si s rolničkou.
Co budu dneska dělat? zeptal jsem se nahlas sám sebe a jednu nohu schodil z postele.
Naposledy jsem vyhodil rolničku a pak jí chytl zpět do ruky. Drunou nohu jsem taky schodil z postele a posadil se. Protáhl jsem se a vstal. Došel jsem do kuchyně kde jsem vzal nějaký džus a napil se.
Jelikož jsem byl ještě rozespalý postavil jsem džus na kraj dřezu a on spadl dovnitř. Víčko keré jsem držel v ruce jsem zahodil na zem. K snídani jsem si vzal už tvrdší krajíc chleba.Měl bych dojít nakoupit! A možná i uklidit. pomyslel jsem si a oblékl se. pozbíral jsem všechno náčiníčko a vyrazil do města. Když jsem za sebou zavíral dveře zděsil jsem se toho co jsem uviděl. Žil jsem pomalu na skládce. Pokoj byl plný krabic, obalů, lahví a sáčků. Rychle jsem za sebou zavřel a zamknul. Šel jsem cestou k nejbližšímu obchodu.
Za chviličku jsem k němu dorazil a vešel dovnitř. Rozhlédl jsem se kolem a naházel do košíku nějaké potřebné věci.Bochník chleba, Vodu, džus, sušenky, Mentolky a instantní ramen mám. řekl jsem a přešel k pokladně. Všecko jsem zaplatil a odebral se domů. Doma jsem nákup vyložil a zase jsem šel ven.
Vyskákal jsem na nejvyžší střechu kde jsem si lehl. Poskládal jsem pečetě, karasu bushin. řekl jsem a kolem mě se oběvilo šest havraů kteří tam jen tak stáli a klobali do země.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 14:27

Mitsuri

Heh... tak to ti gratulujem ku kúpe.. Ja som práve dotrénovala s Inarim, ale asi sa vrátim na tréningovú lúku s tebou... Nech nemusíš mlátiť do stromov... uškrnula som sa.


Kanzaki-> Napadlo ťa ísť zaradiť sa do týmu, keďže si nový genin Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 15:04

Kanzaki

Ještě asi půl hoďky jsem se tam poflakoval jenže střecha byla tvrdá a poflakování každého někdy přejde.
Nejspíš bych si měl splnit povinosti! pomyslel jsem si. I když se mi moc nechtělo zvedl jsem se a zrušil klony. Seskočil jsem dolů ze střechy a vydal se k budově Kage. Vstoupil jsem dovnitř a šel do Kanceláře kde sídlila naše Kage. Zaklepal jsem. Potom jsem otevřel dveře pokud jsem k tomu byl vyzván a vstoupil dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 19:17

Jin Kazama

No...když myslíte...Trénink se stromy provozuji už několik let a jsem na něj zvyklý ale změna je život...řekl jsem a čekal až sensei vyrazí abych mohl jít za ní. Chtěl jsem sice pro dnešek trénovat sám ale senseiům se neodmlouvá.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 04 2011, 20:03

Inari

Taky sem Miyo podal ruku. "Jasně že ti pomužu. Už sem přeci říkal že je to muj vzor." Odpověděl jsem. "A pak ho překonam a získam jeho post. Inari pán raitonu, to zní dobře." Pomyslel jsem si a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 13:18

Hajin

Mojej oči ešte stále menili svoju farbu na zeleno akoby tmavli Obluda vo mne sa smiala ako šialený zubár trhajúci zub za zubom. Rázne som povedal vo svojom vnútri Zabudni na to že ma ovládneš, snívaj ďalej! No jeho smiech neutíchal ba ešte narastal. Co zmôžeš ty? Si slabý ovládnuť ťa nieje pre mňa problém. odvetil som mu Mýliš sa teraz je tu so mnou Hime nepodarí sa ti to dala mi niečo, niečo dôležité. pocit istoty a lásky.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 14:04

Kumori

Pozerám sa vôkol seba na ľudí ktorý robia rôzne veci. No ja idem do kageho miestnosti kde ma má prideliť do týmu. Som zvedavý aký zelenáči to budú.Došiel som pred kageho miestnosť a zaklopal som. Smiem vojsť ?Opatrne som sa spýtal.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 18:19

Mitsuri

S Jinom sme prišli až na našu tréningovú lúku. Keď sme zastali pozrela som naňho.
heh, a čo si vlastne dnes robil? uškrnula som sa a navliekla som si na ruky rukavice (nie zimné Cool laugh také ako má kakash)



Tanami

Zavolala som oboch prichádzajúcich Geninov dnu.
mhm... vitajte, gratulujem vám k absolvovaniu akadémie... usmiala som sa na nich.
Už ste zaradený do týmu, môžete odísť na tréningové pole číslo 4... oznámila som im.



Miyo

Stisla som ti ruku a odhodlane sa usmiala.
Mhm... Myslím že brat by bol s takýmto nasledovníkom spokojný! pustila som ti ruku a obzrela sa naokolo.
Mno... miesto tohto postávania na streche... By sme mohli robiť aj niečo iné... Takže ak chceš začať trénovať môžeme ísť na to, alebo môžeme ešte predtým zájsť na Ramen... Možno začať až zajtra... navrhla som.


Hime

Len som sa dívala. Vedela som že ho tá vec začína pomali ovládať. Pripravovala som sa na jej zastavenie... Jeho ovládnutie bude asi na dlho...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 18:34

Hajin

Vo svojom vnútri som odohrával svoj osobný boj, boj s tou vecou ktorú som tak nenávidel. Jeho vrčanie ustalo moje oči nadobudli svoju zvyčajnú modrú farbu na perách sa mi zjavil úsmev ale to sa v mojom vnútri ozval hlas Nebaví ma to s tebou sa takto hrať. Moje oči preblysli na zeleno tak rýchlo ako keby sa zažla žiarovka. Môj výraz sa zmenil na šialený šibalský úškrn pozrel som na Hime a potvora skrze mňa prehovorila Je na čase ťa zabiť, len my stojíš v ceste a sťažuješ mi život.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 18:53

Kanzaki

Odešel jsem bez jakéhokoliv zájmu pryč... Toulal jsem se městem a mířil na tréningoví plac.
Šel jsem klidnou chůzí a pohazoval jsem si s rolničkou. Když jsem konečně asi po půl hodině došel na místo určení, sedl jsem si k nejbližšímu stromu a pokračoval ve své činosti.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 20:30

Inari

"No, mě je to celkem jedno, zrovna před chvílí jsem s jedním zkončil tak rámen bych si dal." Odpověděl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prísnejšie opatrenia...
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: