Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čo sa vlastne stalo? (Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 16:51

Tanjiro

Chvíli jsem jako omámený koukal na kámen a pak mi hlavou proběhlo to co řekla nějaká osoba v tom skladě. Čtyřocasý ? Má to snad nějakou spojitost s tímhle kamenem ? Co když je ten čtyřocasý přímo v tom kameni ? Řekl jsem si s vyděšeným pohledem ve tváři a následovně jsem pomalu a opatrně postavil krabičku s kamenem na postel. Sáhl jsem po dalším svitku který u sebe měla ta osoba i s kamenem abych se dozvěděl něco víc.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 29 2012, 15:02

Kameň stál na posteli a lákal ťa, tá predstava o toľkej moci bola isto lákavá. No všetko má aj svoje riziká a z veľkou mocou prichádza aj veľká zodpovednosť, no tvoje ruky siahli po ďalšom zvitku.

Svedectvo jedného muža
Bol deň ako každý iný, všetko mohlo skončiť úplne inak keby sa neodohrali udalosti ktoré boli. Mal som vtedy len osem rokov. Môj otec bol ninja vnuk jedného zabudnutého vedca. Pár kúskov mesačných kameňov sme mali ešte doma, vždy prenášal otec na syna všetky informácie o nich ktoré naša dedina zistila. No mne ich môj otec nestihol predať. Chýbal rok, no namiesto toho sa z otca stal hrdina dediny, no čo z toho keď bol po smrti. Toto je moje svedectvo o jednom dni v histórii Getsu, o dni o ktorom sa nehovorí.
Dedinu napadol démon. Vtedy som napočítal štyri chvosty. Ohromná sila bola uvoľnená a nenašiel sa nikto kto by ho zastavil. Dedina bola pomaly ničená, staré budovy ktoré boli blízko hôr boli už navždy stratené. Pomaly sa celá dedina rúcala ako dom z karát. Nenašiel sa nikto kto by mal takú moc aby zapečatil takú obrovskú masu chakry, akou bol démon. Môj otec predstúpil pred vodcu dediny, že má možnosť zapečatiť démona, že tajomstvo našej rodiny je ten kľúč ktorý všetkých spasí. Vodcovi sa nápad nepozdával, všetci mali ešte v pamäti ako dopadol pokus môjho pradeda. Báli sa a teraz bola otázka čoho viac. No aj napriek zákazom vodcu dediny sa otec rozhodol jednať na vlastné riziko. Pečatenie prebehlo úspešne, no za akú cenu. Otca som stratil a jediné čo ostalo bol tento kameň v ktorom sa nachádza štvor chvostový démon, ktorý pripravil o život môjho otca. Vodca všetko dal utajiť. Ľudia verili v to že otec by nezomrel keby má podporu dediny.
Toto je príbeh o kameni a o tom čo sa v ňom nachádza.


Dočítal si tento príbeh, túto časť histórie. Teraz už si nemohol mať pochybnosti o tom čo je v kameni, bolo to jasné. Otázka však bola či chceš prijať túto temnú silu ktorá prináša do života bolesť a samotu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 04 2012, 22:53

Tanjiro

Když jsem dočetl další svitek zamrazilo mě v zádech... Taková síla.. to je to co jsem hledal.. Ozval se hlas v mém nitru a já natáhl ruku po kameni. Kousek před ním jsem však rukou trhl zpátky. Ale vždyť je to Bijuu.. Hlavou mi proletělo co všechno by to obnášelo, hlavně bych musel být extrémně opatrný aby se o tom nikdo nedozvěděl. Když mi hlavou pluli myšlenky na vše co to obnáší jako před očima se mi zjevil ten Den který změnil můj život.
"Utečte!"... "Mamíí!" ... "Zpátky do Getsugakure !"
Před očima se mi začali ukazovat útržky z té noci... Křik, nářek, marná snaha o záchranu svého života. Krev... spousta krve a přesto žádná stopa ani tvář těch co to udělali. Ve mě se probudil hněv a touha po pomstě. Přes slzy které mi tekly po tvářích jsem pevně stiskl ruku v pěst a druhou rukou jsem bez myšlenkovitě sáhl po kameni v té krabičce a vyndal ho... Chci se stát Jinchuurikym! Řekl jsem si a pevně jsem kámen stiskl..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 10 2012, 14:35

Slza padla na kameň, kameň ktorý bol zvieraný v tvojej ruke. Ucítil si niečo. Prílev energie či snáď niečoho iného do tvojho tela. Cez prsty do ruky, postupne sa dostávajúc do celého obehu. Myseľ sa menila, realita ťa opúšťala, oči sa zatvárali strácali svoje svetlo. Stál si tam, temnota, prázdno, zloba, žiaľ a bolesť, toto bolo v tvojom vnútri. O svojom tele si už nevedel to bolo teraz nepodstatné všetko sa to dialo v tvojom vnútri. Farby sa miešali. Temné vody naplnila červená, znak krvi ktorú vystriedala zelená farba. Chlad, to si cítil spočiatku no to sa teraz menilo, tvoje zmysli to hovorili že sa tu začína otepľovať. Voda začala vrieť, začala stúpať para, para ktorá menila svoje farby, formovala sa do niečoho, niečoho veľkého. No ešte to bol len oblak, jeden veľký víriaci sa červený oblak. Čo chceš? Zaznela otázka akoby odnikiaľ no znela všade. Hlas v tvojom vnútri sa ťa pýtal, hlas démona.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 15 2012, 13:00

Tanjiro

Chvilku jsem strnul šokem. Nevěděl jsem co se stalo a změna v mém těle byla šokující. Když jsem zaslechl ten neznámý hlas. Chvilku jsem nevěděl co říct tak jsem mlčel a v tichu jsem slyšel jen tlukot svého srdce. Pak jsem se ale přemohl a vypadlo ze mě.. Tvou... sílu... Řekl jsem celkem odhodlaně a čekal co mi pravděpodobně démon řekne..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 19:48

Formovanie sa dostávalo ku koncu. Vynáral sa pred tebou netvor, démon, zdroj ohromnej sily. Telo bolo kompletné, farba červená ktorá ťa ožarovala stojaceho pred démonom. Chvosty sa vynárali, najprv jeden potom druhý, tretí až nakoniec štvrtý, stál pred tebou štvorocasí démon. Bol majestátny a zaberal všetko miesto v tvojom vnútri aké len mohol. Ja som Son Gokū, Stvrchvostoví démon, pán lávy a mesačného ostrova. Povedz mi chlapče prečo by som ti mal len tak dať moju silu? Ozval sa hlas ako zadunenie hromu v tej najhoršej búrke. Celé telo sa ti rozochvelo, akoby bolo unášané náporom vetru. Samotný hlas akoby ťa chcel roztrhať na malé kúsky. Chvosty sa ladne vlnili v priestore. Všetky štyri, každý inak, každý kúsok bol dokonalý.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 29 2012, 22:13

Tanjiro

Chvilku jsem tam ve svém nitru jentak pohlížel na tu dokonalost. Mé oči zářili rudou barvou od odlesku té úchvatné barvy a já tam jen nehybně stál ochromen tou silou co se v mém těle zjevila. V tom se ale má ruka zatnula v tvrdou pěst a hned na to se lehkostí otevřela. V mé tváři se vytvořil výraz respektu a já se mírně uklonil. Jmenuji se Tanjiro Toshikatsu a žádám o tvou sílu a moc abych se mohl postavit těm, co před míma očima zavraždili mou rodinu... Poslední slova co jsem ze sebe vydal už zněla napůl smutně a napůl plné nenávisti.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 01 2012, 13:37

Démon videl do tvojho vnútra, mal prístup k všetkým tvojím spomienkam. Poznal tvoje pocity. Vedel čo chceš. No nemal dôvod dávať ti svoju silu. Prečo by ju mal dať práve tebe? Zober si silu. Je len tvoja. Ako to dokážeš. Nič nieje zadarmo chlapče. Povedal démon a dal sa do smiechu. Diabolského smiechu. Poznám ťa. Vidím do tvojho vnútra, čítam v tebe ako v otvorenej knihe. Zober si moju moc, dám ti ju. Ak si ma zapečatíš. No nečakaj že budeme kamaráti. Celé tvoje vnútro sa akoby otriasalo, nafukovalo sa. Démon potreboval mať viac priestoru, nebavilo ho len tak sedieť a nič nerobiť. No ty si bol preňho malé spestrenie po rokoch v kameni, len pozor aby to nedopadlo naopak. Nie démon v tebe, ale ty zapečatený spolu s ním v kameni. Mal by si byť na pozore a konať rýchlo. Čas sa kráti. Otázka je či to ale dokážeš.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 09 2012, 18:20

Tanjiro

Jeho reakce a odpovědi jsem celkem čekal, jen tak do sebe převzít démona je celkem nebezpečné ale jak ho zapečetit ? Vzal jsem do ruky svitky co byli spolu s kamenem a začal jsem je pročítat, musel jsem přijít na to jak ho zapečetit.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 26 2012, 18:53

pokračuj v Hl. Topicu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo sa vlastne stalo? (Nero)   Čo sa vlastne stalo? (Nero) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čo sa vlastne stalo? (Nero)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ako to vlastne bolo? (Kyoko)
» Nero
» Nero
» Charakter - Nero
» Charakter - Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: