Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vráťte čo vám nepatrí!

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 23:54

Misia ObYho týmu...
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 01:27

Riuka

Přikývla jsem jí, chytla Graye za límec a vytáhla ven. "Tak pojď ty nadšenče." Pousmála se a větřila kudy vyrazit. O senseie jsem ani pohledem nezavadila. "Co myslíš, že můžeme očekávat, Grayi?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 13:26

Gray

Jakmile jsi mě vytáhl ven, tak mi na rameno přistáli dva žlutí ptáčci a řekli mi, že o našem poslednim členu týmu nic nevědí. Já jen kývnul hlavou, při čemž jsem začal odpovídat Riuce. "Hele sám nevim, ale rozhodně to chce pořádnou bitku, abych jim ukázal zač je toho loket!" Zvolal jsem a pak se ohlédl za senseiem, jestli už se uráčil vyrazit, protože jsem měl dost na spěch. Chtěl jsem plnit misi co nejdříve, abyhc si zase pořádně zabojoval a prověřil své schopnosti s jinými ninji.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 18:58

Kazuya

Beze slova jsem vyrazil dopředu před ty dva, směr východní brána.
Jakmile jsem kývnutím pozdravil stráže, a i s Grayem a Riukou se dostal mimo vesnici, okamžitě jsem se rozeběhl směrem dál na východ směrem do hor.
Ani jsem se neohlížel. Doufal jsem že mě ti dva stále následují.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 19:46

Riuka

"Vážně seš nedočkavej.." Konstatovala jsem a koukla na senseie, který nám nevěnoval ani pohled, ani pozdrav, nic. Když se pak rozběhl nezbývalo, než ho následovat. To je ale protiva.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:09

Vzďalovali ste sa od dediny a práve ste míňali pohorie kde bola mierne zdemolovaná baňa. Mohlo vám dôjsť, že práve odtiaľto kamene ukradli... Ako ste bežali, vedľa Kazuya sa objavil jeden Moonwalker.
Mhm poslal som správu Tsukikage, poslala vás? spýtal sa no ani nečakal na odpoveď.
Sú to piati nukenini... Jedného z nich sme zranili na nohe, takže ich to spomalilo a s ťažkými mesačnými kameňmi sa im určite tiež ľahko nebeží. Majú celé vrece, čo je pri tejto nevyspytateľnej rude nebezpečné množstvo. Pozor, sú veľmi skúsený... Musím sa vrátiť do dediny, nechávam to na vás... zdelil informácie tak aby to počuli aj Riuka s Grayom a ešte čakal na vašu reakciu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:15

Gray

Běžel jsem tak, abych stačil senseiovi a občas se rozhlédl kolem sebe, zda něco podivného neuvidím. Když v tom se objevil moonwalker a já vytasil kunai a už po něm šel, ale došlo mi, že to je on a tak jsem zase zklidnil hormon a zastrčil kunai do pouzdra na boku. Řekl nám ty informace a já se jen pousmál. "V čem jsou ty měsíční kameny tak dobré?" Zeptal jsem se dost nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeFri Aug 12 2011, 19:23

Riuka

"Jednoho jste zranili? Jak moc? Od toho se přibližně zjistit, jak moc jste je zpomalili." Bylo jasné, že mě bude zajímat zrovna tohle. Jeden zraněný. To z pěti dělá čtyři. Pořád je to dost. Jestli se Kazuya nezapojí, tak mu něco hrdelně řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:23

Moonwalker pozrel na Graya.
Ešte stále sú vo fáze skúmania a stále to je utajené, takže viac ti povedať nemôžem.. proste ich prineste späť... povedal a potom pozrel na Riuku.
Rozrezané lýtko... krátko jej odvetil a čakal na Kazuyu, či sa bude pýtať alebo bude môcť ísť.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:30

Kazuya

Děkujeme za hlášení. Už si to tu převzmeme. Řekl jsem a kývl na Moonwalkera.. Poté jsem se otočil na ty dva. Tak poslouchejte. Až je najdemey, chci aby jste bojovali vy dva spolu! Chci abyste si navzájem kry li záda! Budou silní! Pokud se rozdělíte, může to být váš konec. Řekl jsem jim a rychle vyrazil směrem dál na Východ, hlouběji do hor.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:41

Moonwalker prikývol a ako sa objavil tak aj zmizol.
Prechádzali ste tmavým lesom, zatiaľ bez väčších problémov. Aj keď terén nebol veľmi priaznivý. Stromy rástli tak nahusto že sa pomedzi nimi nedalo až tak dobre prechádzať a ich konáre boli popreplietané. V korunách stromov boli husto porastené listy, takže aj keď svietilo slnko, vy ste mali šero. Vedeli ste však, že idete správnym smerom pretože raz začas ste zahliadli stopy krvi...
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 14:42

Riuka

Měla jsem stochutí na senseie začít řvát, ale nedal mi čas ani na nádech. A co jako hodlá dělat on? To všechno máme odnýst my dva? A Siture. No počkej. Tohle si taky slízne! Po cestě jsem viděla krev. Pozorně jsem ji sledovala a odhadem zjištovala, jak moc je stará. Nejsou daleko. Naopak. Jsou docela ... blízko. Myslela jsem si a zkoumala okolí. Nerada bych padla do nějaký léčky. Taky jsem si hlídala Graye. Je to zapotřebí, mám-li ho chránit. Při tom všem jsem přemýšlela, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 18:21

Gray

Takže ty kameny budou fakt něčim zajímavé. Pomyslel jsem si, ale v tom se dva ptáčci rozletěli po lese s úkolem něco najít a hned se ke mně vrátit, aby mi to řekli. Podíval jsem se na senseie. Normálně bych měl svoje klasické kecy, ale tohle byla po dlouhé době zase nějaká pořádná mise, takže jsem chtěl být v klidu, abych na nás neupozornil a neskončili jsme tak rychle, jak jsme misi začali.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 14:24

Pred vami sa pomedzi konáre začalo predierať svetlo. Počuli ste hlasy.
Kso! Nemohol si si dávať väčší pozor?! Musíme bežať ďalej! sťažoval sa jeden hlas a druhý sa s ním hádal.
Ak by ste ma poriadne kryli, tak si mi to teraz nemusel obväzovať!.
Stíchnite vy hlupáci...! Niekto tu je... Išiel som s vami len preto, že ste mi zaplatili a nemienim sa nechať chytiť... zasyčal na nich už potichšie chladný tretí hlas. Nato nastalo ticho.
Ak by ste teraz vyšli spomedzi stromov, dostali by ste sa do kruhového priestranstva medzi stromamy. Päť postáv teraz stálo na druhej strane od vás s rukami na zbraniach a hľadeli vaším smerom aj keď vás nevideli. Za nimi bolo pohodené vrece a batoh. Jeden stál viac vzadu, mal bledú pokožku a nevyzeral, že by ho zaujímali ostatný alebo tie kamene... Na tvári mal úplne lahostajný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 18:25

Gray

V tu chvíli se vrátili ti moji dva ptáci a řekli mi, že jich tam je asi 5. Kdybych byl klidný člověk, tak to senseiovi řeknu, ale co se týče bojů, tak jsem byl hrozně rychlý v rozhodování, tudíž jsem proskočil mezi stromy a dopadl na to místo, při čemž jsem pohlédl na ty osoby. "Hej vy! Vraťte to! Není to vaše a vzali jste to jak největší srabi. Kdyby jste byli frajeři, tak to vezme jen jeden z vás." Zvolal jsem a pak už se jen tim svym přitroublym úsměvem díval na všech 5 nepřátel.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 20:21

Vyzeralo to, že si tými slovami riadne vyprovokoval toho vzadu, no on sa snažil zostať kľudný.
Úbožiaci... Bojovať za vás nebudem... povedal s kamennou tvárou a len sa oprel o strom za ním.
Tí štyria zostávajúci sa rozostavili pred neho. Čo sa tíkalo zbraní, vyzeralo to že žiadne nemajú. Mali len kovové chrániče na rukách a nohách. Prvý sa vysokou rýchlosťou hneď rozbehol na Graya.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 17:15

Gray

Pousmál jsem se a ukazováčkem na pravé ruce ukázal na toho uplně vzadu. "A ty jsi z těch všech asi největší slaboch, když zůstáváš vzadu." Provokoval jsem, ale to už se na mě rozeběhl jeden z nich. Paráda, je na taijutsu! Pomyslel jsem si nadšeně, když byl blízko u mě. Pak jsem se přikrčil do boku a zvedl levou nohu přímo proti němu, abych ho kopl do prsou a pak pokrčil nohu a následně zase natáhl a tim ho odhodil od sebe.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 17:26

Kazuya

Pitomče...Utrousil jsem když Gray skočil mezi ně a zakýval jsem nesouhlasně hlavou a zkřížil ruce do "X" na prsou. Hned poté jsem s nimi švihl a natáhl je podél těla. Na rukou mi zářili dvě zubatá chakra ostří.
Okamžitě jsem přeskočil bojující dvojci - Gray a jeho protivník a vrhl jsem se rovnou na ostatní tři.
Pokusil jsem se je napíchnout rovnou ve vzduchu. Po dopadu jsem šel do podřepu , levou nohu natáhl a otočil se kolem své osy, abych je podkosil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 21:31

Gray-> Už si nestihol vidieť reakciu toho muža ktorého si sa snažil vyprovokovať. Ten čo bežal na teba tesne pred tebou spomalil, z boku udrel ľavou rukou do tvojej nohy a tým ju silno odsunul (ľavou rukou takže k telu) pri čom si mohol stratiť balans. V tej chvíly vyskočil do vzduchu pričom pri odraze do nôh nakoncentroval chakru takže vyskočil o niečo vyžšie ako normálny človek. Vo vzduchu sa naklonil trocha do strany a smerom dole nasmeroval lakeť, takže s ním chcel dopadnúť na teba.

Kazuya-> Jeden z troch vybehol na teba už keď si skákal. Aj on koncentroval chakru do chodidiel a silno sa odrazil. Ruky dal krížom pred seba chrániče odrazu zažiarili a okolo nich lietali malé výboje- Raiton chakra. Keď sa k tebe priblížil dosť blízko, rozprestrel ruky čím sa ťa zároveň pokúsil udrieť. To však nebol jeho zámer, ale vykopol nohu do predu a pokúsil sa ťa kopnúť. Potom s ľahkosťou dopadol na zem do bojovej pozície s rukami pred sebou.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 23:05

Riuka

Když Gray vyběhl, vytvořila jsem Bariaken v ruce. No to se mi snad jenom zdá. Teď jsem jediná skrytá. Vím, že se Gray o sebe umí postarat, ale mám ho chránit. Problesklo mi hlavou a vylezla hned za Kazuyou. Gray i Kazuya už bojovali, takže ze 4 zbyli dva a k tomu ten pátý raněný. A přede mnou Gray a sensei, co bojovali. Dávala jsem dobrý pozor, kdyby někdo chtěl útočit na mne. Připravená kdykoli se vyhnout. "Jak malé děti. Furt se musí prát." Utrousila jsem poznámku dost nahlas, aby mě slyšeli pokud možno všichni.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 11:58

Riuka-> Tretí sa v momente "Shunshinol" pred teba, keď si sa pozerala na Graya a senseia a chcel ti päsťou vraziť do brucha.

(Pardon je to krátke viem.. Ale nebudem čakať kým tu budete mať viac postov budem vám každému reagovať hneď aby ste nemuseli čakať pretože dnes odchádzam mno...)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 13:42

Gray

Ztratil jsem balanc a dopadl na zem, ale ve chvíli kdy na mě letěl loktem jsem vyčkával a až když bylo jasné, že už dopadne, tak jsem se překulil do strany, aby loktem napálil do hlíny a tim ho loket i lehce rozbolel. Mezitím co měl dopadnout jsem se chtěl zvedtnou a kopnout ho přímo do jeho levého stehna.Schválně jsem nekopal na dosah jeho rukou, aby mi nechytil nohu a nesvalil mě k zemi,t ak jsem se snažil kopnout silně do jeho stehna, abych mu znemožnil pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 17:29

Gray-> Kopol si ho do stehna a on sa od teba o kúsok odkotúlal. Bolel ho aj lakeť aj stehno a zostal ležať na zemi meter a pol od teba. Teraz sa do toho zapojil ten zostávajúci s obviazanou nohou. Zboku sa na teba rozbehol a vytiahol kunai. Keď dobehol až k tebe, pokúsil sa ťa ním seknúť. Jeho beh bol síce dosť pomalý no jemu išlo o to zdržať ťa kým sa jeho spoločník postaví opäť na nohy a bude môcť ďalej bojovať. Ten sa zatiaľ posadil a vydychoval. Pomaly sa pripravoval že sa opäť zapojí do boja.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeSat Aug 20 2011, 10:38

Riuka

Najednou se přede mnou objevil jeden z nich. Postřehla jsem ho jen na vteřinu. Zareagovala jsem tím, že jsem proti němu vyrazila tou rukou, ve které jsem měla připravený Bariaken, abych ho nejen odrazila. V myšlenkách jsem měla jen jedno. Chránit Graye. A tenhle útočník mi tak trochu překážel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitimeSat Aug 20 2011, 19:18

Gray

Tak tedy začneme. Pomyslel jsem si, když jsme zjistil, že na mě z boku běží ten další. Mezitím co na mě běžel jsem si odepnul závaží na mých rukou, čimž jsem dostal tak o 15% větší sílu do rukou. Závaží jsem vymrštíl proti běžícímu nepříteli, ale tak, že nemusel uhýbat a závaží ho minula, šlo jen o to ho trošku vyvést z míry. Když byl blíže, tak jsem si rychle dřepnul a následně se ho pokusil pravou rukou praštit pod žebra, kde to dost bolí, kort když mám docela už vělkou sílu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vráťte čo vám nepatrí! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vráťte čo vám nepatrí!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: