Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Na každého přijde řada

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Na každého přijde řada Empty
PříspěvekPředmět: Na každého přijde řada   Na každého přijde řada Icon_minitimeMon Apr 30 2012, 17:12

Bylo to už zjevné a věděli jste, že to jednou musí přijít. Dva roky uplynuly jako voda a my zde dokázali něco, o čem se některým ani nemůže zdát. (Nemířim tim na žádnou zbarvenou osobu). Jsem pyšnej na to co jsme tu dokázali a bez vás bych nebyl vlastně nic, takže děkuji vám všem. (Ano i tobě Seven, ale neber to jako nějaké pobídnutí k sexuálnímu styku.) Nebudu psát nic srdcervoucího, beztak to nikoho nezajímá, ale moje práce zde už musí skončit. Zůstanu adminem, protože nikdy nevíte, kdy mě ozáří andílek a začnu zase hrát.

Mám pro konec několik důvodů. Nestíhám školu, z dějáku jedu zase hezky pětky. Začínám mít i osobní problémy, co se týče venku, protože se ze mě stává docela arogantní grázlík navenek, takže to musim začít řešit a doslova se s tim i porvat. Ale dál nebudu nic vypisovat, protože stěžovat si umí každá nula.

Vždy jsem myslel, že když tu padnu já, tak KW definitivně skončí, ale už tomu nevěřim, protože Juto ikdyž mě začínal štvát, jak mi den co den psal, ale to mi aspoň ukázalo, že existuje člověk jako já, ale jiné povahy. Proto si dovolím nechat KW už ve vašich rukou. Nedám nikoho z vás adminem, zůstane jen Ramaru, se kterym jste všichni v kontaktu a on vim, že vyhoví vašim prosbám.

Nemohl jsem už vést vesnici, ikdyž mám stále nápady a vim, že Runzu měla neskutečný potenciál, tak nevim proč, ale prostě jsem neměl chuť. Chtěl jsem vést s Ramim Exil, ale to taky nějak nevyšlo. Doufám, že na mě nezapomenete a budete na mě vzpomínat, jako na toho hajzla, který smazal Redovi forko a postavil se na vlastní nohy se silnym týmem a dovedli KW k dokonalosti. Cool laugh

Možná se někdy ukážu, možná se neukážu už nikdy. Ale o jedno vás prosim, nikdy nedovolte, aby tu měl hlavní slovo Adop a eL, to jsou hnusný opičáci, kteří si to nezaslouží. Cool laugh Cool laugh

Čágo a KW drž se. Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Na každého přijde řada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na každého přijde řada   Na každého přijde řada Icon_minitimeWed Jun 13 2012, 22:19

Jak říká Aspire, po dnešku.. mi to všechno došlo, už nemám vůbec sílu na nějaký Kagování a hraní, nebo vůbec působení tady.. Den, co den.. to je horší... furt nějaký starosti a přichází to s věkem, kord, když člověk žije sám... a má nějakej sen, omlouvám se všem.. Ale prostě mi došlo, že to už tak nejde, klidně Vám pomůžu, když se ozvete, tak můžu udělat grafiku nebo tak, tu novou ještě dodělám, aby se neřeklo, že jsem hajzl, ale fakt to teď nedávám, všechno.. Poslední na co myslím je právě KW, mám ze všeho domotanou hlavu a nevím kam vykročit napřed.. Je tady spoustu skvělých lidí, úžasnej kolektiv a nejlepší asi ze všech Juto, kterej mě tu doprovází už hooodně dlouho a jsem za to rád, ale všichni tu jsou skvělý.. Adop, Vodovod.. prostě každej hráč snad;), i když si z určitých sem tam děláme prdel a taak, to je prostě normálníSmile.. Se Shinrin můžete udělat co chcete, ale byl bych rád, kdyby jste ji spíše zarchivovali, páč možná, až budu mít jednou čas se můžu vrátit, na Skypu mě můžete zastihnout furt, ale jako hráč už to fakt nedávám.. Omlouvám se všem za čekání na nějakej post, ale zkuste to pochopit, že to jde aji s věkem a všechno:).. Snad s Vámi můžu být aspoň ještě nadále v kontaktu..
Mějte se a pevné nervy všem Kagům, ať už stávajícím nebo budoucím:) KW bude vždycky nejlepší forum, který kdy bylo vytvořené a žádné levné sračky to neshodí.. Je to sice kratší řec, ale nechci psát zbytečné dlouhé povídačky;)
Návrat nahoru Goto down
 
Na každého přijde řada
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Smutek přijde na všechny
» Věděli jste, že to přijde!
» Rada 5.
» Rada
» Rada vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: