Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Začátek nového světa

Goto down 
+10
Rhaegar
Juto
Blackness
Kharg
Caldar
Himawari
Sydorain
chappi
ObY
Lyall
14 posters
AutorZpráva
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 20:12



Noc
Rei Tatsuki - 7.vůdce Shinringakure no Sato

Půlnoční hodina pomalu odbývala, vesnice pokrytá světly postupně zhasínala a stávalo se z toho jedno temné údolí. Na jednom místě však bylo stále rožnuté, byla to kancelář Shikiho.. Netrvalo to dlouho a otevřeli se dveře, ze kterých vyšel jeden stín, nebyl to nikdo jiný než Rei. Typická chladná noc, mírný vánek a hvězdy na obloze, jak nádherně všechno vypadalo. Rei vydýchl ze svých úst chladný vánek a oběma rukama se opřel o zábradlí, jeho žluté oči se přitom dívali na oblohu zkrášlenou měsíčním úplňkem spolu s hvězdami. "Pamatuju si to.. jak kdyby to bylo včera.." odvětil krátce Rei a jeho pohled stále směřoval nahoru, "Ta noc, je to noc.. která doteď lituji, je mi to opravdu líto. Nikdy bych nečekal, že se něco takového může stát. Doufám, že tedy na mě aspoň budeš dohlížet, všechno budu vykonávat v tvém jméně, slibuji.." Řekl a po tváři mu začala stékat slza, pořádně stiskl zábradlí, zatímco mu vítr profoukával jeho bílou barvou načichlé vlasy. "Dneska odjíždím na sněm, tak mi drž palce.. ať se všechno podaří a vesnice bude opět o něco známější.." Byla jeho poslední slova, poté se už jen otočil a zmizl zpět do budovy, kde na něj už čekali dva ninjové.. "Pane, máme vám dělat ochranku?" zeptal se jeden z nich a dostal ihned také odpověď "Ne, jedu tam sám.. bude to lepší.. aspoň si můžu zavzpomínat, ať velení nad vesnicí zatím převezme, vy víte... koho myslím..", Rei už jen sbalil potřebné věci a pomalým krokem odcházel z vesnice, neměl rád.. velké průvody a tak mu stačil odchod těchto kvalit.. "Promiň.." řekl jako svá poslední slova při odchodu a druhou rukou si šáhl na svou jizvu, která mu vedle přes nos.

__________________________________

Už ve dne..
Desátá hodina ráno jede v plném tempu, vesnice je jako vždy živá a jediné na co se čeká je nová krev, která by měla být později obrovskými ninji. V kanceláři se zrovna zástupce Reie bavil s jedním místním Jouninem "Tak, věděj.. všichni.. že dneska je den, kdy mají Genini opět po dlouhé době příležitost?" řekl a místní jounin odpověděl "Ano, měli by to vědět všichni.." tím celá konverzace skončila, vesnice neobvykle žila a místní genini vstávali z postele, oblíkali se a většina byla docela hrrr, plná nedočkavosti na svůj tým. Všichni se měli potkat v jednom místním parku, malý park, ovšem s nádhernou přírodou. V parku už čekal Jounin, jeho černé vlasy a čepka na hlavě v tomto počasí byl pochod na uškvaření hlavy, ovšem jak kdyby mu to ani trochu nevadilo. "Tak, kde jsou ti za*raní genini, nebudu tady čekat věčně!" Vykřikl docela naštvaně a v puse neustále přežvýkával něco jako stéblo trávy. "Tenhle rok bude docela zajímavej, je tu nevídaně hodně členů z klanů hlavně Shinan a Tatsuki, to by čekal málokdo.." Řekl si sám pro sebe, prakticky do větru a v tu ránu začali přicházet první geniny. Dneska mimochodem byl ještě den výprodejí, na každém rohu to byl stánek většinou s jídlem, které nestálo buď nic a nebo opravdu mizerné peníze a tak se hodně lidí z vesnice šlo nadlábnout za nejnižší ceny, většinu zboží tvořilo hlavně ovoce nebo zelenina, ale našlo se tady maso a také jeho vzorky dostupné pro každého, který šel jen tak kolem... Tohle vypadalo na opravdu pěkný den.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 20:25

Tai

Sluneční paprsky mě lehce šimrali na obličeji. Když jsem se konečně probral, rychle jsem vyskočil z postele a běžel se nasnídat. Oblékat jsem se nemusel, protože jsem usnul oblečený, abych ráno nemusel ztrácet čas oblékáním. Po rychlé snídani jsem rychle vyběhl ven a utíkal směrem k palouku. Jelikož náš klan nesídlil přímo ve vesnici měl jsem to blíž než ostatní. Svoji čelenku jsem měl uvázanou kolem levé ruky a její plechová část odrážela raní paprsky slunce. Když jsem doběhl na palouk byl jsem tam mezi prvními. Jen jsem zdvořile šeptnul pozdrav a postavil se na okraj palouku, trošku stranou od ostatních.
Moje kočičí rysy byli patrné již z dálky. Špičaté uši a na některých místech kůže fleky.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 20:51

Kohaku Shinan

Slunce pomalu vycházelo, začal nový den. Neochotně jsem vstal z postele a přešel k umyvadlu s vodou, kde jsi si opláchl rozespalý obličej.Dnes budu nejspíše zařazen do týmu. Musím to rychle vyřídit a pak se věnovat důlěžitějším věcem, například mému tréninku.Povzdychnul jsem si a vzal si jeden prášek, díky kterému jsem mohl chodit na slunce aniž by mi to něco udělalo. Vytáhl jsem ze skříně své klasické oblečení a hodil ho na sebe. Přešel jsem ke svému stolu a vzal z misky jedno jablko. Nerad jsem někam chodil hladový. Zakousl jsem se do něj a odešel ze svého pokoje. Potichu jsem prošel chodbou a po nějaké době vyšel z klanového sídla. Samozřejmě se staženou kapucí. Už abych to měl z krku.Dojedl jsem zbytek jablka a ohryzek hodil pryč.Zamířil jsem si to přímo k palouku, kde měl být sraz. už z dálky jsem viděl nějakého jounina, který tam čekal. Stoupl jsem si trochu stranou zády ke slunci a čekal až všichni příjdou. Doufám, že nebudeme kvůli někomu čekat.Podíval jsem se na oblohu a sledoval jeden mrak. Jeho tvar mi připomínal půlměsíc. Se zájmem jsem ho nějakou dobu sledoval, pak jsem svůj pohled přesunul na palouk a díval se, zda už někdo další nejde.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 21:09

Daisuke

Prebudilo ma štebotanie vtákov a krásne slniečko. Postavil som sa z postele, najedol sa pripravil si luk a vyšiel von z bytu. Naskočil som na Takeshiho a išiel vzpriamene novému dobrodružstvu. Jak som cválal na kozorožcovi všimol som si že v parku už na nás čakal Jounin, plus tam boli ďalší dvaja týpci. Spomalil som a pokojne som tam došiel. Stále som sedel na Takeshim, pozdravil som ostatných aj Jounina. Čakal som čo bude ďalej
Návrat nahoru Goto down
Himawari
Academy student
Academy student
Himawari


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 04. 03. 12
Věk : 28

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 21:20

Kori Kemuri
Unaveně se vyhrabávala z postele, přitom se snažila vypnout otravně pípající budík. Po chvilce se jí to konečně podařilo. Vylezla z postele a ještě se zavřenýma očima došla do koupelny. Opláchla si obličej a ze skřínky sebrala na chystané oblečení, navlékla na sebe tílko a šortky. Došla do kuchyně kde sebrala dva kousky onigiri a v před síni si vzala čelenku kterou nacpala do kapsy šortek. Do domu zařvala ahoj. Vyšla z domu, pomalým krokem se vydala se směrem do parku. Po cestě pomalu okusovala svou snídani a kopala do kamínků, které byly v nevhodnou chvíli na špatném místě. Občas se jí na tváři objevil milý úsměv. Dojedla poslední kousek snídaně a konečně došla do parku. Došla k Jouninovi a sedla si asi tři metry od něj. "Konnichiwa." Pozdravila ho slušně. Až pak si všimla tří kluků kteří tam stáli.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 21:38

Nichi Shinan

Ráno jsem vstala, oblékla se, provedla obvyklou raní hygienu, ale k pořádné snídani jsem se nedokázala přinutit. Žaludek jsem měla jako na vodě, moc se mi na sraz nechtělo, popravdě jsem se bála že mezi ostatní genini nezapadnu. Přesto jsem vyrazila na místo setkání. "Konnichiwa" Pozdravila jsem trochu nejistě.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 21:55

Takuya Shinan

Bolo krásne slnečné ráno. Pomaly som otváral oči a akurát vtedy mi začal zvoniť budík. Posadil som sa,pretrel si oči a vstal. Hneď som sa išiel trochu umyť,prepláchnuť tvár a tak. Hodil som na seba triko a obliekol si nohavice ktoré ležali na stoličke,čelenku som si dal okolo krku a ešte som si samozrejme uviazal šatku na hlavu. Zobral som katanu aj s ostatným vybavením. Zbehol som dole po schodoch a z kuchyne si zobral jedno jablko. "Dobré ráno" povedal som mame a hneď na to dodal "Ahooj." Ani nestačila zareagovať a už ma nebolo. Hneď som si to namieril do parku kde sa mali stretnúť nový geninovia a mali byť pridelený do týmov.. Bol som trochu nedočkavý,a plný zvedavosti. Keď som napokon dorazil tak už tam bolo niekolko geninov a dúfal som že niesom posledný. Bolo tam aj pár ľudí z môjho klanu ktorých som však poznal len z videnia. "Čaute..dúfam že nejdem neskoro" Povedal som do prázdna,nebolo to smerované nikomu konkrétnemu no tak niak všetkým prítomným. Letmo som si všetkých prezrel, oprel som sa o jeden strom a dojedal jablko,no skôr už len ohryzok z neho.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:08

Kane

Tvrdo som spal vo svojom malo byte a zobudil som až okolo tej 11tej, pretože som sa vždy chcel poriadne vyspať aj na úkor toho že som kvôli tomu meškal. Vstal som teda z postele, trochu si uhladil vlasy a pretrel oči. Zazíval som na celú izbu a spadol naspať do postele. Vstaň. Vstaň ! Kričal som po sebe, zatiaľ čo som si hneď aj odpovedal Načo, aj tak je dnes len obyčajný deň nič špeciálne sa nedeje. [/i[i]]Špeciálne... Stretnutie z novým týmom ! zreval som nahlas. Okamžite som vyskočil s postele a začal hľadať v tom obrovskom bordely ktorí som hrdo nazýval domovom oblečenie. Keď sa m konečne podarilo obliecť zistil som že mám naopak tričko a tak som musel začať znova. Blbé tričko... mrmlal som si. V chladničke som našiel nejaké staré cestoviny z mesom, keďže uz dosť zapáchali zamračil som sa nich. Je škoda ich vyhodiť... Venoval som im ešte uprenejší pohľad. Zjem ich. Napráskal som ich do seba, nechutili zle, len trocha divne. Po ehm zdravých raňajkách som si pripol na chrbát meč a vyrazil von. Cestou do parku som si kúpil ešte nejaké jedlo a sladkosti a prirodzene sa nimi poriadne napchával. V momente keď som došiel na lúku a všetkých tam videl s plnými ústami som kývol tomu jouuninovy a venoval mu úsmev plný čiernych zubov keďže som ich mal špinavé od čokolády. Nevydržal som tam len tak stáť a tak som sa pokúsil rozprúdiť rozhovor, Nazdar, pekný deň čo ? Aj vy ste mali na raňajky pokazené jedlo ? Keď mi došlo čo som povedal očervenel som a rýchlo dodal Ja teda nie. Prešľapoval som na mieste a dúfal že sa mi nikto nebude smiať.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:12

Rin

Ležala som, ranná rosa ma studenila na nohy, na moju tvár zasvietili lúče ranného slnka, trošičku som zašklbala kútikom. Spev vtákov sa mi donášal do uší. Budil ma, volal ma, samotná príroda my bola mojím budíčkom. V dome som nespala už dávno, noci bývali teplé nemala som dôvod. Otvorila som oči, steblá trávy boli tak blízko, Zaujala ma veverička ktorá na mňa pozerala z pár centimetrov, určite ma už poznala. Veď predsa táto čistinka bola môj domov. Ahoj. Pozdravila som ju a ona odbehla naspäť na svoj strom. Vstala som, prišla k neďalekému potôčiku a vykonala svoju obvyklú rannú hygienu. Dnes bol ten deň, deň kedy som mala dostať svoj tým, nájsť si miesto v spoločnosti. Vyrazila som, cesta k dedine nebola dlhá no spestrila som si ju hrou na svoju píšťalku. Siahla som do vrecka a vytiahla ju. Hneď vyšiel tón, melódia celá pieseň, hrala mi do kroku. cesta ubiehala. Prišla som konečne až na čistinku. Bolo tam pomerne veľa ľudí. Isto idem posledná, klasika Zložila som svoju píšťalku a neisto povedala Ahoj. nikoho som nepoznala osobne možno pár ľudí z videnia, no najradšej by som chcela vidieť znovu svojho otca.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeTue Mar 06 2012, 22:53

Ten'un Tatsuki

Slnečný svit oživil moje zmysly. Nespal som. deka, obtočená okolo mna, zohrievala moje telo. Oči červené, pleť bledá. Nikdy som nespal. Nikdy, kým ma k tomu nedonútili. V noci som odmietol lieky. Dúfal som že som už dospel, že som už vyrástol z tej ilúzie o rodine o otcovi a matke. Nevyrástol. predo mnou ležal deník, plný strán, zoškrabaných myšlienok a nápadov. Bez zábavných obrázkov, bez domovov, bez radosti. Steblá trávy, Pohodené na stole. Žiadny výtvor nenastal. Nedokázal som to. Myšlienky nedokázali vytvoriť to, čo by vyjadrilo môj strach,viac ako chaos, vytvorený prírodou. Môj chaos, môj život. moja viera v prázdnotu, ktorá ma pohltí. Zvuk. Dvere sa zo škrípaním otvorili. Starý muž, učiteĺ, podišiel ku mne. objal ma. mal som ho rád. nie ako otca, mal som ho rád ako človeka. nikdy nepochopím tie slová. Deník sa zavrel. "Máš strach Ten'un?" Prikívol som hlavou. Odmotal prikrývku. Bol som pripravený. Učiteľ otvoril okno. Prevetral vzduch. Vánok rozhodil suché steblá trávy po izbe. Zaclonili môj výhlad. zavrel som oči. Videl budúcnosť. Krv, boje, nenávisť, tú nekonečnú nenávisť, nadradenosť mocných, týranie slabých. Svet bol vždy taký. ilúzia ako stvorená pre mna. Slzy sa tísli na kraje očí. Prečo sú sny tie vieryhodnejšie ako realita? Úsmev sa rotiahol na perách. pomalým krokom, s dýchaným od slabost som vychádzal z domu. Moji pečovatelé tam neboli. neboli rodičia. nemusel som ich zaujímať. začul som smiech a môj úsmev pohasol. Opieral som sa o stenu, s námahou robil každý krok. Zvolali ma. Budem genin, budem člen týmu. Mám z nich strach. prečo som nemohol ostať doma? Telo sa triaslo strachom. Videl som stovky tváry. bál som sa ich, každej jednej. niekto ku mne pristúpil. Dievča, možno 13-14 rokov. Núkala ma do tanca. Smiala sa. Bál som sa. Nepoznal som ju. Čo ak mi chce ublížiť? Odstrčil som ju. Slabo. jej tvár my bola známa, tie črty, ten úsmev smerujúci na mna. Avšak tá osoba bola už dávno preč. matka... Bež. Kričal hlas v mojej hlave. Dýchal som, rýchlo. cítil som bolesť v boku. Ale utekal som. Vrazil som do niekoho (Kane). ďalší neznámy. vykríkol som. Moja ruka sa otočila k obrane, moje oči zavreli. Srdce bylo, aj keď už dávno nemalo. niekto sa využíval v mojom utrpený. ostal iba strach. Iba s ním nemohol žiť nikto a ak aj áno, nedokázal som to. Volám sa Ten'un Tatsuki... vyslovil som keď som si uvedomil situáciu. Moja tvár bola plná strachu a obáv. A únavy, predovšetkým únavy. zo spánku, zo života. Niekedy to bolo to isté. Ale iba niekedy.
Návrat nahoru Goto down
Danieru
Genin
Genin
Danieru


Počet příspěvků : 106
Datum založení účtu : 01. 02. 12
Věk : 27
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 20:31

Omen
Zobudilo ma steklenie slnecnych lucov na tvari. Krasne rano, jedno z najkrajsich! Vstal som rycho z postele a otvoril som okno. Pozrel som sa von a kopa ludia sa premavala cez ulicu, hlavne novy genini ako ja. Isiel som sa umyt a upratat postel. Potom som sa obliekol do mojho najoblubenejsieho oblecenia a poobzeral som sa, ci som upratal a spravil vsetko co som spravit chcel. Ked som skontroloval izbu tak som sa vybral von. Vonku sa to hemzilo ludmi. Pocul som v dialke Ahoj,konecne si tu! Cakal som nateba. A dalsie ine veci. Male obchodiky boli pootvarane dokoran plny ovocia,zelenini, a ostatnych doplnkov. Pomaly som isiel k parku, kde sa mali stretnut genini s joninom. Niektori sa tam rozpravali, iny zas nahanali ako maly a ostatny stali sami alebo si hladali noveho kamosa. Zacal som sa obzerat po okoli, Nadherna priroda.. zlahka som si povzdichol. Podisiel som k tieni a sadol som si.
Návrat nahoru Goto down
https://twitter.com/#!/iDanielKazz
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 22:03

Shinringakure
Nádvoří se začalo naplňovat, přicházelo čím dál tím více nezkušených ninjů, kteří jen čekali na povely a přiřazení do nějakého týmu. Chlápek s černými vlasy a černou čepkou si začal trošku upravovat čepku, změnil svou polohu ze sedu do stoje a trošku si zakašlal, sice to bylo trošku formální a dost klišé, avšak co jiného měl v takovou chvíli dělat, když chudák téměř přicházel o hlasivky. "Takžee.. Svolal jsem tady všechny geniny a jsem rád, že vidím takovou účast v tomhle roku, nechci mít nějaký dlouhý rozhovor a tak radši předám slovo.." Řekl chlápek a najednou se za Geninami objevila postava procházejíc skrz ně, měl na sobě masku a nešlo mu vidět moc do tváře, žádná jednotka však podobná Anbu to nebyla v žádném případě.. Poté co vznešeně došel na místo k jouninovi přežvykujícím dokola nějakou slámku se otočil ke všem nováčkům a dal se do řeči.. "Takže, vůdce vesnice není přítomen a já přebral velení vesnice, aspoň tedy na krátkou chvíli.. a řeknu vám něco, co by nejspíše řekl i on, kdyby tady byl. Pro všechny, jděte si v budoucnu za cílem a držte se určitých norem, poté dojdete k úspěchu. Nebojte se selhání, to, že vám někdy něco nepůjde.. nic neznamená.. Porušujte pravidla, což však nemá význam toho, aby jste hned někoho šli zabít, ale člověk, co jede podle každého rozkazu, nikdy ničeho nedosáhne. Věřte v sami sebe, to je velmi důležitá část... Dávejte do toho všechno, každý tréning by z vás měl vypotit maximální úsilí, to si pamatujte.. a tak by to mělo být vždy. Ignorujte ty, co vám nevěří, že něco v životě dokážete.. A poslední to nejdůležitější pravdilo, vracejte zpět.. Sami nikdy ničeho nedosáhnete, proto jste taky v týmech, protože týmová spolupráce dokáže člověka povytáhnout nejdál, proto se snažte si navzájem pomáhat a nepodkopávat nohy. To by bylo všechno, hned vedle mě máte obrovskou tabuli, kde najdete seřazení lidi do týmu a místo srazu, kde se setkáte se svými trenéry.." Dokončil svou řeč muž v masce a pomalu odcházel, dav nováčků se nahrnul ve chvíli na tabuli a začal se dívat, kde je jeho místo a kam byl zařazen.

TABULE:
....

Tým 4.
Kane Hisoku (Black)
Kohaku Shinan (Chappi)
Tenuun Tatsuki (Adop)
Tai Hayashi (Oby)
- https://kage-wars.forumczech.com/t1902-tym-cislo-4


....

Tým 7.
Rin Tatsuki (Juto)
Omen Shinan (Danieru)
Kori Kemuri (Himawari)
- https://kage-wars.forumczech.com/t1903-tym-cislo-7


Tým 8.
Daisuke Tatsuki (Sydorain)
Takuya Shinan (Kharg)
Nichi Shinan (Caldar)
- https://kage-wars.forumczech.com/t1904-tym-cislo-8


......
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 07:05

Kohaku Shinan

Konečně už příchází. Už jsem myslel, že tu budu čekat věčnost.
Každého jsem si letmo prohlédl. Jsou tu i další z mého klanu, zajímavé.Stáhl jsem si kapuci ještě více do čela a otočil se na jounina, který začal mluvit. Na scéně se objevil nějaký maskovaný muž. Nevím proč, ale mám z něho divný pocit. Navíc ta maska.. jako kdyby něco skrýval. Nedůvěřivě jsem ho sledoval a poslouchal jeho řeč. Tyhle řeči mám opravdu nejraději. Jako kdyby nestačilo, že mě s těmito věcmi otravuje Saeko. Zavřel jsem oči a počkal, až se neznámý muž vykecá a já mohl vypadnout. Konečně domluvil. Otevřel jsem oči a sledoval jak se každý hrne k tabuli.Chvíly jsem počkal na místě a pomalým krokem jsem se blížil k tabuli abych se podíval s kým jsem v týmu. Tým 4-Kane Hisoku, Kohaku Shinan, Tenuun Tatsuki, Tai Hayashi Přečetl jsem si v duchu ty jména. Nic zajímavého.Poodstoupil jsem od tabule se seznamem týmů a rozhlédl se kolem. Asi budu muset jít na to místo.Zrovna dvakrát se mi tam nechce. Zhluboka jsem se nadechl a obrátil se směrem k místu, které bylo na tabuli.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 17:45

Tsurishi Kojirou

Ležel jsem ve své posteli a tak nějak čekal zvuk budíku anebo paprsky slunce, jak mě již nenechají spát, ale když už nějakou chvíli nepřicházelo ani jedno, otevřel jsem unaveně oči - v pokoji byla však stále tma. "Co se děje," vydal jsem ze sebe rozespale a podíval se směrem, kde by mělo být okno, které však bylo zacloněno hustou záclonou, budík ležel na zemi - bez ručiček - ty se válely opodál a vnitřnosti budíku se ještě stále kutálely po podlaze a jejich ozubená kolečka zanechávala občas povrchové rýhy. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval a vyletěl z postele jako kukačka z kukaček. Rychle jsem zalétl do koupelny, osprchoval se, vyčistil si zuby, učesal se, vše bylo v takovém spěchu, že jsem ani nevěděl, co dělám zároveň a co bylo dřív a co později. Nakonec jsem zaletěl zpátky do pokoje a rychle se oblékl. Pak už jsem jenom pobalil svou výbavu a vyrazil směrem k nádvoří. Věděl jsem, že jdu pozdě, dokonce už tam nebylo moc lidí, natož geninů. Zamířil jsem proto přímo k tabuli, kde by měly být napsány týmy.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 19:48

Shiritsu

Ráno jsem se probudil,byl sem celkem unavenej protože jako každej den sem strávil hodně času tréninkem předchozí den a moc sem toho nenaspal,po chvílí jsem se ale probral konečně,šel jsem se obléknout a potom vyrazil do města jako první jsem si skočil pro něco malého k jídlu zastavil jsem se tedy u stánku s jídlem a dal si menší snídani.
Po snídani jsem vyrazil do centra města do kanceláře kageho,když sem tam dorazil tak sem zaklepal a čekal na vyzzváni dovnitř,chtěl sem zjistit v jakym sem týmu nebo jestli nemá nějakej úkol pro mě.
Doufám že to bude rychlovka,chci už vyrazit na trénink musim vylepšit ty svý kytky,potom to bude už docela v pohodě a můžu pokročit na další trénink.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeMon Mar 12 2012, 15:24

Eimi

Ráno som vstala vyspatá, ale aj tak sa mi chcelo ešte spať. Ďalší otravný deň. Aspoň že už sa ale nemusím trápiť v tej zas*anej akadémii. Povedala som si pričom so vstala z postele a namierila som si to do kucyne. Nebola som ani tak hladná ako smädná a tak som si len do pohára naliala mlieko. Zopakovala som to a šla som si ešte lahnúť. Nachvíľu som zaspala, no asi za päť minút som sa zobudila. Tentokrát som sa vydala do kúpelne, na rannú hygienu. Vyzliekla som si pyžamo a osprchovala som sa. Obliekla som si svoje každo denné oblečenie a vydala som sa do kuchyne. Vytiahla som si ramen, zohriala som ho a pomaly som začala jesť. Neponáhlala som sa, aj keď som vedela že teraz pôjdem za vodcom dediny pre to, aby ma zaradil do nejakého týmu. Dúfam, že to nebudú nafúkanci a ani idealisti. Hovorila som si pre seba. Keď som mala už ísť, zobrala som si svoju výbavu a vyšla som z domu. Pomaly som kráčala po dedine a pozerala sa na oblohu. Párkrat som do niekoho narazila, no moc mi to nevadilo. Nakoniec som pred sebou uvidela budovu kde sídli. Vošla som dnu, a stále som pomalšie kráčala k jeho kancelárii. Cítila som sa nervózna. Keď som došla pred jeho kanceláriu, videla som že tam už niekto stojí, tak som usúdila že nemá cenu klopať, a tak som len čakala.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 00:50

Tsurishi Kojirou --------
Keď si prišiel do parku nebol tam už žiaden ninja, iba zopár prechádzajúcich sa ľudí. Na informačnej tabuli si videl rozpis týmov a tak si sa zameral na ten papier kde bolo tvoje meno.

Tým 5 : Tsurishi Kojirou
Shiritsu
Eimi
Tým číslo 5

Shiritsu, Eimi --------

Kage momentálne nebol prítomný a jeho zástupca nemal čas na to aby zaujímal o nejakých geninov ktorí zmeškali úvod a niesu schopný ísť do parku pozrieť sa do ktorého týmu patria. Našťastie sa na dverách nachádzal rovnaký papier ako v parku a tak ste vedeli s kým ste v týme a kam máte ísť.

Tým číslo 5
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek nového světa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového světa   Začátek nového světa Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek nového světa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Začátek nového příběhu
» Hledání nového senseie
» Něco nového! (Hideyoshi)
» Říční země aneb "Cesta pro nového Senseie"
» Začátek hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Shinringakure no Sato-
Přejdi na: