Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:37

...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:40

Kurai

Na hladině rozlehlého moře stáli čtyři postavy. Hon na Sanbiho může začít. Řekli tři z nich naráz.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:43

Nomi

jojo to může řekl šílený hlas ... a začalo ho obalovat černá půlka až byl uplně černý ...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 20:34

Kurai


Přiložil jsem ruce k vodě a snažil se vycítit sanbiho chakru
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 21:10

Nomi

Sanbi ukaž se ... řekl jsem a dotkl se vody ... že by ?? .. má ohromnou chakru takže se nedá přehlídnout
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 21:16

Kurai

Cítím ho. Pání to je chakry. Řekl jsem jen tak do vzduchu. Musíme ho donutit vylízt.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 21:21

Sanbi

začul som ich na hladine ako sa rospravajú
odrazu okolo vás padla hmla (http://naruto.wikia.com/wiki/Illusionary_Mist) a vy ste začali vidieť výjavy z vašej minulosti ja som sa len vynoril a pozeral som sa na vás
Hlúpi ľudia čo si o sebe myslia takto ma budiť povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 10:25

Nomi

Zavřel jsem oči a asi po 5 vteřinách jsem je otevřel ... veděl jsem že Sanbi o mně ví přesně .. Neskoušej to nemáš šanci .. řekl a na ruce se mi točil amulet
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:04

Kurai

Slyšel jsem jak Nomi něco říká. Co se to děje? Genjutsu? Zastavil jsem tedy proudění chakry do mozku, abych se z genjutsu dostal.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 18:09

Sanbi

čo to on sa s toho dostal? som si mierne pobavene a zhustil som tú hmlu aby bola účinnejšia
teraz by sa už s toho nemali dostať . povedal som si pre seba
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:46

Kurai

Další vlna genjutsu byla o něco silnější. Ale přeci jen jsem byl ninja ranku S a nedělalo mi problém se z něj dostat. Sféra deva napřáhla ruku směrem, od kuď šlo nejvíce chakry. Banshō Ten'in
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:49

Nomi

Chvilku jsem stím bojoval ale pak jsem otevřel oči ... jak myslíš Sanbi řekl ... a celý černý vytáhl 2 katany
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:53

Sanbi

čo že títo sú niaky dobrý povedal som sa a uchechtol som sa v duchu
u úst sa my zhromaždila čakra a utvorila sa do vodnej gule tú som po vás vystrelil
v tedy ma niečo začalo priťahovať k nim tak som sa nebránil a len som otvoril ústa keby niečo nech ich prehltnem
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 19:29

Kurai

Tohle mi trochu kazí plány. Přestal jsem pouštět chakru do nohou a těsně před koulí jsem se potopil jako kámen. Ihned jsem vyplaval znovu nahoru a nechal se sanbim spolknout.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 19:57

Nomi

Ty zevnitř já zvenčí ... řekl a jeho meče najednou začli hořet ... meče uplně roztály ale držely u sebe nakednou se čepel prodloužila a zkulatila a vypadalo to jako ohnivej bič ... každej v jedný ruce ... odrazil jsme se od břehu .. nad sanbiho rotočil jsem se bokem nad sanbim a začal jsem ho jakovy bičovat ( Cool laugh ) nebly to obyčejný katon
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:07

Sanbi

zhltol som Kuraia a potom na a potom ma začal byčovať ten druhý dosť ma to bolelo a aj ma to nahnevalo
ten jeden malý povedal som a ponoril som sa dúfal som že to zaberie a dá pokoj

Kurai chvíľu si letel temnotou a potom si dopadol na zem nebola to zem to si mohol cítiť bolo to niečo mazľavé nič si nevidel ale začal si počuť niečo ako cupitanie tisícou malých nožičiek
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:21

Kurai

Zábava může začít. Deva Path přestoupila přede mě a Human Path. Ta vytáhla jednu chakrovou čepel a nechala jí projít chakru takže "místnost" zaplavilo modré světlo. Shinra Tensei! Těch malejch potvor bylo tisíce, ale Deva Path nám dělal cestu.


Naposledy upravil Nagato dne Sat May 01 2010, 20:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:27

Nomi

dopadne na vodu .. byče se vrátí na do mečů neutíkej mi .. řekne znuděný hlas .. a vyskočí do vzduchu strašně vysoko ... já tě vynutím jít ven řekne .. pod hranou sekery se oběví ohnivě čára která se víc zvětšuje a otevírá ... pomalu ze roztahuje a zní vyleze obřá ruka s velkýma drápama vše jeto katon díra se stále otevírá a pomalu to leze dál
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:35

Sanbi

Nomi plával som stále hlbšie a keď pristál na hladine tak som zase po ňom z pod vody vystrelil tu vodnú gulu

Kiro darilo sa ty ale stál a prichádzali další malí sanbiovia teraz dokonca začali chodiť taký asi dvakrát vedčí ako ostatný
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:40

Kurai

Bez problémů jsem pokračoval dál. Deva Path nám stále dělala cestu. Já šel uprostřed "konvoje" a Human Path nám kryla záda.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:33

Kurai odrazu pred tebou bola obrovská jama a v nej veľa hmly sanbiovia za tebou stále šli ako keby ich bolo nekonečno
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:46

Nomi

Vodní koule se o ruku rozplácly a nic se nestalo .. díra se roztáhla asi po 20 metrech a vylejzala zní další ruka
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:06

sanbi

nevedel som čo robiť preto som sa rýchlo vynoril a chňapol som po tebe chcel som ťa zjesť
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:18

Nomi

Jen pojd ... GOKI ... zakřičel jsem a z díry vyšla hlava dračí hlava která byla celá z ohně a vrhla se proti sanbimu byl velý jako sanbi ..
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:23

Sanbi

stále som letel ďalej ale pri ústach som sformoval vodnú guľu trikrát vetšiu a a silnejšiu ako pred tým a namieril som ju na dračiu hlavu mohol si si všimnúť že začínam byť vysílený


Naposledy upravil Deidara dne Tue May 04 2010, 17:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Kawagakure no Sato-
Přejdi na: