Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dískuze pro hráče v Suichu

Goto down 
+8
Forward
anthraxik
Damrod
Srotak
Kakuza-chan
Ramaru
Heroes0
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 15:50

Zde se různě bavte nebo si vyvsětlujte boje v SUichu.

Rovnou zde řeknu, že tým 3 se ruší, protože Konan je neaktivní a nic nenahlásila a Mokuto aktivní je asi jen na 25% a to prostě brzdilo mé plány takže v Suichu budou dvě volná místa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 10:23

Kdo ještě neposlal přihlášku na zkoušky at mi ji urychleně pošle
Návrat nahoru Goto down
Heroes0
Academy student
Academy student
Heroes0


Počet příspěvků : 43
Datum založení účtu : 18. 03. 10

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 17:16

Niesom hráč ale neviem kde to napísať Smile ,máte ešte voľné miesto,rád by som si vytvoril druhý charakter,tento by mal mať aj kekkei genkai ale v podstate nič prevratné,bude môcť dokázať lepšie kombinovať Raiton a Suiton Smile tak ako?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 17:47

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:37

EH, berte to teď tak, že je to teď takové volnější, protože teď furt byly nějaké boje a akce tak musim Suichu nechat trochu vydechnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:41

Takže to co plánuješ nebude ? .. nebo spíše bude až dýl ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:45

Určitě bude, protože jsem to docela promyslel (Myslim to jak jeden z těch tajných zastřelili šípem toho jounina) to určitě bude, ale trošku dýl ať se furt nebojuje a neunaví vás to. Přece jen postavy si mezi sebou taky musí pokecat Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:55

jj pravda Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeSun May 30 2010, 13:00

no ta jsem back nevím co se stalo slyšel njsem že mě chytly Rolling Eyes
ale ted fakt nevím co moje postava Animal se ani zničila ... takže jsem mimo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:40

Nesla tě Hiyori, teď jsi nejspíše v nemocnici až napíšeš, jak jsi v nemocnici tak ti tam napíšu co se stalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:18

S bohem Montaro sice jsem tě neznal ale je mi tě docela líto Sad Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:20

Cool laugh Cool laugh toje špatný Verdikt Cool laugh Tomu ta neutralita moc nevydržela dlouho Cool laugh (myslím montarovi)
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:22

no napadnout člena vlastní vesnice a ještě si takhle otvírat hub...pusu na Kageho to je sebevražda i v Konoze natož tady Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:25

No de o to ... že montaro byl vždy arogantní kůli tomu že neměl oči a nikoho , ted má oči tak se zlepší a byl takovej neutrální a ted je Arogantní protože zavřely Hiyori a protože nemůže zjistit co to má na těch rukou holt už takovej je Smile pak co je mu do kageho , tohodle kageho hlavně má za jednoho z těch co ho nic nezajímá jenom si dělá co chce takže ho v lásce nemá Cool laugh Cool laugh a hlavně montaro si de vždy zatim co chce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:33

Teď došel.

Promiň, ale i na mě je moc když hráči jen tak zaútočí na postavy ve vesnici a nemají žádný důvod.

Hold teď prostě bude ve vězení. Musim vás naučit myslet i o následkách a né, aby jste počítali s tim, že napíšete. Příklad "Skáču z sochy svobody a doufám, že to přežiju." a já an to odpovim. "Díky závanu větru se zmírnil tvůj pád a přežil jsi." .... Takhle to ulehčovat už nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:35

šak já jsem stím počítal to k tý hře patří ... mně to problém nedělá vždy tam musí být stinná stránka neboly spíš nasledky Smile ta za co musí montaro nést následky
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:37

To sem zvědavej jak potrestáš mně, když chci sesadit současného Kageho Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:41

Takashi se s váma mazlit nebude Cool laugh Stačí jen to jak řekl Montarovi co způsobil tim co udělal a když zjistí, že se někdo o něco zase pokoučí tak potrestá nejen tu postavu, ale i jeji blízké Cool laugh Tohle není Sendokage jako Jiro Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 20:41

MrSrotak napsal:
To sem zvědavej jak potrestáš mně, když chci sesadit současného Kageho Rolling Eyes

jen do toho Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 18:44

pfff a mě se nezeptáte? copak jsem svůj despekt ke Kagemu nedal najevo dost jasně? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:45

potichu rozprávam Ramarovy aby nás nepočul Aspire
*Ramaru neboj prídeme po montara aj s koketsom len vymisli ako utečieme pred kagem * Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:51

Cool laugh Cool laugh very nice Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:53

Dískuze pro hráče v Suichu Bom hosi drzim vam palce ale prece je to jen kage....muste mit dobrej plan...a jeho dostat trochu dal od vezeni...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 14:48

Je to Takashi, ten se s váma mazlit nebude. Smile
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 14:54

a kde vlastne skončil Jiro? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dískuze pro hráče v Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dískuze pro hráče v Suichu   Dískuze pro hráče v Suichu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dískuze pro hráče v Suichu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Informace pro hráče (přečíst!)
» Krvavá Suichu
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Diskuze Suichugakure-
Přejdi na: