Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj za čest a slávu vesnice

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
Srotak
Meiki_Ookami
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:10

Iwashi

Montaro je ale skôr samostatný hráč povedal som smutnejšie lebo ma napadlo že takto asi neprejdeme dalej
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:15

Masaru

Jen sem se tak procházel..... Nevím co mám teď dělat, jen čekám, na signál kvůli Chz
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:17

Sora

Nepůjdem zatim na rámen,eště před skouškama ?? zeptala se a strčila do Masara
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:18

Koketsu

Takže nerozdelovat sa to bude ľahké. Jéé má, nápad zápalky sú dobré ale chcelo by ťo trocha väčšiu oslavu. Rozmýšľal som. Odbehol som trocha od senseiky a brata na volnom priestranstve kde nado mnou nič nebolo. Urobil som pečaťe. Goukayouu no jutsu. A z úst my vyleťela guľa do neba.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:22

Masaru

Ok ale dneska platíš ty
. Zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:26

Sora

Dobře vyrazili jsme k hospodě a po cestě nás zastavil ňáký podivný muž kdo to je kdo jste? a co chcete?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:29

Masaru

Taky se zastavil a začal si podivného chlapíka prohlížet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:34

Jiro Kentiri

"Jen otřeš oko vodou. Jinak hlavní věc Suinataru je, že když nakoncentruješ do zbraně vodu a pak zasáhneš protivníka tak do něj dostaneš trochu vody s tvoji chakrou a po několika zranění se mu voda nashromáždí do určitého místa a tam uhodíš pečetí co máš na spodku rukojeti a voda mu tam zatvrdne a jeho proudení chakry se zpomalí." Řekl jsem ji s úsměvem.

Aiko Suikafuurado

Usmála jsem se. "Budu vám věřit."
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:37

Nami¨

Po dokončení tréninku jsem si šel trochu odpočinout a potom šel za ostatníma dle instrukcí.Když jsem je našel jen jsem se k nim tiše připojil.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:39

Sora

Chlapík povídal ňáké blbosti o historii a nás to nebavilo a šli dál do hospody divnej týpek,nechápu co má stou historií řekla nechápavě
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:39

Iwashi

Ďakujem vám sensei povedal som a uklonil som sa toto mne osobne stačilo teraz už som nám ako týmu veril aj ja
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:44

Nami¨

Když jsem uviděl Soru chan tak jsem šel za ní. "Ahojte lidi".Pozdravil jsem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:46

Shinju

Skvělé... řekla jsem ohroměně s otevřenou pusou. S úsměvem sem na něj koukla a ještě se ho zeptala.
A má Suinatar nějakou schopnost? Zlepšuje něco nebo tak? A stihnu se do zkoušek naučit ještě nějaké jutsu spojené se Suinatarem? Vychrlila jsem na něj rovnou víc otázek...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:47

Sora

Ahoj Nami,jak šlo trénování ? optala se překvapeně
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:51

Nami

Skvěle!Tu techniku jsem se naučil.Jak se vedlo tobě??? Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:53

Masaru

Šel se Sorou do hospody a než vstoupili přišel Nami Ahoj Nami, jak se vede? Nechceš zajít na Ramen? Sora platí zasmál se šibalsky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:53

Tatsuya

Sedl jsem si na takové menší křeslo na chodbě, byla to spíš židle s opěrátky, ale to je jedno.. Jak dlouho tam ještě budou? No... neměl bych je rušit, ale jak aktivovala Shinju Suinatar a proč jen jedno oko? Saburo má obě...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:54

Sora

Mě se vedlo taky skvěle,techniku kterou jsem trénovala jsem zmákla na první pokus.Ani jsem o tom nepočítala řekla a usmála se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:57

Nami

Masaru rád zajdu na rámen,ale zaplatím já.Nesluší se aby platila holka.Potom jsem se otočil na Soru.To je báječné.Těšíš se na ty chuninské zkoušky co mají být teď někdy???
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:59

Sora

Jo,těším se ale kdy budou to nevim.Ale jinak to zaplatím já zavřela oči a usmála se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 19:01

Masaru

Ty nevěříš na rovnoprávnost? Klidně zaplať budeme rádi. Zasmál se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 19:10

Nami


Já na rovnoprávnost věřím,ale věřím i na slušnost.Odpověděl jsem mu a mezi tím se posadil a objednal si rámen.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 19:18

Masaru

Tak hned někoho neodsuzuj, když neznáš okolnosti a sedl si za jeden ze stolů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 19:19

Jiro Kentiri

"Jsi rychlejší, silnější a rychleji se ti regeneruje tělo. Nic nového už asi nestihneš." Řekl tiše Jiro a bylo na něm vidět, že je unavený.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 19:22

Sora

Tak se nehádejte nebo vaše hlavi skončí v rámenu vyhrožovala jim Sora
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj za čest a slávu vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Boj o čest týmu 3
» Sláva vítězům a čest poraženým.
» Šťastná vesnice
» Správa vesnice
» Vůdce vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: