Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Po chuunins examp

Goto down 
+5
raul2653
Rajsrd
Damrod
Meiki_Ookami
Check
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:37

Když skupina z Iwy dorazila domů,nově zvolení chuuninové byli slaveni...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:38

Ushio

Seděl jsem na jedné ze střech. Ach jo... To bylo určitě tím, že jsem odrovnal sám sebe... Ach jo... Kdybych měl šanci předvést Omote renge. Navíc.. Lin mě ani nepřivítala... Možná se sensei mýlil.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:38

Deidara

priletel som do dediny a potom som už len čakal na zbytok týmu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:45

Lin
Došla jsem k Ushiovi...
Ahoj...Pojď se mnou...Máme misi...
Řekla jsem a šla jsem směrem k Tsuchikageho budově,načež jsem vedla Ushia za ruku...
Když nás nikdo nemohl slyšet,tak jsem se na něj usmála...
Víš...Tuto misi mi dal sám Tsuchikage-sama...Musím jít do jeho kanceláře a vzít nějaký spisy...
Řekla jsem trochu smutněji...
Promiň,že tě do toho zatahuju...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:50

Ushio

"A jaký spisy? Proč nám je Tsuchikage nedá sám?" Co se to zas děje?
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:57

Toshio Taiqza

Po dlhej ceste konečne dorazili do Iwa kde bolo veselo.,, Fuha, konečne doma." zaradoval sa a do náručia mu skočil pes.,, Tatsuo no tu si môj zlatý." potešil sa.,, Už som chuunin." zasmial sa a pohladkal svojho psa.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:01

Lin
Prostě se neptej a pojď...
Řekla jsem a v nestřežené chvíli stráží jsem vyskočila k oknu a vlezla dovnitř...

Asi po deseti minutách jsem vyskočila z okna a dopadla na zem...
Honem...jdeme...
Řekla jsem potichu a rozeběhla jsem se někam k západní bráně...
Musíme pryč z vesnice...
Dodala jsem potichu...
Promiň Ushio...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:14

Dedisu

Přilít sem na ptákovi do vesnice a šel vyhledat své kolegy z týmu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:17

Ushio

Běžel jsem za Lin. Co se zas chystá?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 06:19

Moroshi Maitre

dokulhal jsem s berlí do vesnice.na tváři jsem měl úšklebek.byl jsem šťastnej že se ze mě stal chunin.ta noha měuž tak ani nebolela ale pořád jsem se o berlu opíral.dobelhal jsem se k tsuchikageho kanceláři a zaklepal.po chvíly jsem vstoupil a řekl.dobrý den Tsuchikage-sama...co jsem slíbil jsem dodržel....je ze mě Chunin...řekl jsem vesele a ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 07:28

Tsuchikage byl ještě před jeho kanceláří a něco řešil s jedním ANBU...
Výborně Moroshi...
Řekl jenom,když se z kanceláře ozval zvuk padajících listů,a tak tam šel ten ANBU,Tsuchikage a Sorino Yushi...
Tsuchikage se tam hrabal v nějakých spisech...
Sakra...Ukradli listy s údaji o vesnici...Úplně všechno...
Řekl a zamračil se...
Kdo to mohl udělat???
Pomyslel si Tsuchikage a potom bouchnul pěstí do stolu...
Najděte ho...Najděte toho,kdo to udělal...A doveďte ho sem...
Zařval a ten ANBU a Sorino Yushi vyskočili oknem a šli podle stopy...Přímo za Lin a nic netušícího Ushia...


Lin
Kolem stráží u brány jsme proklouzli s lehkostí,protože se dívali směrem k budově Tsuchikageho...
Potom jsme se vydali směrem do hor...
Ushio...Víš...Promiň...Teď ukončím to,co nám brání v tom společně žít...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 07:34

Ushio

"Co, co se děje? Tak řekni mi to... vůbec se mi to nelíbí... Vůbec," řekl jsem nahněvaně. "Proč to? Vypadá to spíš jako bychom z vesnice utíkali..."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 07:36

Lin
Později ti to vysvětlím...
Řekla jsem smutně a utrápeně...Běželi jsme někam do hor,k jedné velké hoře...


Sorino Yushi našel pozici "zlodějů" a šel s tím ANBU za nimi...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 12:42

Moroshi Maitre

sakra...jsem tak bezradý....někdo ukradl údaje o vesnici a já se tu belhám...řekl jsem a tvářil se utrápeně.potom jsem nahodil děsivou tvář.ne...ted se ze mě stal chunin....musím položit za vesnici i svůj život!povzbudil jsem se přes zatnuté zuby.Tsuvhikage...pokud dovolíte...rád bych pomohl je najít...řekl jsem a berlu si dal nazáda.tak tak jsem se držel na nohách ale i tak jsem byl odhodlaný zloděje najít a zabít.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 12:47

Renji Hagane

Rozlúčim sa so svojím týmom a mierim domov. Matka na mňa čaká vysmiata ako slniečko. Ja však ale nie som dvakrát šťastný.
...Nie som chunnin...
Ale to je jedno. Hlavne, že si sa vrátil živý. Aká som rada, že ťa vidím.
Neváhala a objala ma.
Mama...to bolí.
Povedal som, nakoľko som mal ešte stále nejaké nezahojené zranenia.
A ten rok to hádam vydržíš.
Rok? Z toho roku budú dva, tri....dvadsať a budem najstarší genín v Iwe a navyše. Shinobi našeho klanu sa budú určite obracať v hroboch.
Neber si to tak. Si ešte veľmi mladý a máš kopu času.
Tak ho nebudem strácať a idem trénovať!
Ale...
Nedopovedala mama a ja som sa vybral na miesto, kde som zvykol trénovať. Na malé miestečko na úpätí hor. Chunníni nech si oslavujú, ale ja to druhý krát nepokazím!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 12:55

Tsuchikage
Ne Moroshi...Stal jsi se chuuninem...Tak teď máš volno...Navíc ti zloději budou pravděpodobně profíci...Takže tě tam nepošlu...Jde tam můj nejlepší přítel...Sorino Yushi...On se o to postará...
Řekl jsem tiše,avšak z mého hlasu šlo slyšet léta zkušeností...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:09

Moroshi Maitre

přykývl jsem.ach jo...připadám si tak zbytečný...musím trénovat...pomyslel jsem si a hned před budovou Tsuchikageho jsem vyhodil berle do koše.došel jsem už poměrně normální chůzí k úpatí hory.někoho jsem tam vyděl (Renji Hagane).už jsem ani neměl pásku přes oči.byl to můj slib že jestli se stanu chuninem užnebudu nosit tu pásku přes oči.došel jsem k jednomu balvanu a začal do něj mlátit holýma rukama.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 14:41

Ushio

Začal jsem trochu pochybovat o pravosti mise. Co se tu děje? Následoval jsem Lin, ale můj krok těžkl. Něco je špatně... Něco je špatně.. Chytil jsem Lin za ruku, dost pevně na to, aby neutekla. "Teď mi řekni, o co tady jde... Nebo už nikam nejdu."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:10

Deidara

vyrobil som si ílového vtáka a vyletel som na jeden kopec nad iwou tam som si sadol a kochal som sa dedinou čakal som kým sa niečo stane
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:34

Lin
Promiň Ushio...Ale...Teď ti to říct nemůžu...Za chvíli tam budem...Chtěla jsem ti to říct i jinak ale...Tohle bude nejlepší...
Řekla jsem a dala se opět do kroku...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:39

Ushio

"V tom případě promiň ty," řekl jsem jí a strhnul jsem jí zpátky. "Už se nikam nejde," sevřel jsem jí ve svém náručí, ze kterého už mohla jen těžko uniknout. "Prosím Lin," řekl jsem jí se smutným obličejem a sklopenou hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:46

Lin
Rukama jsem složila pečeť,a zmizela jsem Ushiovi z náruče,načež jsem se objevila pár desítek metrů před ním...
Promiň...Ale...Pokud se vrátíš,zajmou tě jako zloděje těchto papírů...
Řekla jsem a otočila se...
Takže buď půjdeš se mnou a konečně si vyřeším svoji "práci",nebo už mě v téhle vesnici neuvidíš...
Řekla jsem arogantně,což jsi slyšel poprvé...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:50

Ushio

"Lin," řekl jsem překvapeně, když to Lin řekla tak. Co to s ní je? Přešel jsem k ní a objal jsem jí. "Pokud je to tedy tak důležité, tak s tebou půjdu, klidně až nakonec světa."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:53

Lin
Díky...Ale honem...Jsou nám v patách...
Řekla jsem a dala se do běhu...
Ten ANBU a Sorino Yushi nás rychle doháněli...
Blížili jsme se k místu setkání...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:55

Ushio

"Jo," řekl jsem a zrychlil jsem. Jak tohle dopadne? Jedině špatně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Po chuunins examp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po chuunins examp   Po chuunins examp Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po chuunins examp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: