Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Aizen Karakura

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:30

Jméno : Aizen Karakura

Věk : 12

Hodnost : Genin

Vyznání : Chybí

Oblíbené : Dango, knížky, silná jutsu

Neoblíbené : Tréning, zelenina

Rodina : Strýček, Gin Takaname (41let)

Povaha : Aizen je od přírody vysmátý chlapík, je na něm vidět že ho jen tak něco nerozhodí a lidé o něm vědí už na desítky metrů daleko už jenom proto že každý svůj pocit a vlastně vše co si myslí dává hlasitě najevo. Často se také pokouší rozesmívat lidi okolo sebe, ale moc se mu to nedaří a to je jedna z mála věcí co ho v životě mrzí.

Historie : Aizen se narodil do vcelku normální ninja rodiny, otec byl jounin ,jeden z nejlepších, a matka Chunin. Bydleli jsme jako sousedi mého strýčka který naštěstí ninja nebyl a díky tomu mě mohl hlídat když byli rodiče na misích, což bylo stále častější a častejší. Naštěsí byl a je strýček skvělý člověk se kterým je zábava a umí se starat o děti, tudíž jsem nikdy moc nestrádal. Tak trochu se to změnilo když se ke mě jednoho dne donesla zpráva že matka zemřela na misi kde měla zničit jakýsi most či co, podrobnosti si už moc nepamatuji. Otec zemřel týden na to když se i přez zákaz vedení vydal pro pomstu. Tak jsem zůstal sám se strýčkem a na chvíli jsem se uzavřel do sebe. Což strýček akceptoval ale i tak se mě pokoušel uvést do normálu a díky jeho obrovské píli a nezdolnosti a hlavně úžasné povaze povedlo.
V těch dobách mě strýček také přihlásil na akademii s tím že budu ninja a překonám své rodiče. Jako nápad se mi to líbilo a tak jsem pilně studoval vše na akademii, pravdou ale zůstává že i když jsem skvěle zvládal Ninjutsu a znal teorii Genjutsu tak Taijutsu mi nešlo. Opravdu kdybych se měl spoléhatje na své tělo tak prohraji skoro každý souboj. No ale na práci na svém těle nebyl čas protože zkoušky z ninjutsu byli za dveřmi a jelikož mi to šlo tak jsem se připravil radši na ně. Ten den kdy přišli zkoušky bych prošel bez chybičky bkdyby nechtěli vidět mou Taijutsu zdatnost, která mi docela hodně poškodila průměr.
Ale i tak jsem prolezl s tím že už jsem Genin

Cíl : Překonat své vlastní rodiče.

Klan : není

Podstata : Suiton ( Voda)

Hlavní Atribut : Hodně rychlé ruční pečetě

Zbraň : Není, když tak Kunaii

Specializace : Ninjutsu

Schopnosti : Kawarimi no jutsu

Henge no Jutsu

Bushin no jutsu

Navanuke no jutsu

Kirigakure no Jutsu

Suiton: Suihachi

Suirō no Jutsu

Foto : Aizen Karakura Ninja_scroll_tv_078


Naposledy upravil kuiku787 dne Thu May 31 2012, 20:19, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:39

takže... Smile

Povahu rozpísať a o dosť. povaha jedného človeka sa nedá vyjádriť jedným slovom, každý je členitý a v rôznych situáciach sa chová inak Smile

Trocha gramatika ty chýba, avšak ja som bol horší + píše sa to Jounin a nie Jonin. ja osobne mám ovela radšej rozpísanú Historiu, aby som z nej mohol vytvoriť nejaký príbeh, ale kedže to nie je moja dedina, nechám to na meikim. Iba ťa upozorním že používaš trocha blbú formu písania, tak radšej prečítaj posty/chary ostatných hráčov, lepších i horších, aby si vedel ako to písať. Len priateľská rada Wink

čo sa týka techník. Shunshin je zakázaný Smile...Z ostatkom nemá problém okrem tých nedostatku informácii. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:45

Napíš k technikám ich význam. Wink
v Kawarimi máš chybu Cool laugh
Jo a ešte ku každej napíš akú má hodnosť (D,C,A) Zo začiatku môžeš mať 2D a 1C ale Meiki ti určite povolí viac Smile Toť odomňa vše Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 19:46

Tak jo, než začnu vypisovat list k úpravě, rád bych tě přivítal ve vesnici a vlastně i na KW, protože jsi tu očividně nováček. Doufám, že to tu s námi vydržíš přes první dosti horké chvíle, než se všechno naučíš a než si tu najdeš nějaké přátele, ale abych zase nezdržoval. Jméno i věk v pořádku, možná by to chtělo přidat akorát u rodiny jméno strýčka a jeho přibližný věk (ten věk být nemusí, stačí opravdu to jméno). Rozpětí oblíbených, neoblíbených nechávám na tobě, takže tam také nemám problém. Povahu to ale určitě chce rozepsat, pojem veselá toho moc o člověku neřekne, možná by to alespoň chtělo napsat, zda-li je introvert/extrovert, flegmatik/sangvinik/cholerik/melancholik, když už ne jednotlivé povahové rysy, anebo vypsat nějaké jeho typické projevy. Historie sice není nijak dlouhá, ale viděl jsem i kratší. Pak se dostáváme ke zbrani, doporučuji si tam přidat ZVN (=základní vybavení ninjy), alespoň několik málo kunaiů a případně nějaké obvazy, Pak už ke schopnostem samotným. Zezačátku má hráč povolené E-techniky, 2D techniky a 1C techniku, někteří povolují i 2C techniky, a pokud nebudou přehnané, nebudu s tím mít problém ani já. Což, dá se říct, i splňuješ, problém je ale s Shunshin no jutsu, tato technika se na forku dost často debatovala, obzvlášť kvůli dávce zneužití ze strany hráčů, navíc je to technika založená na rychlém pohybu těla, řekl bych, že pro fyzicky slabou postavu by se našla příhodnější technika, to je ode mě asi vše.

PS. - nespamujte mi tady Facepalm Ne, díky za pomoc, ale pokud to nejsou extrémy, zvládnu to ještě sám Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Academy student
Academy student
kuiku787


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 28. 05. 12

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 20:20

Tak jsem se pokus to tak nějak vylepšit abych splňoval připomínky . . . No snad se mi to podařilo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 20:25

Za mě je to nyní povoleno, jen co se nějak dostaneš do hry, řekl bych, že sám budeš vědět, co ještě charu přidat. Snad jenom upozorním, že jakékoliv změny v charu, po schválení a zapojení se do hry, je třeba hlásit a to buď přímo mě, přes PM, Skype anebo postem tady do charu.
Teď jenom počkej, až ti to schválí další kage a můžeš se zapojit ZDE
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitimeThu May 31 2012, 20:27

Máš povolené...mne to osobne nevadí..nie si predsa môj Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aizen Karakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizen Karakura   Aizen Karakura Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aizen Karakura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aizen Karakura
» Aizen Girihari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Far North Province :: Charaktery-
Přejdi na: