Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj za čest a slávu vesnice

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
Srotak
Meiki_Ookami
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:14

Všichni geninové týmu 1 a 2 prošli zkouškou a tým 3 také, proto se dozvěděli, že jdou na zkoušky.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:16

Shinju

Byla jsem moc šťastná že i já jdu na zkoušky.
Ale před tím jsem se musela jít kouknout jak se vede Senseiovi. Hned po té co jsme se vrátili do vesnice jsem si to namířila právě do nemocnice.
Došla jsem až k pokoji kde byl Jiro a Sayaru a zaklepala jsem.
Be zčekání jsem vstoupila.
Dobrý den Jiro-sama. Jak se má Sayaru?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:19

Tatsuya

Byl jsem velmi rád, že můžeme na zkoušky. Ale co náš sensei? Měl bych za ním zajít... a za Jirem taky.

Došel jsem v nemocnici k pokoji, kde měl Jiro a Sayaru být a zklepal jsem, po chvíli jsem i vstoupil s pozdravem: "Dobrý den, Jiro-sama a Sayaru-sensei," a poměrně velkým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:21

Masaru

Zjistil tu novinu a celý se rozzařil, pak přišel k Senseiovi a optal se jí Vážně půjdeme na ty zkoušky? A k čemu to je? A kám máme jít? Vybombardoval jí otázkama
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:22

Iwashi

prebral som sa v nemocnici keď som si prečítal papierik že som postúpil na chunnínske skúšky pol som zo sebou spokojný hneď ako som sa s pamätal som sa postavil a obliekol bol som už v poriadku nijakým zázrakom som išiel nájsť našu senseiku potreboval som sa jej niečo spýtať
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:28

Montaro

jak slyším všichni tu řvou že deme na skoušky ... toje teda správa .. malem zabít meho přítele to zato ten test nestál
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:30

Koketsu

Hned som bežal za bratom. Nii-chan počkaj. Poskakoval som a smial som sa.chunínske skúšky super. Vtedy ma nieč napadli. O a nii-chan nemali by sme ísť radšej pozrieť Jiro-sama.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:34

Jiro Kentiri

"Sayaru zde není, stará se o něj speciální lékařská jednotka. Prosím všechny, aby odešli. Chci zde jen Shinju." Řekl jsem a usmál se.

Shika Herini

Usmála jsem se."O zkouškách jste se učili na akademii Masaru. A nikam ještě nechoď. Jiro vám dá v čas vědět."

Aiko Suikafuurado

Stála jsem pod stromem před nemocnicí.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:36

Shinju

Koukala jsem se jak všichni odcházejí a já měla zůstat.
Co jsem provedla? zeptala jsem se sama sebe a koukala na Jira.
Ééé... Jiro-sama.. Ať jde ocokoliv... předem říkám že to nebyl úmysl...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:37

Masaru

Hm......... Ahaaa. Sem to pitomec podíval se připitoměle
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:37

Iwashi

Koketsu vydrž tam je senseika povedal som bratovi keď sme vyšli z nemocnice
Zdravím vás povedal som sensike a prišiel som k nej
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:43

Sora

Byla jsem nadčená zatim do de skvěle,jen tak dál.Běžela jsem kolem nemocnice a viděla jsem Iwashiho a Koketsu ahojte,tak co prošli jste?
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:44

Koketsu

Dobrý deň sensei. Pozdravil som veselo. Zaújmavé bolo to len genjutsu potom moje zápalky. Rýchlo som vytiahol svoje zápalky. Vtedy som si všimol Soru. Hej. A zapálil jednu zápalku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:45

Jiro Kentiri

Usmál jsem se a mávl rukou, aby ke mně přišla blíž. "Víš, Suinatar je zvláštní tim, že se dá dětit mezi rodinami a zkušenější bratr může mladšímu předat část své síly a aktivuje mu tim Suinatar a trvá pak delší dobu než se z toho ten zkušenější vzpamatuje." Jak byla přede mnou tak jsem se kousl do prstu a na čele jsem ji udělal krví znak klanu Knetiri, který vypadá jako kapka vody a uprostřed čárka. Pak jsem na jedné ruce udělal pečeť a prstem od krve ji ťuknul do prostřed znaku a aktivoval Suinatar.
Najednou nějaká síla Shinju odpálila na zem a ona najednou viděla Jira barevně jak jím proudí voda.
Z hluboka jsem vydechoval. "Nezklam klan Kentiri na zkouškách, sestro." Na zdi bylo zrdcadlo do kterého se Shinju podívala tak viděla Suinatar jen na právem oku a levé bylo normální.

Aiko Suikafuurado

"Ahoj vy dva blázni. Tak jak se cítíte?" Usmála jsem se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:49

Koketsu

Ja sa cítim dobe ale neviem ako Nii-chan. Odpovedal som senseike a pozeral sa na zápalku. Poznámku o bláznoch som si nevšimol lebo som bol zaujatý zápalkou. Potom som ju vyhodil.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:50

Sora

Potom co mi Koketsu řekl že prošli tak jsem běžela dál kde je asi teďka Masaru
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:50

Shinju

Byla toho docela hodně... Hodně překvapení najednou...
Vy... vy..Vy jste můj bratr? vykoktala jsem ze sebe a pomalu si prohlížela své ruce.
Zvedla jsem se ze země a koukla do zrcadla.
Vy.. vy jste mi aktivoval Suinatar koukla jsem a usmála se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:52

Tatsuya

Čekal jsem na chodbě, když jsem ucítil jistou ránu z pokoje. Co to sakra? Bez klepání jsem vletěl do pokoje a uviděl jsem Shinju byla jiná... byla něčím zbvláštní: "Co se stalo?" zeptal jsem se nevěřícně a v tom jsem uviděl ty oči nebo spíš oko. Takže už i Shinju...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:52

Iwashi

Blázni možno hej ale blázni ktorý idú nna Chunniské skúšky povedal som hrdo pol som hrdý aj na sebe aj na brata
Môžte nám dať nijake rady spýtal som sa ešte
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:53

Masaru

Šel do vesnice, kde se jen tak procházel, pak potkal Soru a optal se jí Už se těšíš na Chunninské zkoušky? Prošla si taky, že? zeptal se jí Jasně že prošla ježiš, jsme ve stejném týmu, jinak by to nešlo... Co se ptám na debilní otázky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:56

Sora

Ahoj Masaru,samozdřejmě že jse těšim na Chunninské zkoušky.A kde si byl celou tu dobu po tréningu? zeptala se a oddechnula si po dloouhém běhu snad mě to ňák neoslabí
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:58

Montaro

vyšel jsem před nemocnici a porozhlížel se co dál .. achjo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:59

Jiro Kentiri

"Tatsuyo teď odejdi a něměj o Shinju furt strach. Díky." Řekl jsem a počkal až odejde. "Shinju, tvý rodiče byli jen vymyšlení, protože když jsi se narodila tak mě chtěl zabít jistý člověk a nechtěli jsme tě ohrozit a proto já i Sayaru dělali, že nejsme rodina. Teď, když už to víš tak to moc nerozkřikuj a řekni to maximálně v týmu." Usmál jsem se na ní. "A to, že máš aktivované jen ejdno oko je jen gen naši rodiny. I já a Sayaru jsme nejdříve aktivovali jedno a pak druhé." usmál jsem se.

Aiko Suikafuurado

"Rady?" Podrbala jsem se na hlavě. "No, za žádných okolností se od sebe jako tým nevzdalujte a hlavně spolupracujte a vytvářejte taktiky. Montaro slyší velmi dobře a tak bude dobrý jako radar." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:02

Shinju

Teď tam zase vlétl Tatsuya a hned šel zase pryč.
Aha... řekla jsem jen v průběhu jeho dalšího povídání..
No, tak to je pecka. řekla jsem a roadostně se usmála.
A jak se aktivuje a deaktivuje Suinatar Jiro-sama? řekla jsem i když teď mi připadalo divné říkat mu -sama když je to můj bratr...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:08

Tatsuya

Čekal jsem dál na chodbě. Chtěl bych konečně vědět, kdo je můj otec, ale nikdo mi to nechce říct... To vůbec není fér... Ale já na to stejně jednou příjdu a pak... vlastně nevím co pak... "Kiteisochi," zeptal jsem se ho a on už z batohu odpovídal, moc dobře věděl, co chci říct. Ano, na chuuninských se musíme předvést... Chtěl bych být už chuuninem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj za čest a slávu vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj za čest a slávu vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: