Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Aizen Karakura

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeMon May 28 2012, 20:41

Jméno : Aizen Karakura

Věk : 12

Oblíbené : Dango, knížky, silná jutsu

Neoblíbené : Tréning, zelenina

Rodina : Strýček

Povaha : Veselá

Historie : Aizen se narodil do vcelku normální ninja rodiny, otec byl jonin ,jeden z nejlepších, a matka Chunin. Bydleli jsme jako sousedi mého strýčka který naštěstí ninja nebyl a díky tomu mě mohl hlídat když byli rodiče na misích, což bylo stále častější a častejší. Naštěsí byl a je strýček skvělý člověk se kterým je zábava a umí se starat o děti, tudíž jsem nikdy moc nestrádal. Tak trochu se to změnilo když se ke mě jednoho dne donesla zpráva že matka zemřela na misi kde měla zničit jakýsi most či co, podrobnosti si už moc nepamatuji. Otec zemřel týden na to když se i přez zákaz vedení vydal pro pomstu. Tak jsem zůstal sám se strýčkem a na chvíli jsem se uzavřel do sebe. Což strýček akceptoval ale i tak se mě pokoušel uvést do normálu a díky jeho obrovské píli a nezdolnosti a hlavně úžasné povaze povedlo.
V těch dobách mě strýček také přihlásil na akademii s tím že budu ninja a překonám své rodiče. Jako nápad se mi to líbilo a tak jsem pilně studoval vše na akademii, pravdou ale zůstává že i když jsem skvěle zvládal Ninjutsu a znal teorii Genjutsu tak Taijutsu mi nešlo. Opravdu kdybych se měl spoléhatje na své tělo tak prohraji skoro každý souboj. No ale na práci na svém těle nebyl čas protože zkoušky z ninjutsu byli za dveřmi a jelikož mi to šlo tak jsem se připravil radši na ně. Ten den kdy přišli zkoušky bych prošel bez chybičky bkdyby nechtěli vidět mou Taijutsu zdatnost, která mi docela hodně poškodila průměr.
Ale i tak jsem prolezl s tím že už jsem Genin

Cíl : Překonat své vlastní rodiče.

Klan : není

Podstata : Suiton ( Voda)

Hlavní Atribut : Hodně rychlé ruční pečetě

Zbraň : Není, když tak Kunaii

Specializace : Ninjutsu

Schopnosti : Kawairmi no jutsu

Henge no Jutsu

Bushin no jutsu

Navanuke no jutsu

Kirigakure no Jutsu

Suiton: Suihachi

Shunshin no Jutsu

Suirō no Jutsu

Foto : Aizen Karakura Ninja_scroll_tv_078
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 17:40

Prepáč, avšak RPG2 je nefunkčné, jeho správca je dlhšiu dobu bez PC Smile
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 18:57

// Tak si to můžu přepsat někam jinam nebo musím čekat na toho správce ??
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 18:59

Prepísať niekam inam, ak sa nemýlim tak jeden Admin chystá Exel, čo je vlastne pre Nukeninov, ale neviem, musím sa ho spýtať. Ale Ček (Moderátor tejto RPG2) sa určite skoro neukáže, ak vôbec Wink
Radím dať inam alebo počkať na Ramara, kým sa ho spýtam....
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:04

Dobře tak já počkám a případně si to přepíšu . . . Děkuji za rady a pomoc Smile Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:08

uvidí sa Smile Ale na tvojom mieste by som si dal radšej "klasickú" dedinu Smile Earth, Moon, Forest, Ocul, aj keď neviem ktorý má ešte miesto Smile
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:11

// No tak budu muset nejspíš vyzkoušet všechny . . . Když je to tedy tvé doporučení Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:11

V North je místa habaděj a v Ocul taky Wink Klik
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:19

keby niečo choď na chat Smile tam vysvetlím podrobnosti
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aizen Karakura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aizen Karakura
» Aizen Girihari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: RPG 2 :: Charaktery-
Přejdi na: