Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krv v mojich rukách

Goto down 
+6
Juto
joemandel
Damien
tbc99
Check
Rhaegar
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 23:08



Ubehol týždeň od doby vzbury a rebelie jednotky, ktorá mala Iwagakure chrániť. Ubehlo 13 dní od dňa, čo umrel bývalí Tsuchikage v boji proti Akatsuki a následnej zrade jedným zo svojich rád. A dva dni, kým bol prebudený zo svojeho 20 ročného spánku študent 4. Tsuchikageho, muž, ktorého meno teraz nesie titul Tsuchikage. Bol mladý, nedozretý a nevychovaný. Avšak skrýval v sebe moc, to bolo hmatatelné.
Zvolený radou, ktorá sa bála vybrať niektorého zo svojich, aby sa nezopakoval predošlí masaker, ktorý zničil osud mnohých skvelých ninjov. Ten muž sa volal Saigo Tenpura a jeho trest pokračoval v háve Tsuchikageho. Nikto z mladých o nom nepočul a aj dospelý začuli len chýry. Vravelo sa, že bojoval s Hachibim, vraj vyhubil vlastný klan svojoiu neuváženostou, kvôli ktorej dostal doživitný trest, v ktorom si spytoval svedomie. Ludia vraveli, že bolo hlúpe myslieť si, že sa zmenil a úplne šialeného ho oslobodiť a zvoliť tsuchikagem. Avšak zúfalá doba, ktorá nastala, si žiadala takéto činy. Tsuchikageho od jeho zvolenia nikto nevidel. A na tú nikto nezabudne.....

Pred dvoma dnami

Davy ninjov sa szrhnuli. Čakali na verdikt, ktorý prinesie feudálny pán Earth Country. Starý muž širších tvarou, držaci v ruke vejár so symbolom svojej krajiny. za ním stáli najvyší predstavený klanov a rady, na tvárach mali mnohý smutný výraz. Iba Ibiki sa usmieval na celý svet. V tej chvíli si každý myslel, že to bolo z dôvodu jeho menovania k úradu tsuchikage, avšak opak bol rpavdou. mal to štastie že si našli iného obetného králika. Stál za ním, s pohladom plný nenávisti. Nenávidel svojeho učitela za trest, ktorý mu udelil a ani tých, ktorý zmenili jeho úroveň na niečo neuveritelné. "...Práve preto som sa rozhodol" ukončoval svoj zdlhavý príhovor feudálny pán, kedže nikto si ho v skutočnosti nezapamätal, vytrhneme ho z rozprávania. "Menovať na úrad tsuchikageho práve Saigo Tenpura, žiaka štvrtého a známeho piateho. Prosím potlesk." Ludia začali váhavo tlieskať. Takéto menovanie ešte nebolo, hlavne k osobe, ktorú nikto z nich nepoznal. Avšak to nebolo najhoršie. Saigo ušiel. ked ho špeciálna jedntoka objavila pri hrobe 4, videli mu v ruke kyticu kvetov. netušili z kadial dokázal zohnať čierne ruže, avšak to ich netrápilo.. Na tváry nového Tsuchikageho sa neskrývala žiadna slza, bola tam len odhodlaná maska, ktorá chcela dokázať, že sa zmenila. Na další deň nastúpil do svojeho úradu, ktorý už tak spochybnil v prvý deň. nevie sa, aký slub složil pri hroboch jeho predchodcov. nevie sa ani či to vôbec bol slub. Ale stal sa Tsuchikagem a chystal splniť svoj 20 rokov starý plán, ktorý ho uvrhol do temnoty...

Zvyšok dediny sa spamätal. trénoval, zlepšoval sa, zdokonaloval. Každou chvílou bolo počuť vzdychy týraných študentov a zmlátených učitelov. Boli pripravený. pripravený na dalšiu skúšku, ktorá ich čakala. Mnohý ninjovia ani len netušili, že bol menovaný novy Tsuchikage, mnohý stále cvičili, nevnímali realitu. Chceli pomstiť svojich blízkych, svoju česť či bývalého tsuchikage. Mohol prísť hicijaký človek, Sorino, Ketsueki, Hingkoku, Uchiha....Každý z nich by narazil na tvrdý odpor síli Iwagakure. Avšak tý, čo sa chystali zaútočiť, neboli ludia. A to možno znamenalo vtedajší pád Iwagakure....

Temné dunenie nôh a kopýt zadrasalo horou. Na miestach, kde prešla armáda, všetko zhynulo. Tráva, zem aj samotný vzduch. Ah...vzduch...ten sa presúval s nimi ako morová nákaza, akoby samotný vietor dodával rýchlosť týmto démonom. Boli ich desiatky, ba až stovky. každý iný, každý rovnaký. Temnota a síla, pulzujúca v každom z nich. V rukách zvierali kunaie, katany aj zbrane neznámeho pôvodu a účelu. Úplne v predu, rped tou armádou démonov, stáli dvaja ludia, osobný poskoci ich pána, slepého boha a parohatého krála. Prvý vyzeral ako ninja, či snád obyčajný Jounin. V ruke vieral deník, v ktorom práve dopísal poslednú vetu pred bojom. Zadíval sa na dedinu v ktorej vyrastal. Zadíval sa na svoj lud, ktorý zradil, na svôj pôvod, ktorý zanevrel. Žlté oči sliedeli po dedine očami smutného dravca. Sorino a jeho orlí zrak. Doujutsu. Krstným menom Yura, zástupca bývalej ANBU route a muž, ktorý zabil Tsuchikageho. Deník zavrel. "Si pripravený dokázať že mu slúžiš, Seiyu?" Nedíval sa na svojeho spoločníka, videl ho až príliš dobre, do posledného detailu jeho tváry. "Myslím, že som to dokázal už dávno, v dobe, ked som mu odovzdal svoj klan a zabil svojeho otca, nie je tak, Sorino?" Sorino prikívol. Armáda démonov zastala. Sorino vydýchol a mávol k útoku. Zradí svoju dedinu druhý krát. Dúfal, že to bude naposledy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 15:21

Akira Turaki

V kageho pracovně již chvíli byl někdo, o kom by nikdo neřekl, že tam bude zrovna v tuto chvíli stát. A přesto, jsem tam stála a nerušeně pozorovala nového kageho, při jeho snaze pracovat. Před chvílí se v pracovně otevřely zničehonic dveře, ale kage i s ochrankou se shodli, že to byl vítr, i když to bylo podivné. Ovšem já jsem prošla okolo těch dvou hlupáků bez povšimnutí a byla jsem připravena.
Kage se už párkrát díval do míst, kde jsem stála, ale nemohl nic vidět.
Ale potom před ním zničehonic stála menší osoba, podle postavy žena, ale celá zahalena v černém plášti a na obličeji nasazenou masku, která byla bílá, ale u čela nahoru začala mírně zelenat.
Stála jsem před kagem a čekala, až mi začne věnovat pozornost, zatímco ochranka venku se nudila.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:32

Hokkyo

Poslední dva dny byli šílené. Nejdřív jsem se musel skoro vloupat do knihovny pro svitky a ještě navíc je všechno ve vesnici vzhůru nohama. Hmmm za chvíli se mám setkat s tím klukem z knihovny. Má to být u východní brány myslím asi už bych měl vyrazit. Nasazujíc meče jsem se tedy dal do chůze směrem k bráně. Po cestě jsem začal mít takové divné tušené a navíc se mi aktivovala pečeť. No, ale už jsem byl tam a opírajíc se o vrata brány jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:47

Daichi Okamoto

Daichi pozoroval inauguráciu nového tsuchikageho. Príhovor člena rady bol preňho takmer nekonečné utrpenie. Keď počul meno nového tsuchikage, bol trocha prekvapený že ho skoro vôbec nepozná. Takže je to niekto neznámy. Asi to bude lepšie, keď ho nikto nepozná nemal by mať neprajníkov ktorý by sa ho snažili odstrániť, a tým pádom by sa nemali opakovať nedávne udalosti. Tieto myšlienky sa mu honili hlavou. Keď skončila Inaugurácia, tsuchikage odišiel do svojej kancelária, a neprimal návštevy. Po inaugurácii sa Daichi vybral smerom ku východnej bráne za chalanom s ktorým sa nedávno stretol v knižnici . Keďže trochu meškal, išiel pomalším behom. Keď došiel ku bráne, už ho tam ten chlapec čakl. Čau, ja som Daichi Okamoto. Pozdravil sa mu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 23:05

Hokkyo

Bez výrazu jsem odpověděl. Já jsem Hokkyo mistr mečů. pronesl krátce a položil ruce na meče.
Tak jak to vidíš nezdá se ti, že se tady něco děje. Nemáš takový pocit, jako mrazení.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 10:48

Renji Hagane

Ja som stále pracoval na tej technike. V tejto rokline človek ani nevidí, či je deň a či noc. Jednoducho som sa maximálne sústredil na techniku a už som bol s nervami pomaly na dne. Moja zásoba chakry vyprchala rovnako, ako aj moja nádej. Napriek tomu ma Turaki stále s nádejou a napätím sledoval. Nech som sa snažil ako som chcel, stále sa mi nedarilo vytvoriť nič podobné.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 11:31

Tashiro

Ani neviem ako sme sa dostali naspäť do dediny, no boli sme tam pozoroval som menovanie do funkcie kageho muža, muža pre ktorého sme išli no pri tomto pohľade ma trápilo skorej divné chovanie nášho sensiea a jeho slová o tom že to ešte neviem. Skončil príhovor, príhovor feudálneho pána ktorý zrejme nikto nepočúvala, teda vyzeralo to tak. Sužoval ma nejaký divný pocit v hlave sa mi vírili myslienky, myšlienky o Sousarim naším senseiom, o modrookom ANBU ktorý mal príležitosť o nezabil ma a zobral si len moju krv, o tých spomínaných kvapkách krvi, ktorá mi bola tak násilne odobraná. No sužoval ma ja nejaký pocit, nebol príjemný, bol to akýsi mráz na chrbte, pocit neistoty a toho akoby sa niečo blížilo niečo veľké. Dal som sa do pohybu, vydal som sa smerom ku klanu, k sídlu ba či domov. Keby som po ceste niekoho stretol tak svoj smer zmením ku klanu som sa vydal len preto že som nemal nič na práci.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 14:35

Daichi Okamoto

Daichi sa pozrel na Hokkya. Hmm...Keď o tom hovoríš, tiež mam pocit že sa dnes nestane nič dobrého. Daichi sa zahľadel do diaľky a svoj pohľad vrátil na Hokkya. Myslím že to o chvíľu začne. Prešiel sotva týždeň a naša je možno znova v kely. Ach bratia, kde ste keď vás potrebujeme ? Daichi zaspomínal na svojich bratov. Tak čo teda urobíme ? Maš tu dostatok kunaiov a shurikenov ? Nepotrebuješ niečo ? opýtal sa Hokkya
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 14:44

Hokkyo

Sledujíc Daichiho opatřně sáhl do brašničky pod svým pláštěm a vyndal dva svitky. Já mám všechno. Říkal jsem si, ale že by jsi mi mohl pomoct. Nechceš trochu zatrénovat? Zeptal se Hokky a rozbalil zelený svitek.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 15:00

Daichi Okamoto

Potom ako mu Hokkyo položí otázku začne Daichi rozmýšľať nad odpoveďou. Mal by som mu pomôcť ? Myslím že áno, len predsa sa Iwegakure teraz hodia silný ninjovia, a aká by to bola dedina, keby sme si navzájom nepomáhali ? Áno, lenže ak sa blíži niečo zlé, nemali by sme sa zbytočne vysiliť.. A čo vlastne potrebuješ trénovať ? Odpovie a vzápeti sa opýta Hokkya. Máš nejaké obľúbené miesto ?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 15:18

Hokkyo

Hokky se začetl do svitku, a proto odpověděl až po chvíli. Hmm? chci cvičit koperaci klonů pro techniku srpku půlměsíce.Odpověděl stroze a dál četl. Na Dichiho druhou otázku ani neodpovídal a jen naznačil mávnutím ruku, aby ho následoval. Hokkyo se vydal branou ven z vesnice směrem k skalnaté pláni. Po cestě neustále četl. Najednou se uvolnila masa kamenů, která směřovala na oba chlapce. Hokky rychle vytáhl meč připevnil si ho háhkem k ruce a vyskočil na něj, v tom se z meče odrazil vysoko do vzduchu. Po odrazu si meč přitáhl lankem a sáhl do brašničky pro výbušné lístky. Ty hodil směrem k několika největším kamenům, aby je tím rozbil. Ovšem co se stane Daichimu pi tom asi moc neřešil.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 16:44

Ichiro

Všechno se stalo tak rychle... a já byl už zpátky ve vesnici stojící na něčem připomínající nádvoří a přitom se díval na feduálního pána, co zrovna měl proslov k novému Tsuchikagemu.. Všichni najednou začali tlreskat, mě došlo, že už se oznámil nový Tsuchikage, na mém obličeji se však objevil divný výraz, v němž šla rozpoznat nenávist vůči té osobě. "Jak takovej člověk může žít? Jen pohled na něj se mi hnusí... Tohle se Iwě jistě odplatí a pro vesnici nastanou ještě horší časy než jsou teď.." Řekl jsem si tiše pro sebe a najednou mnou proběhl zvláštní pocit, ovšem já nevěděl, co je ten pocit vlastně zač. "Měl bych najít Hizashiho.. Jen... Kde vlastně je?" Pomyslel jsem si a vyšel ho hledat, našel jsem však jen Tashira a tak šel směrem k němu.. "Nazdar, Tashiro. Co, seš spokojenej s novým Kagem?" Zeptal jsem se ho a čekal na jeho reakci, mou krví, celým tělem procházel neustále zvláštní pocit.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 17:07

Tsuchikage

Okno som mal celý čas otvorené a díval sa na Inateho dedinu. Nie, opravil som sa v duchu. Moju dedinu. moju armádu. Moju Iwagakure. Povinosti sa začali hromadiť, avšak nerobil som ich. Dvere sa otvorili pod náporom vetra. zatvoril som okno a nechal stráž, aby zatvorili dvere. Sadol som si za stôl a čakal, dívajúc sa na svoje dlane a na čierne špiráli, ktoré sa stáčali za rukáv a stále hlbšie do mojeho tela, tvorili obrazce dokonalých tvarov. Svetlo sa začalo zoskupovať, prestalo mi meniť môj výhlad a ja som uvidel pred sebou postavu. neragoval som. jej tvár som nepoznal, nosila masku. "Katon: bykuchara" vyslovil som kludne. ruky som mal stýle položené na stole, ani sa nepohli. Ústa sa mierne stočili do malého "o" a vyšiel z nich prameň tekutého ohňa, mieriaci presne na tú osobu. Žiaden rozhovor. Nikdy som nebol ako kagovia predomnou.

Hokkyo & Daichi

Masívne kamene sa uvolnili a začali padať na dvojicu chlapcov. Nikto si ich nevšímal. Nikto sa o nich nezaujímal. Nikto netušil, čo sa stane. Hokkyo sa polahky vyhol. mal plán a daril samu. Avšak druhý z chlapcov, Daichi, nebol taký silný ani zručný. Obrí kameň, uvolnený pomocou menších, sa rútil priamo na neho. Bol pred ním. Každú sekundu sa ho chystal zahubiť. Avšak nič sa nestalo. Kameň sa rozomlel na štrk, na drobné kúsočky, ktoré ho oviali avšak ani jeden sa ho nedotkol. Ako by mal okolo seba ochraní štít, ktorý mu nedovolil ublížiť. Na krátku sekundu ucítil na chrbte dotyk rúk, ktorý okamžite zmizol a ked sa otočil, bol už dávno preč. ostali iba kamene, ktoré putovali dalej bez premýšlania, či tím niekomu ublížia. Aj tak to, čo minú, dokončí temnota..

Turaki Hagane

Tréning pokračoval, pričom bol stále náročnejší a náročnejší. Chakra už tekmer neexistovala v tvojom tele, ale technika kláda čoraz vetšie úsilie. Turaki už tu nebol, musel sa porozprávať s tvojou matkou. Bolo jasné, že sa musela strachovať, kde si bol. Avšak postup bol, aj ked malý. NA chvílu, minulý deň si vytvoril niečo, čo doslova trhalo tvoju chakru z tvojeho tela. Cítil si to. Bol si blízko. Avšak následkom toho si skolaboval. V tej chvílu Turaki povedal, že by si mal prestať. že bol hlupák, že ťa to chcel učiť a odišiel...Avšak ti si tu zostal a on sa vrátil, ovela zdravší ako si ho kedykolvek videl. Bolo to akoby bolk opäť mladý. mal dokonca úsmev na tváry.

Nad iwagakurou prichádzali oblaky, tmavej farby. Iba tý, čo mali v očiach dar Doujutsu, videli rpavdu. ostatný to iba cítili. V tom mraku bola chakra, jej extrémna časť. Iba klan Ta-ru videl vec takú, akou je. Videl zelenú farbu, skrytú v tej temnote. Avšak mrak sa posúval pomaly. ešte nemohlo pršať, ešte mali pár dlhých minút..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 17:25

Tashiro

Mieril som stále svojím smerom no zastavil som sa, nie niekto ma zastavil, skorej niečo boli to Ichirove slová, jeho otázka. Otočil som sa smerom k nemu a pozdravil som ho. Čo spokojný? veď nemám byť z čím, v živote som ho nevidel keď nepočítam tú misiu, nič o ňom neviem, nechápem ako mohli vybrať niekoho takého. celé toto som povedal takým trocha uštipačným tónom, no po mojich slovách som sa na Ichira usmial. No môj úsmev strnul a nasadil som neutrálny pohľad a vážne sa ho spýtal Aj tebou prechádza taký zvláštny pocit, pocit akoby sa malo niečo stať? Pritom ako som čakal na tvoju odpoveď tak som si sadol na blízku lavičku a vyložil si jednu nohu na druhú. Moje oči upreli svoj zrak na oblohu na mraky ktoré sa blížili.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 18:17

Renji Hagane

Vedel som, že to nesmiem vzdať. Už som to skoro mal. Teraz to už nevzdám, pokým tú techniku nebudem vedieť. A ako vidím, aj on sa vrátil.
"Viem, že moja matka dokáže divy, ale že až toto..." povedal som mu, keď som ho zbadal. Vyzeral o dosť lepšie. Domyslel som si, že bol za ňou. Mali si toho toľko čo povedať. Ale ja musím makať. Sústredím sa. Váhu tej gule už poznám naspamäť. Veď som ani nič iné dlhý čas nedržal. Ak si Turaki myslí, že nie som schopný sa tú techniku naučiť, dokážem mu, ako hlboko sa mýlil.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 18:33

Hokkyo

když dopadl na zem viděl co jeho výbušné lístky způsobili. Přišel tedy k Daichimu a jen se stroze zeptal.Není ti noc? Projevování emocí a zájmu mu prostě není příliš vlastní.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 19:34

Akira Turaki

Když po mě Tsuchikage bez jakéhokoliv odůvodnění a varování zaútočil, tak jsem opět zmizela, takže proud ohně dopadl na dveře a zdi za mnou, ale já jsem pořád zůstala skryta a bez škrábance.
To takhle útočíte na každého, kdo se před vámi objeví?
Ozval se ženský hlas zpoza Tsuchikageho, ale za ním nikdo nestál, nebo aspoň nebyl vidět.
Toto skrývání byl přesně můj styl.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 23:05

Nikko

Dneska jsem se probudil o něco později. Dal jsem si rychlou snídani a rychle jsem se převlekl. Nebyl to problém, protože už tu nebyla Maiko. Dal jsem si luk na záda. Ne, že bych ho nedokázal zmenšit, ale bez něj jsem se prostě cítil divně. A navíc byl celkem hezký. Vydal jsem se k tréninkové louce. Za ty dva dny tréninku jsem si celkem na něj zvykl. Našel jsem už, jak celkem obstojně poznat rozdíl, kdy ještě luk de ohnout. Dneska jsem chtěl trénovat, jak docílit maximálním výsledkům na různé vzdálenosti, co se týče koncentrace chakry. Přišel jsem na tréninkovou louku, rozmístil cíle do různých vzdáleností. Odešel jsem do vzdálenosti od prvního, kde ještě nebylo nutné použít luk jako meč. A začal jsem do nich střílet a měnit přitom postupně chakru. Po každém pokusu jsem šel zkontrolovat, jak hluboko se zapíchly.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeTue Nov 08 2011, 17:08

Tsuchikage

Na tváry mu vybehol mrazivý úsmev. "Len tých ktorý sú otravný" Ak si tá osoba myslela, že sa s ním môže zahrávať, bola na velkom omyle. "keby si nechcela na mna zaútočiť, odhalila by si sa." vyslovil predstieral, že sa venuje papierom. Doteraz miestnosť osvetloval lúč slnka, avšak teraz mraky zatiahli oblohu a zabránili slnku osvetliť miestnosť. Príliš deprimujúce. Príliš nudné. Postavil som sa a otočil sa smerom za seba, odkial som počul ten hlas "Tak hovor ženská, nech to máme za sebou. Ale v dedine nezaložím žiadnu nadáciu pre chudobných černoškou z Kumogakure."

Všetko prebehlo v rovnakom čase, každý rozhovor. Akoby to bola hračka osudu, či skôr božská stratégia, ktorá vytvorila túto anomáliu. Prvý z rozhovorov, ktorý nastal, bol rozhovor jediných členov vymierajúceho klanu, rozhovor medzi Renjim Haganem a jeho strýkom, Turakim, aspoň osobou, ktorá sa tak nazývala. Rozhovor pri tréningu. Nenastala žiadna explózia, toto nebola tá technika. Renji cítil, ako chakra z jeho tela vyteká von, avšak stále to nebol ten pocit, ktorý cítil pri prebodnutý Turakim. Akoby si porovnal slabý prúd tečúceho kohútika s vodopádom, taký bol v tom rozdiel. Ale bolo to ono, aspoň kúsok tej techniky. Iba na chvílu. Ucítil si bolesť. krv sa búrila. Chakra besnela. Sliny tiekly a oči slzeli. Celé telo ťa prestalo poslúchať. Na krátku chvílu, ked sa tvoje telo prehlo v krči bolesti, si uvidel cez zaslzené oči svoje rozmazané dlaňe, krehké, staré. Akoby Ubehlo 50 rokov od chvíle, ked to začalo. prestalo to a ty si si mohol odýchnuť, Ruky sa vrátili do pôvodného stavu, chakra nimi opäť začala prúdiť. "Toto je cena za túto techniku. Ludia, stvorenia z elementou a chakry, nedokážu bez jednej z týchto dvoch vecí existovať. nedokážu robiť niečo, čo je proti ich prirodzenosti. Cena je život. Telo bez chakry odumiera rýchlejšie ako s nou. Vždy to bolo priamo úmerné. Shinobi sa často uchylujú k vete "som, bez chakry, nevládzem" avšak to nie je pravda. Nikto nedokáže existvoať bez chakry. Ani bohovia, ani ich démoni. Zadíval sa na teba zo smutnými očami. Práve teraz si zostárol o 2 týždne, iba kvôli nedokonalej forme nedokonalej formy tejto techniky. Vieš ako umrel tvoj starý otec? Nebola to staroba, nebolo to ani následkom epického finále predchádzajúceho súboja. Nie, zabil sa sám, kvôli tomu čo vytvoril. Kosti zostárli a praskli, vlasy vypadali a koža sa scvrkla. Orgány boli roztrhané, nefungujúce. takýto osud bol tvojeho sarého otca aj mojeho brata. takto skončili hrdinovia. nezaslúžili si pokojný koniec života, neumreli na bojovom poli slávy ani v objatý milovaných. nie, umreli sami, zahubený sebou samými. teraz už chápeš, skutočnú sílu aj skutočné zápory tejto techniky. Turaki chcel dodať ešte pár slov, avšak ozval sa výbuch. Výbuch oznamujúci že učenie bude pokračovať v praxi...

Daichi a Hokkyo sa nachádzali na západnej stene Iwagakure, miestu, kde strážili dedinu obrie hory kameňa a hliny. prach, ktorý za sebou uvolnené horniny zanechali, sa rozvýril z celej doliny. nikto okolo nich nebol., iba masy kameňa a prachu. Bolo záhadou, prečo sa kamene uvolnili, avšak teraz to nebolo potrebné riešiť. o chvílu sa to dozvedeli. Boli iba geniny a predsa do toho boli zapojený. Kým sa rozprávali, zapadli z hory dalšie kamene, menšie, vôbec neboli nebezpečné. Búrkové oblaky zaclonili oblohu. V tých chvílach, v čase, ked sa krev Hagane mladšej generácie búrila, dopadol k nim výkrik. Za ním nasledovalo telo ninju z Iwagakure, bez ruky a s preseknutým hrtanom. Krv pri dopade vystiekla všetkými smermi a zanechala stopu krvavých krídel. Anjel, ochranca Iwagakure, padol. Niekto zaútočil. A po nom, po dopade druhého zo strážcov severnej časti dediny, nasledoval výbuch....

Další z rozhovorov, dalšia z hračiek osudu, Tashiro a Ichiro, postávali pri južnej bráne, hlavnej bráne do sveta ninjov Iwagakure. Búrkové mraky v tieny tmavej zelene zahali celú oblasť. Zlovestné temno vyžiarujúce z nich bolo až príliš chladivé. Avšak nič sa nedialo, všetci to cítili, ale každý žil dalej, akoby boli na takú atmosféru zvyklý. Uvideli ste vašeho senseia, kráčajúceho daleko od vás, daleko od brány. Akoby niečo tušil. Akoby to vedel. A predsa nič nezrobil. V tej chvíli bolo niečo počuť. Výkrik. Netušili však, že to isté sa deje pri všetkých hraniciach iwagakure. brány sa rozleteli. okolo tých dvoch preletelo prázdne telo, s vypálenou tvárou. krv za ním striekala. temnotá sa valila dalej. Armáda démonou s ludskými tvárami. Všetko sa začalo.....

Iba s Nikkom sa nedialo nič. príliš bol zaoberaný tréningom.....

Prvý úder démon prišiel zo seferu. Armáda shinobi sa otočila tým smerom. prvotná pasca bola zaklapnutá. nevedli, že tých 100 démonov bol iba úvod. Celú hranicu dediny zavalila armáda, väčšia ako počet shinobiov v dedine. všetko sa začalo. všetko neskôr skončí. Avšak ako to skončí, bude na vás....

Pokračovanie na budúce Cool laugh

Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeTue Nov 08 2011, 17:20

Akira Turaki

Nepřišla jsem s vámi bojovat, ale přidat se k vám ...
Ozvalo se zase před stolem kageho.
Víte vy vůbec, kdo já jsem?
Zeptala jsem se kontrolně, protože jsem měla obavy, že neví. I když se slabě ozval výbuch, mě to nevadilo, aspoň jsem se mohla ukázat a zasloužit si tak lepší místo, když post kage už byl zabraný ...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeTue Nov 08 2011, 17:45

Nikko

Při tréningu jsem zjistil, jak to teda je. Když nakoncentruju víc chakry, tak se sice luk obtížněji natahuje, ale zase potom šíp doletí dál a má větší průraznost. Tak další problém vyřešen. řekl jsem si a začal přemýšlet. Přemýšlet o limitacích. O tom, že jsem limitován sílou luku a svojí vlastní, ale jakmile dosáhnu hranic síly luku, tak už se nebudu moct dál rozvíjet. Ale možná když budu myslet trochu jinak... řekl jsem si a v hlavě se mi začal rodit plán. Plán, jak rozvinout mou lučištnickou schopnost, ale přitom nezahrnoval hrubou sílu a luk. Zahrnoval třetí aspekt ninji, chakru. Napadla mě totiž šílená věc, nakoncentrovat mou elementární chakru do šípu, protože můj luk už to teďka vydrží. Vzal jsem svůj luk, nakoncentroval jsem do něj trochu chakry, přiložil jsem šíp a začal do něj koncentrovat svou ohnivou chakru. Snažil jsem se ho nezapálit, ale marně. Rychle jsem vystřelil a zjistil jsem, že terč začal hořet rychleji, než od normálně zapálených šípů. Ale jenom od trochu. Podruhé, jsem se už soustředil o něco víc na ten šíp. I když zase začal hořet, tak jsem se to snažil kontrolovat a ještě víc rozžhavit ten oheň. Což se mi vymstilo, protože jsem jaksi zapomněl, že na tom šípu mám pravou ruku.Au, doprdele. zařval jsem, když mi ten šíp způsobil popáleniny 1.stupně. Musím si to rychle něčím ovázat. řekl jsem si hned a ovázal jsem si to kusem provazu namočeným v blízkém jezeře. Musím se na to jenom víc soustředit. řekl jsem si a rozhodl jsem se to nevzdat, dokud to nezvládnu nebo dokud ještě budu míst cit v prstech.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeWed Nov 09 2011, 22:18

Daichi Okamoto

Daichi nasledoval Hokkya. Po ceste sa na nich strhla lavína kameňov. Hokkyo rýchlo vyskočil, čim ušiel pred lavínou, no Daichi nestihol zareagovať, a rútilo sa naňho veľa kameňov. Keď už si Daichi myslel, že to je jeho koniec, znenazdania sa kameň pred ním rozpadol na prášok. Na chrbte, ucítil dotyk rúk. Zvláštne, nikdy predtým som nič také necítil. Čo by to tak mohlo byť. Obzrel sa okolo seba.
V okolí nikoho nevidím, iba Hokkya. Musím to zistiť. Daichi si pomyslel, a dal si nový, menší cieľ. Zistiť čo sa tam stalo. Keď sa ho opýtal Hokkyo či je v poriadku, odpovedal: „ Áno, nič sa mi nestalo. Bolo to divné. Nevšimol si si niečo ? vzápetí sa ho opýtal. Po položení otázky sa začali zbierať búrkové mraky. No táto búrka nebola obyčajná. Daichi cítil, že niečo nie je v poriadku. Z neba spadla mrtvola. Hneď nato začul výbuch. Niečo sa deje, mali by sme sa čo najskôr vrátiť do dediny, a oznámiť to Kagemu. Navrhol Hokkyovi


Naposledy upravil vodovod dne Thu Nov 10 2011, 16:21, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 09:39

Renji Hagane

Po Turakiho (či koho:D) slovách som sa akoby prebral zo sna do krutej reality. Aj keď ma neprekvapilo, že nezomreli v boji. V bitkách bojovali s nasadením všetkých síl na ochranu Iwy a zomreli na vedľajšie účinky používania Koutonu. Akoby sa zdalo, že obyčajný ninja nemá dostatok chakry na použitie tejto techniky. Tie pocity stále cítim v sebe. Som dosť unavený a je dosť možné, že tento tréning ma jedného dňa zabije. To sa ale nestane. S nasledujúcim výbuchom bolo jasné, že naša dedina je opäť pod útokom.
"Ja...som sa rozhodol. Buď umriem dnes v boji, alebo tú techniku dotiahnem až do konca! Nech rozhodne osud." uvedomil som si, že táto bitka nerozhodne len o budúcnosti našej dediny, ale aj mojej. Koniec koncov, aj tak nebolo na výber.
"Dajme im na frak!" doložil som a vybral som sa späť do Iwy.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 10:01

Ichiro

Začal jsem se bavit s Tashirem a znovu mnou projel ten pocit, zdálo se, že i můj parťák ho má, jelikož se mě na něj zeptal a já jen suše pokývl hlavou bez zbytečných slov. Z dáli jsem viděl senseie, v ten moment však všechno přišlo, brána byla rozmetána na malé kousky dřeva a okolo nás proletělo tělo. "Cože? Co to je.. To nejsou lidi, vo cu tu sakra jde. Člověk je chvíli v nemocnici a hned takováhle akce, to není možné." Řekl jsem a podíval se na Tashira, co taky nevypadal zrovna nejklidněji. "Takže tohle byl ten divnej pocit, jo? Fakt skvělý.... " Problesklo mi hlavou a já začal podvědomě jako při každém konfliktu vytahovat svou katanu. Pevně jsem ji uchopil, na tvář mi naskočil neutrální výraz a já už jen čekal na další bitvu, v níž padne dalších stovky zbytečných obětí. "Novej Kage, kde seš? To snad nechráníš svoji vesnici?" Pomyslel jsem si při pohledu na přicházející armádu směrem od Jižní brány.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 14:40

Tashiro

Zistil som že ten istá pocit má aj Ichiro. Zodvihol som hlavu a pozrel sa na blížiace mračná, nie búrkové, ale iné, temné, mračná ktoré sú predzvesťou niečoho, nejakej udalosti čo zmení tvár sveta. Zbadal som nášho sensia ako kráčal opodiaľ, kráčal akoby sa chcel pred niečím vyhnúť, akoby niečo vedel či skorej tušil. Ozval sa výkrik, tento výkrik akoby ma postavil na nohy, nasledovalo ho niečo, niečo čo vysvetľovalo ten divný pocit. Brána sa rozletela a okolo nás preletelo telo, telo z vypálenou tvárou. Pozrel som sa do Roztvorenej brány a uvidel som armádu, armádu blížiacu sa do Iwi. Vystrel som ruky a vyvolal časť svojho piesku, piesku ktorý sa teraz nenachádzal vo zvitku, ale v samotnom mne. Piesok sa dal hneď do pohybu a začal okolo mňa poletovať. Cítil som že som pripravený.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krv v mojich rukách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krv v mojich rukách   Krv v mojich rukách Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krv v mojich rukách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: