Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)   Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 07 2015, 16:01

Yoshiro Aka - Tayiou

Hmm. Zamručel jsem a poslouchal jeho informace a poznatky. V Tsuki se narodil a přesto o nich mluví takhle. Strčil jsem si ruce do kapsy a snažil se v ní najít nějakou zapomenutou cukrovinku. Kapsa byla bohužel prázdná. Povzdychl jsem si a vzhlédl k nebi. Proč jsi tedy odešel? Zeptal jsem se ho, v tom však se počasí jakoby zbláznilo a já měl z toho špatný pocit. To jsou pořádné vlny. Vytáhl jsem ruce z kapes a chytl se stěžně. Když nás to smete do moře kam plavat? Zpátky nebo do Tsuki? Zařval jsem na něj a smál jsem se jak psychouš.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)   Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10 2015, 22:32

Yosh

"Odešel jsem, protože na ostrově ocení můj potenciál mnohem víc než ti slaboši v Tsuki. Nesnáším ty jejich Idee." Sotva ti odpověděl a už obří vlna narazila do boku lodi čímž vás oba strhla na zem. "Co to sakra? -eh Když nás to smete tak už radši k Tsuki. To bych se ale radši utopil!" Zasmál se ze země a vyškrábal se zpátky na nohy aby mohl znovu chytit kormidlo. Zpustil se do toho prudký déšť který byl jak obrovská sprcha. Skrz něj byla viditelnost nulová a Yosh měl co dělat aby udržel správný kurz.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)   Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 11 2015, 10:23

Yoshiro Aka - Tayiou

Takže samý slaboši.. Zamyslel jsem se a držel se křečovitě stožáru. V tom však se objevila obrovská vlna, já se neudržel a spadl na zem. Tohle počasí fakt nesnáším. Vstal jsem se země a zasmál jsem se. Je to ale celkem zábava bojovat proti moři! To už víc neumíš? Nějaká malá vlna nás nemůže zabít! Předvěd se, ukaž co je v tobě! Stále jsem se smál jako šílenec, který to nemá v hlavě v pořádku. Zvedl jsem ruce k nebi a zíral do výšin. Já chci víc, víc, víc... Olízl jsem si ret a otevřel pusu dokořán. Všemocné slunce mi dá sílu tě porazit!
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)   Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12 2015, 13:20

Yosh

Nějak ignoroval tvé psychopatické výroky a snažil se dál držet kurz. Netrvalo dlouho a vlny ustály pomalu společně s deštěm. Hladina se uklidnila a my se pomalu blížili do Tsuki.

Dál piš do místnosti >

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)   Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ostrov Akijuri
» Nová krev
» Zlá krev (Chizu)
» Charakter - chappi
» Charakter - chappi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: