Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smutek přijde na všechny

Goto down 
+6
Clover
Meiki_Ookami
Damrod
ObY
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:56

V Suichu se spustil slabý déšť a celá utichla, protože se všichni sešli na pohřbu Sayara Kentiriho. Už tam byla vykopaná díra a velký kamenný náhrobek a u toho velká černá uzavřená rakev. Jiro už stál za rakví a pozoroval příchozí.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:59

Saburo
Přišel jsem v nejčernějším oblečení,který jsem našel...
Měl jsem sklopenou hlavu a sedl jsem si na nějbližší lavečku,která tam byla...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:00

Shinju

Přišla jsem v černém ,,Pytlu na brambory".
Člověk by si skoro myslel že to sou šaty ale nakonc by si řekl že se mýlí.
Přišla jsem pomalu k Jirovi ale stále jsem nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:04

Iwashi

aj z bratom sme prišli boli sme zatichnutí a oblečený v čiernom dokonca aj koketsu bol tichý
bol to dobrý človek čo som počul možno aj hrdina povedal som si pre seba


Naposledy upravil Deidara dne Tue Mar 30 2010, 21:09, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:05

Jiro

"Prosím Shinju." Naznačil, aby sis šla stoupnout tam, kde stojí všichni.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:08

Tatsuya

Zašel jsem "domů" a vzal jsem si přesně ten oblek, který jsem měl na svatbě, i když byl na některých místech potrhaný od těch kvítků. Ani nemám nic pořádnýho... Nechci tam být jako nějakej vandrák... Je to pohřeb Sayara... Obléknul jsem si oblek a Kiteisochiho jsem nechal spát doma. Stejně bys udělal zase nějakou šaškárnu a potřebuješ si odpočinout.
Vyšel jsem do deštivého počasí, které jako by vyjadřoval svůj smutek k tomu, co se stalo. Já nevim... Stále tomu nevěřim... Byl bych tak rád, kdyby to bylo jen genjutsu... Se smutným výrazem jsem procházel skrz kapky deště, které se rozplácly vždy s ránou o oblek, který naštěstí nepropouštěl vodu, nebo jsem si toho nevšiml, protože jsem byl z pohřbu trochu mimo. Šel jsem skoro jako tělo bez duše a když jsem přišel na místo, kde už byl vykopán hrob, stál tam kamenný náhrobek a černá rakev, tak na mě dopadl ještě větší smutek. Už asi není naděje... Kdybych se mohl podívat... přesvědčit se, že je to pravda... A zjistit, že to pravda není... Proč.. Do očí se mi vrhnuly slzy. Jsem baba.... Ale jinak to nejde... Sayaru byl ten nejlepší člověk, kterého jsem znal... Jenom Shinju jsem měl ještě víc rád... Tak proč?
Slzy jsem si ani neutíral a v pozadí celé sešlosti jsem jenom koukal na to, co napáchala moje hloupost. Kdybych se tenkrát, když jsem ho potkal, zachoval normálně, tak by tu možná ještě byl... Ale to už je teď jedno... Moje oči zrudly pod návalem slz a já neměl vůbec sílu k tomu, abych je zastavil.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:11

Sora

Přišla jsem v černém,a stoupla jsem si trochu do pozadí
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:13

Masaru

Měl na sobě černý oblek a se Sorou přišel k pohřbu. Nic neříkal a stál na místě.


Naposledy upravil MrSrotak dne Tue Mar 30 2010, 21:28, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:23

Koketsu

Stál som ticho a mal som sklonenú hlavu. Nemám rád pohreby sú také smutné. Ty máš ale pozorovací zmysel. Okomentoval sucho démon.Nemám chuť sa s tebou hádať musím sa sústrediť.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:25

Nami

Nami měl na sobě černý ohlek se znakem jeho klanu na krku a čelenkou ve vlasech.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:25

Na pohřbu se rozehrála hudba a všichni utichnuli jen vzlikot a padání děstě bylo slyšet mezi hudbou.


Jiro

Pomalu jsem se porozhlédl po všech přítomných a sjela mi slza a spadla na rakev Sayara. "Sayaru Kentiri, bratr, sensei, snoubenec, přítel a v neposlední řadě největší hrdina Suichugakure." Zahájil jsem proslov. "Jeho síla nespočívala jen v technikách, ale i jeho velkém srdci a mocném mozku a to ho dělalo jedinečným. Už jako mladý, kdy jsem byl starší o několik let než on jsem byl na tom dost špatně, ale on mě podržel ikdyž byl mladší a měl to snášet hůře než já tak to dokázal potlačit a staral se o mě." Řekl jsem a několik slz se smíchalo s kapky deště dopadajících na zem. "Byl to člověk jehož síla chránila celou vesnici a ikdyž měl na to, aby se stal novým kagem tak věděl, že je to můj sen a místo mi přenechal jako hodná bráška a raději přijmul senseiování týmu než moc jakou mám já." Podíval jsem se znovu na všechny lidi a pak sáhl na kryt rakve. "Dával do svých žáků důvěru a věřil, že se vypracují až na vrchol a rozhodl se je bránit až do své smrti, protože věděl, že jsou silnější než on a také v nich viděl velké přátelství a lásku." Podíval jsem se na Tatsuyu a Shinju a pak přejel na Sabura. "Budeme na něj vzpomínat s láskou a úctou jako k muži, který se mohl nazývat hrdinou a také hrdinou na vždy zůstane." Dodal jsem posledních pár vět.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:42

Montaro

Všichni až namě ... todle mně nezajímalo ... byl jsme ve svým klasickým bílo/šedým oblečení a byl zanima na Stromě/Domě ... a ležel jsem i tam
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:51

Tatsuya

Sklopil jsem hlavu, bylo to na mě moc. Nikdy jsem vlastně nikoho neztratil a tak to byla ukrutná bolest... Když umíral, zemřel s úsměvem... Chtěl, abychom se usmívali... Ne plakali... Vše jednou zmizí, ale láska a přátelství překoná vše... Sayaru miloval vesnici... Dohlížel na ostatní... Rozdával úsměv, ale nakonec... jako každý odešel a nechal za sebou moře smutku... Ale já to tak nenechám... Musím zesílit a prázdno, které se tu udělalo vyplnit... I když ho nikdy nebudu moc plně nahradit, tak... se o to alespoň pokusím...
Podíval jsem se směrem k Jirovi a usmál jsem se, jako plamínek uprostřed nepohody, protože jsem nechtěl, aby Sayaru odešel s tím, že kvůli němu je někdo smutný...
Neznal jsem ho moc dobře... Ale nepřál by si, aby to tak skončilo... Něco je úcta a něco jiného je smutek... Smutek má pominout, ale úcta zůstane... Úcta k památce hrdiny.
Utřel jsem si slzy a úsměv jsem na tváři ponechal. "Byl jste ten nejlepší člověk, který mě kdy uznal... I když jsem hovado a idiot... A já jsem neměl čas se Vám odvděčit," řekl jsem do větru. Byl to můj slib, slib toho, že svou chybu napravím.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 13:05

Saburo
Měl jsem jenom sklopenou hlavu směrem dolů...Nevmínal jsem okolí...
Sayaru bude pomstěn...Možná ne mojí rukou,ale bude...Člověk,co mi aktivoval Suinatar...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:59

Shinju

Nezmohla jsem se na žádná slova která by tuto situaci popisovala.
V tuhle chvíli jsem nedokázala ani pořádně přymýšlet.
I když správný ninja by měl držet citu na uzdě.
Tak jsem v tuto chvíli brečela jak malé dítě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:10

Tatsuya

Pomalu jsem se otočil a dal jsem se na odchod. Pokud to chci udělat, tak také musím začít trénovat... Pro Sayara... zesílím a ochráním vesnici před vším zlým... Zatnul jsem pěsti a odešel jsem "domů", kde jsem si sundal oblek a oblíkl jsem si normální oblečení na trénink. Je na čase zesílit a stát se oporou pro ostatní...
Probudil jsem Kiteisochiho. "Je na čase začít náš trénink," řekl jsem mu a odešel jsem i s ním na louku, kde jsme začali trénovat na stromě. Chtěl jsem Kiteisochiho naučit tomu, aby mi v boji pomáhal jako rovnocenný partner, abych nemusel neustále používat Yajuu no Ro-bu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 19:50

Jiro

Sayarovo tělo bylo v rakvi zakopáno a já odešel a objevil se u Tatsuyi. Ve chvíli, kdy jsem se objevil se v dálce zablísklo a ozval se hrom. "Tatsuyo," Řekl jsem a dal mu ruku na rameno a v druhé ruce držel náhrdelník, který byl jakoby kámen a na něm černá pečeť. "Ochraňuj Shinju a prosim tě, nikdy ji nezraď. Věřím v tebe a Sayaru v tebe taky věřil a oba jsme věděli, že jsi silný ninja. Já si najdu toho, kdo zabil bratra a pomstim jeho smrt a vrátím se. Brzy se objeví někdo kdo vesnici povede než se vrátim." Řekl jsem a sjela mi slza. "Neříkej nikomu proč jsem odešel a když se budou ptát tak řekni, že jsem odešel na naléhavou misi." Řekl sjem a v zápětí vyfouknul bublinu a vlezl do ní a odletěl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 19:54

Tatsuya

"Nezklamu Vás," řekl jsem mu na to a raději jsem se vrátil do vesnice. Co to bylo za náhrdelník? Honilo se mi hlavou. Měl bych najít Shinju a promluvit si s ní... Nebo raději ne, nechám to na později... Rozmyslel jsem si svůj původní úmysl a vydal jsem se hledat někoho jiného. Koketsu, Iwashi, Masaru... No jo, Masarovi jsem ještě nedal ten krystal. Vzpomněl jsem si a vydal jsem se ho hledat. Kde je jeden, tam bývá většinou i ten zbytek... Nejspíš se někde poflakuje se Sorou.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 19:58

Koketsu

Hneď ako odišiel Jiro tak som išiel preč aj ja any som nepočkal na brata.Niekedy je vážne nanič byť shinobi. Prečo. Opýtal sa nanabi. Ty máš ešte lepší pozorovací talent ako ja. Odpovedal som mu a vitahol som krištál od Tatsuya a prezeral som si ho.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 19:59

Iwashi

stále som tam stál a ako socha a urovnával som si myšlienky
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:00

Masaru

Stál vedle Sory, pak Jiro někam odletěl, předtím jak odlětěl mluvil s Tatsuyou. Masarovi to endalo, a vydal se za Tatsuyou Nazdar Tatsuyo, kam to Sendokage odletěl? Snad se nešel pomstit... pomsta není správná cesta Ale... to je asi jeho věc
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:04

Tatsuya

"Ne, to ne," řekl jsem mu, a vypadalo to dost věrohodně. "Jen měl důležitou misi a dal mi tenhle náhrdelník," ukázal jsem ho. No, asi bych si ho měl dát na krk... Náhrdelník jsem si dal na krk. "No, ale k věci... Potřeboval jsem Ti jenom něco dát... Za tu záchranu," usmál jsem se na něj a vytáhl jsem z kapsy krystal, který jsem od návratu neustále nosil pro případ, že bych ho znovu potkal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:06

Tatsuya -> pečeť na náhrdelníku zazářil, ale nic víc se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:08

Masaru

Důležitá mise heh zasmál se v duchu Wow pekný šperk, asi v něm bude něco mocného..
Pěkný krystal, díky, fialová je zrovna moje oblíbená (byla to fialová že? Cool laugh) pak ten náhrdelník zazářil Jop... něco v něm bude heh zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:09

Tatsuya

Prohlédnul jsem si náhrdelník, který se rozzářil, ale nic víc se nestalo. Třeba je to nějaký ten krystal z jeskyně... Ale takhle černé... Ne, ty tam rozhodně nebyly... Tak co to je? Prohlédl jsem si pečeť na náhrdelníku a přejel jsem jí prsty. "Možná se mi to jen zdálo," uvažoval jsem nahlas.

/Fialová/ Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smutek přijde na všechny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smutek přijde na všechny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Na každého přijde řada
» Věděli jste, že to přijde!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
» Chladné noci na pláži [Nevim jestli je povídka vhodná pro všechny věkové kategorie]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: