Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:46

Vyzvaly vas abyste šli do areny kde se utkáte ve 2 skoušce ...

Dyooku nedoškavě čekal až váš zápas bude moct odstartovat
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:50

Masaru

Sotva dojedl přišel k němu posel, že má jít do areny na 2. zkoušku Soro... du tam kohosi vyklepat, tak se měj... Doufám, že až se znova uvidíme budem už Chunnini Usmal se na ní a políbil jí, pak přišel do arény.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:51

Dedisu

Přišel jsem chvíli po něm,byl jsem již připravenej na souboj.Musim vyhrát chci být chunninem.Řekl jsem si a vešel
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:53

Připraveni ?? .. řekl Dyooku
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:53

Masaru

Ale jo.... řekl váhavě
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:53

Dedisu

Já jo můžem začít.Řekl jsem a začal si připravovat jíl
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:54

BOJ .. řekl a uskočil do postraní
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:57

Dedisu

Vytvořil jsem tři včely nechal sem je rozlétnout a poslal sem je na tebe před tebeou sem je nechal vybuchnout potom sem vytvořil ještě něco z jílu,ale to si kvůli kouři nemohl vidět
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:00

Masaru

Včely vybuchly přímo před ním a Masaru jen stihl nastavit ruky a odletěl několik metrů do zadu postavil se na nohy vyplivl trochu krve Až tak?To se mi libí KazeBunshin no jutsu! vykřikl a vedle něj se vytvořil klon, který začal soustředit chakru do levé ruky. Masaru udělal pečetě na kawarimi a vytáhl katanu z pochvy Už sem tě dlouho nepoužl pomyslel si směrem na svou katanu.Pak spolu s klonem ,který běžel za ním se vydal přímo na Dedise
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:02

Dedisu

Udělal jsem dvě včely.na oba dva.Když byly u vás.Katsu.Řekl jsem a vybouchli u vás potom sem odskočil a začal se připravovat na to co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:04

Masaru

Před výbuchem stihl ještě klon poslat menší masu chakry podobné kunai směrem na Dedise pak se klon rozplynul, originál Masara to sejmulo a ten se proměnil ve špalek.

(tu masu chakry bys díky tomu kouři z vlastní techniky neměl vidět, až na poslední chvíli.)
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:08

Dedisu

Díky tomu že sem odskočil ještě než to vybouchlo měl sem víc času na uhnutí,když jsem si toho všimnul tak sem ihned uskočil.Masa mě těsně netrefila potom sem udělal z jílu velkýho ptáka na kterym sem vyletěl do vzduchu.Asi dvacet metrů nad tebe.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:10

Masaru

klon, malý chakra kunai to je asi 20% mé chakry mam jí dost Masaru yběhl na stěnu arény a vytvořil dva klony, kteří začali po ptákovi házet obrovské množství shurikenů (každý shuriken ubral Masarovi malou část chakry, a když zasáhl tak se rozplynul na větrnou chakru a ještě víc soupeře pořezal).
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:14

Dedisu

Vytvořil jsem tři včely,dvě sem nechal vybouchnout u těch shurikenů,abych je zničil a odletěl sem dál,kdyby nějakej ten shuriken proletěl,Tu jednu včelu sem nechal přeletět ty shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:16

Masaru

Tohle nemá cenu, budu tady jen tak pobýhat a počkám, až mu dojde jíl nebo chakra, ať se klidně vyřádí
přemýšlel. Najednou Masaru i klony začali pomalým během běhat sem a tam, po celé ploše arény.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:19

Dedisu

Lítal jsem si na ptákovi,vyletěl jsem trochu vejš,abych měl čas na uhnutí nějakýho útoku.Jílu sem měl pořád dost a chakry sem měl asi půlku,čekal sem co udělá soupeř.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 14:55

Masaru

Masaru se při běhu díval občasně nahorů a viděl, že soupeř neutočí, tak se Masaru rozhodl, že si to shrne.
Takže.... Má jakousi hmotu asi jíl, ze kterého dokáže vytvořit cokoliv, a to pak nechat vybuchnout... podle toho má buď katon nebo doton, nemá cenu na něj utočit tady z dole, to znamená, že se buď k němu musím dostat já, nebo on ke mně......Počkat... mám to. Klony přibehli k němu Masaru dal něco jednomu klonu a ten udělal Henge, po chvilce, až se menší kouř z henge rozplynul. Začali Masaru a klon házet kunaie proti ptákovi, všechny kunaie (asi 10) letěli docela ve velké vzdálenosti od sebe, a kunai uplně na levo a uplně na pravo měli na sobě pripevněný výbušný lístek. Když se ti tak líbí výbuchy nažer se toho! Vykřikl směrem k soupeři.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:21

Dedisu

S ptákem jsem vystoupal o trochu vejš,aby mě ty kunaie netrefili.Všimnul jsem si že na kunaiích,který sou na straně maj na sobě výbušnej lístek tak sem vytáhl dva kunaie a hodil jsem je po nich,aby vybouchli ještě než ke mně doletěj.Potom jsem vzal dva shurikeny a hodil je potom klonu a Masarovi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:25

Masaru

Kunaie s výbušnýma lístkama vybuchli dávno předtím, než trefili cíl dva kunaie netrefilia proletěli dál, zbytek kunaiů se jen zabodli do ptáka a nic se nestalo Sakra! Vykřikl naštvaně naštvaně a vykryl ty shurikeny katanou
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:31

Dedisu

Odletěl jsem s ptákem zase trochu stranou,tedka s tam neměl klon tak sem po tobě hodil kunai s výbušnym lístkem,kunai mířil na tebe.Když si uhýbal před tim klonem tak se vrátila ta včela,kterou sem minule nechal přeletět,když byla u tebe vykřikl jsem Katsu.S úhybem si to musel mít hodně těžký protože si o ní nevěděl a ještě na tebe letěl ten kunai
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:36

Masaru

Když na Masara letěl kunai, klon, který stál opodál si všiml včely z jílu pohotově přiskočil k včele a nechal se odpálit. Origánál Masaru zatím uhl kunai, Masarovi se jen udělal malinkej usměv na tváři A mám tě špitl polohlasem. Najednou se jeden z kunaiu, který netrefil ptáka proměnil na klon a držel výbušný lístek, a jelikož byl docela blízko toho ptáka, bylo těžký se mu vyhnout. tohle ho odpáli, tohle nerozchodí hehe
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:43

Dedisu

Měl jsem zase víc času na uhnutí,protože sem předtim znovu odlít stranou,takže ten klon musel bejt ode mě docela daleko,jen sem ptákem uhnul na stranu a jen sem ucítil malý žár od toho výbuchu,ale nic moc mi neudělal.Když jsem mu uhnul hodil jsem po tobě znova dva kunaie hodil jsem je s rozestupem,aby si měl težší se tomu vyhnout.Potom jsem letěl stranou a připravoval se na další útok
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 16:18

Masaru

Chjo..... Poď sem dolů a neházej po mě ty železný párátka! Vykřikl směrem k němu a katanou odrazil jeden kunai (druhej byl podle tebe uplně jinde, když byli kunaie s rozestupem) Druhej kunai se ani netrefil. Masaru poodskočil dál a přemýšlel o plánu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 20:10

Dedisu

Ten druhej kunai tě samozřejmě netrefil.Najednou sem zařval Katsu.A zem pod tebou mohutně vybuchla byly to červi,který sem dal do země hned na začátku.Tomuhle útoku ses nemohl vyhnout a ani to nemohl bejt tvůj klon nebo nic jinýho když si nic nevytvořil,tenhle útok tě musel vyřídit protože to byl útok C2,takže vyhnout ses nemohl.Tak a mám tě.Řekl jsem sebevědomě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 20:13

ehm... to si jako v nějakých 5 vteřinách rozesel miny po celé aréně?

Masaru

Slyšel jak říká slovo katsu, jediné co ho napadlo, bylo vyskočit. Tlaková vlna ho odhodila do vzduchu a asi i zlomila jednu nohu, protože tam něco křuplo. K*rva, tohle mě už s*re! Blbej motýle! Masaru už byl v urovni Deidise (díky tlakové vlně a skoku) Masaru udělal pečetě a zařval Fuuuton: ShouShyu! Okolo Deidise se udělalo středně velké tornádo to Deidise oddělilo od ptáka, pak Masaru koncentroval chakru do levé ruky a použil zbytek chakry na poslední jutsu Chakra kunai! vykřikl a hodil směrem do tornáda masu chakry. Až byla masa chakry blízko k tornádu asi půl metru Masaru uvolnil tornádo což znamená, že by ho měl chakra kunai sejmout. Masaru pak bezvládně padal dolů.


Naposledy upravil MrSrotak dne Fri Mar 26 2010, 21:32, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)   4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ryuu Takahashi vs. Masaru Yukisha
» 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)
» 12. Souboj - Deidara Taiqza(Deidara) vs Zero Yookoha(Adop1011)
» Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)
» Súboj sasuke123(Death the kid,liz a patty) vs MrSrotak (Rock lee)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: