Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Filler aneb síla trojce skvělých hráčů

Goto down 
+4
Yuu
Morgen
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 11:42

Filler pro vás tvoří Šrot, Seven a Antrax.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:01

Nad Suichu panovalo relativně krásné počasí. Vítr vanul lehoučký jako peříčko, jemně čeřil hladinu jezera a šustil lístky stromů. Slunce se již tyčilo skoro nad obzorem, ale do vstávání dnes nikomu nebylo. Ráno ještě vládl vichr a krupobití a teprve před chvílí se trochu vyjasnilo. Paprsky slunce dopadaly na kapky vody, která se na listech ještě držela, mnoho kapek bylo také na okapech, které se tím vyčistily od prachu, který se na nich za poslední dobu usadil, kapičky vody hrály barvami duhy a vytvářely dojem tančících víl, které svým tancem však brzy k vstávání všechny donutily. Paprsky se skrz mračna draly až do pokojů všech ve vesnici a poměrně rychle zavládl každodenní rozruch, který však na dlouho nevydržel, jako to počasí, i rozruch ve vesnici byl jen pomíjivý. Slunce znovu zalezlo za mraky a schylovalo se již k bouři a tady náš příběh začíná, v jeden nehezký den, který věštil špatné události.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:26

Cloud Gojo

Byl jsem už dlouho vzhůru. Seděl jsem na nejvyšší hoře suichu a meditoval jsem. Kvůly zranění během boje s dvojkou jsem měl ovázanou obvazy celou pravou ruku a taky jsem měl obvazy obvázané pravé oko. Sakaryo byl nedaleko mě a právě si pochutnával na zajíci kterého ulovil. sažil jsem se myslet jen na meditaci ale i tak se mi občas hlavou probleskla nějaká ta myšlenka.Copak asi teď dělá Miya?jsou Yuu a Kin v pořádku?všechno se mi zdá nějaké...divné.říkal jsem si občasale snažil se koncentrovat jen na meditaci.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:36

Yuu

Seděl jsem v nemocnici naměřený k oknu na mém pokoji s obvázaným okem a nohou v sádře.. Sklopil jsem hlavu a zamyslel jsem si V boji s Dvojkou jsem se nezúčastnil.. a seděl jsem dále se sklopenou hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:53

Sora

Seděla jsem na baráku,konečně odpočinek. Pomyslela jsem si,seskočila jsem z baráku,doběhla jsem na tréningovou louku.Ach ty časy...který jsme tu trávíli ještě s Namim. Zpomínala jsem a při tom jsem držela ruku v pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 17:35

???

Byl sem u jižní brány a seděl na jejím vrcholku.
Od Kageho máme zelenou můžem začít hehehe.
Pomyslel sem si. Stoupl sem si a zaostřil na nemocnici.
Po souboji s Dvojkou v ní bude určitě dost geninů, pudu si je proklepnout.
Koncentroval sem chakru a udělal shunshin přímo do okna, kde byl Yuu.
Co tu tak sedíš? Máme misi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 18:45

Cloud Gojo

o chvíly jsem se rozhodl navštívit Yuua v nemocnici.došel jsem až k jeho pokoji a otevřel dveře nazdar Yuu,jak se ...chtěl jsem se zeptat jak se má ale potom jsem si všiml osobi v okně.chvíly jsem se na tu osobu díval a pak začal panicky mávat rukou ve vzduchu ukazujíc na tu osobu.kdo jsi a co tu sakra dělaš?!zeptal jsem se trochu zvýšeným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 18:50

????

Na tváři se mi objevil křivý usměv.
Další?
Řekl sem arogantním hlasem.
Ty budeš......
Zapřemýšlel sem se
Cloud Gojo, pro tebe mám taky misi
Řekl sem posměvačně.
Raiton Kage Bunshin
Řekl sem klidným hlasem a z okna vyskákali dva klony.
Tahle mise je extrémně tajná, za dvě hodiny u severní brány, připravte se.
Pak sem zmizel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:04

Cloud Gojo

Rozuměl jsi Yuu?u severní brány!Řekl jsem jen a zmizel z okna.doběhl jsem k severní bráně a lehl si k ní.jen jsem tam ležel a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:12

Hiromi
Ráno som vstala do cela neskoro.
Šla som sa najesť a potom umyť zuby.
Obliekla som sa a vyrazila.
Bolo slnečno.
Dúfam že to takto aj ostane. Pomyslela som si, no v tom slnko zaliezlo.
Tak nič. Povedala som si a kráčala nevedno kam.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:15

???

"Zase se předvádí," řekl jsem si pro sebe, když jsem seděl na stromě a koukal se po vesnici. Zrovna my máme vést ty zelenáče...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:26

Klon

Celou Suichu sem měl zmapovanou.
Sora Suikafuurado, v týmu s Masarem Suikafuurado a..... Koketsu Hotora. Ramen restaurace, její dům, sídlo Suikafuurado a tréningová louka, na jednom z těhle míst bude.
Přemýšlel sem, měl sem dost velkou paměť, různé informace o lidech, to bylo moje.
Došel sem k Ramen restauraci, tam nebyla...
Dál sem došel k tréningové louce.
Tady si
Usmál sem se ma ní.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:30

Sora

Když na mě někdo začal mluvit tak jsem se otočila,co chceš? Zeptala jsem se a do ruky jsem si vzala kunai,že by nepřítel? Pomyslela jsem si,s otočenou hlavou k němu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 19:51

Klon: Samuel Takari

Klidek, já jsem Samuel Takari, poslali mně z ANBU. V Suichu je nedostatek senseiu, většina je pryč.
Řekl sem napruženě
Máme misi, za hodinu u jižní brány.
Řekl sem a na místě sem se vypařil.

Samuel Takari

Seděl sem poblíž severní brány a čekal na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:01

Sora

Už zase?! postěžovala jsem si,došla jsem domů kde jsem si zbalila všechno co potřebuju.Hnedka po tom jsem vyrazila k jižní bráně,nic jsem neříkal,nic jsem nedělala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:06

Cloud Gojo

Po chvíly jsem si všiml toho chlápka co nám řekl že se tu sejdeme.Ó...Vy už jste tady?vypadá to že jsme měly oba stejný nápad...řekl jsem tomu muži a dál ležel a Sakaryo seděl vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:13

Samuel Takari

Nápad? To já jsem vás sem poslal
Bouchl sem se do čela.
Kde je ten Yuu?

Další Klon

Čekal sem u jižní brány, když tam došla Sora.
Dostali jsme zprávu, že Hiyori, ta ze zvířecí země unesla Dvojku a snaží se jí zabít, nejradši bych jí pomohl, ale určitě víš, že je propojená s naším Jouninem Shikou Heriny, musíme tomu zabránit.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:22

Sora

Cože? unesla dvojku ?,zabystřila výraz,ano tomu musíme zabránit.Kde je zbytek,neříkej mi že snáma půjdou ty trosky... řekla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:24

Klon

Nikdo jiný kromě mě a tebe tam nepůjde, vím o tvé technice, si schopná Shinobi, nebude to problém.
Řekl sem a vyrazil ze Suichu ven.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:28

Cloud Gojo

Já to myslel tak že jsme sem oba přišly dřív dědku...Povzdechl jsem si nad tím že nepochopil tak jednoduchou slovní hříčku.Yuu?pokd si pamatuju tak měl myslím zlomenou nohu...takže se možná opozdil...řekl jsem zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:30

Samuel Takari

Po slově dědku sem se rozhlídl okolo sebe a pak sem se zmateným výrazem ukázal na sebe
To bylo na mně?
Řekl sem zatím s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:32

Sora

Aha...tak to bude v pohodě,ikdyž...no, nedořekla a už vyrazila za Samuelem.Podle mě to bude trochu obtížné...při Hiyorininy agresivitě. Povzdychla si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:36

Klon

Běželi sme po jedné cestičce a nejdnou do mě vletěl šíp. Po měnší ráně sem se vypařil a teď si tam stála ty sama a před tebou byla Hiyori s nataženým lukem.
Chcípni!
vykřikla a a vystřelila proti tobě 3 šípy napěchované chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:37

Cloud Gojo

(nemohu mu říkat samuel protože se mi ještě nepředstavil)jak se na mě muž podíval a zeptal semě tak jsem mu řekl.no...samomluvou netrpím a Sakaryo je ještě mládě...řekl jsem ironicky a dál ležel s rukama zahlavou pozorujíc oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:39

Samuel Takari

Že já tuhle misi vůbec bral, nemohl si Sendokage najít někoho jinýho.
Zastěžoval sem si a v setine vteřiny sem se objevil za Cloudem.
Měj respekt k lidem, kteří sou starší než ty.
Zašeptal sem mu strašidelně do ucha, byl sem od něj asi 5 centimetrů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filler aneb síla trojce skvělých hráčů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů (Sasuke123 - Hiromi - Suichu)
» Nábor nových hráčů
» Diskuze k příběhu & poznámky hráčů
» Nová síla (Aspire a Ček)
» Suinatarská síla (Pro Sabura)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: