Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásný slunečný den

Goto down 
+6
Koketsu
ObY
Meiki_Ookami
Damrod
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:52

montaro

dobře .. řekl ani nepoděkoval a rychle běžel pryč ale cestou nenápadně zjištoval co to je za jutsu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 19:26

Tatsuya

Když už byla vesnice na dohled, tak jsem přidal, abych tam byl co nejdřív. Musím najít Shinju a říct ji to..... Snad není pozdě a odpustí mi.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 20:04

Shinju

Ležela jsem - jako vždy - u řeky...
Stále jsem ještě brečela...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 20:27

Tatsuya

Doběhl jsem do vesnice a rozhlížel jsem se. Kde jen může být? Kde? Sídlo klanu? Pitomost! Chvíli jsem přemýšlel..... Začnu tam, kde to začalo. Vydal jsem se k řece za městem. Snad ji tam najdu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:13

Saburo
Aspoň jsem měl dobrej pocit z toho,že jsem jakoby posloužil "dobru"...
Šel jsem pořád za Sayarem a otravoval jsem ho,ať mě naučí suinatar a že mu zbalím holku,speciálně pro něj za odměnu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:24

Sayaru Kentiri

"Znám každou holku ve vesnici. Nepotřebuju pomoct od malého genina." Řekl jsem celkem uraženě. "Proč chceš umět Suinatar když nemáš ještě Suinatarskou zbraň?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:29

Saburo
Každou ne...Znáš...Liinu???
Řekl jsem a složil jsem pečeť...
Henge!!!
Před Sayarem se objevila dívka tak v jeho věku,skoro nahá,blondýna s pořádnýma "vnadama"...
A ohledně Suinataru...Pořád čekám na zbraň...Ale umět dřív suinatar než zbraň je lepší...
Řekl jsem jemňoučkým hláskem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:39

Sayaru Kentiri

"Řekl jsem to špatně. Jsem člověk co dokáže mít každou ženu. Myslíš, že bych šel po geninovi přeměněnym v Henge? Nevypadá to, že by sis svými vědomostmi zasloužil Suinatar." Řekl jsem celkem přísně. Pak jsem někam šel. "Pojď, mám vyzvednout Suinatarské zbraně pro tebe a pro Shinju."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:41

Iwashi

aj z bratom sme prišli do obchodu v strede dediny (masara sme niekde po ceste stratili)
šesť krabičiek zápaliek prosím povedal som predavačovi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:45

Tatsuya

Došel jsem tam a ona.... Zase tam byla. Cítím se jako předtím..... Když jsem ji uviděl poprvé.... Škoda, že nemůžu začít znovu, jako tenkrát..... Celý jsem to pokazil a ublížil jsem jen ostatním.... Přitom si to nezasloužili..... Jen jsem tam stál a pozoroval jsem ji, i když plakala, neměl jsem odvahu něco říct, stále jsem tam jako solný sloup, když v tom vlk vesele zaštěkal. Sakra.... Rychle jsem chytil vlka za tlamu, aby nemohl vydat už ani hlásku.... Možná si mě nevšimla a tak.... Bude to lepší.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:46

Koketsu

Dakujem nii-chan. Začal som skákať okolo stánku a brata. A čo teraz budeme robiť.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:47

Saburo
Změnil jsem se zpět do své podoby...
Jak chceš...Ale kdybys neviděl tu přeměnu,tak mě nepoznáš...
Poznamenal jsem stroze a šel jsem za Sayarem...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 22:04

Iwashi

Ďakujem povedal som keď my predavačka dala zápalky a ja som jej zaplatil no tak kade koketsu spýtal som sa a podal som mu zápalky
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 22:08

Koketsu

Ja neviem... Zobral som si zápalky dve krabičky som si vložil do vreciek dve do rukávou a dvoje do topánok. Kam by si chcel ísť ti nii-chan niekde kde sa dá niečo zapáliť? Nadhodil som. Tak a teraz mám dosť zápalok aspoň na týždeň.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 22:56

Sayaru Kentiri

"Poznal bych tě uplně v pohodě. Je ti 14. Nemáš mozek jako 20ti leté dívky." Řekl jsem a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 06:26

Tatsuya

Nemůžu s ní mluvit na rovinu, jsem na to.... až moc velkej zbabělec. Protože si mě ještě nevšimla, tak jsem složil pečetě a proměnil se ve středně vysokého, černovlasého a šedookého kluka, přisedl jsem si k ní a hlasem, který se zdaleka nepodobal mému jsem se ji zeptal: "Co Tě trápí?" Přitom jsem se na ní usmál a chtěl jsem, aby se usmála taky.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 15:43

Iwashi

Koketsu choď si páliť čo chceš ja sa idem prejsť povedal som mu a začal som odchádzať musím si nájsť za padlí kút kde si dám pauzu rozmýšľal som
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:08

Masaru
Šel se svým týmem ale pak je ztratil v davu No neva zajdu dom pomyslel si, došel k domu udělal to co vždy před spaním a šel spat, druhý den se probudil a šel na cvičiště, ale nikdo tam ještě nebyl, tak si sedl a čekal
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:11

Koketsu

Ale Nii-chan idem s tebou tam kam pôjdeš tam bude určite veľa horľavých vecí. Povedal som a vytiahol som jednu krabičku z vrecka a jednu zapálil. Hii to bude ale sranda.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:18

Iwashi

to ho sa nezbavím povedal som si v duchu a pridal som do kroku
po chvíľke som prišiel do stredu dediny kde som si sadol na lavičku a čakal som čo môj brat vyvedie
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:28

Shinju

Nech mě bejt... řekla sem a chytla kluka za triko a schodila ho do vody...
Kam se asi poděl Tatsuya... nemyslela sem na nic jiného než na něj..
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:35

Koketsu

Sadol som si vedľa Iwashiho ale po dvoch minútach som sa začal vrtieť. Ale Nii-chan podme niekde inde ja sa nudím. Začal som s ním triasť. Prosím.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:36

Tatsuya

Když jsem vylezl promáčenej z vody, tak bylo už moje henge pryč. Buď mě poznala a chtěla mít pokoj nebo..... jsem ji tak ublížil. Položil jsem vlka, který byl taky dost mokrý na zem a ten se bezostyšně otřepal a vodou nahodil celé svoje okolí.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:40

Iwashi

Tak choď mne sa tu páči povedal som veselo ďalej som pozoroval dedinu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:43

Koketsu

Prosím Nii-chan poďme niekam. Stále som s ním triasol a nasadil som smutní pohlad. Prosím prosím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásný slunečný den - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásný slunečný den
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jeden krásný ukecaný den

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: