Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Další dny neštěstí

Goto down 
+5
Rhaegar
Morgen
kira
Meiki_Ookami
Check
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:11

Ushio

Cestou zpátky do obchodu, kde jsem hodlal koupit alespoň drobnost jsem potkal nějakého podezřelého člověka, jak prchá pryč. "Kampak, kampak," zeptal jsem se ho, když jsem ho pevně stiskl pod krkem, což nemohl čekat a tak ani neměl možnost se bránit, přičemž se změnil zpátky. "Kaname," řekl jsem dost překvapeně a pustil jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:19

Kaname

Ehm, Ushio...keby sa ťa niekto spýtal tak si ma nevidel...aj keby sa pýtal boh ok?
Mám nejakú robotu. Maj sa!

Povedal som a zmenil som sa zas do podoby ako pred tým.
Začal som utekať ešte rýchlejšie preč
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:24

Moroshi Maitre

chytl jsem Kanamehoza límec takže nemohl utýct a já řekl hrobovým hlasem.dej sem ty penízea stoličku jinak ti zlámu všechny kosti v těle a dozví se to i tvůj klan že jsi to chtěl ukrást...řekl jsem a Kaname nemohl utýct.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:29

Kaname

Tie peniaze som nechcel...bral som ich len aby nebolo nápadné že zmizla len stolička.
Ale tú stoličku chcem prosím!
veď ten predavač bude šťastný že si mu vrátil peniaze tak si tú stoličku ani nevšimne.

Povedal som keď nebolo úniku.
Peniaze som hodil na zem a kľakol si na kolená.
Prosím nehovorte to klanovým vodcom.
nehovorte to nikomu...
Ja už budem dobrý...keď budem mať stoličku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:35

Moroshi Maitre

ech...no dobrá...ale je to naposled...ještě jeden prů*er a nebudu mít slitování...tu stoličku zaplatím ale jak říkám...je to naposled...řekl jsem strašidelně a vzal si peníze ze země.došel k prodavači a řekl.tady jsou ty peníze z pokladny a tady za tu stoličku...řekl jsem a z kapsy vytáhl další peníze které jsem dal na pult.dohoda pořád platí...takže...dvě lahve saké...řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:39

Kaname

Pousmial som sa a čo najrýchlejšie zmizol.
Hehehe...to ešte nevedel koľko stála.

predavač

Dakujem ti pekne!
Tá stolička stála 12000ryo...doveyená až zo Soragakure no sato.
A máš vôbec 18?
Ak nie na saké môžeš zabudnúť!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:47

Moroshi Maitre

nase*te si...naštval jsem se a vzal si svoje peníze.naštvan jsem odešel z obchodu.jestli ho někdy potkám tak mu za to žemě pozdravil naúčtuji 500 ryo...vztekal jsem se div se nademnou neoběvil bouřkový mrak.odešel jsem s dalšímy sprostými slovy a procházel se zase po vesnici.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:27

Predavač

Počkajte, ale kto zaplatí tú stoličku...
Zakričal na Moroshiho ale už bolo neskoro.


Kaname

rýchlo som prišiel domov a rozpáral som látku na stoličke.
Kúsok z nej som nahradil látkou inej farby a prišil
Stolička tak zapadala do mojich zašívaných vecí.
Teraz ju už nespoznajú...a tuším že je aj krajšia.
Pomyslel som si a vyrazil som na tréning.
Prišiel som na lúku kde som prvý krát zbadal Moroshiho s Ushiom.
Stoličku som niesol v ruke lebo po tráve sa voziť nedalo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 06:41

Moroshi Maitre

potom mě něco napadlo.šel jsem na louku kde by mohl být Kaname z důvodu že jsem ho mockrát viděl tady ale jen jednou v klanovém sídle.uviděl jsem ho a řekl mu.hej Kaname...něco od tebe potřebuji a ty to jistě uděláš rád...ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 13:21

Kaname

Zbadal som Moroshiho a nálada sa my zhoršila.
Ak je to niečo s pitvaním alebo s pokusmy na živých ľudoch...tak na to môžeš zabudnúť!
Vždy ma potom zmlátiš...ja to nepotrebujem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 14:13

Moroshi Maitre

ale ne...ber to jako účet za tu stoličku...potřebujis abys ,,jisté" osobě z jeho obchodu ukradl dvě lahve saké...udělal bych to sám ale neumím henge no jutsu...ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 16:02

Kaname

Sakra ty chceš po mne aby som zas spáchal zločin a zradil Iwu?
No dobre ale ty budeš dávať pozor aby ma nikto nevyrušil...

Povedal som smutne
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:23

Yashi
Podal jsem Takovi jednu z mých šesti katan...Byla nově naleštěná a byly na ní znaky...
Dárek...A druhou si kup...
Zasmál jsem se...
A co se chceš naučit???
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:30

Taka Sorino
Chcem sa naucit techniku vodneho vezenie. Keby som ju na CHS vedel, vyhral by som povedal som dost oduvsene. Zobral som katanu a zamrmlal "Ako si ju mam kupi ked nedostavam ziadne vreckove a misiu som este nemal Cakal som na Senseiovu odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:55

Yashi
Usmál jsem se...Potom jsem mu za triko zastrčil pytlík,ve kterém byly peníze...
A vodní vězení je jednoduchý...Vypustíš suiton chakru kolem nepřítele a stačí,když se ho tvoje voda dotkne...Potom je jednoduchý obalit zbytek...Pak to zvýšíš a zformuješ to na tvar koule...A hotovo...
Řekl jsem a dlouze jsem vydechl...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:01

Moroshi Maitre

nebojse...mám plán...ušklíbl jsem se a zalesklo se mi sklíčko brýlí.copak ty se nechceš pomstít tomu prodavači?uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:25

Kaname

Ách...no ani nie...som rád že ma nikto nechitil...aký to máš plán?
Dúfam že nič čo sa ťažko chápe...

Povzdychol som si.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:33

Moroshi Maitre

jednoduše.....já odlkám pozornost a jakmile odběhne do skladu nebo nebude dávat pozor ty ty dvě flašky saké ukradneš a rychle odejdeš...já si potom koupím nějakou blbost za pár ryu a odejdu....chápeš?ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:36

Taka Sorino
Nechapem naco mi dal peniaze,ved by som to mohol ukradnut pomyslel som si a odpovedal "Dik stryko, ked sa to naucim, pojdem za tebou po nejake klanove techniky, ak na ne mas usmial som sa. Zamaval som mu a odisiel k jazeru. Postavil som sa na neho a vytvoril jeden klon "Teba to boliet nebude" diabolsky som sa usmial Nazhromazdil som co najviac chakry ako my islo a snazil som sa pridat do nej podstatu. Pak som zautocil na klon.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:52

Kaname

No dobre to celkom újde...vytvorým klon ktorý bude vonku strážiť...ale potrebujem niečo čím si zakrijem tvár. Nedokážem skombinovať henge s kage bushinom.
Povedal som a čakal kým sa Moroshi pohne z miesta
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 21:27

Ushio

"Co zas chystáte," zeptal jsem se jich a vyšel jsem ze stínu. "Mám vám pomoc," zeptal jsem se jich ironicky.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 21:31

Kaname

Prudko som sa obrátil a po hlave my stieklo niekoľko anime kvapiek.
Nie, nie nič to neni...my sme len chceli....vôbec sme nechceli ísť spraviť niečo zlé...a už vôbec niečo protizákonné...
Uisťoval som Ushia a škrábal sa po hlave
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 21:34

Ushio

"Neklam," seřval jsem ho hnedka, jak se pokusil o tak hloupé lži. "Poslouchám vás tu a Kaname," spražil jsem ho výchovným zlým pohledem: "Kdo je tady odpad klanu?" Snad ho to donutí změnit názor... Není sice odpad, ale tohle ho donutí změnit názor.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 08:07

Moroshi Maitre

Kaname kašli na to...tohodle Mezka nepřemluvíš...řekl jsem a pomali odcházel.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 09:58

Kaname

Ale ten smrad...on ma donútil...a okrem toho, nikto sa to nedozvie...o to sa už postarám.
povedal som zlomysleným hlasom a následoval som Moroshiho.
A ak nebudeš mlčať dobrovolne tak ťa k tomu prinútim...
Pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Další dny neštěstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další dny neštěstí   Další dny neštěstí - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Další dny neštěstí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Ďalší tým na scéne...
» Jen další den v Getsugakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: