Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zrod´ a sláva života

Goto down 
+3
ObY
Nagashi
Shika-san
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 14:19

Ikai

Stiskl jsem Yoiovu(?) ruku. Já jsem Ikai Ajiriti, moc mě těší. řekl jsem mu s úsměvem, který Yoi stejně nemohl vidět. Chviličku jsem přemýšlel. Bakuuro - Sempayi? pořád sem tomu jménu nemohl přijít na kloub, ale rozhodl jsem se že se na to nebudu ptát, protože by to pro něj mohlo být nepříjemné.
Poté jsem se zaměřil na Kiriho. Takže tohle je chameleon? Mohl bych si ho.. pohladit?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 14:25

Devo

Popodával som vám každému vodu, a potom povedal. Kto bude chcieť, môže si priložiť stoličku k nášmu, vlastne k Simoninovému oknu. Dal ho vybudovať on, aby sa denno-denne mohol pozerať na život dedinčanov a najmä na okolie, v ktorom žije. Cez neho uvidíte krásu svojho bydliska. Povedal som pozitívne a chvíľu som čakal či sa niekto premiestni k tomu oknu. No nič, ja musím ešte ísť niečo vybaviť, tak budem rád ak nebudete hulákať a robiť hlúposti a počkáte tu na mňa. Zabuchli sa za mnou dvere a ja som si pomyslel. Hmmm, asi sú ešte zamlklí z toho všetkého. Asi sa ani veľmi nepoznajú, ale verím, že sa spriatelia a budú z nich silní ninjovia ako ostatní v Pratumo. Moje zmyslové orgány boli už tak navyknuté na prostredie, v ktorom pracujem, že som vedel kam mám ísť. Nerobilo mi to problém.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 16:07

-Písla by som skôr ale som troška kvalitne mimo konceptu, keby som písala blbosti opravte ma prosím... Ak som správne pochopila sme tam 4 na stoličkách hej? Cool laugh

Miwa

Bez akýchkoľvek slov som si sadla na stoličku, Yumi sa sadla vedľa mňa a obe sme pohľadom skúmali zvyšné osoby v miestnosti. Zaujímalo by ma, kedy sa to tu pohne... povzdychla som si a pohladila Yumi po hlave, v tom ma oslovil jeden z chlapcov.
Huh? Volá sa Yumi.. odvetila som Zisiovi a pousmiala som sa.
A ja som Miwa Kayuka, teší ma... vystrela som ruku smerom k nemu. Potom som pozrela na zvyšných dvoch a čakala, kým sa budem môcť zoznámiť aj s nimi. Už sa mi nechcelo sedieť na mieste....
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 16:55

Zisio

Huh? Trochu ma zaskočilo keď mi podala ruku.
Podal som ju jej tiež. Noo mňa už asi poznáš. Bývam neďaleko odtiaľto. Je to asi pár minút cesty. Trepal som naprosté blbosti, pretože som bol stále nervózny keď hovorím s nejakým dievčaťom. Hmmm...Máš pekného psa. Povedal som po chvíli ticha. To trápne ticho mohla už prebiť iba moja nervozita.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 21:19

Yoi

Na jeho otázku jsem se pousmál a vzal Kiriho do dlaně, při čemž jsem ho pomalu zvedl přímo před tebe. "No jistě. Kiri je hrozně přátelský, podle vyprávění takhle přátelští chameleoni snad ani neexistují." Dal jsem ti menší přednášku o zvířeti, které sis právě hladil. Kiri měl normální svoji zelenou barvu a lehce se usmíval. Mezitím promluvil ten zástupce vůdce a řekl, že teď odejde, což mi nedávalo nejmenší logiku. Proč nás sem svolávaj, když pak ani nic neřeknou? Pomyslel jsem si nechápavě, ale nahlas jsem raději nic neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 13:46

Miwa

Je to fenka... opravila som Zisia s úsmevom. Potom odišiel zástupca preč a tak som vyskočila zo stoličky a začala sa naťahovať.
Weey... No počkať a čo teraz? povzdychla som si a pozrela sa najskôr smerom k dverám a potom na zvyšných dvoch chlapcov (Ikai & Yoi). Pristúpila som k nim.
Ehmm... Ahojte, ja som Miwa Kayuka... predstavila som sa im a v tom mi pohľad padol na tú malú malú vecičku ktorú mal Yoi na ruke. Naklonila som hlavu do strany a sledovala to malé stvorenie. Kawaii usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 14:55

Yoi

Ozvala se Miwa a já teprve teď zjistil, že je zde vlastně i dívka. Její hlas zněl hodně příjemně na poslech a tak jsem pootočil hlavou jejím směrem a pousmál se "Já se jmenuji Yoi Bakuuro - Sempayi, těší mě Miwo." Řekl jsem krátce a všiml si, jak Kiri trošku přešlapuje, což u něj značilo, že je hodně nadšený. Něco jako když se lidi smějí, tak on takhle přešlapoval. Bylo to hlavně i docela příjemné na dlani, jako nějaká menší masáž. "A co teď jako máme dělat?" Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 15:09

Miwa

Yumi pristúpila bližšie a spoza mňa pozorovala Kiriho, aj keď bola omnoho väčšia, nebola si istá čo od tej malej 'potvorky' môže čakať, lebo ešte nikdy nič také nevidela...
Aj mňa teší ... usmiala som sa na Yoia a čakala som či sa predstaví aj druhý chlapec. Potom som sa ešte pár krát porozhliadla po miestnosti.
Tak to by zaujímalo aj mňa, čo teraz... povzdychla som si a potom prešla k oknu a pozrela sa von na dedinu. Nevedela som stáť na mieste. Aaach jaj prídem sem aby som sa niečo dozvedela a mám tu len postávať...?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 15:31

Všetci ste sa nachádzali v rovnakej miestnosti. Pomocník Simonina, Devo, odišiel, nie z dôvodu, že má nejaké starosti, ale z dôvodu, pretože chcel, aby ste spoznali vaše skutočné vlastnosti a záujmy. Bolo to docela aj jeho úlohou, pretože nechcel, aby vodca vesnice sa zaoberal len týmito naváčikmi. Má aj iné starosti, ktoré by sa mali treba vyriešiť...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 09:00

Yoi

Miwa hned někam zase odešla, asi se se mnou nechtěla bavit nebo se možná i zde nudila, což jsem docela i chápal. Pro mě jakožto slepého člověka bylo pro mě tohle strašně těžké. Dát mě do místnosti s někym neznámym, nic nevidim a ani nevim co od nich čekat. Ze všech, kteří zde byli jsme se zde cítil nejhůře a nejvíce zmatený. Chtěj aby jsme se bavili, protože jiný důvod naší samoty tu není. Ale jak se můžeme jen tak bavi, když jsme toho zatim ani moc nezažili Pomyslel jsem si. "Kolik nás tu vůbec je?"
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 10:26

Miwa

Yoi sa znovu ozval a v tom mi doplo... Ako že povedal že sa volá...? Bakuuro.. Ach! facepalm ...tak toto som mierne pohnojila... úplne som zabudla že členovia toho klanu sú nevidiaci a len tak som odbehla bez toho aby som čokoľvek povedala... povzdychla som si a vrátila sa späť k Yoiovi.
Sme tu štyria Genini.. Ty, ja, tvoj spolusediaci a ešte jeden, volá sa Zisio, ale mal by sa predstaviť sám ... pozrela som k Zisiovi.
Aaa... Ehm... Prepáč že som len tak odišla neuvedomila som si že si z klanu Bakuuro a nieje pre mňa veľmi ľahké zostať na mieste keď som sa tešila na dnešný deň pekne dlho, a oni nás tu zatiaľ nechali len sedieť... snažila som sa ospravedlniť za svoju neohľaduplnosť..
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 10:41

Ikai

Chviličku jsem hladil Yoiova chameleona, poté přišla Miwa.
Já jsem Ikai, těší mě. Mávnu jsem na ní rukou na pozdrav a udělal se trochu pohodlí.
Tohle je vážně nuda, doufal sem že bychom se mohli dostat do nějaká akce už dnes, místo toho tady tvrdneme. Jediná zajímavá věc je tady Yoiův kamarádíček. Řekl jsem a ušklíbl se když jsem si vzpomněl na chameleona. Takžé, co tady vlastně kdo z vás umí? Jaké máte schopnosti? Zeptal jsem se jich, ale v duchu jsem si za to už nadával, protože jsem se s nimi nechtěl bavit o tom že neumím žádná jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 11:12

Yoi

Když si dohladil Kiriho, tak mi přeběhl po ruce až na rameno a skrz otvor na krk mi vlezl pod tričko a nakonec zalezl do pouzdra u kalhot. Ohledně jutsu jsem toho moc převratného neuměl. "Miwo to nevadí, já mám normální barvu očí, takže to málo kdo pozná. Mám prostě složité rodinné vztahy, proto mám od obou klanů vesnice nějaké aspekty." Vysvětlil jsem ti, proč mi nevadí, že jsi se spletla. "A ohledně schopností? No asi spíše taijutsu, protože zde mohu využívat svého dobrého sluchu i čichu." Řekl sjem krátce, protože mé techniky spočívaly jen ve vylepšování mých smyslů.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 11:15

Ikai

Maličko mě potěšilo to co řekl Yoi, i když jsem si kvůli tomu připadal jako hlupák.
Nejsem jediný kdo nevyužívá jutsu. Jasně Yoi aspoň nějaké umí, ale nepoužívá je pro přímou konfrontaci. Aspoň prozatím. Já vlastně nepoužívám žádná jutsu, protože nedokážu použít svou chakru. Tudíž jsem odkázán jen na Taijutsu a na nic jiného. Řekl jsem jim a připravil se na výsměch který většinou po těchto slovech přicházel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 11:28

Yoi

Ikai domluvil a řekl, že je vlastně podobný typ jako já, s tim, že on aspoň vidí. Tenhle kluk Ikai je celkem fajn, vypadá to, že budem taková podobná krev. A ta dívka Miwa má strašně příjemný hlas a podle odpovídání a omlouvání vypadá na hodnou. S těmahle bych chtěl být v týmu. Pomyslel jsem si a pak už nastalo ticho. "Ikai to jsme na tom docela podobně. Akorát ty v taijutsu využíváš oči a já jenom své uši, což není zrovna med a není to fakt nic lehkého." Řekl jsem a pak se postavil a protáhl, jelikož jsem z toho sezení byl celý zdřevěnělý.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 12:23

Miwa

Teší ma, Ikai. usmiala som sa. Bola som rada že Yoi sa nehnevá, sadla som si na zem pred nich, pozorovala Kiriho a počúvala čo rozprávajú.
Hmm... Ja mám kekkei-genkai, pracujem s pomocou plazmy... vystrela som pred seba ruku a vytvorila som si v nej modrú plazmovú guľôčku ktorá vyžarovala teplo a svetlo... Len mi bolo ľúto že to Yoi neuvidí, pretože to vyzeralo naozaj pekne, práve preto som mala rada svoje KG.
Ale chcem sa skôr zameriavať na medic jutsu, ako na boj... dodala som.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 12:34

Ikai

Chviličku jsem pozoroval kuličku kterou vytvořila Miwa. Uznale jsem pokýval hlavou a otočil se znovu na Yoie. Promiň za zvědavost, ale jak vlastně dokážeš zjistit polohu tvého nepřítele?
Zeptal jsem se Yoie a začal jsem se cítit trapně proto jak moc vyzvídám.
Snad mu to nebude vadit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 13:02

Yoi

Cítil jsem teplo, ale nic víc jsem nedokázal zjistit, jelikož to nevidim. Avšak mi bylo jasné, že dělá něco hezkého, protože i Kiri vylezl z kapsy a díval se někam. "Lekářka? To je vlastně můj druhý klan Sempayi, dokážeme pak léčit, avšak já tou cestou nepůjdu. Já jdu cestou dědy, který uměl přejímat lidské emoce." Prozradil jsem svůj plán a pak už se jen pousmál na Ikaie. "Já sice nemám zrak, ale naopak mám perfektní sluch a čich, které dokáži vylepšit dvoumi jutsu. A pak mám ještě malé rolničky, které v průběhu boje umisťuji na nepřátele a pak je slyšim, ale to musim vymyslet jinak, aby si to soupeř nemohl sundat. Jelikož když jim dojde, že jsem slepý, tak si to hned sundaj." Řekl jsem a tobě došlo, že mi absolutně nevadí mluvit o své slepotě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 13:11

Miwa

Zatvorila som dlaň a guľôčka zmizla. Usmiala som sa na Kiriho a potom ďalej počúvala Ikaia a Yoia.
Tak, ja som asi jediná z tu prítomných, čo chce byť medikom, ale ja len nemám rada zbytočné boje, nechcem aby k nim dochádzalo... Ale keď už ide o priateľov alebo dedinu bijem sa naplno... pousmiala som sa.
Máš to dobre vymyslené... oprela som sa dozadu o ruky a v hlave som si predstavovala boj a premýšlala nad tým, aké to asi je bojovať bez zraku. Ale aj tak vyzerá byť veľmi schopný a určite aj je... usmiala som sa a zamyslene pozerala na Yoia.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 14:29

-ehmm no sorry že som nepostol škola volá xD

Zisio

No ehm...Ja som Zisio Nikadaimo. Povedal som im po chvíli no stále som sedel na stoličke. Ja používam iba svoje Kekkei Genkaii. Je to pre môj klan jednoduchšie pretože v tej rýchlosti veľmi nemôžeme zamerať nepriateľa. No inač využívam taijutsu. Predstavil som sa a trochu som sa pousmial.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 09 2012, 16:14

Vaša kominukácia medzi sebou sa rozbehla a vy ste sa už viacej spoznali. Zrazu ste počuli akési klopotanie. Nebol to žiadny rázny krok. Nevedeli ste kto to môže byť, pretože ľudí v blízkom okolí ste veľmi nepoznali. Bolo to čím ďalej tým bližšie. Pochopili ste, že za vami niekto ide a Devo to asi nebude podľa chôdze. Mračná odkryli krásu slnka a v tom sa otvorili dvere. Lúče začali žiariť na osobu stojacu vo dverách. Cez žiaru slnka ste ani poriadne nevideli, kto to môže byť, ale po chvíli ste zistila, že to je - ???. Jej svetlomodré oči žiarili na slnku a vy ste uvideli stáť krásu prírody vo dverách. Pomaly si Vás obišla a postavila s k žiariacemu oknu. Nechápali ste o čo ide. Pozerala sa chvíľu na krásu a v tom vám to pripomenulo Simonina, ktorý taktiež stál pri okne. Vtedy ste zistili, že tí dvaja majú niečo spoločné. S údivom ste pozerali. Seleena sa k vám po chvíli otočila a pozrela sa nie na to, ako vyzeráte, ale do vašich očí. Zistila, že v miestnosti sa nachádza aj osoba z klanu Bakuuro, čo nechcela dávať nejako najavo, preto v jej pamäti prebieha stále myšlienka: ,,Všetci sme si rovní". Vítam Vás v našom sídle. Na začiatok by som sa chcela predstaviť, volám sa Seleena Socordia, čo Vám asi hovorí, že som už súčasná žena Simonina. Seleena sa pousmiala a pokračovala. Asi už poznáte Deva, ktorý tu pred chvíľou bol, ale už sa sem nevráti, pretože má veľa práce z vybavovaním rôznych ďalších reforiem. No, ale vy asi ešte neviete poriadne, čo sa v tomto svete deje. Seleena stála stále pri okne a hovorila. Neprišla som, len kvôli tomu, aby som Vás tu postrážila, ale najmä z dôvodu, že Simon/in/ odišiel a zdrží sa asi na dlhšiu dobu. Už asi viete, že každým rokom prebiehajú chuuninské skúšky, ktorých verím, že aj vy sa zúčastníte. Seleena mala stále na tvári úsmev a stále informovala nováčikov. Nie je vás tu veľa, preto by som Vás mohla rozdeliť už aj teraz. Mali ste z toho stres, pretože vo Vašich hlavách prebiahli myšlienky, že ja chcem byť s tým a ja s tým. Mali by prísť ešte dvaja členovia, aby ste boli rozdelení presne po troch do týmu. No, ale ako to vidím, nemohla by som teraz rozdeliťtroch do týmu a jeden by zostal navyše. To by proste nedávalo zmysel. Stále ste boli uchvátení slovami, ktoré Seleena hovorila, pretože ste čakali, že jej slová budú znieť v metaforách, ale ona hovorila ako bežná žena, ktorá rieši normálne problémy. Takže, asi budeme musieť počkať na tých ostatných a vy by ste mi mohli porozprávať niečo o Vás. Cítili ste sa ako v škole. No Seleena to skorej brala ako pohovor s vami. Seleena mala stále ten príťažlivý úsmev a čakala, čo z vás vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 11:19

Yoi

To jak je krásná já nemohl zhodnotit a bohužel ani nikdy nebudu moct. Jen mi došlo, že do místnosti vkročil někdo krásný nebo mocný, možná krásný i mocný dohromady, jelikož všichni hned zmlkli. Musel jsem počkat až promluví a představí se, až pak mi došlo, že jde o ni. O tu ženu, která je proslavená ve vesnici svoji obrovskou krásou. Seleena, sice se říká jak je krásná, ale v životě to neuvidim, to je fakt jediný negativum mé kekkei genkai. Pomyslel jsem si. Mnozí lidé by se mohli divit, že to nazývám kekkei genkai, protože to lidi vidí spíše jako hnusné prokletí, ale já mám díky tomu, že nemám zrak, jiný "pohled" na svět. Nevidim lidi a tak je soudim jen podle povahy a ne podle vzhledu a nikdy mě nebude moct ovlivnit genjutsu spojené skrze oči, ba naopak skrze uši bude pro mě genjutsu téměř smrtelné. Pak nás však tázala, aby jsme o sobě něco řekli. Ostatní byli z její krásy možná trošku zpomalení a tak jsem se rozhodl probourat nervozitu svými slovy.

"Jmenuji se Yoi Bakuuro-Sempayi. Má matka je z klanu Sempayi a otec z klanu Bakuuro. Jednou se vzali potají a maj teda mě. Mám ještě bratra Kaita, který se stal geninem i bez absolvování akademie, jelikož mu bylo udělené jakési individuální opatření. Hodlám jít cestou, kterou šel i můj děda, což je, že chce hlavně pomáhat lidem ve svém okolí. Chci v sobě probudit schopnost, kterou měl a to, že dotekem přijmul náladu člověka a nechal mu tam jen tu dobrou a pak sám žil s těmi špatnými náladami. Je to pro člověka velký nápor, ale můj děda měl tak velké srdce, že se mu tam všechna nenávist, stres a smutek vešel a ještě mu tam zůstala jeho laskavost. To bude o mém krátkém životě zhruba asi všechno." Domluvil jsem a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 13:09

Miwa

Keď som začula kroky, presunula som pohľad k dverám a všetci zmĺkli. Do miestnosti vošla žena, nevedela som z nej spustiť oči. Po tom ako sa predstavila zatvorila som oči a sklonila hlavu. Seleena... Hmmm takto zblízka som ju teda ešte nevidela... sedela som pred Yoiom a Ikaiom a tak som sa otočila mierne do zadu aby som videla ich výrazy a potom som pozrela na Yumi ktorá ležala pri mne a hľadela na Seleenu. Vlastne sa ani nečudujem, že sú z nej o niečo viac mimo ako ja... Ja som dievča a už na ma takto pôsobí... mierne som sa uškrnula.
Chcela som sa začať predstavovať, no Yoi ma predbehol a tak som počkala kým sa predstaví on. Hneď po ňom som spustila ja.
Ja sa volám Miwa Kayuka, pochádzam z Getsugakure no Sato, z klanu Kayuka. Špecializuje sa na zaobchádzanie s plazmou, ktorá sa nachádza v celom mojom tele. Aj keď niesom odtiaľto, som pripravená bojovať v mene tejto dediny... Aj keď sa chcem radšej zameriavať na Medic Jutsu, pretože nemám v obľube zbytočné boje a radšej pomáham, ale napriek tomu viem zopár klanových jutsu určených na boj, predovšetkým Taijutsu a Ninjutsu. povedala som. Yumi ležiaca vedľa mňa ma šťuchla nosom a urazene na mňa pozrela. Eh... Zabudla som na Yumi, sakra, dneska mám asi zlý deň, som úplne mimo... facepalm. A áno... prepáčte zabudla som... Toto je Yumi, moja fenka ktorú sme našli cestou z Getsu sem a od vtedy je stále somnou... dodala som a Yumi si opäť lahla a bola úplne potichu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 18:07

Seleena

Stále som tam sedela a pozerala sa na nováčikov. Videla som na niektorých, že sa snažia a chcú o sebe niečo povedať zaujímavé, aby zaujali. Bola som rada, pretože mojím snom sú deti a hlavne také, ktoré sa vedia vyjadriť v slovách. Nevedela som si predstaviť poriadne myšlienky tých dvoch ostatných, ktorí o sebe ešte poriadne nič nepovedali, asi boli hambliví. V tom mi vletela myšlienka - Ktovie, čo Simon/in/? Snáď sa mu nič nestalo. Prečo si vlastne so sebou nikoho nezobral. Viem, že je jeden z najlepších vodných tvorcov a vie sa orientovať vo vodných technikách, ale nemôže tušiť čo ho tam môže čakať. Kumo? To ani neviem kde je. Ale snáď nám nič nehrozí. Zamýšľala som sa skorej nad svojím manželom než nad tými, ktorí mi sedeli pred nosom. Mala som oňho strach. Vydýchla som a pozrela sa s úsmevom na Ikai-a a Zisia. Mohlo vám to pripomenúť prvé stretnutie, keď ste prišli na akadémiu a sensei sa vás pýtal alebo čakal na to čo mu poviete o sobe. Potom som sa pozrela na papier, ktorý som mala pred sebou a pokračovala v písaní s myšlienkami na Simonina.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 21:07

Ikai Ajiriti

Trošku jsem zrudl při pohledu na Seleenu, protože se mi vybavili myšlenky na ráno, když jsem stál v okně úplně nahý když ona a její manžel procházeli.
Pokusil jsem se to co nejrychleji hodit za hlavu a představit se.
Moje jméno je Ikai Ajiriti, nědokáži používat chakru a jsem odkázaný pouze na Taijutsu. Na nohou mám podivná tetování která mi umožňují se teleportovat. To teleportování je ve skutečnosti extrémně rychlý pohyb, který normálním okem skoro nepostřehnete. Bohužel tuto techniku ještě neumím ovládat. Představil jsem se co nejstručněji s upřel sví oči do podlahy mezi mýma nohama.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrod´ a sláva života   Zrod´ a sláva života - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zrod´ a sláva života
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Svatý chrám života a smrti
» Sláva vítězům a čest poraženým.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Ocul's Mountains :: Pratumogakure no Sato-
Přejdi na: