Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Další dny neštěstí

Goto down 
+5
Rhaegar
Morgen
kira
Meiki_Ookami
Check
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:07

Deidara

Arashi-sama a čo mám byť zbabelec a nechcieť nikdy nič dosiahnuť ste z klanu Taigza ako ja vždy ma učili že mám sa snažiť urobiť dobré meno nám aj naše mu umenie na chuninských skúškach som sa obetoval a ochránil som svojich tímových partnerov to mám zomrieť a potom my to ukážete .už som hovoril zo z výšeným hlasom už som sa neuvládal
čo odomňa chce ja mu nerozumiem mam bojovať pre klan alebo ako zbabelec sedeť doma na zadku! kričal som v duchu


Naposledy upravil Deidara dne Fri Apr 16 2010, 20:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:19

ted jsi hral za arashiho Cool laugh Cool laugh Cool laugh


Arashi
Ne...Všichni se o tom dozvěděli jako jounini...Takže cvič,trénuj a plň mise...Až se staneš jouninem,tak se začnem o něčem bavit...
Seřval jsem Deidaru...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:26

ospravedlňujem sa zle som to kopíroval


Deidara

Keď sa stanem Jonninom tak sa nič nezmenný len moja hodnosť dajte my jeden dobrý dôvod prečo my tom nechcete povedať a ja sa teraz otočím a odídem a vratým sa až ako Jonnin povedal som chladne a odhodlane
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:29

Arashi
Dobře...Jeden důvod...Pokud tě někdo zajme a bude mučit,ty jim to řekneš,jen aby ti dali sílu......Tohle byl jenom příklad...Teď zmiz...
Řekl jsem znechuceně...Už dlouho jsem se takhle nenaštval...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:36

Deidara

Ja nikdy nezradím náš klan any Iwu ale vy ste ten paranoidný možno mám meno zločinca ale to neznamená že som sám zločinec chcem silu ale aby som chránil nie aby som som útočil ale vy máte až moc predsudkov a keby som taký bol čo by zmenila moja hodnosť ? spýtal som sa a už som s chystal odísť
Starec jeden a ani ma nepozná a myslí si aky je múdri povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 21:03

Arashi
Až sem přijdeš jako jounin,tak ti to řeknu...Dřív ne...
Seřval jsem ho naposled...Už jsem čekal,že odejde...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 21:07

Deidara

Už som sa otočil ale pritom som mu ešte jednou rukou vyplazil jazyk
potom som sa len bezcieľne potuloval po Dedine
Starec jeden tvrdohlavý stalé som mu nadával v duchu
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:21

Dedisu

Po nějaké době mi ten klon šel velmi dobře,dal sem si chvíli odpočinek a potom znovu pokračoval v klonu,ale už jen sem to dopilovával protože mi to už šlo.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:22

Dedisu byl asi za půl hodiny úplně vyčerpaný a bez chakry...Ovšem i tahle námaha přinesla své ovoce...Úplně jsi zvládl Jílový Klon!!!
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:26

Deidara

po chvíli som sa už zase nahneval a začal som si vyrábať ílovú sochu pritom som liezol na jednu z veží v Iwe
teraz mu ukážem umenie .povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:35

Deidaru sledovaly stráže...
Okamžitě slez...Nenuť nás,abysme tam pro tebe došli!!!
Zastrašovaly stráže...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:39

Deidara

podte si pomna ak sa vám chce zakričal som a liezol som dalej socha už bola skoro hotová vyzerala ako drak už to skoro mám povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:47

Stráže začaly šplhat za Deidarou,aby ho zastavily...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 23:06

Deidara

Vyliezol som úplne hore a položil som tam moju sochu
Potom som sa vzpriamil a z celého hrdla som zakričal
Ja sa volám Deidara Taigza a raz sa stanem vodcom klanu Taigza tak si to meno zapamätajte! dokričal som a v ruke som vymodeloval z vtáka a skoval si ho do rukáva potom som už len skočil z veže a padal som dolu bol som zvedavý ako na to zareagujú tie stráže
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 23:10

Dedisu

Lehl sem si na zem a začal sem odpočívat,protože sem byl úplně vyčerpanej.


Když sem byl odpočatej tak sem vyrazil do města a zašel sem za senseiem,když sem ho uviděl zeptal jsem se ho.Měl bych ještě jednu otázku nenaučil byste mě tu jílovou loutku,nebo co to bylo jak používal slavný Deidara,když jí někdo přesekl tak se vytvořili najednou dvě a takhle to pokračovalo dál prosím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Další dny neštěstí - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Další dny neštěstí
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Ďalší tým na scéne...
» Jen další den v Getsugakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: