Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vráťte čo vám nepatrí!

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22 2011, 19:42

Riuka-> Nič moc mu to nespravilo, možno ho mierne zabolela ruka, keďže chrániče mal až na hánkach. Nečakal ani sekundu, zohol sa a pokúsil sa potknúť ťa.

Gray-> Prvý chlapík sa konečne postavil na nohy a vyčkával, koncentroval chakru do päste. Ten druhý ešte viac spomalil, keď si smerom k nemu hodil závažie, takže vedel lepšie zareagovať keď si naňho útočil a odskočil o trocha dozadu, ale na poranenú nohu takže musel zostať stáť. Za tebou však čakal prvý a hneď ako si sa postavil, útočil.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22 2011, 20:44

Kazuya

Když se mě pokusil udeřit, trefil jsem ho vší silou oběmi chakra ostřími dohromady, což, pokud nerozbilo chrániče, ho odhodilo na zem. Pokusil jsem se ho z ddopadu trefil do hrudníku.
Stále jsem si přitom hlídal ty zbylé, kdyby se o něco pokoušela.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 13:08

Gray

Byli jsme v lese, takže mi ptáci dali signály, že je za mnou a tak jsem se v pokrčení mohl jen prudce otočit kolem své vlastní osy s nataženou nohou, abych tomu za mnou mohl podkopnout nohy a následně ho udeřit pěstí přímo do obličeje, aby to pořádně cítil. Přeci jen jsou to zloději, takže ohledně úderů pěstí se nehodlám držet vzadu a pořádně je chci zbít.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 22:51

Riuka

Když jsem viděla, že můj útok mu nic neudělal uskočila jsem překvapeně o několik metrů od něj. Co to k čertu má být? Jak to, že mu to nic neudělalo?! Při úskoku jsem po něm hodila dva kunai chvilku po sobě, abych ho zaměstnala a mohla tak použít Bariaken znovu, což jsem taky hned udělala.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 29 2011, 13:08

Ok nejdem sa s vami hrať Tatko, ty vieš čo máme v pláne tak nech to máte rýchlo za sebou Razz

Kazuya-> Chrániče si mu rozbil a ešte k tomu si ho aj trafil do hruďe. Spadol na zem meter a pol od teba a vytiahol kunai. Išiel sa postaviť že na teba opäť zaútočí aj keď už vedel že prehrá.

Gray-> Keď si ho šiel podkopnúť, nadskočil no ako si ho trafil päsťou musel odstúpiť o pár krokov a vypľul krv.

Piaty muž len pokrútil hlavou, zohol sa po batoh, prehrabol sa v ňom a vytiahol vrecko s peniazmi. Batoh pohodil späť na zem a vrecko schoval do svojho puzdra, otočil sa smerom k bojujúcim a popritom vytiahol katanu. "Shunshinol" sa tesne za muža so zranenou nohou pri Grayovi a ten než stihol zareagovať, skončil s podrezaným hrdlom katanou. Asi vás prekvapilo čo teraz spravil...

Riuka-> Vyhol sa kunaiom a hneď bežal k tebe popričom nakoncentroval do chráničov Doton chakru a prekrížil ruky pred seba takže mu to takmer nič nespôsobilo a popritom sa ťa snažil podkopnúť.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01 2011, 15:22

Kazuya

Rychle jsem vytáhl dva kunaie a hodil mu je přímo proti hrudníku. S jeho zraněními už by neměl mít šanci na vyblokování. Poté jsem i se svýmy chakra ostřími vyběhl na pomoc Riuce. Doufal jsem že ho překvapím, takže jsem se mu pokusil ze skoku bodnout obě ostří přímo do lebky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01 2011, 16:35

Kazuya zabil svojho protivníka a ten bezvládne spadol na zem. Toho chlapa pri Riuke trafil tak ako chcel tesne pred ňou a ostrie sa mu tak nejak zasekli v jeho lebke no po chvíľke kmitania sa uvoľnili.
Zostali posledný dvaja pri Grayovi. Piaty pustil telo chlapa ktorého podrezal. Ten druhý sa vtedy opäť rozbehol na Graya no piaty sa opäť zachoval divne, odsotil Graya do strany, ale nie príliš silno a prebodol posledného.. Vytiahol z neho svoju katanu a odskočil o pár metrov dozadu späť k vrecu s kameňmi. Zastrčil katanu do puzdra, ale dával si pozor ak by ste útočili a vzal do ruky vrece.
Nemusíte útočiť o tie kamene nemám záujem...Zaplatili mi... povedal s kamennou tvárou. Keď si bol istý, že nebudete útočiť, pomaly podišiel ku Grayovi.
A ty láskavo neprovokuj, lebo nedopadneš dobre... A odovzdajte pozdrav Kage, od Kaia... na.... povedal chladne a podal vrece Grayovi. Keď si ho Gray zobral, odskočil, otočil sa a rozbehol sa preč... Zmizol medzi stromami....


Naposledy upravil Mia dne Sat Sep 03 2011, 19:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 03 2011, 12:52

Riuka

Ani se ho to nedotklo! Moje překvapení bylo tak velké, že jem nedokázala ani zareagovat včas. Naštěstí pro mě, měl sensei volné ruce a reagoval za mě. A pak ten poslední. Seběhlo se to moc rychle. "Díky, senseii." Rozhledla jsem se a Gray měl v ruce pytel. Když Kai zmizel utrousila jsem poznámku. Když o měsíční kameny neměl zájem, tak proč je pomáhal ukrást? Co ho přimělo se obrátit proti společníkům? Tohle celé je až moc podezřelé. Já jsem byla v pořádku. Koukla jsem na Graye, zda i jemu nic není, ale zdálo se, že ne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 17:06

Gray

Mé útoky se mi docela dařily, takže jsem byl moc rád, protože mi to řeklo, že jsem se zlepšil. Pak se však staly ty dvě podivné věci. On je zabil? To snad nemyslí vážně ne? Pak mi však předal ty kameny a řekl mi, že se mám chovat lépe a to jsem se jen pousmál. "To jste teda dobrý, že celou dobu předstíráte spolupráci a pak jim bodnete dýku do zad." Možná mě slyšel, ale možná ne. Jenže jsem měl na něj zlost. Celou dobu se těšim na misi, na nějaký boj a pak to takhle pokazí. Kai? To si budu pamatovat a jednou se zase uvidíme. Pomyslel jsem si. Dotklo se mě totiž to, že mě odstrčil, aby mohl zabít toho posledního. Jenže to už jsem vytáhl jeden měsíční kámen a podíval se na něj. Zkoušel jsem zjistit, co je na něm tak extra zvláštního. "Nevim o co tu jde, ale ten kámen mi přijde uplně normální." Řekl jsem Riuce.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 15:25

Pribehol ku vám Moonwalkers a ku Grayovi natiahol ruku a povedal To vrece. bol si istý že mu ho dáš tak nečakal a hneď pokračoval Prišli príkazy od Tanami-sama všetky tými sa majú ihneď vrátiť naspäť z misií do dediny a tam počkať na ďalšie inštrukcie. pozrel na vás a dodal i keď vás to neteší tak rozkazy sú rozkazy. Teraz pre zmenu upieral svoj zrak len na Graya a čakal na to než mu vydá vrece zo všetkými mesačnými kameňmi.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 17:47

Riuka

"Něco mi to nehraje Grayi." Odpověděla jsem klidně a pak k nám přiběhl ten podívín z vesnice. "Tak moment. Přiběhnete si sem, jak pes za klobásou a ani nepozdravite?" Zamračila jsem se a postavila Grayovi po boku. "Ten pytel máme donést my. Tak to tak taky uděláme. Beztak se máme vrátit ne?!" Na svoje slova jsem kladla dost jasný důraz a bylo mi jedno, že nebude souhlasit. Jiný takový podivín by pozdravil. Tenhle se ani nepodíval na Kazuyu. Možná jsem příliš nedůvěřívá, ale rozkazy zněli jasně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 20:38

Gray

Já osobně bych mu to asi, jelikož mě ani nenapadlo, že by to mohl být nějaký podvod, ale Riuka zareagovala dříve než jsem mu to dal. Měl jsem jeden kámen v ruce a tak jsem si ho dal do zadní kapsy na prdeli, trochu nenápadně. A následně tu tašku uchopil mnohem pevněji než předtim a prostě na férovku prošel kolem toho moonwalkera a mířil do vesnice. Sice jsem neměl důvod mu nevěřit, ale zase jsem nechtěl před Riukou působit jako idiot, který hned na všechno skočí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:07

//Ok Juťásku prerušil si ma tu Razz Prosím len sa vráťte do dediny, bežte to odovzdať a bude... arigatou...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:20

Moonwalker

Na slová Riuky nepovedal ani slovo, ani jej nedal za pravdu a ani jej neprotirečil no cítil sa urazený.Pozrel sa na Graya a odfrkol mu OK ako chceš. a zmizol v hlbinách lesa.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 22:06

Riuka

Podívala jsem se na Graye, který ho prostě obešel. Další pohled jsem věnovala tomu podivínovi. Trochu mě zarazil jeho klid, ale což. Už se stalo. Vykročila jsem za Grayem. Jen o dva kroky za ním jsem držela svůj krok. Po cestě jsem si ho, leč zezadu, prohlížela. Hmmmmm. Nikdy jsem se na ně nedívala jako na kluky. Ale teď musím uznat, že Gray je docela hezkej. Pomyslela jsem si a přehodila vlasy dozadu na záda.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 23:33

Gray

Na pravé rameno mi za chůze přilétl jeden žlutý ptáček, který mi řekl, že si mě Riuka prohlíží a tak jsem se jen pousmál, ale nedával na sobě nic dalšího znát. Já měl teď spíše plnou hlavu těch měsíčních kamenů, o kterých jsem nic nevěděl, a proto jsem si taky nechal ten malý kámen v zadní kapse kalhot. Pták odletěl a my došli až ke kageho budově, kde jsem zaklepal, ale nečekal na pozvání a prostě tam vešel. Přeci jen když pro nás poslal moonwalkera, tak by nás měl očekávat. "Ták tady jsou ty kameny!" Zvolal jsem a položil tašku s kameny na kageho stůl. Pak jsem se pootočil na Riuku a usmál se na ni se zdviženym palce, jakože jsme jedničky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vráťte čo vám nepatrí!   Vráťte čo vám nepatrí! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vráťte čo vám nepatrí!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: