Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 20:03

Hanabi

Byly to 3 dny co jsme neustále chodili jedním směrem, šla jsem pořád dopředu a nikdy jsem se nevracela. Večer jsme spaly krátce a tak si se cátil velice unavený přešly jsme i větší poušt a dostali jsme se k horám a po dalším dni jsme se dostali na travnaté pole. Což byl asi ten nejpěknější pohled za celý ty 3 dny trmácení , musel si být velice unavený ,ale jak si jednou polevil Hanabi ti dala výchovnou lekci ,že kdyby byla válka tak bys měl být pořád ve střehu a nezpomalovat. Zrovna jsme vešly na velkou louku uprostřed lesa a byla noc třetího dne trmácení a Hanabi opět ze zad schodila velký cestovní batoh a vybalovala stan. Všechny součásti jsem rozbalila a položila na trávu a odstoupila od nich, Bunzovi ,asi bylo jasné co ho čeká a hned s ejeho předtuchy mohly vyplnit. "Dobře Bundo , ted mi slož ten stan at se do něho vejdem oba dva." řekla jsem jelikož jsem tahala jeden Stan ,ale vždy si vněm spal jen ty ,já jsem byla venku na stráži , ted jsem po tobě chtěla ,aby si ho vynalézavě rozřířil ,napnul ,aby jsme se tam vešly oba dva. Můj pohled byl opět přísný ,jako kdybych tě měla každou chvilku zmálit ,ale tendle obličej jsem měla furt. Konstrukce byla jednoduchá , ale roztažení pro nezkušeného táborníka bylo horší.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 22:02

Bunzo

Šli jsem už třetí den. Třetí den na pochodu jsem už to měl plný zuby. Krátký spánek mi k náladě vůbec nepomohl. Jediný plus bylo, že jsem procházeli různým prostředím. Bez toho bych to nevydržel. A navíc ty její kecy, pokaždé ,když jsem byť jen trochu zpomalil. Že prej bych ve válce nepřežil. Nejradši bych ji zabil. Taky bych to asi provedl, kdyby to nebyla moje senseika, která vypadala, že vedle ní je pan Hyde učiněný dobrák. A navíc by se mi to asi nepovedlo. Konečně jsme se zastavili na jedné louce v lese. Upřímně by mi to bylo jedno kde jsme se zastavili, klidně by to mohlo být i u chřtánu vybuchující sopky, hlavně že stojíme. Byla totiž už hluboká noc. Jakmile Hanabi shodila svůj batoh a vyndala součásti stanu, tak jsem věděl, že už jsem za vodou. Ale dnes to bylo jinak.Jakmile jsem zjistil, že se tam máme vlízt oba, tak jsem vytřeštil oči. Cože? chtělo se my vydrat z úst, ale neřekl jsem to, protože jsem věděl, že bych si tím vysloužil jen horší budoucnost. Takže místo toho cože se ze mě dostalo otrávené Hai, sensei. Ten stan se mi zdál malý téměř i pro mě. Postavil jsem ten stan normálně a poté jsem začal přemýšlet, jak ten stan rozšířit pro dva. Ale na přemýšlení jsem byl už moc unavenej. Ale nakonec jsem došel k rozhodnutí, že tohleto je nad rámec mých schopností. A tak jsem z úst vypustil možná tu nejhorší otázku mého života: Sensei, nemohl bych dnes venku spát já? Když jsem předchozí tři dny spal vevnitř.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 18:24

Hanabi

Provokativně jsem si sedla do trávy a sledovala jeho počínaní a nenápadně jsem se usmívala ,a le to nemohl tušit ,kdykoliv trochu zabrousil na mě tak jsem se zase mračila. Veděla jsem ,že todle prostě nejde , ten stan je fakt malý. A ani já bych se neobtěžovala s jeho rozšiřováním. A pak mi navrhl nabítku. A teprve ted jsem se pro něj usmála. Přesně todle jsem chtěla vidět. řekla jsem si potichu ,aby to neslyšel , pak jsem vstala a protáhla se. "Beru , Ty si určitě někde místo ke spaní najdeš." řekla jsem provokativním tonem a nic víc jsem neřekla a tím to pro mě skončilo.Hodila jsem svůj batoh do stanu a pomalu jsem tam vlezla , už se začlo stmívat a ochlazovat , ještě ,že stromy kryly louku ,před studeným a mrazivím větrem. Viděl si jak jsem se nenuceně nasoukala dovnitř a zapla zip. Možná tě to mohlo ,překvapit ,ale nejspíš ne moje poslední věta bylo tou konečnou a tím to pro mě opravdu skončilo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 20:40

Bunzo

Nečekal jsem, že to bude lehké. Až tak moc lehké. Ale byl jsem až moc unavený na to, abych v tom hledal nějakou konspiraci. A byl jsem také moc unavená na to, abych si rozdělal oheň. Což byla možná druhá největší chyba. Ta první byla, že jsem se vůbec vydal na tento trénink. A tak jsem si došel pro nejbližší větev, přikryl jsem se ní a usnul jsem. Prozatím.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 22:57

Bunzo -> Šustění listí na větvích nebo aspon to vypadalo ,že to bylo šustění kvůli větru, přeci jenom to byl les a tys nemohl pořádně spát pod šerákem , všude bylo moc hluku , houkali sovy a listí šustělo. Navíc ti byla i zima , jelikož se v noci pěkně ochladilo
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeMon Oct 10 2011, 18:52

Bunzo

Zjistil jsem, že usnout v lese není zase tak jednoduché. Všude se něco hýbe, vydává zvuky. A to jsem jako ninja nemohl ignorovat. Navíc se ještě ochladilo. Kdybych to takhle nechal tak zmrznu. Tak jsem oddělal větev a zjistil jsem, že je nádherná bezmračná noc. Takhle krásně jsem hvězdy ještě neviděl. Chtěl bych se dívat na ně ještě dlouho, ale třesavka mě přinutila k činu. Šel jsem obejít louku, nasbírat dřevo a trochu se tím pohybem zahřát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 14:49

Zahřál si se a uspěšně si obrnil proti hladu a vzduchu , ale šustění né a né přestat , začal si mít blbý pocit a pak si začal slyšetl jak někde padá voda jako kdyby byl poblíž tebe mezi stromy vodopád.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeWed Oct 12 2011, 18:03

Bunzo

Konečně jsem se zahřál ,ale divný zvuky mě nepřestaly pronásledovat. Je to sice divný, ale asi to patří k přírodě. řekl jsem si, když v tom jsem uslyšel vodopád. Měl jsem nutkání k němu jít a tak jsem položil dřevo na zem a vydal jsem se k němu. Už dlouho jsem se neumyl. uvědomil jsem si a jediná moje obava byla studená voda.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 18:34

Míjel si stromy byl dál ,než sis myslel. Pak si najednou spatřil vodopád a uviděl si jeho krásu , v odrazu břehu se skrýval stříbrný měsíc a ten tě lákal jít do vody a když si se vedy dotknul byla i překvapivě teplá , což bylo velice zajímavé vodopád šuměl a tys nic ostatního už neslyšel ,když sis vlezl do vodpádu měl si pocit ,že je vše v pořádku a užíval sis celkem teplé koulepe v jezírku. Když v tom najednou u vodopádu z vody vylézala dívka ,jako kdyby byla celou dobu pod vodou a ted vyplavala. viděl si její dlouhé vlasy ,ale stála zatebou zády. díky měsíci si viděl jak z její zmavé barvy vlasů vzniká stříbrná.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 18:21

Bunzo

Na to, jak ten vodopád šel slyšet. tak byl celkem daleko. Ale zase to stálo za to. Voda byla nádherně teplá, což sem u vodopádu neočekával. Kvůli hučení jsem nic neslyšel. Užíval jsem si koupele, dokuď se nevynořila dívka, jako kdyby tam byla celou dobu. Chtěl jsem si odkašlat a upozornit ji na sebe, když v tom se její vlasy změnili z tmavé na stříbrnou. Změnil jsem taktiku , protože tohleto nebylo normální. Potichu jsem vylezl z vody a mířil jsem ke svému oblečení. Pokud tam ještě furt bylo, tak jsem se i potichu oblékl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 20:46

Sotva si se oblékl najednou zatebou něco zašustilo a než si se stačil obrátit skočil na tebe celkem vělký čedivý vlk a ten tě bez problému povalil na zem a stál na tobě. Kdyby ses nějak začal bránit ,vlk by začal bojovat ,ale jinak na tebe vrčel a se svými žlutočernámi oči se koukal přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 15:37

Bunzo

Oblečení tam naštěstí bylo, takže jsem se oblékl. Soustředil jsem se, abych se žádným zvukem neprozradil a abych byl furt připraven, tak jsem ji sledoval. Sledoval jsem ji až moc, a proto, až jsem se oblékl, tak jsem ji sledoval dál. Z tohoto "sledování" mě vyrušil až divný šelest za mnou. A jakmile jsem se točil, tak mě povalil vlk. Hódný pejsek. řekl jsem, když už měl své pracky na mě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 11:05

Vlk se rozzuřil , ale viděl si ,že sám na tebe neutočí , jenom na něco vyčkává. Pak si slyšel žbluknutí vody a slyšel si jak někdo vychází z vody ,ale neviděl si kdo ,asi zaminutu když si uslyšel zip tak se vedle tebe postavila
Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Black_Rock_shooter_pic-739540
Trochu si jí poznával podle vlasu zase je měla černé , jelikož si jí neviděl na měsicí a jak byly mokré tak byly slehlé podl jejího těla a dosahovali ,až po její zadek.Modře jí svitili oči , které nešly ve tmě přehlédnout a vypadalo to ,až strašidelně. Měla dlouhé boty ,sahající ,až pod kolena a krátké černé tričko , ktere bylo roztrženo pod prsy. Byla hubená a jak si viděl tak podle odhaleného břicha trochu vypracovaná. A na břichu měla ne moc přijemnou jizvu , který sahala asi po 5 cm a byla dost hluboká , kdyby kdyby jí někdo v minulotí katatou prosekl bok.
"Keva , ne." řekla celkem temperamentním hlasem. A vlk z tebe slezl a ted si ho uviděl v plné kráse. Nebyl to krásný vlk , byl to přenádherný přerostlý vlk , kterým svým hřbetem dosahoval téméř k bokům té holky. A měl na sobě zajímvé ornamenty z černé srsti na jeho bílou.
Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Anime_wolf_fullbody_1_
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 15:22

Bunzo

Když ze mě ten vlk konečně slezl, tak jsem si je mohl pořádně prohlédnout. Ta holka byla celkem hezká, teda až na jizvu na břiše, ale na toho vlka neměla. Ten vlk byl v porovnání s ostatními vlky celkem velký. Navíc měl nádherné černé ornamenty na jeho běloskvoucí srsti. Určitě tam nebudou jen tak, tohleto není normální vlk. Postavil jsem se, oprášil jsem si otisky tlap z oblečení. Pak jsem nahodil nesmělý úsměv a vyjádřil se: Promiň nevěděl jsem ,že tam taky někdo je. Při tom jsem začal couvat, protože její zářící oči nevěstili nic dobrýho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 14:37

???

"To říkají všichni." řekla celkem uraženě , vypadala tak na 16 až 17 let. "Co tu vůbec pohledáváš , todle je zakázané místo ?" Zavrčela jsem na něj. Kolem vodopádu byli na stromech cedule a značky , které si ,ale viděl jenom když si zaostřil , jelikož byla tma a ybly opravdu blbě vidět.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 20:42

Bunzo

Zakázané místo, proboha co sakra ... když v tom jsem uviděl značku, kterou jsem předtím vůbec neměl šanci vidět. A do háje, tohleto se nemělo stát, já chtěl jenom koupel. řekl jsem si a začal jsem se vykrucovat. Omlouvám se, nevšiml jsem si kvůli té tmě vůbec těch značek. řekl jsem normálním hlasem a pořád couval. A proč je tohleto vůbec zakázané místo? potřeboval jsem získat čas, k ránu mě bude sensei určitě hledat. No, ale po tom co jsem udělal si tím nemůžu zas tak být jistý.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeWed Oct 26 2011, 13:03

???

"Anne , jdeme" Řekla jsem směrem k vlkovi a odočila jsem se ,ale vkl semnou nechtěl jít přiběhl ke mě a hlavu mu otřel o nohu , todle zanmení jsem dobře znala. Hlasitě jsem povzdechla a otočila jsem se. "Protože , se tu dějou věci , který bys nemusel pochopit" Řekla jsem celkem otráveně.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeFri Oct 28 2011, 11:42

Bunzo

Už jsem chtěl vemi rychle odejít, když v tom( pokuď sem to teda správně pochopil) se začal o moji nohu otírat ten zvláštní vlk. Nenapadlo mě nic jiného, než ho pohladit a doufat, že mi neukousne žádnou z mých drahocenných končetin.Na poznámku té holky, že bych některé věci nemohl pochopit jsem potichu odpověděl: Jako třeba tohle.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 11:10

???

"To bylo její oblíbené gesto jak mě vytočit , tudíž přemluvit" Řekla jsem neklidně a pak jsem najednou zbystřila a to i vlk , ten se otočil k lesu a začal vrčet , vypadal opravdu hrozivě , já jsem se též otočila k lesu a všechny smysly jsem k němu upírala , sedla jsem si na trávu , a přiložila jsem k ní hlavu ,jako kdybych něco chtěla poslouchat. "Je tu někdo s tebou?" Zeptala jsem se potichu a doufala jsme ,že mu to taky dojde ,že má šeptat.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 17:44

Bunzo

Jo, je tu se mnou Hanabi, je to moje senseieka, ale měla by teď spát. řekl jsem celkem potichu. Taky jsem si lehl, ale ne s tím účelem, abych něco odposlouchával, ale abych se kryl. Čekal jsem, jestli na mě odněkud nevyskočili nějací strážci tohohle zakázaného místa.Abych pravdu řekl, delší dobu jsem už nebojoval, raději bych odsuď vyklouzl. zašeptal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeMon Oct 31 2011, 18:19

???

Nevnímala jsem ho ,jenom jsem slyšela co povídá. "ŠŠšš" slyšel si jenom ,aby si mlčel. "Sensei ? To by ,ale nevysvětlovalo , proč jich je víc." Řekla jsem a zamračila jsem se. Pak jsem se koukla na Anne(vlka). A ten vlk se kouknul na mě , jako kdyby jsme si vyměnili svoje myšlenky. Najednou asi 3 metry přednámi vyskočilo pár chlapů a ty měly Kunaie v ruce , všichni měly na ramenou červenou zářící pečet a zautočili jak na mě tak na Anne , vyskočila jsem proti jednomu znich a tím jsme ho překvapila, nečekal to a já jsme ho povalila na zem. A sotva jsem stihla vytáhnout kunaie najednou mě zezadu někdo chytnul a trhnutím mě odtáhnul od toho chlapa přiložil mi Kunai ke krku , ale sotva to stihl , zamnou vytříkla čerstvá krev , která nahodila i Bunza v jeho krku se oběvilo pár tesáku a to už padal na zem pod tíhou Anne , která se doněj zakousla, najednou se postoj těch chlapů změnil a ty se rozzuřili byly asi 4 a najednou jeden , ten který vstal jak jsem ho povalila, A seknul po mě , udělal mi ošklivou ráno na břiše. I z toho vykáplo pár krve a pak jsem uslyšela jak trochu zavila Anne a když jsem se otočila , byla spoutaná v provazech a mě mězitím chytnuly ty 2 chlapy a přiložili mi 2 kunaie jeden ke břichu a jeden ke krku. byly jsme spoutaní. A najednou se dalších pár chalpů přivalilo. "Hej ty třetí vylez! Nebo se jim něco stane" zavolal jeden chlap. Cel ýse to odehrálo rychle a měl si na sobě krev. Viděl si jenom stíny , asi 5 chlapů a viděl si jak Anne a mě držejí v zajetí.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeMon Oct 31 2011, 21:58

Seběhlo se to všechno velmi rychle. Než sem se stačil nadát, tak bylo po tom litém boji. Já, i když jsem se vůbec nezapojil, jsem stále ležel v trávě. Nějak o mě věděli a vyhrožovali mi tím, že ji zraní. Odhadoval jsem to podle stínů na asi 5 chlapů. Vůbec jsem se nechtěl prát. Co je mi po ní, klidně ať ji zabijou, hlavně ať se dostanu odsuď já. chytly mě mé sobecké myšlenky, když v tom jsem si vzpomněl na toho vlka a na to, že ona taky nebyla zas tak marná. A navíc se ve mě probudila má čest, která mi velela, abych nenechal dívku v nesnázích. A tak jsem pomalu,ale jistě vstal, kryl jsem si záda, ale žádný útočný akt jsem zatím neprovedl. Tak dobrá, nic jí nedělejte. Tady jsem. řekl jsem a opřel jsem se svým typickým stylem o strom. Potřeboval jsem přehlédnout situaci, zjistil, kdo je tam jak inteligentní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeWed Nov 09 2011, 18:41

???

"Idiote ! Uteč !!." Zařvala jsem naněj z pola hystericky a z pola naštvaně. Ale než vůbec slyšel mé varování , nebo nesouhlásl ,ucítil zatáhnutí aběhem vteřiny byl přišpandlený k zemi 3 provazama. Byly tak pevně připoutaný ,že se mu ty provazy pomalu zarývaly do kuže a měl odnich krvavé šrámy. Uviděl si předsebou nějakýho svalnatýho chlapa co byl asi o 10 cm větší než ty. Došlo ti okamžitě ,že to byl podraz samozřejmě o to ,že je pustěj jí nešlo. Uviděl si jeho křivý usměv a najednou si dostal ránu a roztřeštila se ti hlava , dostal si jí do spanku a spadl do bezvědomí.

O neznámo hodin později.

Probudil si se v nějaké hliněné místnosti , byl si v železných okovech a vysel si uprostřed místnosti , na proti tobě asi 3 metry od tebe ležel bílí vlk ihned si ho poznal měl stejné rysi jako Anne ,ale ten vlk neměl na sobě ty znaky. Ten vlk byl v železné kleci a ještě nejspíš spal.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeFri Nov 11 2011, 16:06

Na pokyn té dívky jsem nezareagoval. Abych byl přesnější, tak zareagoval až příliš pozdě. Než jsem se stačil vůbec pohnout, tak mě k zemi přišpendlili 3 provazy. Krvavé šrámy se dostavili téměř ihned po připoutání. No výborně, jako by nestačil ten pochod. pomyslel jsem si, když se přede mnou objevil svalovec. Moc jsem si ho nestihl prohlídnout, protože jsem dostal ránu do spánku. Ihned jsem se odporoučel k zemi. Co se se mnou stalo potom, to nevím. Jediný co vím, je že teďka visím v místnosti. No bezva, jestli už je ráno a sensei zjistí, že tam nejsu, tak mě čeká horší osud než tohle. řekl jsem si pro sebe a začal jsem se sebou vrtět. Při tom jsem si všiml, že je tam v kleci vlk podobný Anne, ale neměl na sobě ty znaky. Spal, a já sem byl rád, že spí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitimeSat Nov 19 2011, 23:03

???

Vlk se probudil a jak se zvednul tak se udeřil do zad jelikož byl opět velký jako Anne a nevešel se do té klece , který nejšpíš byla naschvál malá. Toho rozzuřilo a začal večet a pak se na tebe kouknul , s překvapením se uklidnil a přestal vrčet. A kouknul se pohledem někam jinak , jako kdyby si ten pohled znal. Ted však byla otázka jak se odsud dostat ,jelikož vlk si poklidně lehnul a nejspíš naschvál koukal nějka jinam ,jenom né na tebe. Videl si ve vzduhcu za okovi a ještě si viděl ,že si u sebe neměl žádnou z výbav.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)
» Methyl
» Charakter-Methyl
» Každodenní život
» Nový život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: