Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Stavenisko (Danieru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeThu Feb 09 2012, 16:51

Ani nevieš ako ale ocitol si sa uprostred staveniska nového chrámu, nového skvostu doposiaľ poznaného sveta. Robotníci makali ako včeličky a skoro nikto si ťa nevšímal, no tí ktorý si ťa všimli tak práve tým si stál vždy v ceste pokrikovali na teba Uhni, Zavadziaš, čo tu robíš?, Kto sem pustil toto šteňa? neboli nadšený tvojou prítomnosťou a tvoj návrh na pomoc buď ignorovali alebo nanajvýš ofrflali. Motal si sa hore dolu po stavenisku a spôsoboval to že robotníkom začali na čelách pulzovať žily a majstri kamenári sa na tom len smiali, oni nemali na ponáhlo ako niekto. Ako si sa tam motal na tvoje rameno dosadla čiasi ruka ktorá ťa zastavila, keď si sa otočil aby si sa pozrel kto ťa to zastavil, pozeral sa na teba usmievavý starší muž, ktorý sa ponášal asi na stavbyvedúceho. Žmurkol na teba a spýtal sa ťa Chlapče čo tu robíš? Mohol by si ešte prísť k nejakému úrazu. jeho tón reči bol vľúdni a doprevádzal ho úsmev.


Naposledy upravil Juto dne Sat Feb 11 2012, 13:35, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeThu Feb 09 2012, 21:39

Danieru Kaiso
Sam som nevedel co tu robim, kym som nezacitil ciusi ruku na mojom pleci. Ked som sa otocil vydel som starsieho pana v pracovnom odeve so spotenou tvarou. Bolo vidiet ze to tu ma pod vedenim. Starsy pan sa na mna lahko usmial a spytal sa: ''Chlapce co tu robis? Mohol by si este prist k nejakemu urazu,, povedal kludnym hlasom a hodil lahky uskrn. Jak som tam stal, pripadal som si ako zatulany chlapec bez domova, ktory nema co robit, aj ked to tak scasti bolo. Pomyslel som si Co mam povedat? Mam tu stat ako taky stlp a cakat kym odide? Poobzeral som sa okolo seba a uvidel som pracovnikov ako sa namna mracia..Povedal som: Prepacte pane! Vsimol som si,ze stary pan ma pri sebe krabicu s naradim. Jednym okom som uvidel par klincov,kladivo,skrutkovac,paku,stavebny plan a desiatovu krabicu na dne. Den sa pomaly blizil ku konci,pravdepodobne to uz dnes zbalia a pojdu domov,sak je posledny den vtyzdni. Pomaly sa zacalo ochladzovat.
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 10:57

Majster zakričal na robotníkov Zapáľte ohne, robíme aj v noci máme málo času. a potom sa naspäť venoval tebe premeriaval si ťa a napokon sa ťa spýtal Ty si mladý Shinobi však? Čo ťa privádza na toto miesto ak smiem vedieť? a vrhol na teba ďalší jeho priateľský výraz. Prišiel k vám akísi chlapec nie veľmi starší od teba no očividne to bol jeho pomocník starec mu podal plány a chlapec s nimi odišiel a povedal Napadlo ma že by si mohol byť hladný. Čo povieš?
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 14:12

Jak sme tam staly, Stary pan dal povel a vsetci robotnici zacali zapalovat ohne. Rozhodol sa, ze budu pracovat aj vnoci lebo ich tlaci cas. Po chvili knemu pribehol aky si chalan, nie velmi starsi odomna. Stary pan mu najprv nieco povedal a podal mu nejake papiere.(pravdepodobne plany) Potom sa namna zadival a pochvili sa spytal:Napadlo ma ze by si mohol byt hladny. Co povies? Vtej chvili mi zaskrkalo v bruchu: Skrrr.. Ticho! Ja viem ze si hladny.. Odpovedal som hanblivo: Ano pane.. Stary pan sa namna len priatelsky usmial a pohladil mi vlasy...Citil som, ze vzduch bol vlhky, takze asi pravdepodobne pride dazd. Vtaky nad nasimi hlavami lietali velmi vysoko, asi nieco pride..Pribehlo par robotnikov k Panovi a nieco mu povedali, ale nic som ztoho nepocul..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 14:46

Tvoju domnienku že sa blíži dážď spôsobovalo to že začalo fúkať od oceánu a vietor vysoko nad vami spôsoboval vlhkosť. Starec sa na teba usmial a povedal Poď so mnou, aj tak ma nebaví jesť samotného a vydal sa miernim krokom preč zo staveniska dúfajúc že ho nasleduješ. Cesta ubiehala rýchlo a bez žiadnych komplikácii, míňali ste uličky, niektoré boli opustené, iný zasa plné života, videli ste prázdne domy mŕtvych jouninov no nakoniec ste prišli k malej útulnej budove.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 16:54

Stary pan povedal, ze ho mam nasledovat. Ja som len zlahka prikivol a pomaly som isiel za nim. Isly sme starymi ulicami, opustenimy ale aj dost hlucnimi... Miesto mi nahanalo strach, ale neukazoval som ho. Zastavili sme sa pri malej budovke..Vyzerala celkom normalne, az na par rozbitych oblokov hore..Vsimol som si, ze sa na hornej izbe svietilo..Nevedel som co to bol za dom...Stal som tam a rozmyslal co tam moze asi byt..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 07:38

Pán vošiel dovnútra a ty za ním a tam už nasledovalo, klasické uvítanie, čašník sa spýtal To čo obvykle?
a tvoj doprovod mu odpovedal Dnes to bude dvakrát. a usmial sa na vedúceho, tejto maličkej reštaurácie. Poprechádzal sa pomedzi stole až zakotvil pri jednom, očividne jeho obľúbenom mieste a sadol si. Jeho pohľad sa upriamil na teba, široko sa usmial a prehovoril Ešte stále si mi neodpovedal na moju otázku.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 20:55

Vosli sme dovnutra domu. Stareho pana zastavil akysi ujo a nieco sa ho spytal. Potom sme presli od dvier dalej a zastavili sme pri jednom stole, pravdepodobne to je jeho vyhliadnute miesto. Vyzera to tu pekne.. Ked sme si sadli, pozrel sa namna a spytal sa: Este stale si mi neodpovedal na moju otazku. Ano! Spominam si ju: Co ta privadza na toto miesto ak smiem vediet? Chvilu som rozmyslal...Sam neviem co som tam vlastne robil..Pametam si len robotnikov, ktory sa domna pustali drzimi slovami.. Pane, sam neviem co som tam robil.. Citil som sa divne pri tejto odpovedi. Iba na mna pozrel a bol ticho...
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeWed Feb 15 2012, 19:33

Jeho oči ťa prenikli a na jeho tvári sa zračil trošičku nechápavý výraz. Takže ty nevieš. Teda povedené chlapča. Povedal a dal sa do smiechu. Jeho smiech netrval veľmi dlho, lebo ho prerušil čašník ktorý priniesol dva veľké taniere na ktorých bol zeleninový šalát. Pán sa sľubne pozrel na jedno a povedal No dajme sa do jedla, inak vieš že na stavenisku sa ti kľudne mohlo čosi stať?
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeFri Feb 17 2012, 23:36

Pozeral sa namna prenikavym pohladom, no nenechal som sa vyviest z miery...Takze ty nevies, Teda povedene chlapca, povedal a dal sa do smiechu...Citil som sa velmi trapne, no napriek tomu som otocil hlavu a pozrel som sa von oknom. Pan ma potom karhal, ze sa mi tam mohlo kludne nieco stat..Netrapi ma co sa mi stane, ak je to pre dobry ucel Pane. Ticho sme sedeli a pomaly jedly salat...Trocha som bol nesvoj a bal som sa odpovedi ktora pride..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSat Feb 18 2012, 11:12

Keď sme dojedli tak pán sa posadil a zadíval sa na teba No povedz mi chlapec niečo o sebe. si Shinoby ak sim si správne všimol zamyslel sa na chvíľku a pokračoval a určite si nespokojný s tým čo sa v dedine deje a chcel by si pomôcť kde sa dá. Pán urobil nejaké gesto rukami a hneď k nemu pribehol čašník a starec mu pošepkal čosi do ucha a čašník bez slova odišiel.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeMon Feb 20 2012, 14:52

Sedeli sme tam, ked zrazu sa ma nieco opytal. Chvilu som sa zamyslel. Neni nic co by som povedal. Ano, vsimli ste si spravne, som Shinobi. Pozeral som sa von oknom kym sa ma zase nieco neopytal. Nikto ma nenecha niako pomoct. Myslia si, ze som len mlady neschopny chalan, ale oni nic nevedia.. Prisiel casnik, majitel mu nieco ukazal a casnik ticho odisiel..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeMon Feb 20 2012, 21:01

Rozhovor ďalej pokračoval a starý pan akoby sa snažil zistiť čoraz viac o tebe. Usmial sa na teba a povedal Byť mladý je ťažké no čo by som dal za tie časy, za časy keď... jeho snívanie z otvorenými očami a preslov prerušili dvere ako sa rozleteli sťa do nich udrela víchrica. Mohol si si všimnúť že vo dcverách stojí väzba dva metre vysoká z hmotnosťou prevyšujúcou dobrých stopäťdesiate kilo. Už od pohľadu bolo zrejmé že sa jedná o človeka typu IQ tikve a je v stave miernej podnapitosti. Hej ty špina, prines sem fľašu nejakého chlastu zreval na čašníka zo zúrivosťou leva a chystal sa sadnúť za jeden stôl.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 10:28

Stary pan sa zacal pytat coraz viac...Zamyslel sa a predstavoval si svoje stare casy ked bol este mlady. Vtom sa rozleteli dvere akokeby donich udrel silny vietor. Vtom sa objavil akysi pan, ktory bol mierne agresivny a mohol mat trocha vypite. Bol dost velky, ale aj dost tucny. Zahucal nevhodnym sposobom na casnika aby mu doniesol alcohol a pomaly si isiel sadnut za jeden stol. Citim, ze tunak nieco vypukne... Zacinal som byt nervozny..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 15:16

Ožran si sadol a to bolo kriku. Hej ty dones to, Checem tamto a tak to išlo ďalej čašník trpezlivo znášal jeho urážky a čakal že ho niekto zachráni. No to si naše IQ tikve všimlo teba, natiahol na teba jeho tučný škaredý prst a vydal zo seba Čo tu chce ten fagan? Nech mi ide užaj namasírovať nohy. a začal sa smiať až sa celý hostinec otriasal.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 20:00

Sledovali sme ako chudak casnik musi znasat jeho urazky. Nevedel som co mam spravit. Sadol si az sa cely hostinec otriasol. Ked zrazu namna ukazal prstom a prehovoril namna.. Ty bastard Daj si dole ten prst ty chudak..a otocil som sa naspet k oknu...Ocakavam prudku a agrsivnu reakciu, ale ja som pripraveny.
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 16:30

Už dávno si mal zasiahnuť a ukázať čo v tebe je. Grobian ďalej pokračoval vo svojej činnosti a častoval ťa rôznymi urážkami a čoraz viac ziapal po čašníkovi, ktorý bezmocne pozeral po tebe a "pánovi Stavbyvedúcemu" ktorý akosi ostal ako ochromený a nemal síl čo i len slovka povedať, akoby mu niekto ukradol dušu. To ty si bol ich jediná nádej, ich spása, nikto iný sa nechystal prísť a zbaviť vás vášho nového priateľa.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 16:50

Sialenstvo pokracovalo dalej.. Musim zastavit toho opilca.. Vytiahol som kunai s puzdra a hodil som mu ho pred tvar. Kunai sa zarezal do stlpu a opylec sa zlakol. Otocil sa a pozrel sa namna vrazednym vyrazom..
Ak mas nejaky problem, tak pod pred hostinec a vyriesime ho. Stale som sa mu popri tom pozeral do oci.
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 14:18

Opilec sa naštvane povstal, schytil svoj pohár, na ex ho vypil a hodil do po čašníkovi. Na čele mu navrela žila a pulzovala ako časovaná bomba. Schytil stôl a šmaril ho cez celý bar, až sa pod nárazom stoličky lámali. Bol naštvaný, ty si bol kamienok ktorý ho ostrou hranou točí v topánka, a je neznesiteľný. Zareval na teba až mu sliny z huby lietali naokolo Ty parchant, ako sa opovažuješ? Vieš kto ja som? Tak vieš to? jeho zlosť sa dala priam počítať na jednotky, kde tá jeho predstavovala maximum. Keby zlosť sama o sebe zabíjala, tak by zrovnala zo zemou celú Getsu.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 16:07

Opilec vstal a zacal trieskat vsetkym co mu prislo pod ruku. Zacal sa cervenat a rozkrical sa. Ale mu pachne z ust.. Vyzeram, ze by ma trapilo kto si? ... Tak vyzeram?! Pozrel som sa naneho a cakal som jeho agresivnu reakciu.. Ak rozputa nieco..pustim sa donho!
Toto uz nemoze ist dalej...
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 13:13

Stále sa viac a viac nafukoval, tvoje slová mu skoro vyrazili dych. Zasran, drzý krpatý. pomyslel si. Zareval na teba až mu sliny vyleteli priamo na teba a architekta skoro trafil šľak. Ty drzé šteňa, rozmliazgnu ťa ako švába, skončíš na podrážke mojich topánok tresol päsťou do blízkeho trámu až sa na teba zosypal prach. Čašník sa schovával v kúte a modlil sa za to aby to už skončilo.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 16:40

Ja cas ukoncit toto sialenstvo...Rozbehol som sa tak rychlo, ze to ani nestihol zaregistrovat. Objavil som sa zanim a prudko som ho kopol, az preletel cez okno.. Pane, schovajte sa s ostatnymi kym toto skoncim..Opilec vstal zo zeme a vspametaval sa...Kymacal sa najednu stranu, potom na druhu... Bastard, zaplati zato co tu rozrobil a tvrdo.. Pozrel som sa na casnika..Prepacte to okno..slubujem vam, ze vam to vynahradim hned ako toto skoncim. A otocil som sa naspet ku problemu..Problem sa uz spametal a bol velmi nasrany.
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeMon Feb 27 2012, 18:52

/Nemôžeš napísať čo sa mu stalo, ty nevieš čo urobí, či sa tvojmu útoku vyhne, ako naňho zareaguje, ako je silný, takže neovládaj mi moje postavy.

Tvojmu útoku sa v pohode vyhol nevedel si čo je zač, v skutočnosti to bol jeden vyslúžili ninja, vo svojom čase legenda. Stihol ti ešte uštedriť jeden či dva údery. Jeho rýchlosť bola väčšia ako si si myslel. jeho reflexy ešte neboli k zahodeniu i keď mal v sebe pár dávok alkoholu. No než si sa stihol spamätať boj sa už presunul na priedomie hospody.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeTue Feb 28 2012, 16:45

Ustedril mi par uderov. Bolo vidno, ze to bolo bez rozumu, lebo tie udery mali silu, ze ma to len odhodilo ale nejak ma to nebolelo. Bol celkom rychly nato, ze mal v sebe par vypite. Bunshin no Jutsu! Uvidime kolko si pil, ty macher... Ja som sa skryl, zatial co som si pripravoval boxera, okolo neho sa postavili moji klonovia..
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitimeWed Feb 29 2012, 17:23

legendárny opilec

Pozeral som na teba začal si sa mi akosi krútiť. prichádzala kríza zrazu bunshin to ešte chýbalo, Pozeral som sa na teba. Akosi sa nám rozmnožilnevedel som ktorý je ten pravý. Ninja vybavenie som už dávno pri sebe nenosil. Rozbil som jedno okno a črepy mi vkĺzli do ruky a v zápätí leteli na teba. Skvelá náhrada napríklad shurikenu. Premeriaval som si ťa, čakal som čo urobíte, kdeže by som vedel ktorý je ten pravý, dokonca som vás videl viac ako si urobil klonov.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stavenisko (Danieru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavenisko (Danieru)   Stavenisko (Danieru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stavenisko (Danieru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Danieru Kaiso

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: