Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chuuninské zkoušky se blíží

Goto down 
+5
joemandel
Meiki_Ookami
Damrod
Rhaegar
Check
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 14:37

Další den bylo všem geninům oznámeno,že jdou na chuunins examp do Soragakure no Sato...Všichni se připravovali...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 14:46

Taka Sorino
Na dalsi den sa Taka dozvedel, ze sa chystaju skusky, po ktorych, ak ich zvladne, sa stane Chuninom. Taka si brusil katany, aby boli na ten den co najostrejsie. Musim si este zvysit pocet klonov, ovladam 4, pomali 5, to vsak na ostatnych stacit nebude. Budem sa musiet spoliehat vestinov na Tai. s tymyto slovami zacal ostrit katanu s novou vervou.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 14:54

Deidara

po noci strávenej tréningom som si ráno konečne ľahol teraz som už v pohode robil techniky aj C2 bol som zo sebou spokojný tak som konečne zaspal ako malé dieťe
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:35

Sorino Yoshi
Došel jsem k synovci,k Takovi,abych se ujistil,že je plně připraven na chuuninské zkoušky...
Vypadá to,že jsi plně připravený...A aktivovat Orlí zrak...Na to máš,bych řekl ještě čas...Ale můžeš se pokoušet ho probudit...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:40

Ushio

Začal jsem si pomalu balit, ale ještě předtím jsem udělal ranní hygienu a taky něco snědl. Do baťohu jsem začal ládovat nějaké ninja vybavení, obvazy, oblečení. Brzo to začne... Sora... to je to město ve výšinách, ne?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:47

Taka Sorino
Uvidel ako k nemu ide otec. "Oci, ale ja nie som dost silny, iba ak by som ziskal orlie oko"
potom sa mu zablysklo pred ocami "Alebo by som ty ich vytrhol" a usmial sa na otca aby vedel, zo on to nemysli vazne. Potom mu povedal "Nesklamem nas klan otec, budem bojavat kam neodpadnem, alebo nezomriem. No to umretie ber z rezervou." Potom vybral katanu z brusu, zamyslel sa a povedal "Co ak prehram hned v prvom kole?? Pretoze tam bude zavisiet aj od tymu, a ty budu mozno slaby...." nedopovedal, ale otec urcite pochopi coho sa obava.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:57

Yoshi
No...Tak za prvý já nejsem tvůj otec...To je Yushi...Já jsem Yoshi a tvůj sensei je Yashi...Sme bratři a ty seš můj synovec...Ještě jsem tě neviděl,že by jsi to pochopil...
Řekl jsem a zasmál jsem se nahlas...
A pokud prohraješ v prvním kole,tak to ber jako výzvu zesílit...Stejně si myslím,že se dostaneš daleko...A...Orlí zrak se projeví sám...Budeš mít pichlavou bolest v očích...Až se ti tohle stane,tak zanedlouho se tvůj orlí zrak projeví...Potom ti já,tvůj otec nebo Yashi pomůžeme...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 16:19

Taka
"Prepac strycko,polpietol som si ta, vyzerate skoro rovnako." Takze ak ma budu stipat oci a predtym tam nebudem mat kyselinu, znamena to, ze mam Orli zrak?? Zahvizdol. potom ho nieco napadlo "Mohol by si mi pomoct s osrenim katan? Jednu uz mam, ale druha je dost tupa."
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 16:58

Renji Hagane

Nemal som čo robiť, a tak som trénoval. Podarilo sa mi s matkinou teoretickou pomocou konečne naučiť novú techniku. Chunnínske skúšky sa blížia a ja tam nemožem prísť len takto. Navyše sa všetko zomlelo tak rýchlo. Ledva som do seba nasádzal, čo som stihol, mieril som k domu Sorino klanu, aby som sa konečne stretol so senseiom.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:11

Yoshi
No...Je to jednoduchý...Jakmile tě začnou pálit oči,tak budeš mít orlí zrak...A katany si brousti ani nemusíš...Akorát si ublížíš...Jen do nich dej chakru a potom sekni proti nepříteli a uvidíš,co to udělá...
Řekl jsem jednoduše...
Návrat nahoru Goto down
Janka
Academy student
Academy student
Janka


Počet příspěvků : 61
Datum založení účtu : 14. 03. 10
Věk : 30
Bydliště : Slovensko - Tvrdošín

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:35

Ayame

Odrána som otravovala otca a ťahala sa všade s ním. (sry , dnes nemám na rpg čas , takže tu nebudem)
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:00

Moroshi Maitre

když vstal tak šel zase dělat kliky na hrazdu.za chílyse oblékl,nesnídal se,udělal hygienu a začal si balit věci do jeho vaku co náho dou u sebe měl.do baťohu si zabalil nějaké kunaie a shurikeny.také nunchaky které moc nepoužíval ale uměl s nimi dobře zacházet.potom ještě kouřové bomby a nějaké to jídlo a pití.potomještě nějaké oblečení a potom vak zavázal a hodil si ho přes rameno.potom jsem došel k Ushiovi a zavolal na něj.Ushio...vylez už ven...jak dlouho se hodlš zbrojit?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:23

Ushio

Hodil jsem ven jednu kouřovou bombu, přímo na Moroshiho se slovy: "Prošlá...", ale ta po chvíli vybuchla a zahalila Moroshiho kouřem. "Tak ne, škoda jí," řekl jsem a svázal baťoh, hodil si ho na záda a vyrazil do Sory. Stejně mě Ti dva už štvou...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:28

Mooshi Maitre

jakmile jsi vyšel ze dveří tak jsi uslyšel.konoha senpuu...ale chvíly se nic nedělo.potom jsem se na tebe z kouře vyřítil a odkopl tě.na hlavě mi naběhla anime žíla.už nikdy neházej kouřové bomby na svého bratra jasný?!řekl jsem mu naštvaně a mnul si pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:31

Ushio

Už mě nebavilo se od něj věčně nechávat odkopnout a tak jsem ho za nohu chytl a jeho airodynamiku a kinetickou energii využil proti němu, přičemž skončil ve stěně domu. "Nes** mě!" řekl jsem rozčíleně a bez dalšího bůhví čeho jsem odešel.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:32

Kaname

ráno som vstal plný energie.
Najedol som sa a vyrazil von.
Chcel som svoj štýl boja otestovať aj proti iným ninjom.
Teraz to skusím na Ushia, to že budem dostávať od Moroshiho nebude mať význam
vedel som kde Ushio býva tak som sa tam vybral.
Keď som dorazil zbadal som tam Moroshiho.
So znechuteným pohľadom som nakoniec niečo precedil medzi zuby.
Čawte, vy nemôžete chvýľu vydržať bez boja? A to ani nepočkáte s odchodom na senseia? .
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:34

Ushio

Hodil jsem na Kanameho temný pohled, který říkal: "Sklapni, nebo poletíš za Moroshim..." přičemž jsem ho míjel a odcházel jsem někam směr Tsuchikageho kancelář.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:35

Moroshi Maitre

na stěnu jsem spadl nohama a odrazil se od ní a dopadl na zem.tohle néni vůbec cool...řekl jsem si,prohlábl si vlasy,ruky strčil do kapes a vyšel k bráně.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:36

Kaname

Keď som zbadal Ushiov pohľad stíchol som a pobral som sa Moroshiho smerom
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:39

Moroshi Maitre

když jsem došel k bránětak jsem si na ní vylezl a lehl si na ní.odpočíval jsem a čekal nadalší genniny.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:41

Kaname

Do sori je dlhá cesta chakra ktorú tu miniem sa my stihne doplniť.
Z vrecka som vytiahol zvitok a zvolal kosu
radšej ju ponesiem celú cestu so sebou ako by som si tam mynul chakru
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:44

Moroshi Maitre

ozvalo se chrápání.usnul jsem.tedyjsem to alespoň předstíral jelikož jsem si chtěl Kanameho vyzkoušet.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:45

Dedisu

Šel jsem si lehnout abych na zítřek byl připraven s mým tréninkem jsem byl spokojen,protože se mi povedl
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:51

Kaname

Točil som si s kosou a opakoval staré údery keď v tom...
...z poza mňa sa ozvalo chrápanie.
Heh, tak rýchlo zaspal, zrejme ho tá cesta moc netrápi
Povedal som si a trénoval dalej.
Ale oči my stále utekali na spiaceho Moroshiho.
Lákalo ma jeho nekrité brucho a tie biele oči...chcel som sa na ne pozrieť.
Nie! Kaname neblbni! Nemôžeš ho rozpitvať, je v tvojom týme.
Potom ťa nepustia na skúšky...ale to by bolo...nie nemôžem

Prehováral som sám seba
Po chvíli som to však nevidržal a z vrecka som vitiahol skalpel.
Pristúpil som k Moroshimu a s nadšením sa na neho zadíval...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:52

Moroshi Maitre

dál jsem předstíral že spím alečekal jsem na vhodnou chvíly.mezitím jsem strašně potichu klepal nohou do zdi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chuuninské zkoušky se blíží Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chuuninské zkoušky se blíží   Chuuninské zkoušky se blíží Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chuuninské zkoušky se blíží
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chuuninské zkoušky
» Chuuninské zkoušky: Vzor
» Chuuninské zkoušky - Místo konání
» Cesta do Suichugakure ( na Chuuninské zkoušky )
» Už se to blíží

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: