Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za slávou tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:57

Nami

Ano,ano!!!!!Povedlo se!!!!Potom jsem s velkou chutí pokračoval.Zase jsem udělal sadu pečetí a opět do rukou vpustil ještě více chakry.Po úderu do země jsem ji vypustil,ale tentokrát jsem do země chakru nevpustil jednorázově a neustále jí do země směroval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:21

Nami -> Najednou se země zachvěla a před tebou v lajně vyskočio pár tenkých a malých krystalů, ale nic víc.

Sora -> Najednou se země před tebou začala pomalu zvedat, ale pak se zastavila a zase spadla.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:30

Nami

Už jsem na to přišel chakru musím vpouštět přímo do země a vpouštět jí tam dlouze.Poté jsem složil sadu pečetí do rukou vpustil chakru a po uderu do země neustále propouštěl chakru skrze ruce do země.asado:gijutsu daiyamondo supaiku!!!!Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:50

Nami -> začali vylétávat krystaly, ale najendou jsi ucítil něco pod nohou a krystal ti roztrhnul botu a řízl do nohy. Pomalu už ti došla chakra.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:56

Namí

Áááá moje noha!!!Tak to myslím prozatím stačí.Dodal jsem a odkulhal ke stromu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:19

Shika

Doběhla jsem k Namimu. "Jsi dobrý." Řekla jsem mu a ošetřovala nohu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:25

Nami

Děkuji sensei.Pokud vám to nebude vadit chvíli si odpočinu.Usmál jsem se a opřel hlavu do strom.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:31

Sora

Eště kousek,eště kousek,eště kousek zamumlalasi a znovu složila pečetě Doton: Doroku Gaeshi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:35

Sora -> Zvedla se zemní stěna, ale najednou jsi uviděla jak se kácí. "Boom" spadla na tebe hlína a kameny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:37

Sora

Tak to se nepovedlo.....kua byla zavalená a snažila se pomalu z toho dostat,koncentrovala do ruky čakru a silou bouchala do kamene
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:42

Sora -> Kamení odletělo a tobě došla chakra a tak tě Shika donesla vedle Namiho.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:44

Sora

Díky,sensei poděkovala a odpočívala mám štěstí...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 17:00

Nami

Zvedl jsem složil sadu pečetí do rukou vpustil chakru a po uderu do země neustále propouštěl chakru skrze ruce do země.asado:gijutsu daiyamondo supaiku!!!!Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 17:11

Masaru

Hmmm sensei.... To s tou Chakrou, tohle už mám menuje se to Chakra kunai, ale nevýhoda je, že je pomalej a blbě se ovládá co kdybych nějak vylepšil rychlost a ovladatelnost téhle techniky? řekl jí, pak si ještě na něco vzpoměl. Sensei myslíte, že když se s Chakra kunaiem netrefím, jsem schopnej tu masu chakry absorbovat zpátky, abych nevypotřebovával zbytečně chakru, je to možné? Co myslíte.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 21:01

Nami -> Najednou se ti ta technika povedla uplně dokonale.

Masaru -> To by asi šlo, ale musel bys ten kunai získat zase do ruky. Řekla jsem mu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 21:14

Masaru

Yosh!! zkusím to soustředil do levé ruky nějakou tu chakru a po pár vteřinách vystřelil masu chakry směrem do vzduchu takže, teď se soustřeď otoč tu chakru a vrať jí ke mně chakra už byla asi 25 metrů nad zemí a začala se opravdu pomalu otáčet v oblouku z5 směrem k Masarovi, ten se začervenal, protože se styděl, jak nemotorně se ta chakra chovala, chakra už byla skoro u něj a on nastavil ruku na to aby si jí vzal z5
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:36

Sora

Cítila jsem že už mám trochu čakry,tak jsem se zvedla složila pečetě Doton: Doroku Gaeshi musí to vyjít.... musí to vyjí....musí to vyjít
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 11:21

Shika

"Musíme skončit!" Zavolala sjem když jsme uslyšela zvuk bubnů a trumpet. "Přišel někdo důležitý." Řekla sjem a mířila ke kage budově.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za slávou tým 3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: