Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým číslo 5

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 00:47

Hiro

Čakal som na svoj tým na tréningovej lúke a skracoval si čas cvičením. Dal som si klasické kondičné cvičenie pozostávajúce s klikov, drepov a tak podobne. Ku koncu som zbadal že prichádzajú nejaký ľudia, zrejme členovia môjho týmu tak som teda prestal cvičiť a s pohľadom upreným na prichádzajúcich som sa oprel o strom a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:59

Tsurichi Kojirou

Jakmile jsem si přečetel informace o rozdělení týmů a zjistil, kde mám být, zamířil jsem rovnou na tréninkovou louku. Již zpovzdálí jsem viděl, že na louce někdo je. Podle vzhledu mi bylo takřka jasné, že se jedná o již dospělou osobu a tedy že se bude jednat o našeho anebo naší sensei. Tak trochu jsem měl strach, že by se mohlo jednat o ženu, naštěstí mé obavy se rozplynuly hned, jakmile jsem přišel o něco víc blíž. Rozhlédl jsem se kolem, jestli tu není někdo jiný, přeci jenom bylo zvláštní, že jsem přišel první, když jsem dnes tak trochu zaspal. "Zdravím, jste sensei týmu 5? Jsem Tsurishi Kojirou, genin, těší mě," pozdravil jsem jej a odbyl jak oslovení, tak i své představení, přičemž jsem mu na místo ruky nabídl tak akorát o-jigi, tedy uklonil jsem se mu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 17:37

Eimi

Prečítala som si lístok na dverách, a vyrazila som na lúku. Cestou som len pozerala do oblohy, a rozmýšľala som čo bude ďalej. Nevedela som, kto bude náš sensei a už vôbec nie kto bude v týme. Vlastne, bolo možné že jeden stál pri dverách s ňou. Z dialky som videl dve osoby. Rozlíšila som, že jeden je sensei a ten druhý môj budúci partner. Hlavne nič nepokaziť, a snažiť sa. Povedala som si a dorazila som ku týmu. Len som odkívla a povedala: Eimi Hanirushi. Pohladom som pozerala do očí toho vyšieho chalana, pretože som čakala že on bude sensei.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 18:59

Shiritsu

Přečetl jsem si rozpis týmů a všimnul sem si že tam se mnou byla ještě jedna holka která asi měla stejný cíl cesty,nijak sem na ní ale nereagoval nikdy jsem nebyl příliš společenský a nenutil sem se do nějakých rozhovorů zbytečných,počkal sem tedy až vyjde jako první a celou cestu sem šel kousek za ní,v ruce jsem si hrál se semínky.
Když jsem přišel na tréninkovou louku byly tam už všchni kterří patřili do týmu,přišel jsem tam a jen pozdravil.Zdravím jsem Shiritsu. Řekl jsem znudeně a už sem byl natěšen pomalu na trénink a nějaký souboj malý,abych si vyzkoušel své schopnosti.
Tak s těmahle budu v tým? byl bych raději sám a i sám se učil nemá to cenu se zdržovat s někým jako sou oni.Řřekl jsem si a jen se ironicky pousmál pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeTue Mar 20 2012, 18:00

Hiro

Nadšene som sa usmial keď dorazili všetci členovia môjho týmu a zanietene si pomädlil ruky. "Zdravíčko!" Povedal som smerom k nim a zdvihol ruku na pozdrav. Rozhodol som sa že im najprv poviem niečo o sebe a oni mi na oplátku povedia niečo o nich. "Myslím že by bolo správne predstaviť sa že ?" Nečakal som na ich odpoveď, bola to rečnícka otázka. "Takže, volám sa Hiro Yuurinshi a pochádzam z dnes už zaniknutej dediny Suichukagure" Chvíľku som počkal a následne pokračoval ďalej. "Špecializujem sa na taijutsu a bez samo chváli môžem o sebe povedať že ho ovládam na vysokej úrovni" Znova som sa usmial a dokončil svoj príhovor. "No a ešte by som dodal že mám 19 rokov som váš nový sensei". Znova som sa uvoľnene oprel o strom a položil im príkaz. "A teraz mi povedzte vy niečo o sebe. Napríklad meno, váš cieľ, schopnosti a tak podobne".

Vzhľad senseia : http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2010/257/c/4/phoenix_flamestaff_by_osy057-d2ypze7.jpg
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeTue Mar 20 2012, 18:07

Eimi Hanirushi

Eimi Hanirushi, bez cieľa, ovládam E-techniky a jednu Katon techniku a nemám rada zdĺhave rozhovory... Nudne som poznamenal. Znelo to ako naučené, bez nejakej pauzy. Dúfam že to nebola moc dlhé. Povedala som si a čakal som kedy sa predstavia ostatný. To budú nafúkanci, to sa teším. Smutne som poznamenala a sadla som si na trávu. Hneď som si aj ľahla a sledovala som oblohu, pričom som čakala kým začne ďalší z chalanov.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeTue Mar 20 2012, 18:16

Tsurishi Kojirou

Než jsem začal mluvit, odstoupil jsem od zbytku týmu - důvod byl jediný a jednoduchý, nehodlal jsem ze sebe vykoktávat písmenka místo slov, protože tak nějak by to dopadlo, kdybych musel čelit myšlence, že Eimi stojí jen pár kroků ode mě. Můj odstup od nich byl značný a vzhledem ke způsobu, jakým jsem to provedl, to spíše vypadalo, jako kdybych jimi pohrdal anebo se s nimi nehodlal nijak přátelit, prostě je ignoroval a co možná nejlépe se jim vyhýbal. "Jsem Kojirou," zopakoval jsem své jméno, ale tentokrát mnohem oficiálnějším tónem hlasu, možná proto, abych zdůraznil to, že jsem ho už jednou říkal, stejně tak jako ostatní, a přesto se na něj sensei zeptal: "Z klanu Tsurishi, či rodiny Tsurishi, jedno či druhé, nejsme až tak početní. V tomto ohledu také nejsem zrovna místní. Je mi 13 let. Podstata Suiton. Specializace v taijutsu a ninjutsu." Nic širšího jsem neudal, protože podrobnosti by měl mít v našich složkách z akademie, co se našich schopností týče, a tedy byla by to ztráta času. Určitě nás nejdříve donutí bojovat s ním anebo proti sobě navzájem, takže říkat mu něco, co si snad nepřečetl, by bylo kontraproduktivní. Honilo se mi hlavou, jestli vůbec ty složky četl a jestli vůbec nějaké dostal.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeTue Mar 20 2012, 20:33

Shiritsu

Poslouchal sem jak ostatní o sobě něco řikájí,ale vůbec mě to nezajímalo jdiný že náš sensei je hodně mladý.
Hmm mladý sensei co se specializuje na Taijutsu to je velmi dobré dá se od něj něco naučit,vypadá že je docela i v pohodě a ty ostatní? nelíbí se mi jsou jen překážkou k mému cíly,proč nemůžu ebjt jenom sám sakra?. Řekl jsem si trochu naštvaně a otočil se k senseiovi.
Jmenuji se Shiritsu a zbytek se dozvíme později určitě.Řekl jsem hodně stroze a naprosto bez zájmu a čekla jsem co budeme dlat dál už sem chtěl začít trénovat anaučit se něco a nekecat zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeThu Mar 22 2012, 20:48

Hiro

"Príliš ste mi toho o sebe nepovedali, ale myslím že na vzájomné spoznanie sa, budeme mať času dosť." Na chvíľu som sa odmlčal a následne pokračoval "Ale ešte pred tým ako sa spoločne vidáme na misiu, potrebujem mať presný obraz o vašich schopnostiach" Po týchto slovách vám muselo byť jasné čo bude nasledovať...
"Dáte si skutočný boj, všetci traja proti sebe, posledný ktorí bude stáť na nohách vyhráva..." Znova som sa na vás usmial a zo slovami "Boj !" som zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeThu Mar 22 2012, 21:10

Tsurishi Kojirou

Několika skoky dozadu jsem se dostal co nejdál od zbytku týmu, na tohle - na souboj - jsem byl již připravený, protože jsem čekal, že k tomu dojde. Jakmile jsem byl dost daleko, složil jsem pečeť: "Mizubunshin no jutsu," a vytvořil jeden klon, vody v okolí nebylo dostatek a na víc jsem nehodlal zbytečně plýtvat chakrou na klony. Klon jsem poslal zpět k ostatním, respektive ho nechal se k nim trochu přiblížit s tím, že má odlákat jejich pozornost, a sám jsem se skryl v houští, kde jsem začal svazovat kunaie a shurikeny dohromady na železné lanko tak, aby se po něm mohly volně pohybovat, což vlastně znamenalo pouze je navléct a první a poslední napevno svázat.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeThu Mar 22 2012, 21:39

Shiritsu

Sensei konečně vyhlásil boj.Huráá konečně si můžem trochu zabojovat a zjistit jak na tom sme,muism bejt opatrnej a dávat si pozor.
Všiml jsem si jak Tsurishi dělá pečěte na klony,bylo to jasné a dobře viditelné žádně překvapení bylo i vidět že poodstoupila dozaduu a snažila se skrýt.Jak nenápadné budu si muset nan ní dávat prostě pozor no,nevim an i co umějí,bude to sranda.Řekl jsem si a a poodstoupil o kus dozadu abych měl čaas se bránit,pohledem sem si hlídal toho druhého ten zatím ale nic nedělal,vytáhl jsem si dva kunaie,jeden jesem hodil po tom klonu,na druhém byl výbušný lístek,ten sem hodil po Eimi a nechal ho naschvál explodovat těsně před ní,chtěl sem aby se vytvořil oblak dýmu,kam sem hodil tři chakrová semínka a pod sebe jsem hodil další dvě pro svojí obranu,jsou tak malá že pokud nedokáží vycítit nějak chakru tak si jich nevšimnou.
Tak to by sme měli teď budem čekat na vhodnou chvíli a budem muset dávat hlavně pozor na svojí obranu,kdyžtak mi pomlže tohle.Řekl jsem si a jen se podíval pod sebe,poté jsem sledoval velmi bedlivě a připraven an obranu co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeFri Mar 23 2012, 06:58

Eimi

Odskočila som od týmu, no v tom po mne hodil Shiritsu kunai s výbušným lístkom, ktorý aj vybuchol. Výbuchu som sa vyhla, no nadýchala som sa dymu. Trochu som si odkašlala. Na toto nemám náladu. Mala som sto chutí si ľahnúť a vzdať sa. Hodila som pred seba kunai s výbušním lístkom. Bolo to dosť ďaleko na to, aby som ma oheň nepopálil, ale nešlo to na vás. Hneď vybuchol, mňa zahalil dym. Urobila som pečate a urobila som kawarimi. Keď dym zmizol, vytiahla som katanu a vybehla som na Shiritsua, a keby že sa k nemu dostanem, sekla by som ho do oblasti pravého zápestia.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeFri Mar 23 2012, 14:19

Tsurishi Kojirou - klon

Klon sice možná byl jenom klon tvořený z chakry a vody, ale to neznamenalo, že byl naprosto blbý a tedy při takové vzdálenosti se kunaii bez větších problémů vyhnul. Místo aby však postupoval vpřed, držel si stále odstup a držel vzdálenost tak nějak neustále stejnou, aby nebyl ani moc blízko Shiritsovi a ani moc daleko ode mě, jinak by se zase vrátil do svého vodného stavu. Nezůstával však stát na místě, spíše opisoval část kružnice kolem Shiritsua a vyčkával, co se bude dít.

Tsurishi Kojirou

Připravoval jsem svou zbraň, přičemž jsem uslyšel výbuch, raději jsem se ujistil, že to nebylo moc blízko, kdyby klon zmizel, věděl bych to, to ale neznamenalo, že bych měl jen tak usnout na vavřínech. Jakmile jsem byl hotov, chytil jsem jeden z konečných kunaiů a zbytek kunaiů a šurikenů jsem nechal volně viset pod místem, kde jsem uchopil lanko, což mi umožnilo je držet všechny najednou a přitom si nezranit ruku. Jakmile jsem vylezl ven, obešel jsem zpovzdálí ty dva, abych se jim dostal do boku anebo Shiritsovi za záda.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeFri Mar 23 2012, 21:43

Shiritsu

Eimi se vynořila z kouře a začínala na mě útočit dával sem si odstup právě pro kdyby se tohle stalo měl sem hodně času na zareágování,viděl jsem jí tedy včas a připravil jsem se na obranu,viděl jsem že klon se vyhnul což bylo vícemené jasné,věděl sem ale že to byl klon a že pravá Tsurishi se schovává ve křoví někde byl jsem stále ve střehu a dával si na to pozor.Vodní klon mi docela pomohl protože když opisoval kružnici kolem mě tak se dostal i k Eimi která si na něj musela dávat pozor stejně jako já a muselo jí to znejistit při útoku na mě,.Do ruky jsem si vzal kunai pro svojí obranu a pro jistotu jsem udělal pečětě na kawarimi abych se zabezpečil před přpadným útokem ze zádu,Když Eimi na mě zaútočila jednoduše jsem útok vykryl,v tom sem aktivoval jednu semínko které bylo u mě pro mojí obranu a Eimi začala omotávat nohy kytka která měla na sobě trny a od nohou postupovala směrem ke břichu,trny by jí měly lehce poranit a začít způsobovat křeče v oblasti poranění takže ze začátku nohy a pokud by Eimi je nechala postupovat výš tak i v oblasti třísel a později i briřcha.Eimi musela být překvapená a křeče jí museli zpomalovat minimálně na nohou ze začátku a tak jsem jí kopnul do kolena a kunaiem zaútočil na břicho,kop pokud by byl úspešný tak by jí udělal zranění na kolenu nebo jí minimálně podkopl nohy.Snažil jsem se stále si hlídat své okolí alespon co to šlo.Klon jen kroužil a Tsirishu byla ukrytá. kolem sebe jsem měl stále ještě dvě semínka pro obranu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 10:22

Eimi

Hneď ako zacítila kunai v bruchu, premenila sa na poleno. Pravá Eimi stála za tebou, na jednom zo stromov. Zo zadu som po tebe hodila kunai s výbušným lístkom, čo nebolo možné vidieť ani počuť. Pre prípad útoku som zoskočila a urobila som si dosť veľký odstup od tých dvoch. Najlepšie by bolo keby že si to medzi sebou vybavia, a ja potom dôjdem doraziť posledného. Premýšľala som nad nejakou taktikou, noč nič ma nenapadalo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 16:48

Tsurishi Kojirou

Zajímavé, pomyslel jsem si, když jsem uviděl, jak Eimi zmizela pomocí kawarimi. Zajímalo by mě, kolikrát to ještě udělá, rozhlédl jsem se pořádně kolem sebe a lokalizoval Eimi. Mám tě, jakmile jsem ji spatřil, na nic jsem nečekal a hodil po ní kunai, který jsem držel v ruce, a lanko z té druhé ruky se mi začalo odvíjet. Rychle jsem uchopil druhý, v pořadí, kunai na lanko a hodil jej mírně mimo směr toho původního a nakonec odhodil i ten v pořadí poslední, míříc na druhou stranu. Efekt měl být jasný - zasáhnout ji přímo, svázat železným lankem anebo ji zranit pomocí těch zbylých 3 kunaiů a 12 shurikenů, které na lanku taktéž byly připevněny. Pro jistotu, že se nějakým zázrakem anebo snad nějakou nečekanou fintou, jsem běžel směrem k ní, abych využil toho, že ji útok vyvedl z míry.

Tsurishi Kojirou - klon
Klon stále kroužil kolem Shiritsua a neměnil nijak svou taktiku, když náhle zbystřil, ve chvíli, kdy jsem se dal do pohybu směrem od něj, dal se klon do pohybu směrem za mnou a tedy k Shiritsuovi. Protože sám k ničemu kunaie ani shurikeny doteď nepoužil a vytvořen byl ještě předtím, než jsem je použil na Eimi, měl jich plnou zásobu a tedy začal jich využívat, za běhu po Shiritsuovi hodil kunai následovaný trojicí shurikenů. Využil toho, že díky výbušnému lístku na kunaii od Eimi byl Shiritsu v podstatě v kleštích.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 16:59

Shiritsu

Sakra blbý kawarimi,ale aspon se zapojil Tsurishi do boje to pomůže snad teda.Po tom co se proměnila pomocí kawarimi mi bylo jasné že bude nýásledovat nějaký překvapující útok hned sem se otočil viděl jsem výbušnej lístek kterej na mě letěl,viděl sem ho na poslední chvíli ale stihnul sem udělat kawarimi a pomocí něj se dostat z dosahu výbuchu a tím sem se i vykryl útoku klonu,díky kawarimi sem se dostal za klon na tkerý jsem jednoduše zaútočil kunaiem byl sem za nim a byl to klon takže to neočekával a musel být trefen,poté jsem sem přemístil tam kde na začátku stála Eimi takže daleko od nich a měl sem čas ssi zhodnotit situaci.Eimi měla problémy protože útok Tsurishi nemohla čekat a ještě k tomu bylya zasažena kytkou která způsobovala menší křeče sice se dostala jenom na úroven nohou spíše kotníků ale stejně by jí to mělo zpomalit a znepříjemnit obranu proti Tsurishi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 17:35

Tsurishi Kojirou

Najednou jsem se zarazil, nechal jsem útok na Eimi útokem a nehodlal se ujišťovat, že se z toho nevylíže. Klon!? Rychle jsem zaběhl do křoví a běžel jsem dál, abych se skryl někde mezi stromy. Chce to nový plán. Nedokážu bojovat se dvěma najednou a nemůžu svou energii vyplýtvat na jednom z nich. Proč musí být tým zrovna po třech? Proč nemůže být po čtyřech? Měl jsem ale i myšlenky na spojenectví, mělo to ale háček, s Eimi jsem se bratříčkovat nehodlal a Shiritsu již od pohledu nebudil dojem někoho, s kým by bylo vhodné se spojit, navíc vyhrát mohl jenom jeden, tak to sensei řekl. Může vyhrát jenom jeden... jenom jeden. Potřebuju vodu... Díval jsem se kolem sebe a hledal zdroj vody, na to ale nebyl čas, vytáhl jsem výbušný lístek a přiložil ho ke kmeni nejširšího stromu v okolí. Než mě najdou, bude to trvat, mělo by to trvat, musí to trvat. Skryl jsem se za jiný strom a lístek odpálil pomocí pečetě hada. Jakmile strom dopadl na zem, přišel jsem k němu a použil vodu v jeho kmeni. Není to sice nejelegantnější, ale potřebuji šetřit chakru. "Mizubunshin no jutsu," pronesl jsem, když jsem složil pečeť a vytvořil čtyři klon. Ještě malé úpravy... Dvoum klonům jsem nařídil, aby provedly henge v Eimi, já sám a třetí klon jsme se proměnili v Shiritsua a poslední klon zůstal mnou - pokud mě tedy do té doby někdo nevyrušil, protože přípravy zabraly docela dost času.

NOTE - Shiritsu, Kojirou není holka, už jenom kvůli tomu jménu, Kojirou, -rou = syn, to nemůže být děvče. To, že je trošku jiný z něj holku nedělá.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 19:06

Shiritsu

Tsuriishi pomerně zbytečně skončil s útokem na Eimi při tom byla oslabená a mohl jí sejmout.Hmm to neudělal dobře Eimi je oslabená a zpomalená mohlo to vyjít ty křeče by jí měli zpomalit takže to musíme brát v potaz nyní.Řekl jsem si a trochu se usmál když Tsirishu přestal s útokem tak sem ho sledoval nebyl nijak moc krytý a přeci jenom tréninková louka není až tak rosáhlá aby zmizel někam daleko takže se nemohl schovat až tak zničehonic ještě k tomu Eimi ho musela taky dobře vidět když ho měla u sebe.Použil jsem jedno semínko a dal jsem si ho do rukávu a druhe za krk měl jsem triko takže se to schovalo tam všichni byly v pohybu a semínka jsou velmi malá takže to nikdo neviděl potí jsem hodil jen kunai a shuriken do místa kde se schovával naposled Tsurishi mělo by ho to alespoň trochu vyvézt z příprav na další útok a počítal jsme trochu s tím že Eimi ho viděla dobře a že něco podnikne aby mu nevyšli jeho přípravy.
Obrana by měla být zajištěna musím si dát pozor na ně,nějaká spolupráce neppřipadá v úvahu na to já opravdu nejsem uvidíme jak se to vyvrbí ale musím si dát pozor na obranu,Eimi je trochu zpomalená ale né níijak závažně měla to tam chvíli jenom,Tsurishi ten se zatím jen schovává a nic moc toho nedělá,no uvidímě.Řekl jsem si a sledoval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 19:36

raul2653 napsal:
Shiritsu

Sakra blbý kawarimi,ale aspon se zapojil Tsurishi do boje to pomůže snad teda.Po tom co se proměnila pomocí kawarimi mi bylo jasné že bude nýásledovat nějaký překvapující útok hned sem se otočil viděl jsem výbušnej lístek kterej na mě letěl,viděl sem ho na poslední chvíli ale stihnul sem udělat kawarimi a pomocí něj se dostat z dosahu výbuchu a tím sem se i vykryl útoku klonu,díky kawarimi sem se dostal za klon na tkerý jsem jednoduše zaútočil kunaiem byl sem za nim a byl to klon takže to neočekával a musel být trefen,poté jsem sem přemístil tam kde na začátku stála Eimi takže daleko od nich a měl sem čas ssi zhodnotit situaci.Eimi měla problémy protože útok Tsurishi nemohla čekat a ještě k tomu bylya zasažena kytkou která způsobovala menší křeče sice se dostala jenom na úroven nohou spíše kotníků ale stejně by jí to mělo zpomalit a znepříjemnit obranu proti Tsurishi

Žiadne premiestnenie neovládaš tak bacha na to ! Teraz to ešte nechám tak ale nabudúce to tvrdo potrestám Wink A pokiaľ chceš použiť kawarimi musíš to napísať do predošlého postu a až potom ho môžež v ďalšom poste použiť ! Wink
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 19:51

Tsurishi Kojirou

Než se ozval výbuch, uslyšel jsem, jak na strom dopadl a do něj se zabodl kunai anebo shuriken, možná obojí, ale výbuch nakonec vše přehlušil. Nečekal jsem moc na to, jestli se jako útočník vyjeví Shiritsu anebo Eimi, místo toho jsem provedl svůj plán a místo aby z místa, kde před chvílí vybuchl strom - stihl jsem na něj umístit lístek a než se Shiritsu přiblížil (sám psal o tom, že se od nás - Eimi a mě - vzdálil) jsem jej i odpálil - z dýmu vyběhlo celkem pět lidí - dvakrát Eimi, dvakrát Shiritsu a jednou já sám, kdo byl kdo nemohl Shiritsu vůbec tušit, přesto se ale zdálo, že to, co se jevilo jako já, se drží pozadu oproti ostatním. Všichni čtyři, až na toho pátého, jsme zaútočili na Shiritsua a ten mohl vidět jemný povlak chakry vycházející z rukou jak kopií Eimi, tak Shiritsua. Ať už to bylo již provedené jutsu a jeho pozůstatky anebo příprava na techniku, to se Shiritsu měl teprve dozvědět.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 20:46

Eimi

Žiadne kŕče som nemala, keď že tŕne zasiahli len kawarimi. Videla som ako po mne Kojirou hodil, to čo hodil. Stála som na mieste, a čakala som úder. Už to vzdám... Pomyslela som si, a vtedy ma to zasiahlo. Prišpendlilo ma to k stromu. Super, prehrala som, vy to vyriešte rýchlo... Nudne som im zakričala a sledovala ich bitku, hlavne Kojiroua, teda toho čo sa na neho najviac podobal.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 20:36

Shiritsu

Když jsem se vzdálil byl sem poměně daleko od nich,z dýmu ale vyběhli klony který byli změněni jak na mě,tak na Eimi.Viděl jsem jak mají něco na rukách něajkou chakru nebo co to bylo.Sakra to snad už ne,musí mu docházet chakra když používá tolik klonů ještě k tomu když jim dla další techniku,nemůže vydržet příliš dlouho.Řekl jsem si a čekal jsem než se o malinký kousek přiblíží,běželi přímo na mě pod nohy jsem si za zády hodil na zem další tři semínka zase to nebylo vidět udělal sem to tak aby to vidět opravdu nebylo.Trochu jsem ustoupil a když se ty 4 dostali na úroveň semínek tak je začali rostliny s trny omotávat a způsobovat zranění,nemohli to tušit a bylo to zničehonic,klony se museli zničit při poranění pravý tsurishi se musel vypořádat s tou kytkou kterou měl zatím jen zase na nohách stejně jako Eimi minule a začínaa způsobovat menší křeče v místě poranění,pokud by jí Tsurishi nechal bejt a neřešil by jí tak by postupovala čím dál výš,Využil jsem toho že pravý Tsurishi který nakonec jako jediný z těch 4 zbyl a nerozplinul se měl problémy s tou kytkou a byl zaneprázdněn jí,takže jsem vzal dva kunaie a hodil na břicho a na koleno,jeden kunai měl na sobě výbušný lístek já sem mezitím odskočil dozadu abych zase měl čas na zareágování věděl jsem že je tam ještě jeden klon v podobě Tsurishiho,což sem již odhalil.Samotný Tsurishi musel mít problém se nějak vykrýt útoku a tak jsem čekal na vhodnou chvíli kdy pokračova s útokem.Tak to by ho mělo zastavit ale nebudem nic uspěchávat,začnám mít problémy se semínky už jen tři,než se mi udělají další tak budu muset čekat a to rozhodně nechci.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 20:59

Kojirou

Shiritsův plán byl možná dobře připravený, ale nikdy není na místě podněcovat někoho, koho vyrušíte během jeho příprav, často pak narychlo něco změní, aniž by si to uvědomoval. To sice nebyl můj případ, ale přesto ne vše jde tak, jak plánujete od začátku. Jakmile jsem si všiml, že první z klonů zmizel, věděl jsem, odkud smrdí pes, stejně tak jako to v tu chvíli věděly i klony, pomocí Toukenu jsem zničil popínavé rostliny a podařilo se to i jednomu z klonů, dva skončily na směs vody a mízy ze stromu, ze které byly vytvořeny. To stále ale znamenalo hru tři na jednoho, když v tom zmizel i ten poslední z trojice klonů v přední linii, když ho zasáhla kombinace kunaie do břicha a kolene, to ale nebyl zdaleka konec, poslední z klonů, ten co se držel pozadu, se ke mně nyní přibližoval a tak jsem ho tedy uchoupil a v odhodil klon na Shiritsua, byla to kombinace jeho rychlosti z běhu a mé síly, když jsem mu dopomohl směrem k Shiritsuovi. Vzhledem k tomu, jak to doteď probíhalo, mělo by to vypadat tak, že klon jsem skutečný já, protože který šílenec by se vrhl do předních řad a pak nechal teprve zaútočit klon. Sám jsem se rozeběhl směrem k Shiritsuovi, připraven dokonat to, co se klon chystal začít - za letu se klon rozpřáhl a chystal se při dopadu pěstí atakovat Shiritsua do tváře, já se chystal udělat podobné, ale mířil jsem mu na solar.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 21:34

Shiritsu

Rostliny měly na sobě ostny takže při doteku ihned způosbili sice malé ale stejně nějakeé říznutí takže ten klon se nemohl dostat z rostliny bez toho aniž by ho nějaký trn zasáhl stejně jako Tsurishi,klon tedy musel zmizet i a když jí měl na sobě i Tsurishi tak musel být také zasažen sice třeba jen drobně ale přeci,věděl jsem tedy kdo je Tsurishi jaký je pravý a kdo je klon,Tsurishi byl jemně zasažen a jediný kdo nezmizel byla podoba mě takže jsem veděl že pravý Tsurishi byl proměněn ve mně samotnýho,kytku odendal rychle takže jí měl jen někde na kotníku takže žádně velké křeče nezpůsobila,Tsurishi potom hodil ten poslední klon na mě a on sám se na mě rozeběhl pod sebou jsem měl ještě jedno semínko,které se rozrostlo znovu v kytku s trny a zaútočilo na ten klon který dopadl přede mnou tím se musel znovu rozplynout,rostliny byly s trny byly přímo ideální na ničení právě takových to klonů,a běžel si tedy jen ty,klon se zničil těsně před tvým útokem snažil ses zaútočit na solar,jednou rukou sem útok vykryl a druhou ihned útočil na nos,byl jsi vyveden z rovnováhy takže obrana byla těžší,zároven s mým útokem na tvůj nos sem kopl na tvé koleno a v rukávu jsem měl ukryté semínko jak sem psal minule zaútočila na tebe tedy rostlina s trny na krk a za krkem jsem měl jeětě poslední semínko což byla kytka s jedem který zúsoboval závratě,při vdechnutí nemohl jsi to naprosto čekat takže vyhnutí se bylo téměř nemožné a díky tomu že nebylo použito kawarimi nebo něco podobného čím by mohl utéct by se neměl mít jak dostat z tohoto,útoky šli zároveň a o kytkách nevěděl.Tímto ho musim mít nemůže se z toho dostat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým číslo 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým číslo 5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Tým číslo 8
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Mise :: Treningové pole-
Přejdi na: