Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 16:28

Mayuri

Prišli sme na jednu z lúk
Tak čo ideme .trénovať spýtal som sa ich
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 16:31

Aiko

Povedala len Dattebayo a oprela sa o strom.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 16:32

Amaki

Jasné! Na to sme sem prišli. Povedal som trochu živšie a potom som len čakal na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:49

Mayuri

oprel som sa o strom vytiahol ďalšiu cigaretu chvíľu som fajčil a potom som sa spýtal Čo by ste sa chceli naučiť ?
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:01

Amaki

Po dlho čase som si opäť vytiahol cigaretu a zapálil si ju. Bolo to naschvál, kedže som vedel, že to sensei nemá rád. Potom som sa robil, že rozmýšlam, no bolo mi jasné v čom chcem pokračovať.Ja idem trénovať kage bushin... Povedal som po chvíli znudene a odfúkol dym na senseia. Potom som pozrel na Aiko a iba sa ňa ňu v tichosti usmial.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:21

Aiko

úsmev opätovala. Hmm... Kage Bunshin by som sa chcela naučiť, ale... chcem vedieť niečo iné... zaškerila sa. tak, som zvedavá čo na to sen-sei povie... podišla k senseiovi. Héh.... ja by som sa rada naučila jutsu, ale neviem, či by to bolo možné... teda, ak by ste ho vedel... ale asi by to trvalo dosť dlho... poškriabala sa na hlave.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:25

Mayuri

amaki si ani nezapálil hneď ako sa o to pokúsil tak som hio skopol na zem Ako myslíš. povedal som mu keď išiel cvičiť Kage: Bunshini potom sa ozvala Aiko No tak sa vykokci. povedal som jej
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:29

Amaki

Stihol som odkočiť, ale cigareta mi vypadla z ruky. O kúsok ďalej som hneď vytiahol dalšiu a dal si ju medzi prsty.Kage Bushin no jutsu! Vykríkol som čakal na výsledok...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:39

Reiza

Dorazili jsme všichni společně na louku, chvíly jsem koukal na scénu co se přede mnou odehrávala. Trochu jsem se usmál když Amaki provokoval senseie. Potom jsem se hluboce zamyslel. Všechno jsem si řádně rozmyslel a potom jsem zavolal na senseie. "Já bych asi začal s úplně obyčejným jutsu, alespoň to zvládnu rychle. Chtěl bych se naučit Katon,Goukakyuu No Jutsu, je ostuda to eště neumět..."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeWed May 26 2010, 20:07

Aiko

Dattebayo! zasmiala sa Chcem sa naučiť Rasengan! zahlásila sebavedome.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:33

Amaki

Podarilo sa mi vytvoriť jedného klona ktorý hneď zmizol.Tak znovu...Spravil som pečate a chcel som vykríknúť názov jutsu, ale odrazu som začul rozruch v Konohe. Čo to?Spýtal som sa sám seba.Ja to idem radšej omrknúť. Zakričal som na celý tým a potom som sa rozbehol do konohy.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeThu May 27 2010, 21:33

Reiza

"Jo, užij si to..." řekl jsem a dále jsem si Amakiho nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeThu May 27 2010, 21:36

Aiko

Rozbehla sa za Amakim...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitimeSat May 29 2010, 08:18

Mayuri

Len niečo zamrmlal a vtom zmysle že na dnes končíte a rozbehol sa z nadávkami naspať do dediny.

___________________________________________________________________________________
Ďalej hrajte tu https://kage-wars.forumczech.com/konohagakure-no-sato-f8/haiko-v-konoze-boj-o-zachranu-vesnice-t727-15.htm#24044
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)   Tréning Týmu 3  (Neal-x, Ookami Mia,Deelay) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 33
» Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)
» Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)
» Amaki vs. Aiko (Neal-x vs. Ookami Mia)
» Neal-x(Tousen kaname) vs Ookami Mia(Kid)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: