Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 1 - Chytání pětiocasého...

Goto down 
+7
Koketsu
Morgen
Srotak
Pein
Matsuri
Aspi
ObY
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:08

Moroshi Karuki

doběhl jsem s Katsuim na místo a čekal až mi řeknou abych použil Ikemota kterého jsem měl na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:09

Kisuke

"Huh, nebojte Kage. Démon je v bezpečném těle." usmál jsem se a Daisuke mi skočil na záda a proměnil se na dřevěný batoh.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:09

Tazuna

Keď som dobehol. Vôbec som nechápal čo sa tu stalo a radšej som sa pripravil.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:11

Kazekage.

Ty ukázal jsem na Moroshiho.
Pomůžeš Kisukemu do nemocnice...
Vy... Ukázal na Katsuie,Tazunu,a další dva(nevím koho tak se dohodněte)
Vezmete senseie...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:12

Tazuna

Ano, Kazekage-sama. Zastrčil som vejár a rozbehol som sa pomôcť senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:14

Hiroshi Karuki

Na príkaz Kazekageho vstal a rychle ho nasledoval až na určené miesto.,, Čo sa tu asi teraz deje?" zamyslel sa.,, A kde je vôbec 5 ocasý?" pýtal sa sám seba a čakal na rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:15

Moroshi Karuki

přišel jsem k němu a řekl mu.skoč mi na záda...řekl jsem otráveně a sundal si Ikemota z jedné ruky ale měl jsemho pořád přes rameno.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:30

Mia

Príde a začnú s vlkom vetriť vo vzduchu. už... je zapečatený? Tak prečo... premýšla. prezerá si všetkých prítomných.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:33

Kisuke

"Právě jsem získal pětiocasého. Spíše jsem zesílil než zeslábl. Do vesnice dojdu sám." Řekl jsem a pomalu se zvedl a pak jsem zjistil, že mám zlomenou ruku, ale pomalu jsem kráčel směrem do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 23:27

Katsuro

Pochopil som že ten démon sa zapečatil do Kisukeho a bál som sa oňho.Ma by som ísť za ním a zistiť či je ok. Pomysle som si a bežal za Kisukem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 23:36

Kisuke

Když ke mně doběhl bratr tak jsem se jen pousmál. "Ani se neptej. Mám se lépe než kdy dřív. Doufám, že s touhle sílou dokončim tátovu práci." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 06:16

Moroshi Karuki

je to sice spratek ale máh ho dovést do vesnice....řekl jsem si a vyrazil za ním.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 06:26

Yuki
Takže máme jichiruukiho?Už som sa bál že ho dostanem ja,povedal si a kukol na toho chlápka.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 12:49

Shisui

Uf, som rád že je potom. Hiroshi ! Našou úlohou je ochrániť Jinchuurikyho takže poď ! Postav sa z prava ja ho budem chrániť z ľava ! Rozkázal som Hiroshimu. Pozrel som sa na toho chlapca, takže on má Gobiho ? Heh som zvedavý či ovládne jeho silu, nevyzerá veľmi silný.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 12:57

Yuki
Zas kričí?Pribehol dopredu,no na čelo skupiny.Chcem zabiť prvého súpera.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:03

Kisuke

"Kolikrát mám říkat, že se o sebe dokážu postarat sám?" když se ostatní kolem mě nahromadili jak teploušové tak jsem odskočil do leva a šel jsem zase sám. "Jste asi uplně blbí co? Neexistuje člověk co by zaútočil na Jinchuurikiho, když je kolem něj Jounin,Kage a hromada geninů. Trochu myslete." Řekl jsem arogantně a trochu se pousmál. Blbci.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:09

Shisui

Zaškeril som sa na neho. Stačilo povedať namyslenec... povedal som chladne. Je to teda riadny debo je Jinchuuriky asi 2 minúty a už sa správa ako keby to bol boh... o chvíľu bude od nás očakávať aby sme sa mu klaňali. pche !. Spomalil som a kráčal na konci radu čakajúc kedy sa ku mne pripojí Hiroshi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:13

Kisuke

"Namyšlenec? Ty se zase chováš jak nějaké malé dítě. Řveš tu na celý les, že musíš ochránit jinchuurikiho. Přemýšlel jsi někdy o utajení? To je hlavní pravidlo ninji pokud nevíš. Když tu na celý les budeš řvát, že musíš ochránit jinchuurikiho a ukážeš na mě tak hned protivníkovi dojde, že jsem jinchuuriki a lehce zaútočí. ikdyž možná jsem namyšlenec, ale aspoň jsem mnohem lepší ninja než ty." Řekl jsem uplně v klidu a trochu se zasmál. Tak co mi povíš teď ty díte? Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 13:15

Yuki
Som rád že nejsom jinchiruuki.Taký namyslený by som nechcel byť,povedal si Yuki a trochu spomalil.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:10

Moroshi Karuki

já to věděl...všichin jinjurichi se spoléhají jen na sílu démonů protože sami jsou slabý a přesto ostatním říkají že jsou slabší než on...ubohý...řekl jsem schválně tak aby to slyšel a šel jsem v klidu dál s Ikemotem na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:13

Yuki
Počul som čo ten chlapík hovorí a v duchu som si hovoril že má pravdu.Potom som si povedal:Väčšina lútkarov nosí bábky na chrbte.Lepšie je to vo svitku.Potom Yuki znovu pridal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:16

Kisuke

Začal jsem se smát. "Tebe bych dokázal dát kdykoliv a kdekoliv. A já neřekl, že se spoléhám na sílu démona. Byl jsme silný i předtim a proto jsem byl velitel týmu, ale ty do velitele máš ještě dost daleko. Máš jen silný řeči a skutky stojí za zničenou botu." Řekl jsem a zase se zasmál. Dřív nevěděli jak se do mě navážet a jen co jsem do sebe zapečetil démona tak už mají nějakou věc na kteoru se můžou navážet. Jen závidí, že nidky nebudou tak dobrý jako já. Pomyslel jsem si. Tak to s tebou souhlasim. Zřejmě jsem konečně našel jinchuurikiho, který si se mnou bude rozumnět. Řekl mi démon a já jen nevěřícně poslouchal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:25

Moroshi Karuki

já si alespoň přiznám že nejsem nějak extra silnej...ti co říkájí že jsou silní jsou většinou ti nejslabší...a boj?nebuď blázen...k boji potřebuji motivaci...ochráním tě a potom mi seš ukradenej...řekl jsem bezznámky emocí a šel jsem dál.


Naposledy upravil Arinori Dan dne Mon Mar 08 2010, 14:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:29

Hiroshi Karuki

,,Už idem idem." pokojne odpovedal Hiroshi a vybral sa k jednému v okolí, no v pol ceste začul miernu hádku.,, No keď nechce ochranku, tak dobre. O jeden problém menej." pomyslel si Hiroshi a zastavil sa. Po chvíli sa celá skupinka začala presúvať. Hiroshi videl ako Shishui spomalil tak si naňho počkal kým príde a ticho sa k nemu pripojil na konci.,, Hmmm takže úloha splnená nie?" zasmial sa Hiroshi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:30

Kisuke

"Motivaci?" Usmál jsem se. "Nestačí ti jako motivace to, že tu máš jen silné řeči a ve skutečnosti nic nedokážeš? Nechtěl bych, aby si tohle o mně lidi říkali." Znova jsem se zasmál. Zabij toho ubožáka. Radil mi démon. Ještě ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 1 - Chytání pětiocasého...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: