Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Už se to blíží

Goto down 
+12
tbc99
Clover
Check
Shadow
Toshi
Páťa
Nagato
Deelay
Pein
Forward
Blackness
Meiki_Ookami
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:44

https://kage-wars.forumczech.com/konohagakure-no-sato-f8/tajne-informace-aspire-check-t521.htm Čtěte prosím i tento topic, abyste byli v obraze.

Kiro

Hlava Tsunade-hime se rozlétla na několik kousků. HOKAGE-SAMA! Zařval jsem na celou vesnici a rozeběhl se k jeho budově.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:46

Ichigo Rokuro

Proč myslíš že tam chci jít určitě tam senseie nebo někoho z jouninu už najdeme...
Nečekal sem na tawariho rozhodnutí a rozběhl se směrem k výbuch...
Konečně zábava

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:50

Aiko

konečne sú v Konohe. Zastane pred bránou a oprie sa o ňu. Spustí sa na zem a zostane tam len tak sedieť.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:29

Reiza

Mířili jsme do Konohy a já jsem už pomalu cítil vůni domova. Je krásné být opět zpět doma. pomyslel jsem si a pospolu s ostatními jsem kráčel branami Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:32

Amaki

Stihol som utiecť z budovy a uhol som sa padaúcim kamenom. Cez brány už prechádzal Reiza, tak som za ním pribehol.Nikedo na náš zaútočil! Idem do boja...ako ty?Spýtal sa ťa
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:37

Reiza

Pokývl jsem hlavou a mé vlasy jemně vlály lehkým, příjemným, teplým vánkem. Hbytě jsem vytasil svou nablýskanou katanu v níž se odráželo slunce tak, že na malý okamžik oslepilo Amakiho. Tak kde se co děje, hm? optal jsem se Amakiho a svírajíc katanu jsem čekal co z něho vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 07:18

Aiko

Otočí sa smerom k Amakimu a Reizovi. Pokúsi sa postaviť, čo sa jej aj podarí a pomaly k nim prikráča. zaútočili?! čo sa stalo?! opýta sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Už se to blíží - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Už se to blíží
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Chuuninské zkoušky se blíží

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: