Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Každodenní život

Goto down 
+6
Rhaegar
Sadatake
likuku0
Ramaru
Srotak
Nero
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:14

Lidé se ráno probouzeli a vstávali do svích brzkých prací které je čekali jako každý den.Sluneční paprsky se lámaly o střechy krásných domů Takigakure a o mohutné křišťálové vodopády které zdokonalovali celé prostředí kolem vesnice...

8:00 PM
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:33

Sam Hayashi

Bylo něco po osmé hodin a já už byl dávno vzhůru, po tom jak sem vylezl ze sprchy a vyčistil si zuby sem vylezl na balkón.



Zhluboka sem se nadechl a zavřel oči, vyskočil sem z balkonu a ve volném pádu sem padal dolů... bylo to jen nějakých 5 sekund, ale mě to připadalo jako sekund 40..... Otevřel sem oči a soustředil chakru do celého těla.
Henge
Problesklo mi hlavou a já se změnil na Černého orla. Rozevřel sem křídla a skoro se zastavil ve vzduchu... Zapracovala ale fyzika a já teď letěl rovně. Díval sem se po vesnici...
Co na mě neska asi čeká?.....
Pomyslel sem si a vletěl přímo do restaurace s Ramenem... Změnil sem se na svou normální podobu, což nikoho nevzrušilo, protože sem to dělal normálně...
Ramen prosím.
Řekl sem s vyzubeně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:01

Kyoko

Pomalu jsem se budila .. Další ráno měla bych se ohlásit že už se stanu konečně geninem , a začla jsem si mžourat oči a do toho jsme unaveně zívla poté jsem vykročila pravo nohou z postele a chuzí opilce jsem se domotala do koupelny jsem jsem si opláchla obličej a koukla na sebe do zrcadla ... Dneska je velkej den .. řekla jsem do zrcadla a šla spátky do pokoje kde jsem na sebe dostala černou sukni s černou halenkou a šahla pod polštář pro 2 malé meče které jsem si dala za nevýrazný opasek a ryhcle jsem po schodech bežela dolu do kuchyně kde jsme si do ruky vzala toust s jemem který byl připravený na snídani a ve spěchu jsem pozdravila rodiče a s nazutím bot jsem vyběhla ven ... šla jsme pomalu abych mohla v klidu sníst toust a pomalu jsem šla za vůdce vesnice ... po cestě jsem se rozhlížela až jsem došla k jeho dveřím kde jsem zaklepala a polkla poslední sousto
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 14:16

Sam-

Prodavač

Hned to bude mladíku... Řekl jsem mu s úsměvem a odběhl jsem za roh.Po 2 minutách jsem se vrátil s miskou ramenu.. prosím... podal jsem ho Samovi.

Kyoko-

Dále Ozvalo se z poza dveří a když si vešla do místnosti mohla tě ohromit obří výzdoba a zařízení místnosti. Všude kolem jakoby po zdech ztékali malé vodopády které vytvářeli efekt vodních zdí a stůl byl vytvarován do textury celé vodopádové země.Místo koberce a dřevěné podlahy byly posázeny krásně vyleštěné kameny a za velkým oknem které bylo za "stolem" padala voda z několika metrů (hned za domem byl další vodopád). Za vymodelovaným stolem na krásně zdobené židly seděl pohledný kluk,jen o 3 roky starší než Ty.

Vůdce

Co si přeješ ? Řekl jsem poměrně děckým hlasem a posouval jsem malé cínové postavičky (ve tvarů ninjů) po texturách na mém stole.Zamyšleně jsem se na ně přitom díval a na příchozí dívku jsem se ani nepodíval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 15:52

Kyoko

Polkla jsem a pomalu jsem vstupovala dovnitř stím že jsem si prohléžela místnost do detailu až jsem došla k stolu .... Chci ... Chci se přihlásit do služby ... řekla jsem nervozně i když při pohledu na toho kluka který byl o málo starší jsmese uklidnila ... Před rokem jsem udělal akademii ale protože nic nevím o svém klanu tak jsem chtěla zjistit něco víc .. a tak jsem se odvolala .. řekla jsem a pousmála jsem se za opaskem se mi leskli 2 stříbrné meče obohacene 2 páry diamantů
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:28

Vůdce

Veškeré informace o klanu Hekaté byli zveřejněny nebo tobě řečeny-tudíž ti nic víc říci nemůžu. Řekl jakoby tě znal,přičemž se na tebe pořád ani koutkem oka nepodíval. Beztak předkpokládám že by si chtěla slyšet něco víc o klanových technikách ačkoli ani stěmi ti nijak neporadím.. Řekl jsem klidným hlasem a šáhl jsem pod stůl,odkud jsem vytáhl tlustý spis. Takže Kyoko,tvá žádost o zařazení do služby se přijímá..geninem se staneš v momentě kdy vyplníš tenhle formulář... Ze spisu jsem vytrhnul jednu stránku a i s tužkou jsem jí podal Kyoko.. Potom jsem se opět zahleděl do textur..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:42

Kyoko

Pomalu jsem si sedla vzala psací potřebu ... Achjo sním řeč teda moc není ... ale není se čeho divit jeto vůdce ... překřížila jsem nohy a začla jsem pilně psát a vystrkovala jsem u toho jazyk .. děll jsem se to při praní když jsem se soustředila .. po pár minutách jsem odložila psací potřebu a nenápadně mu pod obličej ten "Formulář" Vsunula
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:46

Vůdce

Formulář jsem jí vzal z ruky a vložil jsem ho zpátky do spisu,který jsem následovně hodil pod stůl..
Gratuluju ti k titulu Genina.Můžeš odejít.. Opět jsem řekl aniž bych se na ní podíval a dál jsem zamyšleně pohlížel na repliku země.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:56

Kyoko

Protočila jsem očima .. tak děkuju .. řekla jsem vstala a uklonila se a pomalu odkráčela pryč z kanceláře ... To byla teda zábava .. řekla jsem si a když jsem vyšla z kanceláře tak jsem sešla schody a poamlu se procházela po vesnici a přemýšlela jsem co budu dělat dál ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 17:44

Sam Hayashi

Díky kámo.
Řekl sem mu přátelsky. Ramen byl pryč za pár vteřin a já hodil pár mincí na bar... Kdysi sem dokonce i utíkal bez placení, ale už sem se poučil a za své jídlo platím, protože to v té restauraci mám rád. Vyšel sem směrem k budově Vůdce.. Byl to můj první den jako genin tak sem se mu musel ukázat, třeba pro mě něco má.
Prišel sem až tam a a zaklepal na kancelář.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:22

-Sam

Vstupte.. Ozvalo se za dveřmi a když si vstoupil tak tě mohla ohromit výzdoba stejně jako předtím Kyoko

Vůdce

Co potřebuješ ? Řekl jsem aniž bych se na Sama podíval a posunul jsem jednu cínovou figurku na svém "stole".
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:33

Gabriela

Došli jmse s rodičeme do vesnice a ten pohled mě ochromil, všude kolem nádherné vodopády, stromečky, zvířátka a nádherné zapadající slunce.

Nádherná vesnice.
Samozřejmě.
Je všechno připraveno?
Jistě, můžeš jít za vůdcem.
Díky, uvidíme se doma.

Na takovéto strohé rozhovory jsem už byla zvyklá a tak odešla směrem k centrální budově ve vesnici a nemohla jsem odalat a dál se kochala okolím. Po asi 5ti minutách jsem došla ke kage budově, nedočkavostí jsem vyběhla až ke dveřím vůdce a nesměle na ně zaklepala.

červená - já
oranžová - otec
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:35

Sam Hayashi

Nazdar Vůdce.
Řekl sem mu přátelsky... Měl sem k němu velký respekt, ale vůdce byl jen o dva roky starší tak si Sam nemohl na vykání zvyknout...
Právě sem vyšel akademii... Určitě o tom víš. V jakém sem týmu?
Řekl sme vlídným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:20

Jun´ichi
Človek u ktorého som býval už nejaký čas zadarmo mi vysvetlil že on sám nemá peniaze a že ten byt kde som dnes ide predať a že ja sa žiaľ musím vysťahovať ja som len prikývol a poďakoval som mu zbalil som si svoje veci a šiel som smerom k budove kde sídlil Vodca dediny. Prišiel som až k nej vošiel som dnu a zaklopal som na dvere . Dúfam že pre mňa bude mať niečo nejakú prácu alebo nejaké nové pokyny sakra už ma nebaví stále tu len čakať o chvíľu sa z toho zbláznim. pomyslel som si a čakal som ďalej
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:25

Kyoko

Půjdu si se trochu po ránu procvičit .. řekl jsem si a pomalu jsme šla na okraj vesnice na louky které slouží spíš ke kochání se vodopádama ale já jsem to využívala na rozcvičku .. došla jsem na místo a vytáhla oba meče v tom mi po těle přejel mráz a já uslyšela ty 2 slova .: Essabel a Essebel .. ten hlas zněl tak tajemně tak sladce chvilku jsem se rozplívala nad tím kdo by to mohl být odkud se ten hlas bere a položila jsem meče do trávy ... a začla jsem s rozcvičkou na protahování
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:16

Jun,Sam,Gabriela- Mohli by ste si taky číst předešlí příspěvky a trošku reagovat na to že tam třeba nejste sami a že u těch dveří stojí i jiný hráč ?!

Když jste vešli všichni 3 do místnosti vůdceho mohli ste být ohromeni krásnou výdobou (viz. přispěvek nahoře)

Vůdce

Co chcete? Řekl jsem už podrážděným hlasem a koukl jsem na 3 nové geniny..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:23

Kyoko

Po asi 10 minutách protahováni jsem přestala a opřela se o strom ... Ach .. povzdechla jsem nad pomyšlením co by se ted dělo kdyby můj klan nebyl vymasakrovanej a při vzpomínce jsem si lehce stáhla halenku a koukla jsem na znak našeho KG který jsem měla na horní části levého prsa .. co se v tobě skrývá ? .. řekla jsem si a koukla na plující nebe
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:37

Gabriela

Přišli jsme se rozřadit do týmů... Řekla jsem slušně, i když mě vůdcův tón dost podráždil, nijak jsem to však na sobě nedala znát. Hmm, to se tu vyřizuje všechno najednou? Pomyslela jsem si a sjela očina další dvě osoby, které se mnou byli v místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:42

Sam Hayashi

Nazdar Vůdce.
Řekl sem mu přátelsky a ostatních si nevšímal... Měl sem k němu velký respekt, ale vůdce byl jen o dva roky starší tak si Sam nemohl na vykání zvyknout...
Právě sem vyšel akademii... Určitě o tom víš. V jakém sem týmu?
Řekl sme vlídným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:57

Jun´ichi
Pozrel som sa na toho muža ktorý tú dedinu vzrejme viedol narovnal som si pásku na mojom oku a povedal som No viete ako by som to povedal . Potreboval by som niečo robiť nejakú prácu alebo niečo pretože dnes som prišiel o bývanie a na nové zatiaľ nemám preto potrebujem prácu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:22

Vůdce

Znuděně jsem protočil očima aniž bych se na ně podíval a pak jsem poměrně "děckým" hlasem spustil..Zařazování genninů bude zítra v 10 hodin přímo zde v mé kanceláři.. Můžete odejít Řekl jsem stručně a potom jsem se dál věnoval cínovým figurkám na svém vymodelovaném stolu...


Naposledy upravil Nero dne Sat Nov 13 2010, 11:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:41

Sam Hayashi

Proč čekat?
Zeptal sem se jen tak do vzduchu... nečekal sem odpověď otočil sem se a šel sem směrem ven... Měl sem trošku naštvanou náladu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 11:34

Vůdce

Nač čekat ? Můj poradce se spozdil s geninskými spisy a já musím urovnat vaše schopnosti a vzít na potaz i souznění ninjů mezi sebou abych mohl vytvořit týmy.To jest důvod nač čekat.. Řekl jsem za odcházejícím Samem hlasitěji aby to slyšeli i ostatní genninové v místnosti...
Jako vždy-ani jednou jsem se neohlídl na geniny a pořád jakobych byl doslova "zažraný" do texturového stolu který jsem měl před sebou.Nervózně jsem posunul další figurku a prohrábnul jsem si rukou vlasy.



ANBU

Přiběhl jsem do vůdceho místnosti a bez klepání jsem rozrazil dveře přičemž jsem narazil do odcházejícího Sama.Byl jsem udýchaný a zpod masky mi stékal pot po tvářich..Toshiro-sama.. nukeninové z tábora banditů..z...údolí Takai..se přiblížili k vesnici a utábořili se asi 2 kilometry na sever od vesnice.. když jsem je zahlédl,už se balily a připravovali se vyrazit k Takigakure...měl by jste tam ihned někoho poslat..nevinní lidé jsou v ohrožení ! Koktal jsem mezi hlubokým vydechováním a zapřel jsem se o kolena abych si mohl odpočinout.

Vůdce

Na mé tváři se objevil široký úsměv a já jedním prstem schodil cínovou figurku která představovala banditu. Myslím..že by jsme mohli dát šanci nové generaci.. Řekl jsem a s mím hlubokým úsměvem jsem se poprvé podíval na všechny geniny kteří byli v mé kanceláři a v tu chvíli jim mohlo dojít,že zrovna oni budou vysláni na zneškodnění banditů.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 11:40

Gabriela

Tak brzo a už mise? Proč ne, aspoŇ se předvedu, pomyslela jsem si, spokojeně se usmála a otočila pohled od vůdce na ostatní geniny a snažila se je nějak odhadnout, nijak zvlášť mě neoslnili a tak jsem jenom čekala na další podrobnosti.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 11:47

Zaki

Vetsinu dna som stravil obycajnym, takmer nudnym treningom. Az neskor ma napadlo, ze by som mohol dojist za Vodcom. A dosiel som naozaj v pravu chvilu.
Banditi??? Utok na Takigakure? To bude misii aj pre mna?
Odkaslal som si a otocil sa na Vodcu.
Prepacte, ale mozem ist aj ja na tu misiu??
kedze som mal na opasku 6 zvitkov, bolo vsetkym jasne, z akeho klanu som.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Každodenní život Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní život
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nový život
» Život a dívka (Aspire)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Nová Kapitola ; Autor : Život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: