Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 16:21

Toguro

Vkročil som do arény a nohy som zapustil do pôdy(nemohol si to spozorovať).Pristúpil som k tebe a čakal s rukami vo vreckách.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 19:44

Kimimaro

Jelikož se nohy pohybují a ty jsi je měl v zemi a pak jsi šel ke mně tak jsem si všiml, že je máš v zemi, ale nijak mě to nezajímalo. "Hm."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 19:48

Toguro

Namieril som na teba ruku a z prstov som po tebe vystrelil 5 ihlíc.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 21:57

Kimimaro

Postavil jsem se na špičku a obtočil se na ní tak, že mě jehly minuly. "Nic moc teda."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 22:02

Toguro

Len som sa zaškeril a pri otočke ťa niečo stiahlo na zem a dlhé pichliače ti zo zeme prepichli nohy.Za chvíľu ťa prejde úsmev.Povedal som

-nemohol si vedieť, že to spravím
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 14:03

Kimimaro

Bylo celkem logické, že se bude dělat něco se zemí, protože jen tak si někdo nezapouští nohy do země a proto ve chvíli, kdy na mě vystartovala ta země mi z těch míst vyjely kosti, které to zablokovaly. Byl jsem mistr taijutsu a proto jsem neměl s uhýbáním žádný problém. Rozeběhl jsem se přímo na toho cápka připraven uhýbat zemi.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:12

Toguro

Nechal som sa zasiahnuť a opäť som sa len uškrnul. V momente sa mi objavili pazúry z čela a chcel som ti prerezať krk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:21

Kimimaro

Ve chvíli, kdy jsem tě zasáhl už jsi se nemohl odtrhnout a já jen řekl "Karamatsu no Mai" A tebe jelikož jsi se nechal nabodnout probodalo přez dvacet kostí všude možně, hlava, ruce, břicho, nohy a další. Tvůj útok to díky vyrazení kostí v pohodě odrazilo. "Byla chyba nechat se nabodnout."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:24

Toguro

Skoro nič si nezasiahol, kedže som som sa ako keby rozdelil a všetko dôležité bolo v momente na chrbte, čiže mimo tvojho dosahu. Celý som zmizol do zeme a objavil sa za tebou. Trochu mi krvácali ruky a nohy, ale nič vážneho. Natiahol som prsty a šiel som ťa prebodnúť zozadu. Bol som pripravený obísť kosti a zasiahnuť ťa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:30

Kimimaro

Sakra! Pomylsel jsem si, když jsi mě bodl do zad a já uskočil. Měl jsi několik děr v břiše, rukou i nohách a krev ti tekla dost rychle. Přece jen probodnutí tolika kostma není jen škrábnutí. "Jak chceš." Rozepl sjem si tričko a prokletá pečeť mě "Otetovala" neproměnila mě uplně, ale zastavila krvácení a dala větší sílu a rychlost. V tu chvíli jsem se objevil vedle tebe a snažil se tě bodnout z boku do těla.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:38

Toguro

Premenil som sa do kvapalnej podoby a objavil sa za tebou. Bolo to naozaj rýchle a ruka sa mi zmenila do formy čepele. Sekol som ti smerom do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:26

Kimimaro

Já byl teď taky rychlý a proto jsem dokázal v pohodě uhnout a ještě zaútočit.

-> Tvá postava bude zapsána do zakázaných, protože je nadpřirozeně silná a neporazitelná skoro, idkyž teď asi prohraje na vykrvácení.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:34

-hehe...tak to nwm či vykrvácam keď sa aj sám regeneruje, ale poraziť ma môžeš xD

Toguro

Radšej som odskočil dozadu a vystrelil po tebe jednu ruku. Druhú som strčil do zeme a zaútočil na teba z pod zeme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:41

Kimimaro

Skrčil jsem se, ale ruka ze země mě najednou chytla. Co to je sakra za člověka? Je to vůbec člověk?
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:44

Toguro

Ruka ktorá ťa zasiahla sa odrazu premenila na dlhý rezák a mala by ti preseknúť nohu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 17:10

Kimimaro

Normálnímu člověku by řpesekla, ale né člověku co má třikrát silnější a rychle roztoucí kosti než jiný člověk. Najednou jsem se celý změnil, protože jsem aktivoval kompletně celou prokletou pečeť a díky té rachlsoti jsem se objevil za tebou a kostí na ruce se ti snažil probodnout hlavu. Ruce jsi měl mimo, nohy jsi měl v zemi a nemohl jsi tenhle útok v žádnem případě čekat.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 17:29

Toguro

Zasiahol si ma, ale mozgu si sa nedotkol a hlavu som presunul inam. Z lakťa som vystrelil prsty a to si tiež nemohol čakať a tak som ti zasiahol brucho. Rýchlo som sa rozplynul a vyskočil z pod zeme ďaleko od teba.Si dobrý, ale musíš pochopiť, že mňa nikdy neporazíš!Muhahahaha...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:12

Kimimaro

Měl jsi v sobě přez 10 děr od kostí a probodl jsem ti něco jako hlavu nebo co to meleš. Musel jsi být mrtvý. Pokud ne tak tento zápas končim, protože máš supermanskou postavu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:19

Tak si o Togurovi niečo zisti a uvidíš, že by mŕtvy nebol

-plsss potvrď mi tretiu postavu Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:36

ted nemám čas něco potvrzovat. Tenhle boj lockuju. Myslel jsem, že je logické, že když neznám nějaké postavy a vy víte, že jsou takhle neporazitelný, že za ně nebudete hrátl Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)   Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)
» 13. Souboj - Katsuro Karuki(Neal-x) vs Joriu Nokashi(Aspire)
» Neal-x(Soi Fon) vs sasuke123(Haku)
» Iron Man (Srotak) x Hiei(Neal-x)
» Neal-x char.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: