Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tsurishi Kojirou

Goto down 
+4
Danieru
Lyall
Aspi
Meiki_Ookami
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 13:22

To už zase skončil? Klasika
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 20:50

Tohoto možná budu litovat, protože postavit se proti hlavnímu adminovi, to není něco, co by si hráč měl dovolit, ale já už tohle nehodlám tolerovat. Tvá ignorace porušování základní hranice slušného vyjadřování, náboženské a sexuálně-orientační tolerance, to je rozhodně vrchol toho tvého nadržování tvým oblíbencům. Je mi jedno, že je Raul tvůj spolužák, ale hodlá-li se vyjadřovat jako debil (a teď to myslím ke vztahu k IQ, nikoliv jako vulgarismus) nehodlám s ním hrát v týmu, a nehodlám to dopřát ani někomu jinému, tj. požádat o přesun, leda by to někdo sám chtěl. Ale intoleranci ani přesto nebudu tolerovat, sice zde nemám žádné pravomoce a mé slovo je tak akorát nic v oceánu, přesto proti tomu hodlám bojovat všemi možnými dostupnými prostředky, a pokud nehodlá hráči domluvit hlavní admin, je možná dobré najít jiné "domluvače". Lyall mi však nabídl kompromis, kdy nebudu muset s Raulem sdílet tým, alespoň s ním v takovém hrát, a já ho přijal. Tak se prosím nevyjadřuj k věcem, do kterých ti nic není, když se nehodláš zabývat věcmi, se kterými bys' něco dělat měl. Hotovo, šmitec, další komunikaci očekávám přes skype anebo PM, protože můj char už je tak dost zaspamen tvou osobou. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 20:59

Aspe, seš sice hlavní admin Cool laugh ale to mě vůbec nezajímá.. Meiki.. ti nic neudělal, tak do něj nemusíš furt rýpat, to ti vůbec nesedí.. je to dětský, sice sám mám infantilního ducha v sobě, ale tohle bych fakt nenapsal.. Raul se vyloženě pustil do Meikiho takovým způsobem, kdy bych si to nenechal líbit ani já, podle mě je to o toleranci, nicméně ta by měla být vzájemná.. Wink meiki toho podle mě vydrží docela dost, když tu hraje s tím, že ho hlavní admin nemá rád.. Teď ses zachoval trošku jak debil, sorry Cool laugh

Podle mě to bylo i absolutně nevhodné tady spamovat, jak kdyby nestačilo, že ses už tady jednou s ním hádal, od čeho je skype? A nebo proč si to vlastně nenecháš pro sebe? Navíc.. je fakt.. že on pokračovat bude.. Wink
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 21:32

Ty si vůl,nesnášim lidi kteří se snaží ze sebe dělat chytřejší než jsou,na tobě je krásně vidět jak se snažíš psát tak aby to vypadalo jak nejseš bůhví ják chytrej,ale porpavdě to tak nevypadá že by si byl.docela by mě zajímalo proč si myslíš že sem debil(z pohledu inteligence tedy) podle čeho to usuzuješ,já nejsem ten kdo nepochopil úplně jednoduchou a stručnou připomínku a hádat si se začal ty mezi námi.Aspire mi nadržuje? hmm zajímavý a jak prosim tě když se na vesnici kde jsem já vůbec nijak nepodílí zase si to příliš nedomyslel.
Jinak Aspire seš fakt straššnej jak ignoruješ naboženství a sexuální orientaci zamysli se nad sebou.
Néé ty mě nechceš v týmu? sakra to ztrácí úplně smysl tahle hra,ztratili v týmu obrovskou hvězdu,největšího inteligenta tady velká škoda mohli sme bejt hodně silný s tebou :DDDDDDD
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 21:50

To, že ovládám gramatiku, to ze mě nedělá inteligenta. To, že dokážu rozlišovat jednotlivá slova, jako je třeba "sem" a "jsem" a nevytvářím od slova "sem" - určení místa, tvary slovesa "jsem" - implikace bytí, ze mě inteligenta také nedělá. To, že dokážu dát před a za oslovení čárku, mezi jednotlivé věty v souvětí taktéž, to ze mě inteligenta také nedělá. To, že dokážu psát na začátku věty velké písmeno, stejně tak jako udělat mezeru za interpunkčním znaménkem, to ze mě inteligenta nedělá. Gramatika patří mezi základní vzdělání, a pokud ji neovládáš, dělá to neinteligenta tak leda z tebe. Aspirovi jsem napsal, že nedělá nic s náboženskou a sexuálně-orientační intolerancí nic, obzvlášť s tou tvojí. Na to, co jsi napsal, nemusím to znovu celé zmiňovat, když jsi mě nazval gayem, kterým nejsem, napsal, že je to má vina, že jsem si udělal takovou postavu: 1) Má postava není mým obrazem, nevím tedy, jak bys' z ní mohl vydedukovat mou orientaci; 2) Stále je to sexuálně-orientační intolerance a ta není zákonem tolerována; 3) Hlavní admin by měl zajistit upozornění a kázeňské potrestání za porušování zákonů země, ze které pochází hráč, v našem případě ČR, kdybys' byl Slovákem, tak obou zemí; a kázeňské potrestání je za porušení zákona jenom malým šálkem jinak velké kávy, ale já to nevyžadoval, přesto mě reakce typu: "Je mi to jedno, ať si porušuje zákony, uráží na cti, intoleruje, jak se mu zlíbí." V takovém případě nelze nevidět nadržování.
A ještě poznámka, kdykoliv mě nazve někdo inteligentem, toto označení neguji, neboť se tak necítím, pouze nehodlám ničit svou mateřštinu, jak se rozhodli někteří, jako například ty. A nezačal jsem se hádat s tebou, v tvém případě jsem spíše z tvých primitivních vět a nadávek vyloženě vyletěl a poslal tě slušně do háje, respektive jsem tam poslal sám sebe, protože tam někoho na tvé úrovni nemá cenu posílat (raději připomínám, že nezmiňuji, zda-li je ta tvá úroveň pro mě nižší anebo vyšší než-li ta má). Pokud by se tady někdo měl nad sebou zamyslet, ačkoliv jsi to mířil na Aspira - a to ještě ironicky - měl bys' to být ty.
A poslední polénko do ohně na závěr - tvé poznámky jsou možná jednoduché, co se slohem a gramatikou týče, za to pochopit je tak, jak je tvé myšlení zamýšlelo vyjádřit, to už je pro mé vlastní myšlení problém, a pokud tento blok mezi námi existuje, je jen a jen dobrým řešením to, že nebudeme ve společném týmu.
Možná jsem měl použít nějaké silnější interpunkční znaménko, no, použiji ho na závěr... Můj skype je MeikiOokami, tak si ho zapiš, a můžeme si popovídat tam!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 07 2012, 21:27

Char byl po technické, grafické, vzhledové a částečně i příběhové stránce pozměněn, mezi technicko-grafické změny patří změna písma - velikosti a barvy; vzhledem se char změnil díky přidání obrázků a výměně hlavního obrázku za více odpovídající vzhledu charu; po příběhové stránce byla doplněna kapitola (ne)chtěných vzpomínek. Sice nic moc, ale alespoň trochu jsem se zabavil, když už se toho moc jiného v Shinrin neděje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsurishi Kojirou   Tsurishi Kojirou - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsurishi Kojirou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Charaktery-
Přejdi na: