Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Voľba

Goto down 
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Voľba Empty
PříspěvekPředmět: Voľba   Voľba Icon_minitimeSat Mar 31 2012, 23:47






Chcel by som rozpísať, ako som už v Iwagakure u Renjiho Haganeho (Joemandel) ukázal, možnosti volby, o ktorej som už napísal v topiku "Podpisy" Kedže to nechcem velmi rozpisovať, ukážem názornú ukážku z hry Smile
_________________________________________________________________________________________________________________________

>>>Toumuro

Rozbehol sa. Počul si jemný dopad chodidiel o drsné kamené dno jaskyne. Bol už blízko. keď si zdvihol ruku k úderu, začul si udivený výkrik. Ak si otvoril oči. uvidel si akosa chakra okolo nehorozplíva. Odsúva od teba. uderl si. maska praskla. Už to nebol stroj, už to bol človek. vykríkol. Pera praskla ako utrhnutá bobuľa. Praskla a jej štava vytiekla. Líce napuchlo. Chlapec, možno 14 ročný, sa začal plaziť od teba. V očiach mal strach. "Prosím, nezabíjaj ma." Ozval sa vydesený hlas, tenký a sekavý, akoby mal v ústach železo, brániace hovoriť. Rýchlo si sundal masku. Slzy mal na okraji očí. začali tiecť. "prosím, poviem ti všetko, len...prosím...nechaj ma ísť!" mal si možnosti. Mal si na výber. čo všetko si bol ochotný zaplatiť za smrť tsuchikageho?

- Zabiť - (červená volba)
- Vypočuť a následne sa rozhodnúť - (ANBU volba)
- Nechať ho ísť - (zelená volba)

_________________________________________________________________________________________________________________________


Tu som dal Joemu 3 možnosti. Počet možností závisí od situácie. Niekedy to môže byť iba "áno" a "nie", alebo klasické "dobro" a "zlo". Inokedy tie možnosti nie sú tak jednoznačné, preto farba určuje podla danej situácie, čo vyznie zle a čo naopak dobre..
červená farba značí "zlú" vec, alebo v danej chvíli menej "správnu". Avšak neskôr v budúcnosti sa môže ukázať ako dobrá. Naopak, zelená je tá, ktorá sa zdá v danej chvíli najsprávnejšia, či skôr, najmenej stve svedomie. Pod červenou sa často dávajú aj kruté, avšak často nevyhnutné rozhodnutia...zabiješ 1 aby si zachránil 15 a podobne. 3 farba, modrá je takzvaná "stredná cesta", ktorá buď môže presunúť rozhodnutie na inú osobu, môže to byť rozhovor, s tým, koho máš popraviť a následne sa až rozhodnúť, alebo cesta, ktorá nie je ani dobro ani zlo, nepomôže ale ani neuškodí. A tu je štýl odpovede, ktorú by som ocenil aby ste dávali. Trocha som upravil Joeho odpoveď...
_________________________________________________________________________________________________________________________


- Vypočuť a následne sa rozhodnúť - (ANBU volba)
Renji Hagane

Môj následný úder bol úspešný, avšak jeho reakcia ma dosť zaskočila. Taký strach. Rozhodne to bolo niečo divné. Bolo to niečo na mne? Alebo snáď nie? Žeby nejaké genjutsu? Slovami mi dal najavo, že jeho osud je v mojich rukách ale zjavne toho vedel mnoho.
"Hovor teda čo vieš!" povedal som mu.
_________________________________________________________________________________________________________________________


Vždy nad meno čakám možnosť, ktorú ste si vybrali a zdôrazniť ju v poste..nič viac Smile ďalej čakám že si uvedomujete, že vaše rozhodnutie môže úplne zmeniť dej príbehu, či okamžite alebo neskôr Smile A posledne, vaša postava môže vďaka rozhodnutiu aj umrieť. A ja očakávam, že keď sa tak stane, nezačnete na mna nadávať že som Ko*ot a že vám ju mám vrátiť, ale príjmete to s nejakou tou cťou a rozpíšete sa, rpetože to bude váš posledný post s ňou Smile
Ale aby ste si nemysleli že som hajzlík, ak vaša postava umrie následkom rozhodnutia/voľby, máte možnosť si urobiť novú postavu, s rovnakou úrovnou (Rank, počet techník) Avšak upozornujem že techniky aj príbeh aj povaha musia byť odlišné od pôvodnej Smile
To je asi tak všetko...Môžte na to nadávať, ale ja to ajt ak nezmením Cool laugh Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
 
Voľba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Volba novej legendy (Juto)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Diskuse Iwa-
Přejdi na: