Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Diskuze aneb Co a Jak

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 22:13

....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeTue Mar 23 2010, 21:36

Organizace se rozjede po Chunninské skoušce ... potřeboval bych aby zde přibyl ještě jeden char :/
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 23:56

Takže organizace se nerozjela i když se rozjet měla protože mise je vytvořená ale ani Aspire a ani check doní nepíšete
-> Jeto jenom informativní , neberte to jako nákou urážku .... chápu že vás to nebaví nebo nemáte čas Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:29

a mě to třeba měl někdo napast,že je mise rozjetá a vytvořená...jinak bych do ní psal... náhodou jsem si moji postavu v Yutace oblíbil víc než šéfa Haiko...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 13:11

ok gomene ... mise je vytvořená tak pište Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 18:37

Nemůžu psát do getsu dkyž jsou hráči mimo vesnici. Mně jde hlavně o zapojení hráčů a né admina Nawakiho. Vyber mi jinou vesnici a píšu hned Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:14

uhm .. proč je Yutaka otevena ?? já jako každej druhej mi píše jeslti jsem může -.-'
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:20

Já ji otevřel, protože mi přijde normální, že když o ní hráči vědí tak by se měla otevřít. Tak jako to bylo u Haiko, když se o ni dozvěděli tak se otevřela. Sorry, jestli tě to nějak naštvalo, ale prostě mi to přišlo logické.


Naposledy upravil Aspire dne Wed Jun 16 2010, 19:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:34

ty víš co chchi dělat toje jediná věc čekám na haiko ne na sebe ....

jo ale tak když se odlognu tak zase vidim jenom Yutakatu a nevidím haiko proto mi to přišlo divný a napsal jsem sem že zase moje organizace bude jediná viditelná
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:35

Haiko je viditelná pro všechny registrované členy... Yutaka to má viditelný i pro neregistrovaný... v tomhle vidíš problém?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:36

Čeku to já nevím ... jsem Kage vidím všechno a skouším to jenom když jse odloglej tka klid
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:41

Rami tak to jsem nevěděl, že Haiko není vidět pro neregistrované, ale registrovaní ji vidí.

A na Haiko nečekej, není důvod. Yutaka má vlastního šéfa a vlastní rozhodnutí tak ať se klidně zamýchá Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 06:52

Pánové, jen řeknu nevyslovené.

Je to hodně znervozňující, když furt vidim jak to ukazuje že se tu píše a my nic nevydíme. Jsme hodně napjatí a těšíme se co s Yutakou vymyslíte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 13:10

MUhahaha! Cool laugh Cool laugh O to jde, vše musí být krásné překvápko Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:53

Hel ecoje s Trojkou a čtyřkou ?? .... mely bejt v IWE ale pak jsem odjel na tech 5 dní a vůbec nwm co se stalo
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:42

odešli Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:45

takže těch dvou už jsem se zbavil jo ? Cool laugh takže ted zbývá pětka a Jednička .. ale Kurai nato ani náhodou stačit nebude když je tam i jednička zvlášt když si vzal jenom 3 těla Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:52

ne... oni by měli bejt někde ... nevim kde... ale žijou Smile i když je moc nepotřebuju...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:55

To je vážně pěkný no ... ted jeto celý v pr**** když ani nevíte kde máte svoje postavy omg
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:56

Tak at je prostě portnou do Iwy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:57

už vím, kam se poděly ... odešli z Iwy a potom nic
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:13

No tak normálně napiš že jste se vrátili ... grrr .. člověk nevý skym má co počítat -.-
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 11:39

Ček napsal:
vždyť tady to je napaný, co se se trojkou a čtyřkou stalo...

____________________________________________


Trojka
Vyšel jsem ze svého pokoje...Měl jsem chuť někomu praštit...

Počítal jsem stím že když se máme zbavit lidi z organizace tak už dávno výdete ne ?? .. omg tímdle spůsobem pochybuju jestli se někdy probudí
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 12:17

nikdo jim nic neřekl, že mají někam jít... to je jen tak mimochodem...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 13:58

Děláš si ze mě prdel ? Označil jsem ti to tam -.-

citace :
Jednička

Něco takového řekl a přišel ke dvojce chytnul jí za rameno a jí probyla ztracená chakra .. Půjdeš do suichu a zalomíš to tam .. chaos , oslabení apd. ale dávej si bacha něco se tam hýbe ... řekl vážně ... a vy Trojka čtyřka ... vy půjdete znova do Iwy a uděláte tam zmatek sejmete někoho na urovni .. řekl šel mezi ně a taky jim dodal chakru .. já půjdu naštívit toho nového ... dostanete se sem opět pomocí svitku .. jsou ve vašich pokojích .. řekl .. a hlavní ukol je ... přežít a připravit se na boj s Haiko .. řekl a odešel k sobě

Todle už ej fakt moc

btw: Koukni se kdy jsem to psal -.-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze aneb Co a Jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze aneb Co a Jak   Diskuze aneb Co a Jak Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze aneb Co a Jak
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskuze aneb Co a Jak
» Očemkoliv aneb Spam
» Historie aneb jak to všechno začalo
» Blueberry corporation aneb Mia tvorí
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Organizace Yutaka :: Diskuze a ostatní-
Přejdi na: