Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za slávou tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:34

Shika Herini

"Ráda bych vám oznámila, že Masaru i Sora byli vybráni jako adepti do klanu Suikafuuurado. Gratuluji." Usmála sjem se a stála na louce. "A tobě Nami mohu zase říci, že jsem objevila pár technik tvého klanu na naučení."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:37

Masaru

Masarovi se rozsvítily oči a radostí vykřikl Yoshhhh, krutěěěě!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:38

Sora

Povzdychla takže klan usmála se to zní dobře znovu se usmála a koukala se jak se Masaru raduje
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:41

Nami

Dějuji vám sensei taktéže gratuluji Soro a Masaru. Dořekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:43

Sora

Děkuju Nami,taktéž gratuluju. Usmála se a opřela se o nejbližší strom to zní jako dobrý začátek
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:45

Masaru

Díky Nami, přeju ti ať se toho co nejvíc naučíš
řekl mu
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:50

Nami

No víte já se vám s něčím přiznám.Já se ty techniky neučím kvůli jejich síle,ale proto že je to to jediné co mi po klanu zbylo. Poté se v jeho očích objevily slzy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:52

Shika Herini

"Teď od Masara a Sory budu potřebovat vědět co by chtěli za druhý element." Pak sjem hodila Namimu pár svitků. "Vyber si jutsu." (Z těch co jsi psal do toho "Vaše jutsu" a at je to mezi úrovní E až B) Přišla sjem k němu a chytla ho za rameno. "Dnes už bylo slz dost." Utřela jsem mu slzy a pousmála se. "Neboj, tvůj klan se jistě někdy nalezne."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:54

Sora

Jako po mejch rodičích zamumlalasi a sklonila hlavu ale to už je minulost,budoucnost je přednámi usmálase,když slyšela že chce senseika vědět jakej druhej element chceme tak jsem jí jednoduše odpověděla Raiton
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:56

Masaru

Chtěl něco Namimu říct, ale přerušila ho Sensei element... jaký element hmm,,, kdysi jsem chtěl Doton, ale ted když o tom tak přemýšlím, možná Katon, ohnivé techniky se k větrným hodí, nebo Raiton? neee... blesky mě moc netáhnou. Co tu je dále Suiton.... to taky není špatná volba. Sensei, rád bych jako svůj další element měl Katon řekl jistě.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:00

Nami

Děkuji vám Sensei za nalezení mého klanu položím klidně i život.Řekl jsem a poté se usmál.Rád bych se naučil Gijutsu daiyamondo supaiku
_______________________________________
Tady je ta technika:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:27

Shika Herini

Usmála jsem se a zapsala si do notesu elementy, které chtěli. "A teď mi řekněte co by jste tak asi chtěli umět nebo zdokonalit?" Pak sjem se ještě otočila na Namiho. "Jednoduše dej chakru do dlaní a pak udeř do země a uvolni ji tam. Na poprvé se ti to asi nepovede."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:31

Masaru

Uplně se zasekl a spoměl si na svůj boj na CHz sakra prohral sem jen díky tomu, že ten chůj uměl lítat, neměl sem moc šanci Sensei možná je to moc.... ale chtěl bych se naučit techniku, se kterou bych se vyrovnal soupeři, co umí lítat
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:35

Sora

To zase já bychse chtěla zdokonalit v obraně řekla a když si vzpoměla na chz tak jí naskočila husí kůže
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:46

Shika Herini

"Masaru takže jutsu na dálku jo? Ty jsi dobrý v té koncentraci co?" Usmála jsem se a podívala na Soru. "Ty máš Doton, že?"
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 00:00

Sora

Ano mám,a chtělo byto třeba nějakou zeď na obranu,prostě něco v takovím stylu... a kdy se budem učit techniky druhého elementu ? řekla a usmála se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 00:49

Nami

Přesunul jsem se o kus dál a udělal pečetě.Poté nahnal chakru do rukou jako při diamantové pěsti,ale tentokrát jsem ji v dlaních držel. Sasado:gijutsu daiyamondo supaiku!!!!Zařval jsem a udeřil do země,při úderu jsem vypustil i všechnu nahromaděnou chakru.No a nic se nestalo.Tak to je zrovna dvakrát nepovedlo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 08:26

Masaru

Není to zrovna to co jsem myslel, ale i to by šlo zasmál se Ano jsem slušnej v koncentraci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:05

Shika

"Až ho získáte Soro." Řekla jsem a otočila se na Msara. "Vim, že tě napadlo, že bys mohl lítat, ale nejsme supermani. Nikdy jsem neviděla létajícího ninju bez Kuchiyose nebo tak něco." Pak jsem Soře hodila svitek ve kterém byl návod na Doton: Doroku Gaeshi a pak se opět otočila na Masara. "Napadlo tě někdy nakoncentrovat chakru do pěsti a následně se rozmáchnout a udeřit do vzduchu a chakru zkusit jakoby vypustit z pěsti ven? Mohl by se z toho vystřelení udělat celkem slušná pecka."

Nami -> Najednou když jsi to zkoušel asi po třetí se pod tebou zachvěla zem, ale nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:08

Sora

Díky,sensei,du nato řekla a orevřela svitek,po té si přečetla všechno co tam bylo napsané. tak jdem nato,velká technika je před bránou usmála se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:42

Nami

Zase jsem složil sadu pečetí,ale tentorát jsem do rukou nahromadil mnohem více chakry než v kterém koly předešlém pokusu.Sasado:gijutsu daiyamondo supaiku!!!!Zařval jsem a po uderu dlaní do země jsem vypustil chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:45

Sora -> No ze začátku to nešlo, ale pak ze začala klepat země, ale pak zase přestala a nic se nestalo.

Nami -> Najednou se ze země vyrojil jeden krystal a říznul tě na tváři a pak zase zajel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:46

Sora

Skoušela jsem to dál už se země otřásla....jsem blízko řekla a složila pečetě Doton: Doroku Gaeshi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:50

Sora -> najendou praskla země, ale zase se zatáhla, ale věděla jsi, že už jsi skoro u cíle.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:52

Sora

Jen tak dál...skusim to eště párkrát a pak si odpočinu usmála se a znova složila pečetě Doton: Doroku Gaeshi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za slávou tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za slávou tým 3   Cesta za slávou tým 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za slávou tým 3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Amegakure (jáá)
» "Trnitá cesta" (Mia)
» Cesta do Suichugakure
» Cesta na zkoušky
» Cesta sekacikom (Srotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: