Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:08

Suigetsu

Prišiel som do arény so zabuzovým mečom na chrbte a škeril som sa na oponenta.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:16

Lee

Na nic jsem nečekal, v odrazu své čelenky jsem viděl že Suigetsu už je v aréně. Dynamic Entroii!!!!
Vykřikl jsem a ohromnou rychlostí jsem letěl přímo proti němu. Nemohl stihnout se uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:20

Suigetsu

!!! Pokúsil som sa uhnúť, ale dostal som ranu do ramena. V momente som vytiahol zabuzov meč a sekol ti zozadu po krku.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:23

Lee

Rychle jsem uskočil a pokusil jsem se ho opět kopnout.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:28

Suigetsu

Vykril som to mečom a pokúsil som ti kopnúť do hlavy. Mečov som ti sekol po páse.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:30

Lee

Kopačku do hlavy jsem schytal, tudíž jsem odletěl o pár metrů dál, takže mečem jsem nedostal. Zvedl jsem se a kopl jsem do sebe placatku saké. Začal jsem se motat. HEEEEEJ?! Co tu děláme? *hik*
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:33

Suigetsu

Eh...?Prekvapene som ťa sledoval. Došlo mi že si ožratý, tak som sa na teba hneď rozbehol a v rýchlosti som po tebe sekol mečom.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:37

Lee

Ani jsem nevěděl jak, ale prostě jsem se uhnul... Vyskočil jsem a spustil jsem smršť úderů a kopů, hýbal jsem se uplně jinak než před tím.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 16:41

Suigetsu

Skvapalnil som sa a údery mi nič nespravili. Odskočil som ďalej a začal rozmýšľať.Hmm...vyzerá byť o hodne rýchlejší a silnejší. Musím zosilnieť aj ja... Nechal som si zväčšiť celé telo a meč som zastrčil za chrbát. Tak poď! Vykríkol som výsmešne
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 06:32

Lee

Yahoooooo! vykřikl jsem a rozeběhl jsem se směrem k němu. Podklouzl jsem mu mezi nohama vyskočil jsem a nohama jsem mu obejmul krk. Začal jsem ho pěstmi mlátit do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 11:15

Suigetsu

Jednou rukou som ti chytil nohu a začal s tebou krútiť na okolo.Hehehe...Občas som s tebou švihol o zem a ďalej ťa krútil...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 13:11

Lee

Když jsem se konečně dostal z jeho sevření, zvedl jsem se ze země, alkohol už přestal působit. Podíval jsem se na něj. Musím to začít brát vážně. pomyslel jsem si. PÁTÁ BRÁNA, BRÁNA LIMITU, KAI!!! vykřikl jsem a kůže na těle mi ¨začala rudnout, všude kolem mě svištěly proudy chakry a z očí mi zcela zmizely zorničky. Rozeběhl jsem se směrem k Suigetsovi rychlostí kterou by nespozorovalo ani to nejbystřejší oko. OMOTE RENGE!!! vykřikl jsem znovu a to už Suigetsu plachtil vzduchem, jak jsem ho vykopl do výšky. Omotal jsem ho provazami z ruky a letěl jsem s ním hlavou vstříc podlaze.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 13:33

Suigetsu

To vôbec nevyzerá dobre! Tesne pred dopadom som trhol rukami do bokov a prethrhol som obväzy. Podarilo sa mi spadnúť na chrbát miesto hlavy a hneď ako si dopadol ty, som chytil zabuzov meč do oboch rúk a plnou silou ním po tebe švihol.Tu máš!Vykríkol som pri tom. Mal si dosť velkú šancu sa vyhnúť, pretože po páde som spomalel.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:16

Lee

Naštěstí jsem měl eště čas, navíc s bránami dost velkou rychlost, takže jsem dopadl nohama na zem a vyhl jsem se útoku mečem. Ale tato zátěž nedělala dobře mému tělu a na chvíly mi vypnuly svaly. Čekal jsem co nepřítel udělá. Mohl jsem se už hýbat, ale byl jsem na pár sekund spomalený.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:32

Suigetsu

Bol som už trochu unavený a zmizla mi aj svalová hmota s tela. Rozbehol som sa na teba a jednou rukou som po tebe sekal zabuzovým mečom. Druhú ruku som mal na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:52

Lee

Byl jsem sice částečně handicapován, jelikož se mi pomalu začínali trhat svaly, ale má rychlost byla stále dosti vysoká na to, abych se stačil vyhýbat výpadkům jeho meče. Přeskočil jsem přes něj hbitým saltem, takže jsme teď stáli zády k sobě. Kopl jsem ho kopem do zadu přímo do slabin. Jestli má.... ehm.... tak by ho to na chvilku mělo rozhodit. přemášlel jsem. Využil jsem momentu kdy ho pronikavá bolest na chviličku rozrušila a vší silou jsem ho nakopl do hlavy. Jelikož jsem měl aktivované brány, tento kop ho odmrštil o pár desítek metrů dál.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:55

Suigetsu

Prvý kop som schytal a napadlo ma, že budeš útočič a stihol som na pred kopom do hlavy skvapalniť. Objavil som sa odrazu pred tebou a pestou ti mieril na tvár. Meč som držal medzi hrudníkom a spodnou čelusťou na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:04

Lee

Jen jsem prostě uskočil dozadu, asi tak o 20 metrů. Z nohou jsem si sundal závaží, které váží tak 300 kilogramů jedno. (xD) Ale jak bylo vidno, nedělalo mi žádný problém s tím běhat skákat atp... A co teprve bez tohoto závaží!!! Pro lidské oko skoro nepostřežotelnou rychlostí jsem přiběhl k Suigetsuovi obéhl jsem ho a ze zadu kopl do zad. To vše během jedné sekundy.

-jestli mě někdo bude chtít obviňovat ze supermanství ať se pořádně koukne na soubo gaara vs lee xD
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:11

Suigetsu

To som vôbec nemohol čakať a schytal som to plnou silou. Preletel som tam 25 metrom a pri konci som kĺzal tvárou o zem. Rýchlo som sa skvapalnil, aby si nemohol hneď zaútočiť a skryl sa za blízky kameň.Kua to je zlé...asi to použijem... Pomyslel som si spravil pečate...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:13

Lee

Čekal jsem co se bude dít dále...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:18

Suigetsu

Odrazu na teba letela rozbitá skala a spoza nej sa vynorilo obrovské monstrum vytvorené z vody. Bol som vo vnútri a všetko ovládal. Monstrum na teba vyslalo vodné pychliače vo veľkej rýchlosti.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:30

Lee

Uskočil jsem kusům letící skály a jen tak tak jsem se uhnul i vodním bodákům. Zastavil jsem se u stromu a vypnul jsem si brány, nechtěl jsem riskovat eště větší poškození svalů. Nevypadá to moc dobře... rozýmal jsem a při tom zdvihal své husté obočí.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 23:32

Suigetsu

Nahol som sa dopredu a vodné monstrum sa vyrútilo na teba celým telom. Bál som sa, že pri tvojej sile, sati podarí nejako preniknúť a tak som pre istotu pevne zvieral zabuzov meč.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:40

Lee

Skočil jsem vstříc monstru a snažil jsem se proniknout skrz dovnitř.... Nepodařilo se mi to, hbitě jsem odskočil oběhl jsem monstrum a zkusil jsem proniknout ze strany, tentokrát úspěšně. Byl jsem uvnitř vodního monstra a čekal jsem co Suigetsu podnikne.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:44

Suigetsu

Muheh.... Bol si sice rýchli, ale vo vode som sa stále mohol pohybovať rýchlejšie než ty. Zmizol som a objavil sa za tebou. V rýchlosti som po tebe sekol mečom a čakal ako sa tomu vyhneš. Monstrum sa nepozorovane pohybovalo smerom k okraju arény.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Deelay
» Charakter- Deelay
» Charakter: Deelay
» Neal-x char.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: