Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 1 - Chytání pětiocasého...

Goto down 
+7
Koketsu
Morgen
Srotak
Pein
Matsuri
Aspi
ObY
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:31

Sensei i všichni tři členové týmu vyráželi k té propasti...
Už zdálky jste mohli slyšet obrovský řev.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:37

Kisuke

Hm, takže v tom ubožákovi byl nějaký démon nebo co? Pomyslel jsem si. "Jak zrovna do něj mohli dát něco tak mocného?" Zeptal jsem se. "A kdy dostaneme třetího člena, když Tatsuo umřel?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:38

Ryo

Pokud sis nevšiml... začal sensei mluvit a ukázal na děvče jdoucí za námi.(Matsuri Tanagushi )
Tak to je nová členka.. usmál se na tebe sensei.

Pomalu jsme začínali cítit návali chakry..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:43

Kisuke

"Hm, ani nebyl pohřeb a my hned máme nového člena o kterym se dozvíme až na misi." Řekl jsem celkem naštvaně, ikdyž mi ta smrt byla úplně šumák. "Myslíte, že ten démon se nechá jen tak zapečetit? kort když mi sotva porazíme jounina, natož démona. No aspoň bude sranda." Zasmál jsem se a pohl prsty a Daisuke skočil vedle mě a začal hýbat pusou jakože se směje.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:45

Ryo

A co kdybych ho zapečetil do tebe zazubil se sensei.
To by šlo líp než do svitku.
Návrat nahoru Goto down
Matsuri
Academy student
Academy student
Matsuri


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:47

Matsuri Tanagushi

Prišla som k ostatním ani nepozdravím a pozerám dolu na démona ktorí
kričal ako zbesilí.Pak som povedala tak čo,začneme.Povedala som a v
hlase bolo počut agresivitu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:54

Katsuro

Kludne som kráčal pri tíme a na nič som nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:57

Ryo

První úkol... Vylákat ho z díry... řekl jsem a najednou se vedle mě objevila má loutka.
Tak na něj chlapci... usmál sem se a spustil loutku do díry...
Těsně tad démonem upadla loutce ruka a zasipala démona sprškou 100 jehel.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:00

Katsuro

Vylákať ho ťažké nebude, ale chytiť je iná vec. Vyvolal som Lumida vďaka zvitku a poslal som ho nad dieru. Lumido otvoril dlane a vypustil do vnútra dve plynové bomby.
Návrat nahoru Goto down
Matsuri
Academy student
Academy student
Matsuri


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:12

Matsuri Tanagushi

vytvorila som ochranný štít okolo každého člena a potom som sa len pozerala ako ho lákajú ven z diery.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:46

Kisuke

"Já jsem silný i bez démona. Né jen tak jsem byl zvolen velitelem týmu." Opětoval jsem úsměv senseiovi a pak jsem koukl na démona. "Myslim si, že na něj elementem jít nebudu moct, protože je ovládá všechny. Každopádně moje loutka má pár vylepšení." Řekl jsem a loutka skočila nad pěti ocasého. "První tanec!" Zavolal sjem a cukl rukou a Daisukemu z obou dlaní vyjel středně dlouhý meč, který začal zářit, protože jsem do něj přez lanka nakoncentroval chakru. Daisuke se roztočil a snažil se démona udeřit katanama do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:44

Démon rozzuřeně zavil a naše útoky odrazil tornádem které se řítilo přímo na nás...

Ryo

Rychle jsem se odrazil do strany a složil pečetě.
Katon: Goukakyuu no jutsu! zařval jsem a na Démona se vyřítila obrovská katon koule...
Věděl sem že mu nedá práci jí odrazit ale mohla to být příležitost pro další členy týmu...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:47

Katsuro

Spustil som Lumida dole popri ohnivej guli a mieril som rezáy démonovy na krk.Toto ho trochu pošteklí. Zaškeril som sa a čakal či ho to vyláka von
Návrat nahoru Goto down
Matsuri
Academy student
Academy student
Matsuri


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:04

Matsuri Tanagushi


Pozerala som čo ostatní robia a tak som sa aj já pripojila a poslala som sklenené cencúle na démona. Potom som sa pozrela okolo seba a keď som mala volné pole urobila som ručné znamenia ktoré vipadalo ako privolávacie,až nato že to nebolo privolávací ale sklené ninjtsu ktoré spotrebáva velmi vela chakre,ninjutsu ktoré som použila urobilo okolo démona zrkadla a odrážal slnečné lúče do jeho očí.Pokúsila som sa ho vilákať abi višiel z dieri.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:09

Kisuke

Zatáhl jsem za lanka a tim jsem k sobě přitáhl Daisukeho. "Druhý tanec!" zařval jsem a začal kroutit prsty tak, že Daisuke začal skákat od jednoho místa na druhé a pak dopadl přímo pod démona, kde mut akhle skákal pod nohama. "Završení druhého tance!" zařval jsem a Daisuke namířil katany směrem nahoru a ty vystřelily a ozvalo se napínání lanka. Pokud to vyšlo tak jak Daisuke skákal tak kolem démona natahoval lanka, kterého měli při výstřelu zavázat a následně vystřelit nahoru.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:15

Povedlo se vám to...
Démon který se soustředil na Odražení Goukakyuu a následně na Katsura takže se nechal od Kisukeho vykopnout nahoru.
Senseiova loutka už byla v tu chvíli nad ním a snažila se do něho bodnout otrávenou čepel...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:27

Katsuro

Konečne sa to podarilo. Pomyslel som si a lumido vyletel bližšie ku mne, otvoril hruď a vypálil na démonove oči dva rotujúce meče. Aby to nebolo na nánahodu, meče som tiež ovládal vďaka chakrovým nitkám.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:38

Kisuke

Sledoval jsem démona a najednou mě napadla zajímavá myšlenka. Daisuke skočil vedle senseie a já hejbl prsty tak, že se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:40

Ryo

Odskočil od démona a vytáhl svitek
Zabavte ho! zavolal na vás a svitek rozbalil před sebe na zem...
Rychle složil veliké množství pečetí a začal něco mluvit...
Vypadalo to jako kdyby se démon začal vstřebávat do svitku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:46

Kisuke

"Třetí tanec!" Zavolal jsem a Daisuke povolil ruce a ty najednou spadli na zem a každá byla přichycena pár lanky a začal se rychle točit a tim svázal senseiovi nohy a odhodil ho pryč a já skočil ke svitku a dotkl se ho. Najednou démon začal mizet a dostával se do mě.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:48

Ryo

Sensei odlétl a dostal hlavou na kámen...
Byl v bezvědomí zase...
Z démona zůstala již jen malá část s jedním ocasem...
Zbývala chvilka ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:57

Kisuke

Nikdo nezabránil a proto se do mě dostalo uplně vše a já pod nátlakem padl na kolena a bolestma začal odkašlávat. "Uff, teď teprve mohu zesílit. Eh."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:01

Měl si úplně rotrhlé triko...
Ny přiše ti zářila černá pečeť...
V tu chvíli tam doběhl Kazekage s družinou...
Návrat nahoru Goto down
Matsuri
Academy student
Academy student
Matsuri


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:04

Matsuri Tanagushi

Já som sa len pozerala na Kisukeho a pak som pribehla k Senseiovi a začala som ho ošetrovať z chakru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:07

Katsui
Doběhl se všema na místo a čekal na rozkazy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 1 - Chytání pětiocasého... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 1 - Chytání pětiocasého...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: